• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky jaro 2010 ♥♥♥

(Zamčená)
20. října 2010 
já vím,kati,však až se břišku bude chtít tak ono vykoukne :slight_smile: nějak na to nespěchám,jen že až to bude vidět i zevně tak to bude takový lepší pocit.. :slight_smile:
neboj se určitě to všechno bude v pohodě,hlavně neměj zbytečný obavy :wink:
12. říj 2009 ve 14:18  • Odpověz
zkusene tehulky, chci se zeptat, ted ve stredu jdu na kontrolu a predpokladam, ze mi bude delat zase UTZ (budu 9+5), myslite, ze to bude zase vnitrni ultrazvuk nebo uz pres brisko? Pritel by chtel mimi videt,ale pokud bude vnitrni tak se mu k tomu moc nechce :sweat_smile:
12. říj 2009 v 15:31  • Odpověz
autor
skretik to je ještě na vnitřní mě poprvé dělal mudr přes břicho až ve 13 tt :wink:
12. říj 2009 v 15:36  • Odpověz
:frowning2: , no tak snad aspon dostanu tentokrat fotecku a ukazu mu prcka na fotecce :wink:
12. říj 2009 v 15:46  • Odpověz
Ja jsem taky mela jeste vnitrni:wink:
12. říj 2009 v 15:59  • Odpověz
autor
skretik se mnou byl manža i na vnitřním UZ nepřipadá mi to zas o tolik jiný ba naopak na tom vnitřním mi připadalo že byl prcek vidět líp než pak přes břicho :sweat_smile:
12. říj 2009 v 16:00  • Odpověz
No uvidime, on me tam poveze, tak uz treba pocka a koukne se :wink:
12. říj 2009 v 16:12  • Odpověz
moc dekuji za informace :wink:
12. říj 2009 v 16:15  • Odpověz
Hola, hola, už jsem tu :sunglasses: Tady samo bude někdo zase až ráno, ale řekla jsem, že napíšu :slight_smile:
Takže... Pan doktor byl moc spokojený, mozek, srdíčko, říkal, že naprosto ukázkové, všechno vypadá absolutně zdravě, na pohlaví nebyla úplně ta nejideálnější poloha, mimčo se nechtělo otočit, ale pak říkal, že tak na 95% holčička :slight_smile: :dizzy_face:
12. říj 2009 ve 21:07  • Odpověz
autor
kat no já čekám kdy napíšeš :grinning: :grinning: :grinning: Velikánská gratulka tak vidiš sekla jsem se :grinning: No ale pro tebe super ne ? Využiješ v poho Denisky obléčo :grinning: Moc gratuluju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
A Dobrou :sweat_smile:
12. říj 2009 ve 21:30  • Odpověz
musil, díky. Jasně využiju Denčino oblečení a taky tu růžovou kombinézu, co jsem vyhrála přece v té aukci nedávano :grinning: Dobrou noc :wink:
12. říj 2009 ve 21:33  • Odpověz
Kat tak to je skvele!!!!!!! Velka G R A T U L K A!!!!!!!!!!

Jinak preji dobre ranko:wink:

a prikladam svuj aktualni 16 5tt spekanec http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3397854&vReferer=%2Fphotos%2Fmartinka.t
13. říj 2009 v 07:03  • Odpověz
Dobré ránko všem přeji :slight_smile:
Kati moc gratuluji k holčičce a hlavně, že je vše v pořádku :slight_smile:

Martinka, ty chceš akorát naštvat po ránu..hhi. :grinning: .na tobě ještě není vůbec nic vidět :slight_smile: to já mám břuch, jak blázen :grinning:
13. říj 2009 v 07:40  • Odpověz
Mis taky uz mas pokrocilejsi termin a mas na to narok, ale ve skutecnosti je to uz videt:grinning:
13. říj 2009 v 07:46  • Odpověz
Dobré ráno.
Kati,gratuluji k holčičce,to je super že je všechno v pořádku :slight_smile:
13. říj 2009 v 07:47  • Odpověz
No jsem jenom o 3 týdny navíc Martinka :slight_smile: to není zase tolik :slight_smile:)))
13. říj 2009 v 07:51  • Odpověz
Mis neboj, cekam kazdym dnem, ze se vyvalim... :grinning: :wink: tak nezoufej :slight_smile: ale 3 tydny jsou docela dost:wink:
13. říj 2009 v 07:59  • Odpověz
ahoj kočky :wink: občas letmo číhnu, ale nejsem nějak ve stavu plynulé konverzace... tento týden jdu na 2 odběry krve, jednou na endokrinologii a jednou na gyndu, tak se sestřičky zeptám, kdy bych mohla přijít na ten 3D utz. jinak mi začíná vylejzat pupajs, holky, to bude maso... ještě s těma dvěma :grinning: radši do albíček holek s dvojkama teď aktuálně nekoukám :grinning:

v rychlosti jsem dočetla tuhle stránku, tak marti, tomu říkáš špekanec???!!! ale rozdíl tam je, to se nedá upřít :grinning:

kat, tak budete doma mít další holčičku, bezva - gratulace :wink: co na to manžel, jakej bude mít harém :grinning:
13. říj 2009 v 08:09  • Odpověz
Dobré ránko,

děkuji za gratulace :slight_smile:

zlati, Michal už mi před měsícem říkal, že si myslí, že to bude holčička, v pohodě, nijak to neřešil, byl rád, že je všechno ok :slight_smile:
13. říj 2009 v 08:16  • Odpověz
autor
Dobré ránko :slight_smile:
Kat tak jestli na to chlapy maj větší čuch tak musil řiká že je to holčička už od začátku tak uvidíme za dva týdny.
Marti vyvalí se vyvalí mě taky nejvíc vylez až těsně před tim 20 tt a jako teď je to masox :grinning: ale krásnej :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. říj 2009 v 08:22  • Odpověz
Jůůů KATY, obrovská gratulace. To je nádhera, já ti taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak závidím :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Martinko, to je vážně ještě takový pidi špíček :dizzy_face: ale během měsíce už z toho bude solidní břuchanec, uvidíš :sunglasses:
13. říj 2009 v 08:24  • Odpověz
a jinak teda přeji krásné ráno :grinning:
13. říj 2009 v 08:24  • Odpověz
misi, tak jsem si včera měřila ty rozměry džínu z internetu a až tak to s mýma nesedí :unamused: takže nevím jak by mi sedly...asi bude opravdu lepší zajít osobně do obchodu odzkoušet to a koupit asi dráž...no ještě si to rozmyslím,jako 400,- zas není právě tak moc,i kdyby krapet neseděly,tak odnosit se to dá,no ale nevím nevím :confused:
13. říj 2009 v 08:29  • Odpověz
cher, děkuji :dizzy_face: Budu držet palce na čtvrtek :wink: :dizzy_face:
13. říj 2009 v 08:32  • Odpověz
Dobré ráno :grinning: . Moc jsem na tebe Kati myslela, hned jak jsem prisla do prace jsem se prihlasila, abych videla zpravy :wink: . Jsem moc rada, ze jste v poradku a mate se cile k svetu a gratuluju k holcicce, bude to tedy Dominika?
Marti uz je videt, ze se brisko tvaruje :wink: , docela zavidim :wink: , to ja jsem zatim jen nafoukla jak balon, ale s tehotenskym brichem to nema nic spolecneho :sweat_smile:
Jani urcite mas lepsi si to odzkouset. Ja si ted v nedeli koupila kalhoty, ale nejsou teda tehotenske, jsou to takove platene, hodne bokove kalhoty a o cislo vetsi, takze je nejakou dobu budu moct urcite nosit a potom taky :wink: , a taky jsem si koupila super volne teplaky, ktere taky unosim. Jo a jeste jsem si koupila dlouhy svetrik (vypada to na letosni zimni modu :grinning: ), tak ani nebude podezrele, kdyz ho budu nosit uz ted :sweat_smile:
13. říj 2009 v 09:02  • Odpověz
Ahoj skretiku, děkuji :dizzy_face: To jméno je ještě v jednání :grinning: Uvidíme, času dost :wink:
13. říj 2009 v 09:12  • Odpověz
skretik,jasně,já vím,jak bude čas tak zabrousím do města něco obhlídnout..
holky jsem zabrousila teď do jednoho tématu "potrat v 31tt" a dost mě to vyděsilo,co se může ještě stát..dokud ženská neporodí tak se může prostě stát cokoliv..začínám z toho mít hrůzu,aby bylo všechno v pořádku :frowning2: nechci na to sice myslet,no ale když čtu takový věci,tak mi to dere srdce
13. říj 2009 v 09:12  • Odpověz
ja pokud zabrousim na nejake takove tema, tak to hnedka zaviram, nechci se zbytecne strasit :confounded: .
Uz druhy den se mi zda o nasem miminku, jednou jsem ho uz porodila a podruhe si s nami hral na UTZ, zacinam byt nedockava :sweat_smile:, to brzy,co :sweat_smile:. No tak se aspon tesim na zitra na kontrolu. Kdy jdes ty Jani?
13. říj 2009 v 09:15  • Odpověz
jani, radši to ani nečti. Já minulé těhu taky četla všechny ty katastrofy a pak jsem byla úplně na nervy, bohužel si to z hlavy už nevymažu, takže o spooooustě dalších rizik vím i teď, ale už si fakt nic takového nečtu :pensive:
13. říj 2009 v 09:15  • Odpověz
já vím,já taky přečetla ze zvědavosti asi 3 příspěvky a pak jsem to radši zavřela... :frowning2:
já jdu na další kontrolu až 26.10. ... už aby to bylo,abych zas měla mít z čeho dobrý pocit.. no je to za 2 týdny,tak to budu muset vydržet...
to máš pěkné sny,to je fajn :slight_smile: já jsem taky už teď nedočkavá,nemysli si :sweat_smile: to bude asi hormonama :grinning:
13. říj 2009 v 09:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.