• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky jaro 2010 ♥♥♥

(Zamčená)
20. října 2010 
taky se na mimouše těším, až bude na světě, ale panickou hrůzu mám z porodu :confounded: už se to blíží, řekla bych. Vždyť jsem za půlkou a můj strach je větší a větši. Vůbec nevím, jak to zvládnu :pensive:
13. říj 2009 v 10:04  • Odpověz
cher, neboj, zvládneš :wink: Zvládla jsi to jednou, zvládneš i podruhé :slight_smile: Druhé porody jsou většinou lepší :wink:
13. říj 2009 v 10:10  • Odpověz
Cher neboj to zvladneme vsechny.... ja zatim obavy nemam, pac na ne nemam cas, ale bojim se, ze az budu doma, tak se taky budu bat:frowning2:
13. říj 2009 v 10:15  • Odpověz
autor
marti já sem doma a zatim se nebojim :grinning: jsem sadista já se na porod těšim :grinning: :grinning: :grinning:
13. říj 2009 v 10:16  • Odpověz
Nejhorší je, že už vím, do čeho jdu :sweat_smile: to je o to horší pocit, bych řekla. Když jsem čekala Nikolku, tak jsem sice obavy měla, ale spíše z to ho neznáma, nevěděla jsem, co přesně mě čeká. Byla jsem spíš vyjukaná. Teď to vím ale naprosto přesně a když si vzpomenu, jak jsem se převlíkala v šatně, abych mohla na porodní box, tak už mám husí kůži a hrůzu v očích :confounded:
13. říj 2009 v 10:17  • Odpověz
musil - sadistka :grinning: hezký :grinning: hele, nechceš to odrodit i za mě? :sunglasses:
13. říj 2009 v 10:18  • Odpověz
záleží na průběhu,někdo má porod tak v pohodě,že nemá důvod se na něj netěšit :grinning: ale to nikdy nikdo dopředu neví jaký bude no..já zatím na takový věci jako je porod nemyslím,do něj mám daleko..ale radši takové diskuze a články už číst nebudu,je to fakt jen na stres..
13. říj 2009 v 10:19  • Odpověz
autor
cher když jste si to s manžou upekli tak si to poroďte :grinning: :grinning: :grinning: Za ná to upekl někdo jinej respektive mikroskop a jehla a taky musim tlačit to je nefér co :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. říj 2009 v 10:26  • Odpověz
no Musilko to je vážně nefér :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ale o tlačení mi ani nejde, to šlo... mě vadilo těch 8 hodin před tím :grinning:
13. říj 2009 v 10:28  • Odpověz
cher, já mám větší strach z toho příjmu a z těch zmatků kolem než z porodu samotného.

Jani, tak já měla porod v pohodě, ale že bych se teda vyloženě těšila... No... Povíme si :grinning:
13. říj 2009 v 10:28  • Odpověz
autor
No holky až budu v únru nebo březnu skuhrat tak mi pošlete odkaz na stránku 51 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. říj 2009 v 10:32  • Odpověz
13. říj 2009 v 10:34  • Odpověz
tak jo Musil :grinning: , ja se teda porodu taky bojim (omdlivam i u injekce :sweat_smile: ), ale snazim se na to nemyslet. Sranda je, ze kdyz nejaka mamina zjisti, ze cekam mimi, tak se to vzdycky stoci k porodu a strasi me :confused: . Jsem na sebe zvedava tak v tom dubnu :grinning:
13. říj 2009 v 10:35  • Odpověz
autor
jako zdravotník ještě na škole jsem u pár porodů byla a je fakt že je to strašně individuální věc. Jedna mamina se ři kontrakcích smála páč jí to lechtalo kdesi :grinning: a druhá zas řvala že nám málem vypadli okna na sále. Tohle si musí projít každá no.
13. říj 2009 v 10:36  • Odpověz
Market tak to se neboj, to si na to hned vzpomenu:stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Kat a jak to probiha na prijmu:grinning: pouc nas:wink: kazdy povida hruzy z porodu, ale o administraci ani tuk:grinning:
13. říj 2009 v 10:37  • Odpověz
marti, tak já nemám ráda takové ty zmatky, jak nevíš kam máš jít, kam tě vedou a tak. Navlíknou tě do těch jejich hader, svoje oblečení necháš v šatně, nevíš kam si máš položit tašku s věcma a tak, pak tě vyšetřej, řeknou ti, jak na tom jsi, mě málem řekli, že nerodím :angry: a už ve výtahu mi taková pipina porodní asistentka řekla, že jestli si jako myslím, že rodím, tak to asi těžko, že takhle vysmáté rodící maminky nevypadají :angry: Čímž mě teda dost rozhodila, páč jsem už krvácela a bolelo to hodně. Ale nebudu tam skučet, když vím, že bude hůř, že jo... Víš co, hodím sem odkaz na svůj popis porodu... mmnt
13. říj 2009 v 10:42  • Odpověz
autor
marti nelekej se my vTurnově to budeme mít krásný klidný bez problémů budu ti dělat předskokana :grinning:
13. říj 2009 v 10:44  • Odpověz
Je to tady, 13.listopadu ve 14:10, spíš dole na té stránce http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=11048&vGroupOffset=40&vOffset=1350
13. říj 2009 v 10:45  • Odpověz
Ahoj holky, vy mi tedy dáváte. Já se snažím na porod nemyslet a vy ho tu zrovna probíráte :slight_smile:. Souhlasim s Cherub, vůbec nevim co mě čeká a tak ani nevím čeho se mám nejvíc bát a navíc pořád doufám, že třeba budu jedna z těch šťastlivců co mají lehký porod. To jsem naivka,co :sweat_smile: ?
Kati, moc gratuluju k holčičce! Chlapečka můžete zkusit pak ještě do třetice:slight_smile:.
13. říj 2009 v 10:45  • Odpověz
Market, taky tam chces rodit? No hele ja to mam dobry, ze tam mam sestrenku, takze se tam o me staraji jako v bavlnce... a beda jestli na me nekdo bude hnusny:stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. říj 2009 v 10:47  • Odpověz
marti, to ta PA byla taková pipina, ale naštěstí jí pak končila šichta a přišla jiná, co ji znám, jinak všechno super, já si fakt nemůžu na porod stěžovat :wink:
13. říj 2009 v 10:49  • Odpověz
ajji, díky, porodu se neboj, myslím, že to je hodně o psychice, já se moc minule nebála a bylo to dobrý, teď to bude trošku těžší, páč vím, do čeho jdu, ale ani tak se zatím nebojím a doufám, že ani nebudu :slight_smile:
13. říj 2009 v 10:50  • Odpověz
autor
marti no já tam ležela 14 dní loni v červnu a nikdy bych nešla jinam. Viděla jsem sály a všechno takže rodit budu určo tam. Ještě se tam před vánocema dojedem s manžou podívat a dohodnout co a jak on mě tam Sochůrek pak od ledna už asi přehodí do jejich rizikový poradny
13. říj 2009 v 10:52  • Odpověz
Jani, tak ty gaťky uvidíš, vyzkoušení je vyzkoušení, aby ti úplně padly :slight_smile: ale jestli si našla na netu za 400 Kč, tak i kdyby si to zkusila risknout..tak to není tolik prašulů...v těhu módě..dáš teda o hodně víc.
Teda fuj, co to čteš..to si opravdu raději ani nečti..nebo budeš vynervovaná..je to hrozné, co vše se může do porodu stát :frowning2: nikdy člověk neví..raději na to nemyslet..chjo..
Uvidíte, že vše bude ..musí být v pořádku :slight_smile:

cherub - porodu se taky pěkně bojím, a když je to poprvé, vůbec nevíš co tě čeká, ty už máš aspoň nějakou zkušenot, ale co je lepší, holky, že.... To já jsem si jenom od ségry vyslechla..jeden porod horší jak ten druhej...a od kamošky to stejné...samé kompliakce...tak to se člověk vyjuká už pěkně dopředu:frowning2: ale tak snad když to zvládl každý tak mi taky ne :slight_smile:
Holky a dost o porodu...nebo se vystresujeme ještě dopředu :grinning:
13. říj 2009 v 10:52  • Odpověz
můj porodo je na straně 27 :sweat_smile:

Katy, super no :confounded: ten přístup personálu ze začátku je vážně děsnej. chovají se, jakoby jsi je prostě obtěžovala, když je to v noci :angry: Ale jinak moc hezký :dizzy_face:
13. říj 2009 v 10:55  • Odpověz
Market, tak to se tam budeme vidat:grinning:
13. říj 2009 v 10:55  • Odpověz
autor
marti no a až tam pojedeš na ozvi a já už budu dofüfám po porodu tak se na mě přijdeš podívat :grinning:
13. říj 2009 v 10:58  • Odpověz
autor
já jsem fakt dement je na ozvi ale na ozvy :grinning:
13. říj 2009 v 10:58  • Odpověz
Uf Kati tak jsem docetla tvuj porod Uf, mela jsem i slzy dojeti na krajicku :sweat_smile:. Mela si docela dlouhy porod, ale kdyz pak asi drzis ten uzlicek stesti v naruci, tak se na to asi i zapomene, ne :wink: ?!
13. říj 2009 v 11:08  • Odpověz
Haha Cherub to ti to predsevzeti uz nikdy, moc dlouho nevydrzelo :grinning: .Pry uvidime za 5let :grinning: . Jinak o porodech uz taky cist nebudu, nebo si snad to miminko necham naporad v sobe :sweat_smile: , na strach mame jeste spoustu casu :wink:
13. říj 2009 v 11:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.