• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky jaro 2010 ♥♥♥

(Zamčená)
20. října 2010 
skretik, to jo, tady platí, že NIKDY neříkej NIKDY :grinning: Jako ono to samozřejmě stojí za to, o tom žádná... nicméně u mě neplatí, že vše se hned zapomene... já pořád naprosto přesně vím, jak to bolí :astonished:
13. říj 2009 v 11:18  • Odpověz
čauves, jsem na chvíli z5 :wink: byla jsem na prochajdě se pesem :wink: bylo nádherně, trošku jsem se přioblíkla a moc jsem si to užila a šelma taky :wink:

kat, to je super, když má ženská doma rozumnýho chlapa, kterej netouží jen po dítěti s pindíkem :rolling_eyes: taky takový znám, bohužel jich není málo, ale hlavně ho nemám doma :sunglasses:

jani, číhni do krámu a když si nevybereš, můžeš si tyhle objednat. ale vyhodit 400 za hadr, ve kterým se nebudeš cítit, je zase zbytečné... jo a k tomu tématu, radši to nečti, co se má stát, tak se stane :confounded: ale nám ne!!!!! my se budeme na jaře pyšnit miminkama!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

skretik, já jsem taky pofňukávala, že začátkem 4. měsíce skoro nic není vidět a teď se trošku už vyklubal a začínám mít pocit, že pupek bude monstrózní... lepší později, aspoň jsme déle pohyblivější :wink:

kat, moje řeč, jedna moje kámoška, když byla v jináči, tak měla naštudovaný všechny katastrofy, hrůza a pořád na tím přemýšlela a rozebírala to. ne, dík, stačí koukat na zprávy a ne se ještě schválně takhle nervovat... :grinning: :grinning:
13. říj 2009 v 11:22  • Odpověz
ale da se to vydrzet, ne?! Vis, ze to jednou skonci a ze to bolet prestane, ne :wink: ?! ME se to povida, ja jeste nevim co me ceka... :confused:
13. říj 2009 v 11:22  • Odpověz
tož dá se to vydržet, však žiju :grinning:

no nehodlám vás strašit. Každý porod je jiný, pro někoho je noční můra třeba až to šití... to já jsem skoro nevnímala. Takže se necháme překvapit jak to která prožijeme a budeme se modlit, aby to bylo krátký a bezbolestný :grinning:
13. říj 2009 v 11:26  • Odpověz
jani, to čekání na utz je hrozný, co? tak aspoň koukej na fotečku a říkej si, jak asi vyrostlo :slight_smile:

cher a tys měla nějakej děsnej porod, že se toho druhýho takhle děsíš?

musil, já si porod zatím nepřipouštím, prostě když se dostali dovnitř, musí i ven :grinning: ty naše mističkový miminka, co? :wink:

se tady budeme od toho února dozvídat zážitky, no potěš :grinning: ale myslím, že jak budeme unavené a pupkaté, že se nakonec budeme těšit, že to budeme mít za sebou :grinning:

skretík, já jsem měla taky paniku z injekcí, ale po 3 IVF a to jsem si to třetí pak už píchala celý sama, jsem nějaká otupělá...

ajjik, hlásím se do party optimistických mamin, co budou mít pohodový porod, ha, to si pak připomeneme, co? :wink:

miska, to je bezva, co, řekneš, že jsi těhule a už si vyslechneš historky od hysterky :astonished: nebo taky informace, jak často a jak dlouho kdo zvracel, taky bezva. i když díky musilce věřím, že to musí být šílený...

ty jo, kat, cos to tam hodila za spisovatelnu????? to abych opravdu využila zbytek těhu na sbírání informací :grinning: :grinning: :grinning: ba ne, dík, číhnu na to, ale ofafrně, abych se nevydeptala, to umím báječně...
13. říj 2009 v 11:42  • Odpověz
cher, to jsi tomu dala závěrečnou optimistickou korunku :slight_smile:
13. říj 2009 v 11:43  • Odpověz
já si těď dělám pakárnu s tím, co jíst a co ne... tak jak si to tak dávkuju, tak jsem si včera s takovou chutí koupila čajovku a dneska, když jsem jí dojedla se dočtu, že to je tepelně neopracovaný masný výrobek?!?! no nejsem blbá, hlavně, že všude hlásím, když jdeme na oběd k našim nebo tchýni, co smím a co ne?!
13. říj 2009 v 11:45  • Odpověz
Zlati, zase tak strašný to nebylo v porovnání s jinýmy příběhy, který jsou vážně odstrašující :pensive: Ale i tak to pro mě byla tragédie, neskutečná bolest prakticky 8 hodin v kuse, zvracení, špatné dýchání... prostě porod :grinning: ještě jsem na to prostě nezapomněla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. říj 2009 ve 12:00  • Odpověz
cher, tak mi tady z toho líčení tečou slzy :pensive: :pensive:
13. říj 2009 ve 12:09  • Odpověz
už chápu... dala jsem si vaše dva a končím, sice závěr je nevyměnitelnej, ale to, co tomu předchází není o procházce růžovou zahradou...
13. říj 2009 ve 12:11  • Odpověz
jdu si udělat něco k pití, zase se budu divit, proč jsem tak unavená a to bude z toho, že jsem dneska kromě kafe skoro nic nevypila...
13. říj 2009 ve 12:12  • Odpověz
Zlati, to jen ve filmech trvá porod asi 5 minut a hérečky vypadají skvěle :grinning: Pro mě osobně to byla nejtěžší zkouška v životě... ale to miminko za všechnu tu krutost stojí a jak vidíš, tak jsme s Katy do toho šly znovu :grinning:
13. říj 2009 ve 12:14  • Odpověz
cher, nesmysle ve filmech nemyslím... ale máš pravdu, že ti tu bolest to dítě vynahradí, že nakonec to druhé pořídíš...

teď jsem si vzpoměla, jak jsem šla teď naposledy na kosmetiku. kosmetička má chlapečka asi rok a půl a to víš, že mi místo masáže xichtu a relaxační masky líčila a předváděla, jak probíhal porod a jak její partner den před jel na třídní sraz a tak okolo... to byl relax :fearful: :fearful:
13. říj 2009 ve 12:20  • Odpověz
skretik, neměla jsem dlouhý porod, takový standart u prvorodičky je 12 hodin, já jsem tam přijela v jednu a to jen proto, že jsem krvácela, i když teda kontrakce už byly, ale kdybych nekrvácela, tak ještě zůstanu doma a o půl deváté ráno byla Denča venku. Dle PA ukázková prvorodička :grinning:

cher, ten tvůj porod nebyl nic moc, to bylo i tím vyvoláváním :confounded: Ale jak jsem ty druhé porody tady pročítala, tak z 90% je ten druhý lepší, tak ti budu držet palce :wink:

Holky nebojte se, já se uklidňuju tím, že je to "jen" pár hodin, co je to v celém životě, pár hodin... Uteče to :wink: A podívejte na Cherub, porod nic moc a zase je těhule a chtěná :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Kdyby to bylo "na umření" tak do toho nejde :slight_smile:
13. říj 2009 ve 12:32  • Odpověz
tak v jednu chvíli jsem tam i křičela, že chci umřít :grinning: ale to jsou hormony... A pořád pevně doufám, že druhej porod bude spontánní, tříhodinový, bez nástřihu a bolestí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. říj 2009 ve 12:35  • Odpověz
Ještě teda k tomu porodu, mě celé těhu hrozili císařem a já byla ráda :pensive: , říkala jsem si, že se vyhnu těm porodním bolestem :pensive: , ale teď jsem ráda, že jsem to zvládla normálně a doufám, že i teď to půjde normálně, páč ona ta jizva taky svinsky bolí a dlouho po porodu :confounded: Jo a ještě jsem si říkala, že pokud normální porod, tak jedině s epi a zvládla jsem to bez epi a žiju, už na sále jsem říkala, že druhé mimčo bude :slight_smile:
13. říj 2009 ve 12:36  • Odpověz
cher :grinning: , moc ti takový přeju a vůbec všem :dizzy_face:
13. říj 2009 ve 12:38  • Odpověz
katy, tak moje kamarádka co nedávno porodila si prožila nejhorší možnou kombinaci porodu - několik hodin šílených bolestí, ale nakonec sekce :frowning2: To potom říkala, že ji to ukrutně bolí, musela dostávat opiáty... ale když jsem se ji ptala, co bylo horší, jestli bolest břicha po operaci nebo ty kontrakce, tak prohlásila že každopádně kontrakce :grinning:

ale samo že se nic nemění na tom, že po normálním porodu funguješ hned téměř bezbolestně, kdyžto po císaři je pak ta rekonvalescence delší :confounded:
13. říj 2009 ve 12:39  • Odpověz
Marti, už jsi objednávala ten těhu pás? Který sis nakonec vzala? Jak dlouho to trvá? Paní to objednává?
13. říj 2009 ve 12:39  • Odpověz
cher, to asi jo, kontrakce budou horší, ale holky u nás v termínu bolela jizva třeba někdy ještě teď. Ty kontrakce si odbudeš za těch "pár" hodin a máš klid :slight_smile: Jinak tohle je opravdu ta nejhorší varianta, když rodíš normálně a nakonec sekce :pensive:
13. říj 2009 ve 12:41  • Odpověz
katy to je úděl každých jizev... mě třeba občas i teď bolí jizva po nástřihu.. a to hlavně při změně počasí :angry:
13. říj 2009 ve 12:42  • Odpověz
cher, to je pravda, já o svém nástřihu taky vím :confounded: Ale zase si říkám lepší nástřih než se potrhat :pensive:

cher, co kupujete Nikolce na Vánoce? Sbírám tipy, já sice už něco mám, ale pro babičky a tak.
13. říj 2009 ve 12:46  • Odpověz
Kat uz ho mam na sobe... pac mam sama uz kratka trika a muz mi rano povida, to si delas srandu... koukej si vzit neco delsiho, mas holej pupek...

Tak mi rika, tak si aspon vezmi ty spodary co Ti prisly:grinning: fakt to vypada jak velky bombardaky:grinning:

Vzala jsem si ten bily s cernyma tapkama... zaplatila jsem a hned to posĺala:wink: takze bych rekla tak celkove 2-3dny:wink:
13. říj 2009 ve 12:47  • Odpověz
autor
Tak ženy já mám vygruntovnáno ještě jsem přeházela povlečení do nový skříně uff byla to fuška :grinning: Ještě mě čeká vyklidit kosmetickej stolek páč jsem si koupila novej a je poloviční tak musim polovinu věcí vyházet :grinning:
13. říj 2009 ve 12:49  • Odpověz
Marti, a sedí to velikostně? Se bojím, že mi to bude veliké. A nevím, jestli si rovnou nevzít i ten černý.
13. říj 2009 ve 12:50  • Odpověz
no tak to každopádně, raději a´t mě pěkně hezky zavčas fiknou, než aby se zdráhaly a já pak byla potrhaná až na zádech :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

My Nikoušovi budeme kupovat tabuli z Ikei. Z jedné strany je na křídy, z druhé na fixy a dá se na ni připevnit i rola papíru :wink: Tím asi skončíme, protože mám v plánu pak kupovat kolo - jakože miminko doneslo z porodnice dárek a tak to pojmeme dohromady :grinning:

babičky už se mě taky ptají, co ji koupit... naštěstí máme jen 3 babičky, co ji chtějí něco dávat, tak toho na vymyšlení tolik nebude, ale už tak tápu :fearful: taky si ráda nechám poradit :grinning:
13. říj 2009 ve 12:51  • Odpověz
Katy, tak si kup menší velikost toho pásu, on je dost pružnej, elastickej a vydrží ti i tak až do porodu :wink:
13. říj 2009 ve 12:52  • Odpověz
Kat ja myslim, ze to sedi presne podle toho, jakou jsi mela velikost pred tehu... ted me je to jeste malinko vetsi, pac tam nemam co strcit, ale pak si myslim, ze to bude oukej.. jestli nebudu mit mega ranec:wink:
13. říj 2009 ve 12:52  • Odpověz
cher, jj, ta tabule je super, taky ji mám na seznamu. Denča je na kolo ještě malá, ona nechce jezdit ani na odrážedle, takže to až příští rok.
13. říj 2009 ve 12:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.