• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky jaro 2010 ♥♥♥

(Zamčená)
20. října 2010 
u nás odrážedlo frčí a konečně se i naučila šlapat na tříkolce (ještě na takové té staré komunistické, zeleno-bílé, po mě :grinning: ), takže si myslím, že u nás to bude fajn dáreček. Nejprve budou potřeba i přídavný kolečka, ale pak po tom 3. roce si myslím, že bude na místě začít trénovat i bez nich :sweat_smile: :grinning:
13. říj 2009 ve 12:56  • Odpověz
Marti to je fakt mazec, to prece nemuze byt 8tt :confused: ,ne?
13. říj 2009 ve 13:03  • Odpověz
Cher, já si beru to nejmenší číslo toho těh. pásu, ale i tak. No uvidím.

Marti, hustý
:sweat_smile:
13. říj 2009 ve 13:08  • Odpověz
Kat kdyztak ho zaberese:wink:

No nevim, kazdopadne chudak holka.. bych ji chtela videt na konci tehu:frowning2:
13. říj 2009 ve 13:14  • Odpověz
Marti,t ak takový pupík má teda já..to nemůže být v 8tt..leda, že by byla silnější a takové bříško měla normálně
13. říj 2009 ve 13:24  • Odpověz
marti, konečně odlehčení od těch porodů, se tady gebím, až jsem vzbudila psa :grinning: prej bombarďáky :grinning: :grinning: :grinning:
13. říj 2009 ve 13:30  • Odpověz
Katy kde kupujete ten pas? ja vim, ze je jeste brzy,ale ze bych se jen koukla :sweat_smile:
teda holky,jen jdu na oběd a chvíli pracuju a nestíhám číst...! :sweat_smile:

páni,tak ten pupík to je síla holky,to je vůbec možný? to je spíš snad tuk než těhotenství ne :grinning:
ty, marti, cos nám to tam dala za erotiku?! :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
13. říj 2009 ve 13:31  • Odpověz
tak já se na chvíli vzdálím zase, pořešila jsem nějaké maily, dočítání bylo habaděj, teda... ale zatím dík za pokec :wink:
13. říj 2009 ve 13:34  • Odpověz
Holky a na co je dobrý ten těhotenský pás..jsem jaká si mimo...nevím, která bije :slight_smile:
13. říj 2009 ve 13:35  • Odpověz
Zlati to tam jeste nebylo, kdyz jsem hazela link:grinning: jinak ono to fakt vypada jako babiciny bomby:grinning: kdyz ten pas vytahnes:grinning:
13. říj 2009 ve 13:36  • Odpověz
Mis ja ho mam kvuli tomu aby mi netahlo na zada a bruch.. nechce se mi tak moc obnovovat satnik s trickem, takze dam pod triko nebo nad triko a mam to skoro az k zadku:wink:, takze zadne fuceni :wink:
13. říj 2009 ve 13:37  • Odpověz
ahaaa..tak to jooo.. :slight_smile: to už chápu..tak to já jsem šatní obnovila...jelikož do kalhot bych se už nevešla...Teda úplně závidím Marti, těm kteří moc nepřiberou ...a nemusí měnit šatník... :slight_smile:
13. říj 2009 ve 13:41  • Odpověz
Mis ja uz mam posledni troje kalhoty, do kterych se vejdu... a trika jsou tip top:frowning2:
13. říj 2009 ve 13:45  • Odpověz
no to máš ještě Marti dobrý..já už se nevlezu do ničeho..trička jooo..ale kalhoty, neee :slight_smile:
13. říj 2009 ve 14:00  • Odpověz
No koukam, ze si nevybereme:grinning:
13. říj 2009 ve 14:14  • Odpověz
marti, to já to celý sčíhla :grinning: opravdu si v některých případech říkám, jestli si ty holky myslí, že na ty fotky třeba nekoukají úchyláci...

já si pás zatím pořizovat nebudu, uvidím, co seženu za kalhoty a protože nechodím do práce, tak si zatím vystačím s normálním šatníkem, co se týče trik a svetříků, ale asi tak v prosinci, možná už i dřív to možná budu muset řešit...

já jsem teď měla sedmý vánoce, když jsem objevila jedny džíny, co jsem jako vyřadila, že jsou mi velký, tak teď se hodí a to je ještě musím gumičkou stahovat, páč už je ani náhodou nedopnu. uvidím, jak mi v nich bude zítra, když je budu muset mít na sobě dýl, na rychlý vyzkoušení jsou naprosto ok. zítra se jedu podívat do krámu s miminkovskýma věcma a těhu oblečením...
13. říj 2009 v 15:58  • Odpověz
to pak poreferuju, co jsem provedla za průvan v peněžence...
13. říj 2009 v 15:59  • Odpověz
Tak jsem holky prisla na to jak na nevolnosti :angry: , jist jist a jist, kazdou treba pul hodinku, ale jestli to tak pujde dal,ta ze me bude za chvilicku uplna koulicka :sweat_smile: , zatim jsem teda nepribrala,ale po mem poznatku nevim nevim :wink:
13. říj 2009 v 16:13  • Odpověz
Zlati tak pak poreferuj jak si nakoupila :grinning: . Ty si doma na rizikovem? po IVF se vzdy zustava doma od zacatku?
13. říj 2009 v 16:15  • Odpověz
skretik :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

jsem doma, mudr mi to doporučil. mám za sebou 3x IVF, až ten třetí byl úspěšný, jeden spontánní potrat dvojčat před 3 rokama - to jsem otěhulila přirozeně, zajímavý..., věk bez pár měsíců 35 a dvojčata na cestě...
13. říj 2009 v 17:09  • Odpověz
skretik, musilka je taky od začátku doma, myslím si, že to je lepší, asi kdybychom hóóódně naléhaly, že nás do práce pošlou, ale já po těch všech nervech si nebudu dělat další pakárnu, že si pak budu říkat, že kdyby, tak by... hezky doma, napracováno mám od 18 celkem dost :sunglasses:
13. říj 2009 v 17:11  • Odpověz
zlati - tak určitě je lepší po takvé zkušenosti zůstat doma v klidu :slight_smile: hlavně, že se to na potřetí povedlo :slight_smile:
13. říj 2009 v 17:18  • Odpověz
Kdybych měla chodit do práce, tak jdu taky na rizikovku. Při malé jsem šla po pár dnech a i tak jsem začala krvácet :confounded: A prošli jsme si taky fůrou vyšetření, já byla i na operaci, než jsem otěhotněla, takže bych to neriskovala, abych si to pak třeba nevyčítala...
13. říj 2009 v 17:35  • Odpověz
miska, taky jsem ráda, to nemusím předstírat, takže naše dopolední téma: porod, zatím neřeším, já teď ještě vstřebávám ten zázrak, že se to po tolika letech mého stimulačního i sexuálního života povedlo :dizzy_face: :dizzy_face:
13. říj 2009 v 17:42  • Odpověz
kat, přesně, hrdinku můžu dělat na jiným hřišti, tady ne... a ať si každej říká co chce, takový pindy, že těhu není nemoc, tak ty bych nakopala i tam!!!!!!
13. říj 2009 v 17:43  • Odpověz
ccc, jsem se nějak rozohnila... :pensive: :confused: :fearful:
13. říj 2009 v 17:43  • Odpověz
Katy, dotaz :grinning: ty víš kdy přesně jsi otěhotněla? bylo to v době ovulace nebo nějak mimo? :sunglasses:
13. říj 2009 v 17:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.