• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky jaro 2010 ♥♥♥

(Zamčená)
20. října 2010 
zlati, taky myslím, že ti, co říkají, že těhu není nemoc neprošly těmi nervy, ať už s otěhotňováním, nebo potraty, nebo prostě rizikové těhu, kdy nesmíte nic a celou dobu se jen klepete, jestli se mimčo dožije porodu...

cher, jo vím, ono se mimo ovulaci otěhotnět nedá :grinning:
13. říj 2009 v 18:08  • Odpověz
no jako jasný, ale myslela jsem to tak, jestli přesně v den OVU nebo dva dny před, dva dny po.... :wink: však plodných dní máš cca 4 - 5, z toho ten jeden je fakt ten NEJ :sunglasses:
13. říj 2009 v 18:10  • Odpověz
cher, jo tááák, tak zaseto bylo cca o půlnoci a ovu přišla nečekána, nezvána hned ráno poté :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. říj 2009 v 18:11  • Odpověz
Ono to otěhotnění se stejně počítá od ovu, i když bylo zaseto třeba dva dny před ní :slight_smile:
13. říj 2009 v 18:13  • Odpověz
jé, to máte starosti, nám to v mističce naplánovali mudři :grinning: já když dřív zjišťovala, kdy mám ovu, tak jsem se divila, že až 17-18 den. tak běžná tabulka mi nebyla na nic. ale kupovala jsem si ovu-testy, abych byla chytřejší :wink:
13. říj 2009 v 18:18  • Odpověz
zlati, já taky měla ovu kolem 18-tého dne a přitom jsem měla pravidelný 29-ti denní cyklus, takže mi bývala doktorka tvrdila, že se máme snažit okolo 14-tého dne :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: Když jsem otěhotněla s Denčou, tak přišla nečekaně už 14 den, to jsme teprve trénovali na snažení :grinning: a ono to vyšlo. Poslední cyklus před první IUI...
No a teď po porodu se mi ta ovu ustálila na 15 DC a tentokrát přišla nečekaně už 12 DC :confused:
13. říj 2009 v 18:21  • Odpověz
no já se ptám k vůli pravděpodobnosti holčičky a chlapečka dle vrcholu ovu :grinning:

a ty sis dělávala testíky nebo jsi měla ovulku tak výraznou, že jsi to poznala takhle přesně? :astonished:
13. říj 2009 v 18:25  • Odpověz
kat, tak to máte nějaký začarovaný plodící ovulky, co? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. říj 2009 v 18:49  • Odpověz
cher, co jsem tak vždycky slyšela, tak holčičí spermoníci dýl vydrží a kluci jsou zase rychlejší. tak čistě teoreticky, pokud jste to dělali před ovulkou krátce, máte možnost mít chlapečka a pokud dýl před, tak holčičku. co jsem se dočetla, tak v příznivým prostředí přežijí spermoně i těch 5 dní :wink:
13. říj 2009 v 18:53  • Odpověz
ale možná tady mrskám moudra, co vy už dávno víte... :fearful:
13. říj 2009 v 18:53  • Odpověz
cher, já měřila teplotu, měla docela větší bolesti při ovu a ještě ze začátku používala ovu testy, pak už jsem to měla vychytané a ovu testy nebyly potřeba a jen jsem měřila, sledovala hlen a čípek :sunglasses:

zlati, jj, ono to na nás fakt někdo nachystal :grinning: A to s tím, že holčičí déle vydrží je prý pravda, ale to by z každého iui asi měl být kluk a zatím znám jen holky :grinning:
13. říj 2009 v 19:29  • Odpověz
katy, to je zajímavý... já bohužel nikoho z úspěšného iui neznám, spíš, že po pár iui se přesunuli do kategorie ivf, mě šoupli s mojí diagnózou rovnou do ivf a když jsem přišla na koně, tak jsem rovnou zapadla do diskuse ivfka..., ale zase jsem vypozorovala, že při ivf, když ti zavedou 2 "čerstvá" embryjka, tak se povedou i dvojky, ale u 2 "mrazáčků" jsem zatím zaznamenala uchycení jen jednoho. zajímavý :wink:
13. říj 2009 ve 20:41  • Odpověz
zlati, já už počítala s ivf, takže jsem to měla dokonale nastudovaný a už jsem se chtěla objednávat do Plzně, kde vyšetřují tu buněčnou imunitu a tak :sweat_smile: Fakt jsem nepočítala, že by to mohlo vyjít přirozeně. Měla jsem naplánované ty iui a na září pak ivf, naštěstí se pak nekonalo ani jedno :dizzy_face:
13. říj 2009 ve 21:04  • Odpověz
kat, tak to bylo prima, hlava se přestala soustředit, přesunula myšlení na něco jiného a malá pumprdlice se mohla v klidu zahnízdit :slight_smile:
13. říj 2009 ve 21:10  • Odpověz
zlati, no tak my bychom se snažili i ten měsíc, ale předvapila mě ta ovu nepřipravenou :grinning: , ale je pravda, že ten měsíc jsem to fááákt nečekala. Jindy jsem zkoumala příznaky a tak, tentokrát jsem čekala na ms jak na smilování, abych mohla 4DC na krev...
13. říj 2009 ve 21:14  • Odpověz
kat, to je právě ono, vyjímečně jsi chtěla ms, tak nepřišla :dizzy_face: jsou to schválnosti... já se celý život (myslím sexuální) bála, abych do toho nevlítla jako nechtěně a pak podstupuju takovej cirkus... o to víc si toho vážím :wink:
13. říj 2009 ve 21:19  • Odpověz
zlati, no právě, já si teda hlavně toho prvního těhu neskutečně vážila a to jsem ani nepodstoupila všechno jako ty, proto i kdyby si kdokoli myslel cokoli, byla bych doma, i kdybych ty problémy v těhu neměla... Ale já je bohužel měla :confounded: Naštěstí to teda všechno dobře dopadlo :dizzy_face: a tohle těhu je zatím, klepu na dřevo, bezproblémové :slight_smile:
13. říj 2009 ve 21:48  • Odpověz
Dobré ránko holky :slight_smile:
ještě reaguji na tu vaši včerejší diskuzi....to já jsem teda ovu nikdy na sobě nepoznala a když jsem si dělala test, tak mi vždy vyšel negativní ...a to mi doktorka tvrdila, že uvu musím mít tak 14 dní po menstruaci...a to jsem ani při měření teploty neměla....no a nakonec jsem otěhotněla těsně po skončení menstruace...hihi :slight_smile: takže to se snad ani vypočítat nedá, kdy má být ovu...tak jsem od doktorky odešla a našla si raději novou :slight_smile: a známá sestřička tvrdí, že se prý dost často otěhotní hned po menstruaci :slight_smile: a že to většinou bývají kluci, ale tak těžko říct, že :slight_smile:
14. říj 2009 v 07:40  • Odpověz
kat :slight_smile:

miska, tak to jsem zvědavá, jestli to kluk bude :slight_smile:

přeju dobré ráno :wink:
14. říj 2009 v 07:45  • Odpověz
ahojky zlati..však zachvilku se dočkáš ultrazvuku :slight_smile: ale tady vidíš, že ovu můžeš mít kdykoliv... :grinning:
14. říj 2009 v 07:51  • Odpověz
Hezké ráno :slight_smile:

Misko, u nás Nikolka "vznikla" taky díky sexíku těsně po MS a je z toho holka :grinning: Ono jse milion teorií, jak to zaručeně je, ale nic z toho není na 100%... Příroda si to prostě udělá podle sebe, ať se snažíme o určitý pohlaví sebevíc :sunglasses:
14. říj 2009 v 07:58  • Odpověz
Dobré ráno,

miska, ovu se opravdu vypočítat nedá. 14 den po MS má být, ale to je takový ten učebnicový příklad, který má ovšem málo kdo... Tady na koni je kočka, která má ovu max.10 den po ms... Někdo má zas třeba až 25 den cyklu, to je různé. A to otěhotnění po MS je možné, páč když má někdo ovu brzy, tak tam ty spermijky vydrží :slight_smile:

cher, jj, to pohlaví stejně neovlivníš. Vem si, že teď bych podle těch teorií měla čekat kluka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. říj 2009 v 08:06  • Odpověz
Jo, jinak tady sněží nebo co to je :confused: :confused: :confused:
14. říj 2009 v 08:06  • Odpověz
dobre ranko:wink:
14. říj 2009 v 08:14  • Odpověz
dobré ránko holky :slight_smile:
14. říj 2009 v 08:14  • Odpověz
Katy, no právě a proto ve mě ještě přežívá jiskřička naděje. Ty jsi zdárný příklad :grinning:
14. říj 2009 v 08:18  • Odpověz
Jani, Marti, hezké ráno :sunglasses:

katy odkud jsi že vám sněží :confused:
14. říj 2009 v 08:19  • Odpověz
cher, zítra se to snad dozvíš :wink: Jsem z Karviné... Už to přecházív déšť.
14. říj 2009 v 08:21  • Odpověz
jj, zítra je den D... a jestli to nepůjde náhodou vidět, tak už to až do porodu vědět nechci :angry:
14. říj 2009 v 08:21  • Odpověz
autor
Dobré ránko dneska dopolko nebudu jedu na masáž tak se jdu dát trochu do pucu :slight_smile:
14. říj 2009 v 08:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.