• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky jaro 2010 ♥♥♥

(Zamčená)
20. října 2010 
cher, nekecej, že bys to vydržela :grinning:

ahoj musil :slight_smile:
14. říj 2009 v 08:25  • Odpověz
Musil a co si necháváš masírovat? :sweat_smile: :grinning:

Katy, tak když už jsem se to vydržela jednu půlku, tak ta druhá by snad byla hračka :grinning: a stejně už těch UTZ pak moc nebude :astonished: Kočár máme vybranej grafitovej, tak to je vhodný pro obě pohlaví a zbytek se pak může koupit nárazově po porodu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. říj 2009 v 08:27  • Odpověz
autor
cher chodim na thaj masáže v sedě maj na to takový spešl křeslo kde jsi opřená hlavou. Je to božský :grinning:
14. říj 2009 v 08:28  • Odpověz
jůůů, to bych si taky nechala líbit. Potřebovala bych pořádně promáznout krční páteř a pak ty kříže :astonished:
14. říj 2009 v 08:30  • Odpověz
autor
no právě mě strašně bolí bederní páteř ale to už mám dlouho z práce. Pak jsem našla tuhle masérku a nemůžu si stěžovat fakt tak po čtyřech sezeních jsem byla odblokovaná
14. říj 2009 v 08:32  • Odpověz
tady u nás určitě nic takového není a dojíždět se mi tedy nechce :confounded:
14. říj 2009 v 08:34  • Odpověz
autor
cher já bydlím ve vrchním prdelákově a mám tu maserku asi 15 km tak si jednou za 4 týdny za ní dofrčím. Oni už jsou ty thajský docela rozšířený
14. říj 2009 v 08:35  • Odpověz
vrchni prdelákov :grinning: Jezdíš do Boleslavy nebo do Jičína :wink:
14. říj 2009 v 08:36  • Odpověz
Tak ja mela ovu presne 14 dni po ms :confused: ale asi je to tim, ze jsem vysadila prasky v dubnu, tak to nemelo se jeste cas rozhazet:wink:
14. říj 2009 v 08:50  • Odpověz
Musil kam jezdis?
14. říj 2009 v 08:51  • Odpověz
marti, buď ráda, že to máš tak ukázkové :wink: Ale obecně je nesmysl, když doktor řekne, že se mají snažit třeba 14 dc... Kdyby radši jeden měsíc udělali folikulometrii a krev a vidělo by se, a i tak to může být každý měsíc jinak :confounded:
14. říj 2009 v 08:59  • Odpověz
autor
cher kousek od Kopidlna do libáně :wink: a to je vlastně i odpověď pro Marťu takže do Libáně :grinning: :grinning: :grinning: ale koukala jsem že thajky už začali dělat i v bolce na staďáku
14. říj 2009 v 09:11  • Odpověz
Musil na stadionu uz jsou hodne dlouho:wink: tak dva roky:wink:
14. říj 2009 v 09:24  • Odpověz
autor
marti no vidiš to ani nevim :grinning: No každopádně jestli dělaj ty sedací masáže tak moc doporučuju myslím že i teď v těhu to hodně uleví
14. říj 2009 v 09:33  • Odpověz
holky chtěla jsem se zeptat, musilka tebe trápí bederní páteř? mě práve od víkendu děsně chytla jen pravá strad zad uprostřed..se pomalu ani nemůžu pohnout..někdy to přestane ale pak mě to zase chytne...hnus.. nevíte čím to může být? mě teď kolegyně vystrašila...co už je teda na mateřské, že ji taky bylala pravá strana a měla chycené ledviny a pak skončila v nemocnici..tak jsem z toho taková vystrašená
14. říj 2009 v 09:39  • Odpověz
Misko, já s tím mám problém už asi měsíc, bolest je to neuvěřitelná, někdy vystřeluje až do kyčlí a nemůžu ani chodit. Zánět ledvin tedy nemám :sweat_smile: může to být skříplej nerv atd... ale určitě bys to měla doktorce říct :pensive:
14. říj 2009 v 09:47  • Odpověz
no právě, tak hrozně to vystřeluje..taková tupá bolest neuvěřitelná a při chůze fakt děsný...a někdy mi to jde až do pravé strany břicha...jsem volala své doktorce..a ta mi chtěla zítřejší kontrolu normálně odložit..tak jsem se nedala a řekla jsem ji, že chci vyšetřit....a moje obvodačka byla teda stokrtá lepší, když jsem ji volala, tak mi řekla, že kdyby mi gynekoložka nechtěla dát žádanku na rehabky..tak ji mám zavolat a ona mi je napíše...a že by mi měla pravidelně kontrolovat moč....chjo..doktor není fakt jako doktor
14. říj 2009 v 09:53  • Odpověz
a jak na potvoru mám dneska samé lítání v práci po magistrátech...fakt utrpení
14. říj 2009 v 09:54  • Odpověz
tobě nekontroluje pravidelně moč???? já ji nosím do každé poradny od samého začátku :confused:

mě gynekoložka dala hořčík, protože si myslím, že od těch zad mě bolí i podbříšek a je fakt že obojí se mi doccela zlepšilo. Nebolí mě to tak často a v takoví intenzitě. Ale kdybych prý měla pořád problém, tak mě pošle k neurologovi :confused:
14. říj 2009 v 09:57  • Odpověz
Me take kontroluji moc:wink:
14. říj 2009 v 10:04  • Odpověz
no já jsem naposledy donesla moč, když jsem byla v 16tt...a pak ji už nechtěla..chodím nakontroly tak po měsíci..asi jí tu moč zítra donesu a řeknu, že to chci prověřit..grrr
14. říj 2009 v 10:09  • Odpověz
Mis tak to ja jsem ji poprve nesla do prvni poradny :wink:
14. říj 2009 v 10:33  • Odpověz
Ahooooooooj holky :grinning: , tak jsem prisla z kontroly od pana doktora :grinning: . Pritele jsem sebou nakonec vzala, aby videl miminko a byl nadseny :grinning: . mame 3cm, tluce nam srdicko, mame nozicky a rucicky a mrskal s nima, to bylo tak krasny -aaach :sweat_smile: , dnes mi to asi uplne doslo (myslim to, ze cekame miminko) :sweat_smile:. Je mi ted tak krasne :dizzy_face:. Doufam, ze to takhle krasne pujde i dal...
Ptala jsem se doktora na to NT+ a on to opravdu dela ve sve ordinaci, takze behem pristich 14dnu jdu na krev a pak mi udela ten UTZ... No jsem na to zvedava, udelal mi takovy rozpis a mam pocit, ze u nej snad budu porad :confused: .Ted behem 14-ti dnu na krev, pak hned 2.11 kontrola ... No je to dobre , ze nas takhle hlidaji,vidte :sunglasses:
14. říj 2009 v 11:25  • Odpověz
skretik, gratulka ke kontrole :dizzy_face: Ono se to NT musí dělat v určitý čas a krev taky a pak zas normální poradna, takže proto se ti možná zdá, že toho je teď hodně za sebou, ale to je dobře :wink:
14. říj 2009 v 11:27  • Odpověz
autor
Zduř ženy jsem z5 z masage jako znovuzrozená :grinning: podžahla jsem si doma krbík tak se jdu nahřívat :grinning:
14. říj 2009 v 11:28  • Odpověz
Jojo Katy on zadal nejake informace do takoveho programu a vyjelo mu presne kdy, co a jak je potreba delat, to je dneska technologie :sunglasses:. Dneska mi taky brali krev, ale na takove to standartni vysetreni a na zloutenku, Rh faktor a tak... Asi nam za to tehu tech zkumavek jeste vezmou,co :grinning: . ja mam dnes takovou radost :dizzy_face: . Zitra jedeme na dovolenou do Neapole az do utery, tak se moc tesim.
Doufam, ze tam nebude takova zima jako tady, to uz normalne vypada skoro jako prosinec co :fearful: No snad se to pocasi jeste umoudri, me je i v praci docela zima
14. říj 2009 v 11:33  • Odpověz
Ahoj holky, to počásí je teda šílené !!!

Miska: Já minulý týden ulehla se zánětem močáku a taky mě asi chytla i ledvina na pravé straně a nemohla jsem si ani sednout a chodit bylo něco strašného. Dostala jsem ATB. Určitě si vem na kontrolu sebou moč a nebo si zajdu k obvodní, ta ti to zkontroluje taky.

Holky, jste tady někdo na nemocenské? Já jsem od 17.8. a ještě jsem ze socialky neviděla ani korunu :( Za jak dlouho po poslání toho lístku na peníze došly peníze na účet ze sociálky?
14. říj 2009 v 11:58  • Odpověz
skretik,ahojky,tak to gratuluju :slight_smile: ty se máš-že ti NT udělá přímo tvůj doktor..a už ti brali krev? Mě přijde že mě nic netestujou...ani krev,ani moč,...nic co tu čtu :frowning2: ach jo
Užij si dovču,snad tam budete mít hezky,tady už je fakt kosa jak v prosinci..asi nás čeká dlouhá zima..

Holky-dotaz..ty NT testy se dělají přes bříško nebo vaginálně? Ten ultrazvuk,nebo screening či co to je :sweat_smile:
14. říj 2009 ve 12:01  • Odpověz
autor
may já jsem na PN od 15.6. a první nemocenská mi došla 27.8. takže po víc jak dvou měsících :wink: ta druhá pak přišla rychlejc a na třetí čekám :grinning:
14. říj 2009 ve 12:01  • Odpověz
Musil, no snad se dočkám, už tahám z tajných úspor.. je to děs, si tam dělají co chtějí :slight_smile:
14. říj 2009 ve 12:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.