• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky jaro 2010 ♥♥♥

(Zamčená)
20. října 2010 
Ahoj Jani, ano vzali mi dneska krev, ale to je na takove ty klasicke testy + RH faktor, Zloutenku, HIV a tak. V pristich 14dnech si tam musim znova skocit na krev a to uz bude ta k NT+. Me dnes poprve taky brali krev, takze si myslim, ze az ted pujdes na kontrolu, ze ti ji taky vezmou. Ke me se taky doted nechovali jako k tehotne, ale ted uz snad zacinaji :dizzy_face:
14. říj 2009 ve 12:13  • Odpověz
autor
may no počítej až tak koncem měsíce no..... Oni na to maj ze zákona času dosti tak nespěchaj. Ale nchápu jak to dělaj lidi co žijou fakt od vejplaty k vejplatě a ještě živěj děti to musí bejt na mrtvici.... :confounded:
14. říj 2009 ve 12:18  • Odpověz
skretik,no uvidíme,tak doufám,že mi teda taky nějaký testy dělat budou..já jdu na kontrolu za 12 dní...tak jsem zvědavá..
14. říj 2009 ve 12:38  • Odpověz
Ahojky těhulky, jsem tu poprvé. Taky čekám miminko termín mám 19.1.2010, a nevím co to bude stále se nechce ukázat. Už mám doma jednu krásnou holčičku Verunku její 4,5let,a už se moc těší na miminko. Miluje když připravujeme věcičky, všechno si pujčí a pak mi poví "až to vyleze mami tak ti to vrátím" je to taková moje hadrářka. Jinak těhotenstí si užívám, akorát jsem te´d nastydlá. to první jsem byla skoro celé v nemocnici. měj te se krásně pá
14. říj 2009 ve 13:27  • Odpověz
Genetiku mame v poradku.. ted dosly vysledky:wink:
14. říj 2009 ve 13:31  • Odpověz
autor
maeti gratuluju :grinning:
14. říj 2009 ve 13:31  • Odpověz
Ahoj may - ty jo...takže sis chudino taky vytrpěla..ty záda to je fakt za všechny prašule..zítra si vezmu moč a předložím ji to tam a hotovo....jinak bych asi vyšetření nedočkala...

Jani, jak to tu tak čítám...tak v Brně snad máme nejhorší doktory :grinning: když všichni jsou poctivý, a dělaljí všelijaký testy...atd ...

Ahojky Hlavini :slight_smile:
14. říj 2009 ve 13:41  • Odpověz
Jani, NT se dělá většinou přes břicho, jen když to je blbě vidět, tak vaginálně, ale to se prý stává málo.
14. říj 2009 ve 13:55  • Odpověz
Supeeeeer Marti, mas tedy v poradku jak NT, tak triple testy? To je super, gratuluju :wink: .

Vitam te Hlavini :dizzy_face:

Ma taky rikal pan doktor, ze je to uz normalne pres brisko, tak snad jsem dnes uz mela naposledy ten vaginalni, i kdyz musim rict, ze mi to nejak extra nevadi ...
14. říj 2009 ve 14:00  • Odpověz
Vlastne ten vaginalni ani nevnimam, jak se soustredim na to pidi stvorenicko na obrazovce :grinning:
14. říj 2009 ve 14:01  • Odpověz
skretik, mě ten vaginální taky neva, vůbec, a na tom utz je to lépe vidět než přes břicho.
14. říj 2009 ve 14:04  • Odpověz
Muzu udelat tabulkuuuu :confused: chcete ji? Uz ji mam teda rozdelanou:stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. říj 2009 ve 14:07  • Odpověz
můžeš :wink: :grinning:
14. říj 2009 ve 14:08  • Odpověz
Skret jojo oboje mame good:wink:
14. říj 2009 ve 14:08  • Odpověz
A Marti gratulujuuu :dizzy_face:
14. říj 2009 ve 14:09  • Odpověz
Cherub diky:grinning:

Hele tak tam mam prezdivku jmeno datum porodu mesto kluk/holcicka jmeno a jeste neco? Vek tam chcete taky :confused: nejak nemam co robit, tak jsem aktivni:wink:
14. říj 2009 ve 14:10  • Odpověz
kurňa, to tam u mě nebude nic napsaný, když to chci všechno tajit :grinning: tak jsem i pro věk, ten můžou vědět všichni :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. říj 2009 ve 14:12  • Odpověz
Cherubinko kdo tam nechce udaj... tak dam krasna srdicka:grinning:
14. říj 2009 ve 14:15  • Odpověz
skvělý Marti, můj řádek v tabulce bude plná lásky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face:
14. říj 2009 ve 14:15  • Odpověz
Cherub ci vic si prat:grinning: kolik kostujes? jako let:stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. říj 2009 ve 14:19  • Odpověz
14. říj 2009 ve 14:20  • Odpověz
Kecaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaas :confused: fakt :grinning:

Ty jo to vubec nevim proc, ale tipovala jsem ti 27, kvuli Niki :dizzy_face: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak sorry:grinning:
14. říj 2009 ve 14:21  • Odpověz
tak hlavně že k vůli Nice a ne k vůli tomu jak vypadám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a fakt nekecám :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ale seš asi první kdo mi tipuje víc, když jsem čekala Niku a už to bylo skoro před porodem, tak tu zvonil nějaký pojišťovák a prej ať mu zavolám rodiče :sweat_smile: :grinning: ani pupek ho nezarazil :grinning:
14. říj 2009 ve 14:24  • Odpověz
Cherub no jo co bys cekala od chlapa a jeste od postaka:grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. říj 2009 ve 14:29  • Odpověz
ne pošťák ale pojišťovák :grinning: ale to je jedno, chlap jako chlap :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. říj 2009 ve 14:37  • Odpověz
No jo po jako po:grinning: to je to samy:grinning:
14. říj 2009 ve 14:40  • Odpověz
a š je tam taky, že :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. říj 2009 ve 14:41  • Odpověz
Joooo a to me zmatlo... tak ji udelam doma... tady se mi uklada malinka :rolling_eyes:
14. říj 2009 ve 14:47  • Odpověz
jj, všimla jsem si :wink:

s těma jménama jsem myslela, že chceš o tabulky jména dětí... svoje tajit nemusím, jsem Kača :grinning:

a u Katarinky vím, že ona Kača ve skutečnosti není :grinning:
14. říj 2009 ve 14:49  • Odpověz
Marti a nechceš pak založit nový nick k tomu tématu? po porodu budeš nadávat, že jsou tu "jen" tři albíčka a to ti ještě jedno budeme zabírat my :grinning:
14. říj 2009 ve 14:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.