• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky jaro 2010 ♥♥♥

(Zamčená)
20. října 2010 
:stuck_out_tongue_closed_eyes: neser... staci, ze me dneska nasrala banka:grinning:
15. říj 2009 v 10:19  • Odpověz
autor
v bance mě naserou vždycky.... Příští týden tam jdem kvůli půjčce na auto takže zas čekám že půjdu do vrtule. Hcchem tu fabku koupit teď v říjnu páč dávaj zimáky zdarma tak snad to stihnem
15. říj 2009 v 10:26  • Odpověz
Tak sleduj jak nasrali me

Za co nas kdo tresta.. to uz je neskutecny.. ja asi zacnu nesnaset lidskou hloupost!!!!!!!

Kdyz preci neco delam, tak poradne ne...

Prisly nam smlouvy a dluznikem je ULIKOVA a spoludluznikem UHLIK!!!!! Muze mi nekdo rict, kdyz dela smlouvy na docela velkou castku a dulezite smlouvy, proc si to podle sebe nezkontroluji?

Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Takze musime jit na pobocku a sepsat novou smlouvu i kdyz na te smlouve mame spravna jmena... tak chapete to nekdo??????? Dalsi dve hodiny prdeli
15. říj 2009 v 10:31  • Odpověz
autor
marti to je v řiti a v jaký bance ? My jsme u komerčky. Tohle je napřesdržku člověk tam furt jen na něco čeká a pak to ještě udělaj blbě. Když bych já píchla někomu místo morfia kapky na kašel tak by asi taky nebyl rád :rolling_eyes:
15. říj 2009 v 10:33  • Odpověz
holky,tak mě podle toho vyšel kluk..to mě moc nepotěšilo :grinning: a jak se to jako podle věku a měsíce počení může poznat?? To nechápu...jsem zvědavá co je na tom pravdy
15. říj 2009 v 10:45  • Odpověz
Market mame to u lisky.. je to uver ze stavebniho:frowning2:

Nechapu, ja kdyz se spletu v % tak se muzou posrat:frowning2:
15. říj 2009 v 10:50  • Odpověz
autor
marti hm tak s liškou jsme měli obdobné problémy. Poslílali jsme tam účtenky a faktury a oni mi furt psali že mám dodat doklady o čerpání přitom už to tam dva měsíce měli. Bordel tam maj. Kam chodíte ? My s šiftovi na leninku
15. říj 2009 v 10:51  • Odpověz
No my na KOzinu... tam to je vse oukej, ale Pze to udelali spatne:frowning2:
15. říj 2009 v 10:54  • Odpověz
autor
hele tam na míráku na rohu je nějakej novej krámek s kojo zbožím nebylas tam ? jako v tom paneláku jak je jizerka
15. říj 2009 v 10:55  • Odpověz
Nene:wink:

Tak se tam kdyztak juknu, ty jsi tam byla?
15. říj 2009 v 11:04  • Odpověz
autor
maeti no nebyla jen jsem viděla z auta že to tam je :grinning: Mrkni tam a řekni mi jestli stojí za to se tam jít koukat :grinning: :grinning: :grinning: je to tam úplně na rohu co bývali hudebniny
15. říj 2009 v 11:13  • Odpověz
Oukej... podivam az ted pujdu!!!
15. říj 2009 v 11:17  • Odpověz
jani, mě podle toho vyšel kluk a podle toho čínského holka. Podle toho čínského mi to minule vyšlo, tak uvidíme.
15. říj 2009 v 11:23  • Odpověz
Zatím to teda vypadá, že to zase podle toho čínského výjde :grinning:
15. říj 2009 v 11:37  • Odpověz
kati a podle jakýho čínskýho?? To taky najdu někde na netu?
15. říj 2009 v 11:39  • Odpověz
Ahoj holky, můžu k vám.....tak už to vypadá, že budeme v červnu 3......moc se těšíme....jsem asi o něco pozadu než vy, teprve v šestém týdnu :slight_smile:
Janinko, ty taky už čekáš mimi.....tak to je super zprávička,gratuluju.... v kolikátym jsi, jak se cítíš....povídej :slight_smile:
Holky, vám všem samozdřejmě taky gratuluju a držim palečky, ať všechno klapne, tak já má......
Pozn: s Janinkou se známe z beremka, měly jsme svatbu ve stejný den :slight_smile: :dizzy_face:
15. říj 2009 v 11:54  • Odpověz
jééé ahoj,Marti!!! Tak to je super,že sme se tu šešly :slight_smile: gratuluju k mimi!! Já jsem v 10tt no a tak občas mi bývá zle,ale nic hroznýho..jinak v pohodě.. už jsi byla i u doktora?
15. říj 2009 v 11:56  • Odpověz
Já jsem nejspíš v 6tt, jestli jsem to správně spočítala.....můj doktor má jak napotvoru 14 dní dovolenou, takže k němu jdu příští týden ve středu.....už se nemůžu dočkat, přijde mi to jako věčnost....jinak špatně od žaludku mi zatim nebylo, ale někdy cítim takový tlak či šimrání v bříšku, bolení v zádech a jsem dost unavená.....spočetla jsem si, že se nám mimi narodí kolem 10. června, tak teď, aby to ještě potvrdil doktor.....koukala jsem, že čekáte o měsíc dřív a že by jsi, stejně jako já, raději holčičku :slight_smile: co je to za stránky, kde si spočítám pohlaví miminka? :slight_smile:
15. říj 2009 ve 12:05  • Odpověz
aha,tak to je blbý,no musíš si počkat :slight_smile: já jsem taky jak na trní,přijde mi už věčnost co jsem byla u dr. a jdu tam zas až 26.10. ...a zítra si jdu ale pro průkazku,tak aspoň něco :slight_smile: odkaz na ty stránky je na předešlé straně :wink:
ano o měsíc dřív..chtěla bych radši holčičku,ale jako je mi to jedno,hlavně aby bylo mimi zdravý a všechno proběhlo v pohodě :slight_smile:
tak si tady zadej v nastavení den poslední MS a ono ti to taky spočítá v jakém si týdnu :wink:
chodíš ještě na BRMS? Já jsem přesedlala jsem a už tam nechodím.. :sweat_smile:
15. říj 2009 ve 12:11  • Odpověz
Hlavně aby bylo zdravé, přesně tak :slight_smile: Podle MS jsem si to spočítala a vyšel mi 6tt, tak to asi tak bude, myslela jsem to potvrzení od lékaře, aby třeba neřekl, že už jsem těhotná o měsíc dýl nebo tak něco, ale nic tomu nenasvědšuje, tak to snad bude takhle, ale už si chci být jistá....hlavně jsem zvědavá na ultrazvuk a vůbec, co se bude všechno dít :slight_smile: Na beremko občas zajdu, holky z Varů chtějí taky mimča, tak se navzájem povzbuzujem a čekám tady na ně :grinning:
15. říj 2009 ve 12:22  • Odpověz
jasně,však k dr. půjdeš už za chvíli,tak ti řekne a uvidíš :slight_smile: já byla u dr. poprvé v 6tt a už mi dělala utz a něco málo už i bylo vidět i srdíčko už bylo v akci :grinning: ale od té doby jsem nebyla,tak nedočkavě čekám na tu další kontrolu.. :sweat_smile: no taky se tam jdu kouknout na brms ..
15. říj 2009 ve 12:25  • Odpověz
Ahoj holky, přeji hezký den :slight_smile: Jsem doma z kontroly :wink: Miminko je zdravoučké, má všechno co by mít mělo a víme pohlaví, máme malého exhibicionistu a tak je to přesné na 99%.

ale jak jste jistě všechny pochopily, tak to budeme tajit, protože se tady vyskytují šmíráci co by donesli info lidemi, co absolutně nemají práco vědět víc podrobností. snad to pochopíte a vydržíte do porodu :sweat_smile: Každopádně děkuju všem, co na nás dnes mysleli.
15. říj 2009 ve 13:54  • Odpověz
Cherub tak to je skvele, ze to vite na 99% tak uz se nemuzu dockat unora :dizzy_face: :wink:
15. říj 2009 ve 14:00  • Odpověz
cher,tak to je bezva! :slight_smile: gratuluju,tak ať jste dál zdravoučcí oba dva :wink:
15. říj 2009 ve 14:04  • Odpověz
Cherub: skvělá novina a teď hurá do zařizování pokojíčku, když už víte do jaké barvičky budete ladit :slight_smile:
Já jsem šla včera kolem baby shopu a nedalo mi to, abych tam nenakoukla a hned jsem si říkala tohle bodíčko bych koupila holčičce, tehle svetřík chlapečkovi...je super vědět, co to bude :wink: :slight_smile:
15. říj 2009 ve 14:10  • Odpověz
Ahoj Musilka a mayla - teda koukám koukám, co vše máte už nakoupené..tý jo jste fakt dobří...to my ještě nemáme vůbec nic :slight_smile: jsem si říkala, že je to ještě brzy...
15. říj 2009 ve 14:20  • Odpověz
autor
cherun gratulka ke zdravému prcouškovi a pohlavíčko to je až druhotné hlavní je zdravíčko. A my se budem těšim aspoň víc na únor :grinning: :grinning: :grinning:
15. říj 2009 ve 14:22  • Odpověz
cherub taky moc gratuluji, hlavní, že je zdravoučké a vše je ok :slight_smile: myslí, že jsou tu i šmíráci?
15. říj 2009 ve 14:29  • Odpověz
autor
misk šmíráků je tu háfo i já už mám bohužel špatný zkušenosti
15. říj 2009 ve 14:30  • Odpověz
jejda...škoda, že se takovým lidem nedá zamezit nějak přístup..je pravda,že je to tu takové veřejné a může si to tu přečíct kdokoliv..ale zase podle přezdívky nezjistíš, kdo jsi..ale podle fotek, to už jo...
15. říj 2009 ve 14:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.