• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky jaro 2010 ♥♥♥

(Zamčená)
20. října 2010 
Holky děkuju :dizzy_face:

Misko, to víš že tu jsou, o některých vím, o některých třeba ani ne :grinning: někteří ani nejsou tak zlí, ale jsou to povídálci a ono by se pak rychle mohlo roznést něco, co nechci... už s tím mám taky zkušenosti. Napsala jsem tady kdysi dvě naprosto nesouvisející události a vznikla z toho taková kravina, která lítala po celém městě, že jsem nevěděla, jestli se smát nebo brečet :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. říj 2009 ve 14:43  • Odpověz
tak to je potom cherub opravdu lepší si dávat pozor,co tu člověk píše :slight_smile:
15. říj 2009 ve 14:52  • Odpověz
cher - opravdu? To by mě nenapadlo že jsou tu takový lidi,co sem teda lezou,mě to přijde takový přátelský takový stránky a nikdy by mě nenapadlo,že by info o mě někdo mohl zneužít apod. ...no lidi jsou různí,s tím nic nenaděláme..radši se vždycky zamyslet co sem člověk zveřejní že
15. říj 2009 v 15:11  • Odpověz
cher, gratulkáááá :slight_smile:
15. říj 2009 v 15:15  • Odpověz
Jani, taky by mě to dřív nenapadlo, asi jsem byla hodně naivní :sweat_smile: ale už mám zkušenosti a určitě jste si všimly, že si dávám pozor na jazyk, že sem nepíšu až tak moc otevřeně, jak bych třeba chtěla.

Katy, díky :slight_smile:
15. říj 2009 v 15:17  • Odpověz
cher-jasně,chápu,no já zatím ta naivka asi jsem :grinning: než si narazím taky čumák :grinning: doufám,že se tak ale nestane
15. říj 2009 v 15:33  • Odpověz
Hezké ráno :slight_smile: Tady se tak dlouho chrupčí :astonished:
16. říj 2009 v 08:23  • Odpověz
autor
Dobré ránko :slight_smile: cher no tady je tma jak v pytli řekla bych že je šest ráno a ne skoro devět :grinning:
16. říj 2009 v 08:38  • Odpověz
Dobre ranko... hned jak jsem prisla do prace... tak me nasrali...

Mame tu dve pubertacky na praxi a vcera jsem pro ne nemela praci, tak me ted zdrbli, ze jsem byla neprijemna... husicky jedny.... jeste, ze me ceka jenom 3m prace...
16. říj 2009 v 08:52  • Odpověz
autor
marti kravky jedny :angry:
16. říj 2009 v 08:57  • Odpověz
autor
ženy objednala jsem si kočík :grinning: Ač jsem se zařekla že až po vánocích tak jsem včera kápla s kámoškou na eshop kde maj jane slalom pro 2008 komplet za 17 000 tak jsem ho objednala a do tejdne ho čekám :slight_smile: Sice jsem chtěla asi víc casuala ale janečko mám ověřený právě od kámošky že na vesnici na travní drny je nejlepší. :grinning:
16. říj 2009 v 09:10  • Odpověz
Musil, jsem jako říkala to samý, že... a co myslíš? Objednala jsem ho včera :grinning: Měl by dorazit do 14 dní :wink:
16. říj 2009 v 09:17  • Odpověz
My jsme si ho totiž včera byly znovu vyzkoušet v Olmíku na jedné prodejně a já už prostě nic jiného nechce :grinning: A prodavvačka mi říkala, ať nečekám do ledna, že bych mohla narazit. Prý jak budou nové kolekce, tak ty staré můžou být v prodeji dočasně zastaveny, budou toho mít ti výrobci hodně... Zní to logicky, tak jsme na nic nečekali a včera večer zaslali objednávku. Je na něj teď navíc sleva 1000 kč a kdo ví, jestli by za měsíc nebo dva ještě byla :sunglasses: :grinning:
16. říj 2009 v 09:20  • Odpověz
autor
cher no právě mězaujala ta cena a taky mi k tomu daj nějakej dáreček v hodnotě 1000 kč než jsem poznala casuála tak bych tehle i přesně ta barva můj favorit. A teď jsou ty kočíky fakt za žůžo ceny jak doprodávaj kolekce než vyjedou s novýma :slight_smile: Takže jsem včera večer přesvědčila manžu že auto ještě počká a dneska ráno ho objednala :grinning:
16. říj 2009 v 09:22  • Odpověz
Ahojky Holky :slight_smile: taky přeji dobré ránko :slight_smile:
Martinko se kvůli takovým......zbytečně nenervuj..i když vím, že někdy to nejde....ale už ti to utíká, a zachvilku hurá na mateřskou :slight_smile:
16. říj 2009 v 09:27  • Odpověz
auto počká :grinning:

Mě kupodivu manža sám navrhl, jestli už ho nechci objednat, že není na co čekat :sunglasses: Taková příležitost se musela chytnout za pačesy :grinning:

Musil a budete ho mít doma? nejsi pověrčivá? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. říj 2009 v 09:28  • Odpověz
autor
cher doma ne v v tomhle směru pověrčivá trochu jsem :sweat_smile: Mám to dohodnutý u kamárádky na půdě :grinning: jediný co si nechám doma tak autosedačku kvůli barvě fusáčku do ní :slight_smile: ale jinak kočík doma sestavim prohlídnu zase složim a odvážim na parkoviště :grinning:
16. říj 2009 v 09:30  • Odpověz
:grinning:

já pověrčivá nejsem, i když poprvé jsme ho doma taky neměli... jenže u těch lidí už to teď nejde a tak ho doma mít budeme. Kouknem na něj a pak ho složíme do úložného prostoru naši postele, tak na očích nebude :sweat_smile:
16. říj 2009 v 09:32  • Odpověz
holky máte nějaké dobré tipy na koupi přes netu fusáčků do kočárku i autosedačky? :slight_smile: brouzdám po netu a brouzdám
16. říj 2009 v 09:34  • Odpověz
autor
misk do autosdačky budu kupovat fleesovou zavinku od emitexu :wink:

cher jako ono si myslim na tý pověře nic není prostě babský řeči ale já ho stejně nemám doma kam teď složenej dát tak jsem ráda že můžu na tu ůdu :grinning:
16. říj 2009 v 09:36  • Odpověz
Misko, zkus třeba tuhle stránku http://www.tipstore.cz/?Page=62

Zdá se mi, že ceny jsou tam suprový :wink:

Musil, tak kdybych ho měla kam píchnout, tak si ho doma taky nenechám :grinning: ale tím, že moji rodiče už schraňují starý kočár, který se chystáme prodat jsme přišli o místo pro kočár nový :grinning: a jinak fakt není kde :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale utěšuju se tím, že bude schovanej. A to pověrčivá nejsem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. říj 2009 v 09:40  • Odpověz
autor
http://www.elinka.eu/detail.php?zbozi=868237

misk já budu objednávat do sedačky tuhle asi tu oranžovou
16. říj 2009 v 09:43  • Odpověz
a včera jsem viděla v Tescu nádhernej zimní overalek pro miminka. Měli je v neutrální, modré i růžové barvě. No nádhera. Ale 500 korun se mi za věc, kterou unosíme max 3 týdny dávat fakt nechtělo :confounded: :pensive:
16. říj 2009 v 09:43  • Odpověz
Musilko, myslíš, že bude taková zavinovačka potřeba? j pořád pevně věřím, že bude začátkem března už tepleji :sweat_smile: Že bude stačit právě teplý overal a případně deka :confused: asi naivka, co :grinning:
16. říj 2009 v 09:44  • Odpověz
autor
a tehle budu kupovat na příští podzim až půjdeme do sporťáku
http://www.malvik.cz/Kocarek-doplnky/fusaky-a-perinky/Lodger-fusak-Bunker-Folklore-a-Knights-and-Fairies-collection

jinak do hlubokýho mám beránkovej fusáček ještě po mě takže ten mi bude na ten měsíc dva stačit. V dubnu už bývá tepleji takže vlastně jen na ten březen
16. říj 2009 v 09:46  • Odpověz
holky moc děkuji za tipy ...si to pěkně projdu :slight_smile: já právě jsem si říkala...že do kočárku i do autosedačky bude asi třeba jak zimní fusaky na dva měsíce a pak už letní.....je to takovej blbej přelom :slight_smile: ale tak co se dá dělat... :slight_smile:
16. říj 2009 v 10:07  • Odpověz
autor
cher no ta emitexka zas neni tak drahá a pak jí buď zas střelim na MMB nebo si jí schovám na druhý. A je to ta letní verze takže není tak silná takže myslím že ten březen duben jív yužiju jak do sedačky tak do kočárku
16. říj 2009 v 10:15  • Odpověz
ahojda holky :slight_smile: tak dnes jsem už dostala těhu průkajdu :slight_smile: a taky jsem dostala nějaký dárečky,ale krabici rozbalím až doma,páč v práci nemůžu :sweat_smile: ale jsem zvědavááá.. :grinning:
16. říj 2009 v 10:25  • Odpověz
Jani je ty se mas.. ja chci taky darecky:grinning:
16. říj 2009 v 10:34  • Odpověz
jo marti,ještě ani nevím ale co tam bude za kravinky :grinning: v pondělí dám vědět.. se koukám,že už jsem se dnes přehoupla do 11tt,to je bezva
16. říj 2009 v 10:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.