• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky jaro 2010 ♥♥♥

(Zamčená)
20. října 2010 
Ja uz mam vareno od maminky :sweat_smile: :dizzy_face: budou knedle se svestkama:grinning:

No ja jsem dnes dost unavena, tak mi nerikej o peleseni:grinning:
10. zář 2009 ve 14:00  • Odpověz
autor
jé švestkáče ty bych taky brala mám tu mísu švestek... Jenže líný ruce nechce se mi s tim patlat to je radši sežeru jen tak :grinning:
10. zář 2009 ve 14:01  • Odpověz
teda musil.. já trnu hrůzou jak ti je a ty vykecáváš tady. to jsi nám mohla aspon napsat, že se cítíš lépe :dizzy_face: :dizzy_face: tak pěkně kecej a odpočívej :grinning:
10. zář 2009 ve 14:05  • Odpověz
Musil presne tak bych k tomu taky pristupovala, kdybych je mela v mise:stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. zář 2009 ve 14:12  • Odpověz
autor
no a voni jsou stejně od maminky lepší já je tak neumim :grinning:
10. zář 2009 v 15:42  • Odpověz
čauky, tak já jen zdravím a jdu si lehnout, lítání po městě mě odrovnalo, pumprdlíci chtějí klid. tak zítra. papa
10. zář 2009 ve 20:33  • Odpověz
autor
Bré ránko :slight_smile: Jak je dneska ? Vypadá to na hnus fuj počasí tak budeme s psíkama doma uklidíme a pustíme si nějaký slaďáky :sweat_smile:
11. zář 2009 v 07:04  • Odpověz
ahoj, taky bré, bré :sunglasses:
11. zář 2009 v 07:44  • Odpověz
Hezký ráno, zdravím po delší době :sweat_smile: Je mi zase nějak blbě, a tak jsem buď venku na čerstvým vzduchu nebo doma v posteli :grinning: Včera jsem hodila šavličku třeba pro to, že Nikolka vyšlápla hovínko a já ho musela čistit :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Musil, u nás je krásně :confused: doufám, že to hnus fuj od vás nepřijde k nám :astonished:
11. zář 2009 v 07:49  • Odpověz
ahoj cher, to se ti nedivím, jen to čtu a hodila bych taky...
11. zář 2009 v 07:50  • Odpověz
autor
cher my máme takový telátko pejska a ten zas žere trávu pak přijde domu a vrhne a já jdu rovnou taky :sweat_smile: :grinning:

zlati bré bré :grinning:
11. zář 2009 v 07:52  • Odpověz
jj, bré musil :wink: jak tě čtu, tak jsem ráda, že máme 3kilovou šelmu. za chvíli s ním poletím ven. chodíme taková parta, je to super :wink:
11. zář 2009 v 07:59  • Odpověz
no to jsem ráda, že v tom nejsem sama, manžel se mi totiž smál :stuck_out_tongue_closed_eyes: prej jsem cíťa :grinning:
11. zář 2009 v 07:59  • Odpověz
autor
cherub no ale já jako normálně cíťa nejsem dělala jsem ve špitále v tý největší špíně a hrabala se ve všem a teď najednou mi to vadí :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

zlati no ale zas je to naše prdelka zvlášť když se nám nasere do pelechu a začne ti strkat packy do zad :grinning: ale teď už jí vychováváme už do pelechu nesmí docela to chápe a už k nám fakt neleze :slight_smile:
11. zář 2009 v 08:02  • Odpověz
musil, tak to náš ňuňánek nechápe, každý večer se mi nakvartýruje pod peřinu :grinning: a když se tam zabarikáduju, abych byla jako zachumlaná, tak do mě dloube tak dlouho, až mu udělám skulinku a on se tam nasáčkuje stejně..

no nic, letím, dámy, po venčení budu z5 :wink:
11. zář 2009 v 08:04  • Odpověz
Musil tož já dřív taky uklízela kočce záchod a když se náhodou vyblinkala, ale od těhotenství s Nikou mě to nějak chytlu a podobný nechuťárny fakt nezvládám a teď je to snad ještě horší :grinning:
11. zář 2009 v 08:04  • Odpověz
autor
zlati to ona taky občas zkouší počká si až oba v posteli přestanem mluvit a máme zavřen oči a pomalu neslyšně se tam stěhuje ale já jí mám prokouklou a taky člověk cejtí ty otřesy když mu na pelech skočí padesát kilo :grinning: :grinning: :grinning:
cherub no tak to jsem zvědavá co bude až se za tři roky vrátim do špitálu :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. zář 2009 v 08:07  • Odpověz
Bre ranko,

no ja jsem ted oukej, ale ty dva a pul mesice, kdyz rano Sonnik kaknul, tak jsem to taky neudrzela :pensive:
11. zář 2009 v 08:27  • Odpověz
autor
teda my máme debatu po ránu o bobánkách :grinning:
ahoj marti :grinning:
11. zář 2009 v 08:29  • Odpověz
autor
marti nebylas v tom bondy na těch gatích ? Já už bych je nuně potřebovala buď v sobotu nebo v neděli tam musim
11. zář 2009 v 08:30  • Odpověz
No jo, kazdy den se nemuzeme bavit o hezkych vecech:grinning: a vonavych:grinning:

Market zrovna dneska tam jdu po praci:grinning: taky je nutne potrebuji a vyhlidnute tam mam jeste par kousku:grinning: :dizzy_face:
11. zář 2009 v 08:39  • Odpověz
autor
marti mě se tam líbilo jedno triko taková košile a přes to byla vesta dneska večer jdeme k našim na tatarák ale zítra dopolko bych tam mohla zajet :unamused:
11. zář 2009 v 08:40  • Odpověz
Market tak to uz mam jeden takovy model doma... ted mam zalusk na takovou pletenou vesticku :dizzy_face:
11. zář 2009 v 08:49  • Odpověz
autor
nejhorší je že jdu za týden s manžou na nějaký společenský banket od firmy a nemám co na sebe :confounded: proto bych chtěla ty černý džíny a přesto nějakou tuniku nebo tak něco aby nebylo vidět že to jsou jako rifle :sweat_smile:
11. zář 2009 v 08:51  • Odpověz
autor
jenže zas mám strach aby se na ty černý rifle nechytali chlupy to bych byla v háji kvůli psovi :unamused:
11. zář 2009 v 08:57  • Odpověz
Hele ja mam cerny rifle od ryzojedu a v pohode!!! V kabelce valecek z Ikei a po chlupech ani pamatky:wink:
11. zář 2009 v 08:58  • Odpověz
autor
no zkusim to zajdu se tam číhnout už mám ten pupajs jak melouna tak ať ho mám v čem nosit :grinning:
11. zář 2009 v 08:59  • Odpověz
autor
škoda že rejžožrouti neprodávaj těhu věci co.... takhle v krámě to je drahota jak prase :confounded:
11. zář 2009 v 08:59  • Odpověz
Ty fole, to by byl rozstrel:grinning: ale treba trika se tam daji sehnat, jenom proste koupis XXL velikost:grinning:
11. zář 2009 v 09:05  • Odpověz
autor
marti no jasný a těch tunik delších je teď habaděj. Po těch gatích mrknu v bonďasu a k tomu nějakou tunču koupím a šikmánků potřebovala bych nějakou červenou tmavší páč mám červený boty :grinning:
11. zář 2009 v 09:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.