• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky jaro 2010 ♥♥♥

(Zamčená)
20. října 2010 
ahojky Jani, super, že už máš průkajdu..ty si dostala dárečky...jééé..ty se ale máš :slight_smile:
16. říj 2009 v 10:53  • Odpověz
Dobré ráno přeji všem... :slight_smile: Odhodlal se někdo vytvořit tu tabulku?
16. říj 2009 v 10:55  • Odpověz
Jani, bude tam dudlík, vozrek pampersky, pak nějaké vzorečky kosmetiky na miminko, malá plechovka Cara a pak fůra časopisů o těhotenství a miminku a taky by tam měla být slevová knížečka na nákupy v Chiccu atd :grinning:
16. říj 2009 v 10:55  • Odpověz
Musilko, tak pokud je to ta letní verze, tak si myslím, že udělá takovou službu jako ten teplý overal + deka, co mám v plánu já :grinning: no uvidíme, pokud bude krušná zima, tak v dnešní době to můžu přikoupit ze dne na den :sunglasses:
16. říj 2009 v 10:56  • Odpověz
jéé cher,tak to je dobrý teda :grinning: no už se těším až to doma rozbalíme..je to zas něco novýho a budu se zas víc cítit těhotná :grinning:
16. říj 2009 v 10:57  • Odpověz
autor
cher no jasný přes eshop to má člověk za dva tři dny doma. Já tohle taky nehrotim teď jsme koupili kočár takže máme na chvíli útrum s nákupama. Jediný co vyrazim tak ke konci listopadu do toho polska omrknout ještě postýlku a koš na mimčo. Jinak vše ostatní dokoupíme až po vánocích a něco snad nadělí ježuch :grinning:
16. říj 2009 v 10:58  • Odpověz
Jo ja budu delat tabulku, ale nestiham... takze behem tydne
16. říj 2009 v 11:00  • Odpověz
Ahoj holky,

Jani, gratuluju k průkazce :slight_smile:

cher, já jsem koupila na mmb kombinézky za hubičku a jsou krásné, takže je 100% prodám dráž než jsem koupila :sweat_smile: jako minule :grinning: :sunglasses: Do autosedačky přes to deku, Denča tak jezdila celou zimu v pohodě a do kočáru, mimochodem, kolik se toho za ten první měsíc najezdí..., mám fusak po Denisce, takže už to mám vyřešený. Lentí verze toho emitex fusaku mi příjde úplně zbytečná, jsem asi nějak nepochopila na co to je :sweat_smile:
16. říj 2009 v 11:01  • Odpověz
ahojky kat, děkujíí :slight_smile:
16. říj 2009 v 11:05  • Odpověz
Market tak jsem byla v tom kojo obchode... maji tam toho malinko, ale docela levne.. ja jsem si koupila bodycko s zabickami za 89,-... pak tam maji ruzna tricka, bodycka, dupacky.. kalhotky.. tri zavinovacky.. detske capacky.. a koukala jsem, ze si tam pak zajdu pro par plinek maji s ruznymi potisky:wink: decky, deky..
16. říj 2009 ve 12:17  • Odpověz
Zas mě v noci chytil močák... :confounded: Vztávala jsem o půl 6 a napouštěla teplou vanu. A pila urologický čaj, jenže jsem ho pak zas hned vyhodila, nedělá mi dobře na žaludek, se z toho pominu, nehci další ATB. Musím ležet celý víkend v teple a snažít se dostat do sebe ten čaj !
17. říj 2009 v 09:11  • Odpověz
autor
may a co se zeptat v lékárně jestli třeba smíš nějaký ty brusinky jako je urinal a tak ? Ono je teď těch výrobků spousta a určitě je tam i něco co může těhulka. Můj manža na močový cesty dost trpí takže tyhle věci kupuju dost často a většinou mu pomůžou :wink:
17. říj 2009 v 09:19  • Odpověz
Hezké ráno :slight_smile:

May, to mě mrzí, že to máš zpátky :confounded: Ale taky bych zkusila lékárnu a čaj plný brusinek. Ty jsou na močové cesty dobré a myslím, že je to i chutný :wink:
17. říj 2009 v 09:30  • Odpověz
autor
cher ten čaj z brusinnek je fakt dobrý já ho piju :grinning: a dělaj i brusinkovej džisík myslim že Relax ho dělá :wink:
17. říj 2009 v 09:32  • Odpověz
JJ mám urologický čaj s brusinkama, není tak hnusný jak ten klasický, ale můj žaludek to prostě nebere, až manžel vztane, tak bude muset zajít do lékarny pro něco ještě, ale nevím co.

Jak je třeba urinal, tak obsah jedné tablety je 2 a půl brusinky... :slight_smile: to jsme jednou počitali v práci z nudy.
17. říj 2009 v 09:32  • Odpověz
autor
may no já netvrdim že urib¨nal je všemocnej jen říkám že mojemu manžovi většinou pomůže a pro ATB si nemusí
17. říj 2009 v 09:37  • Odpověz
Držím pěsti may :wink:

Dala jsem pupík do alba... mám pocit, že mi stoupl nahoru :fearful: :grinning:
17. říj 2009 v 09:38  • Odpověz
Urinal, furt lepší než nic.
Cherub: mi připadáš úplně jiná na těch dvou fotkách...
17. říj 2009 v 09:44  • Odpověz
že jo, já sobě taky :grinning: ale fakt jsem to :astonished: Možná je to tím, že se fotím samospouští. sice jsem se snažila, aby ty fotky byly ze stejného úhlu, výšky i dálky, ale je to opravdu jak jablko a hruška :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. říj 2009 v 09:46  • Odpověz
no na té druhé jsi nějaká hubenější :wink:
A fotíš to i ve stejný čas? třeba není jedna ráno a druhá večer?
Mám nějaké moc živé mimi, kope jak strhané... i půl hodiny v kuse. A poslední týden i pravidelně, v poledne a večer.
17. říj 2009 v 09:50  • Odpověz
hubenější, jo? tak díky :grinning: Myslím, že jsem se fotila cca ve stejný čas - když vyjímečně malá usne, tak mám na to klid a to se stává tak kolem 14h :confused:

To moje mimčo je teda velice lenivý :sweat_smile: asi po mamince :grinning: Kopanečky jsou jen lehký a ne moc častý.. někdy si dokonce s břichem musím chvíli šťouchat, aby se probralo a já měla jistotu, že je vše ok :pensive:
17. říj 2009 v 09:52  • Odpověz
o mě mimi skáče furt, nějaké hyperaktivní :slight_smile:
17. říj 2009 v 11:28  • Odpověz
Ahoj jakpak se máte?:slight_smile:
18. říj 2009 ve 12:03  • Odpověz
Já se nudím docela... ale zrovna jsem si vzpomněla, že jdu zítra na velký ultrazvuk, tak už snad budeme vědět, co se ve mě ukrývá. :grinning:

Dá se vyléčit zánět močáku jen těmi čaji a brusinky a tak? bez ATB?
18. říj 2009 v 18:54  • Odpověz
Dobre pondelni rano
19. říj 2009 v 07:31  • Odpověz
Dobré ráno...
jestli se chcete pořádně zasmát, koukněte tady. Tady učurávám smíchy už od půl 7.
http://emimino.cz/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=13627&postdays=0&postorder=asc&start=0
19. říj 2009 v 07:58  • Odpověz
dobré ránko,holky :slight_smile: jaký jste měli víkend?
19. říj 2009 v 08:07  • Odpověz
Jani, snad lepsi kdyby nebyl:frowning2: v sobotu jsem manzelovi srazila docela drahy svetr, co jsem mu koupila pred mesicem a byl jeho oblibeny a vcera jsme sli na prochazku a ja spadla a sjela jsem po zadku mirny kopecek:frowning2: takze nic moc:frowning2:
19. říj 2009 v 08:10  • Odpověz
Takze se tesim na dalsi vikend.. sice bude vstavacka v pul pate v sobotu, ale snad to bude veselejsi, zvlast kdyz nas ceka volna streda:grinning: a jak jste se mely vy?
19. říj 2009 v 08:11  • Odpověz
Já se měla tak nějak léčebně a v teple. Musím se snažit vyléčit zánět močáku jen urologickým čajem.
Dneska vr 12.30 jdu na velký UTZ a snad už budemv ědět co to bude :slight_smile: Moc se těším, dokonce jsem vztávala v 6 ráno, protože jsem nemohla dospat už :slight_smile:
Je třeba se nějak na to připravit, nebo je to normal UTZ jako vždy?
19. říj 2009 v 08:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.