• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky jaro 2010 ♥♥♥

(Zamčená)
20. října 2010 
Všem přeji taky dobré ránko :slight_smile:
Jejda marti, tak hlavně, že se ti nic nestalo....
Už bych brala příští týden a volníko....mě pořád děsně bolí ty záda ještě se o mě nejspíš pokouší nějaké bacily :frowning2:
19. říj 2009 v 08:21  • Odpověz
Ahojky Mayla...jéé, tak to se už těšíte na ultz, že :slight_smile: je to úplně normání ultz, vůbec se nemusíš na něj připravovat :slight_smile:
19. říj 2009 v 08:23  • Odpověz
jééé marti,tak to mě mrzí teda.. hlavně jestli jsi v pořádku..? No mě bylo skoro celou sobotu zle,včera už to bylo docela dobrý,ale celý víkend sme byli doma,včera sme teda šli taky na chvíli ven se projít.. dneska je zas venku pěkná kosa po ránu teda..jinak na příští týden se taky těším jak bude den volno,uvažuju že si k tomu vemu dva dny dovču..
19. říj 2009 v 08:27  • Odpověz
autor
Dobré ránko :slight_smile: Tak my jsme měli pracovní víkend komplet jsme předělali ložnici setavili novej nábytek takže byteček je už témě komplet připravený na mimouše. Akorát jsem nějak unavená včera jsme se byly podívat u kamaráda na chalup a byla tam strašná kosa a já asi zřejmě vystydla takže dnešek budu trávit u kamínek s šálou kolem zad a čajem v ruce. :angry:
marti tys uklouzla na blátě já zas zvedla stolek blbka a ruplo mi v kříži :confounded: :sweat_smile:
may já chci už taky UZ :sweat_smile: :dizzy_face: :sweat_smile: budu držet palce ať je prcek dobře natočenej :dizzy_face:
19. říj 2009 v 08:31  • Odpověz
No holky, porad jsem se sledovala, ale snad to je oukej.. rikam si, ze kdyby neco, tak to telo da najevo:wink: a vse je pri normalu:wink: dekuji:wink:

Jeeee ja Vam to uz tak zavidim, ja bych uz chtela aby bylo 11.11. a prcek se nam ukazal :dizzy_face: :wink:

May, tak jsem zvedava co to bude:wink:
19. říj 2009 v 08:31  • Odpověz
Musil hoj.. tak to byl fakt vydareny vikend pro vsechny... ja jsem zjistila, ze uz nemuzu tahat Sonnika... ma uz 25kg a fakt se jako zadycham, kdyz s nim udelam pet kroku...

Market kdy jdes na velky UZ?
19. říj 2009 v 08:32  • Odpověz
Mise taky preji vsechno nej k svatku:wink:
19. říj 2009 v 08:39  • Odpověz
marti,pěkná tabulečka :slight_smile: jinak mě je teď 25, za měsíc mi už bude 26...kdybys to tam pak chtěla doplnit :wink:
19. říj 2009 v 08:43  • Odpověz
a jsem z Ivančic :grinning: ale to neva..ono je to kousek od Brna :slight_smile:
19. říj 2009 v 08:45  • Odpověz
Jani oukej.. tak ja tam napisi 26, ju?

Ja jsem ty mesta brala podle pasu, ale prepisu.. no problem... :wink:
19. říj 2009 v 08:47  • Odpověz
Krásné ráno :slight_smile:

U nás byla sobota odpočinková u našich s fůrou jídla na stole :grinning: a neděle pracovní, protože jsme Nikolku stěhovali se spaním na noc do pokojíčku a k tomu bylo potřeba zabudovat nová futra a dveře... takže jsem tady pak uklízela jak divá, 2 hodiny jsem po kolenách vysávala koberce :confounded: Pak jsme to završili dvouhodinnovou procházkou a večer jsem málem umřela na bolest křížů :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Marti, určitě jsi v pohodě, kdyby ne, tak by se vážně něco dělo. Ale musíš být opatrná proboha :astonished: co budeme dělat v zime na ledě, to jsem tedy zvědavá :rolling_eyes:

Marti, tabulka je viditelná a super :grinning: Jen jsem ti už posledně psala, ale asi si to přehlídla, že moje jméno rozhodně netajím - jsem Kača :grinning:
19. říj 2009 v 08:47  • Odpověz
jasně,napiš 26,to bude víc aktuální :wink: já vím,no tam mám Brno,páč Ivančice na výběr nebyly :grinning: a Brno je nejblíž
19. říj 2009 v 08:48  • Odpověz
autor
Ajo míšulky maj dneska svátek ak vše nej... :slight_smile:
Marti na velký jdu příští týden v úterý sice budu už 21+4 podle PMS ale aspoŇ bude ten pindik líp vidět nebo pipka :grinning: A pak za týden na 3 D k čepelíkovi :grinning:
Jinak se Sonnikem já mám štěstí že ta naše padesátikilová kobyla chodí bez vodítka jinak by se mnou nikam nemohla. Musíš být opatrná holt to teď ude muset obstarat manža :wink:
19. říj 2009 v 08:49  • Odpověz
dobré ránko, holky, už v těch vyšetřením mám zas zmatky:( prosím poradíte? nt screening mám za sebou (úplně v pořádku), že v 16. týdnu mají být tripply,to bych taky pochopila (a nevzpírám, když je to zadara..a vím, že se nemám stresovat, i když vyjdou blbě), ale: tripply jsou jen z krve,ne? a mě doktorka týden po odběru posílá do prenatalu na genetiku...tak se nechytám :( už ty tripply mi přijdou zbytečný, ale na co znovu genetika tři týdny po nt screeningu? to je zas ultrazvuk? nebyla jste někdy zhruba v 17.týdnu v prenatalu??co je to zač?
19. říj 2009 v 08:56  • Odpověz
berto, tak v 17tt jsem tedy nebyla a ani jsem o tom neslyšela (ze zkušeností kamarádek) :confused: Další genetický po tripplech ANO, ale až okolo 20tt :sweat_smile:
19. říj 2009 v 08:58  • Odpověz
Kačo.. to jsem nevedela:stuck_out_tongue_closed_eyes: tak uz jsem to opravila.. jdu to vlozit:grinning: no vetsi ji neudelam... doma na to neni cas, tak v praci mam jenom tuhle malou:frowning2:

No s tim sklouznutim, davala jsem si fakt pozor a jeste jsem sla pri kraji, ale jak prselo a pridrzovala jsem se stromu, ale vsechno mokry:frowning2: no ledu se docela bojim:frowning2:
19. říj 2009 v 09:01  • Odpověz
Martinka a musilka děkuji za přání :slight_smile:
Holky koukám, že jste měli taky pěkně nabitý program :slight_smile:
Musilka - tak to je paráda, že už máte vše připravené na mimouše :slight_smile: my už jsme si konečně koupili menší postel, tak taky pomalu předěláváme ložnici :slight_smile: už je taky na čase...zachvilku nám to holky hrozně uteče a vánoce se přehoupnou co by dup...
Cherub - koukám, že jsi taky měla pracovní víkend...:slight_smile:
19. říj 2009 v 09:51  • Odpověz
Ja jsem si vybrala postylku, pokud budeme ladit vybaveni do bila... rozhoduji se mezi bilou a hnedou :sweat_smile: :wink:
19. říj 2009 v 10:01  • Odpověz
a kde pak sis Martinka vybrala postýlku? my jsme si ji koupili v ikey a natřeli na bílo :slight_smile: abychom to taky mohli sladit vše
19. říj 2009 v 10:04  • Odpověz
my máme hnědou postýlku, světlou... kruci, teď si nevzpomenu co je to za strom :grinning: ale máme tak všechen nábytek :wink: :grinning:
19. říj 2009 v 10:10  • Odpověz
Cherub borovici?

Mis tady od jedne holciny na netu, ale ted si nevzpomenu na ty stranky:wink: mam ji vyfocenou v albu;) a stoji prave jenom 2500:wink:
19. říj 2009 v 10:12  • Odpověz
Ahoj holky, hlásím se po kontrole. Všechno je v pořádku, příště už dostanu žádanku na cukrovku :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Můj doktor říkal, že pytlík tam taky nevidí, takže asi fakt holčička :dizzy_face:
19. říj 2009 v 10:16  • Odpověz
Marti, už jsem se ptala muže a je to buk :grinning:
19. říj 2009 v 10:16  • Odpověz
Katy, super, gratulace :slight_smile:

cukr fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj :confounded: já to budu mít za 3 týdny za sebou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. říj 2009 v 10:17  • Odpověz
Kat supeeeeeer:wink:

Cherub joooo no to jsem taky mela na mysli, ale borovice vyjela na jazyk driv:grinning: my mame doma prave taky hodne veci z buku:grinning: tak jsem myslela, ze ten pokojik ozvlastnim:grinning:
19. říj 2009 v 10:20  • Odpověz
Díky :slight_smile:

Jo a Míšám všechno nej :slight_smile:
19. říj 2009 v 10:23  • Odpověz
Tož my postýlku sladili z ložnicí :grinning: ale když jsme před půl rokem koupili Nice palandu do pokojíčku tak jsme koupili zase buk :grinning: nechápu, jak je to možný :grinning: za pár let pak pořídíme i nábytek do pokojíku v této barvě... přeci jen je taková poddajná, můžu vymalovat na jakou barvu chci, o koberci ani nemluvím... :sunglasses:
19. říj 2009 v 10:24  • Odpověz
kati, gratulace, že je vše v pořádku :slight_smile: já už jsem objednaná na cukrovku za dva týdny...asi to bude hnus..jak každý straší....
19. říj 2009 v 10:31  • Odpověz
Misko, ono záleží, jak která laboratoř to dělá :wink: Když jsem byla poprvá, tak jsem byla v rodném městě a tam mi dali na vypití 3 deci hustého lepkavého roztoku. Bylo to v konzistenci jako med. Prostě humus největší :confounded: Ale teď jdu do města, kde bydlím a podle zkušeností jiných vím, že tady jde o čirou, klasickou, řídkou vodu, akorát je prostě sladká... určitě to na vypití bude snažší než ten lepkavej humus...

Kámoška mi třeba povídala, že v Hradišti se to dělá tak, že si sebou přineseš hodně silnej černej čaj a oni ti do něj nalijí ten roztok... takže ta chuť je pak ještě mnohem lepší :sunglasses:
19. říj 2009 v 10:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.