• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky jaro 2010 ♥♥♥

(Zamčená)
20. října 2010 
Cherub, no tak to jsem teda zvědavá..jak se to dělá tady v brně, co za humus mi podají :confounded:
19. říj 2009 v 10:38  • Odpověz
tady si mám sebou přinést akorát citron... tenrkát to tomu hustému roztoku vůbec nepomohlo, bylo to hnusné jak prase :stuck_out_tongue_closed_eyes: teď to třeba bude lepší :grinning: Každopádně je na tom nejhorší to, že to musíš vypít docela rychle... snad během 5 - 10 minut :astonished:

te%d je rovnou budu žádat o přístup k umyvadlu nebo wc :grinning: nevydržím na lačno a bez pití ani chvíli po probuzení, natož tak abych to vydržela 2 a půl hodiny... myslím, že je tam obleju všechny :confounded: :grinning:
19. říj 2009 v 10:41  • Odpověz
Me nikdo na cukr neobjednava, nebo je to brzy? Fuj nechci na ten blivajz :confounded:
19. říj 2009 v 10:44  • Odpověz
Cherub ja bych to tady zeblila jenom o tom ctu... co budu delat potom na lacno :confused:
19. říj 2009 v 10:45  • Odpověz
Marti, chodí se tam mezi 24tt a 28tt, tak máš ještě čas :sweat_smile: To vyšetření můžeš samozřejmě odmítnou, ale moc se to nedoporučuje, zvlášť pokud máte v rodině cukrovku.

Já jsem byla přesvědčená, že u druhého těhu se toho zřeknu, jenže mimo dědy a strejdy (což není ta přímá linie) se o prázdninách objevila cukrovka bohužel i u mého táty a tak musím.... byla bych sobec a ignorant, kdyby nešla :pensive:
19. říj 2009 v 10:47  • Odpověz
Marti, musíš vydržet na lačno celý ten test a ten trvá zase jak kde od dvou do tří hodin :confounded: A když k tomu ještě přičtu cestu než tam dojdu, no fuuuuj. Ani pití nesmí být, ani blbá holá vody... dostaneš prostě jen tu štávičku a konec.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. říj 2009 v 10:48  • Odpověz
Cherub no mame akorat tu stareckou, tak nevim jestli se to pocita? :confused:

A k cemu ty testy slouzi?

Fuuuuuuuuuuuuj ani mi to nerikej:frowning2: cesta tam 25 minut:frowning2: a jeste tri hodiny k tomu.. kdo to kdy videl... to se mnou sekne.. aspon tu vodu, kdyby clovek mohl...

No jo, ale co bychom pro ty skvrnata neudelaly, ze:stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. říj 2009 v 10:53  • Odpověz
Jako vim, ze se zjistuje jestli netrpim tou tehu cukrovkou, ale jak to muze ohrozit miminko??? Jako ze by hodne rostlo? :confused:
19. říj 2009 v 10:53  • Odpověz
Cherub - no teda fuj..vypadá to děsivě..tak to je tam si taky všechny pobliju....tak to si ještě rozmyslím, jestli pak půjdu do práce...hihi :grinning:
19. říj 2009 v 10:59  • Odpověz
Misko, tak když si vezmeš náhradní oblečení :grinning: Jak se potom hned najíš, tak se ti udělá okmažitě dobře, to mi věř :wink:

Ale třeba to pro vás nebude tak hrozný.... já mám problém v tom, že nejím sladké. skoro vůbec. Nesnáším med, čokolády, oplatky... v těhu už vůbec ne. Takže pro to ten roztok byl pro mě utrpení.... Ale pokud na sladkém ujíždíte, tak vám to třeba bude chutnat :sunglasses:
19. říj 2009 v 11:03  • Odpověz
Cherub ne ze bych pred tehu na nem ujizdela, ale obcas mi to nevadilo, ale ted ho moc nemusim... tak to bude asi otres:frowning2:
19. říj 2009 v 11:05  • Odpověz
no tak to teda uvidím, jestli mi to bude chutnat...ale teda pochybuji, potom jak si to popisovala :grinning:
už abychom to měly za sebou...
HOlky máte nějaký dobrý tip na nachlazení....na mě něco začíná lézt...a ještě k tomu ty záda :frowning2:
19. říj 2009 v 11:18  • Odpověz
Mis caj, caj, caj... s citronem a medem... a byt hodne oblecena :wink:
19. říj 2009 v 11:20  • Odpověz
jojo, to se snažím..nepiji snad už nic jiného než čaj ..hihi....tak snad to přejde...ještě když musím být v práci
19. říj 2009 v 11:23  • Odpověz
Holky, tak jsem doma z UTZ. Všechno v pořádku. A bude to ............ chvíle napětí .............. HOLKA :slight_smile:
19. říj 2009 v 15:14  • Odpověz
jůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů :sweat_smile: moc moc gratuluju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. říj 2009 v 15:15  • Odpověz
May tak gratulkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :dizzy_face: hned to jdu dat do tabulky:wink:
19. říj 2009 v 15:27  • Odpověz
JJ můžeš... a další dobrá zpráva, konečně mi poslali nemocenskou.. ale nevím proč mi to poslali složenkou, když jsem tam napsala, že převodem na účet... A další věc, je super, že mi vyšlo to co jsem se složitě dozvídala dva měsíce abych vůbec nemocenskou dostala... Já jsem totiž OSVČ. Takže kdyby někdo potřeboval poradit jak na to, aby jste dostaly maximální možnou nemocenskou a mateřskou, tak se ozvěte... Vám to vysvětlím.
19. říj 2009 v 15:41  • Odpověz
Mayla: gratuluju k holčičce, je to úžasná zprávička :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Už víte jméno? .......jsem taky OSVČ a myslim, že už jsem tomu taky přišla na kloub :slight_smile:
Holky, kde máte tu tabulku?......už ve středu jdu k lékaři, tak snad bude vše OK a budu tam chtít dopsat :grinning:
19. říj 2009 ve 22:34  • Odpověz
hezké ráno :slight_smile:
20. říj 2009 v 07:50  • Odpověz
Dobre ranko;))
20. říj 2009 v 08:07  • Odpověz
Hezké ráno přeju :dizzy_face:
20. říj 2009 v 08:23  • Odpověz
Dobré ráno. Mě už je o něco líp s tím močákem, ale stejně jsem si na to musela vzít prášky. Mám jedny co se u nás nedají sehnat, jsou z Polska a myslím že to nejsou ani antibiotika. Včera jsem na polském foru vyčetla, že to v Polsku píšou i těhotným, tak jsem ráda, protože to je jedina věc co mi zabírá.
20. říj 2009 v 08:26  • Odpověz
autor
may blahopřeji k holčičce :dizzy_face:
Dobré ránko všem :slight_smile:
20. říj 2009 v 08:28  • Odpověz
Děkuji vám všem holky za gratulace. Všichni tipovali kluka, já taky tak trošku víc jsem chtěla kluka, ale podvědomě jsem věděla, že to je holka.
20. říj 2009 v 08:33  • Odpověz
autor
no jsem fakt zvědavá co se dozvím za týden já mám pocit že kluk a kolem všichni včetně manži mi tvrdí holčičku :sweat_smile:
20. říj 2009 v 08:34  • Odpověz
já fakt nechápu, jak někdo může podvědomě cítit, co čeká :grinning: já jsem neměla vůbec žádnou intuici a to už jsem těhotná podruhé. Fakt nechápu :grinning: ale jste holky dobrý, že to odhadnete dřív, než UTZ :sunglasses:
20. říj 2009 v 08:36  • Odpověz
autor
cherub třeba se pletu :grinning: já nevim já prostě nějak cejtim pindika :sweat_smile: Když se mi o mimi zdá tak je to vždy kluk a je fakt že i z IVF jsou kluci častější než holčičky
20. říj 2009 v 08:38  • Odpověz
Musil, tak to jsem na tebe zvědavá :dizzy_face: A z IVF bývají kluci častější proč? :confused:
20. říj 2009 v 08:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.