• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky jaro 2010 ♥♥♥

(Zamčená)
20. října 2010 
nevím, prostě jsem to věděla nějak... :grinning:
Scháním dulu co by šla ke mě k porodu, hodně z nich má i předporodní kurzy kde se tak nějak s ní seznámíš, ale všechny jsou docela daleko od mého bydliště a v zimě se mi nechce dojíždět hodinu v jednu stranu. Tak mi připadá, že když si s ní povykládám půl hodiny, jak to má v nabídce, že se teda moc nepoznáme a bude pro mě cizí.
20. říj 2009 v 08:43  • Odpověz
autor
cher nevim člověče proč ale většina holek se kterýma jsem se setkala v tématech kolem IVF tak čekaj nebo už mají klučíky :sweat_smile: člověk by logicky řekl že to budou spíš holčičky páč jsme takový průbojnější silnější jedinci že jo :grinning: ale víc je kluků a docela o dost :slight_smile:
20. říj 2009 v 08:43  • Odpověz
May a ty nebudeš mít u porodu manžela nebo dula tam může být i když jeden rodinný příslušník tak bude taky? :fearful:

Musil, to je fakt záhadička :sweat_smile: ale důležitý je, aby se to povedlo a miminko bylo zdravoučké :sunglasses:
20. říj 2009 v 08:46  • Odpověz
Dobré ráno,

mayla, gratulka k holčičce :dizzy_face:

musil, já znám pět dětí po IVF, holek :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. říj 2009 v 08:47  • Odpověz
Katy, tak teď jsi tomu dala ještě větší záhadnost :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. říj 2009 v 08:48  • Odpověz
autor
kat ono to asi bude tak půl na půl ale já znám víc chlapečků tak věřím ve svůj klučičí instinkt :grinning:
20. říj 2009 v 08:50  • Odpověz
musil, tak uvidíme, ty jdeš za 14 dní nebo tak nějak, ne?
20. říj 2009 v 08:51  • Odpověz
autor
kat příští úterý :wink: a pak to další úterý na 3D
20. říj 2009 v 08:52  • Odpověz
Cherub: Manžel s velkou pravděpodobností u porodu nebude, bude už fuč. Má odjíždět na konci února a mimi se má narodit na začátku března. Sice je tu malá možnost, že tu ještě bude, ale moc tomu nevěřím. A aby se mimi narodilo dřív nechci, tak snad všechno bude v pořádku.

Ještě jsem se chtěla zeptat, jak moc je přesné stáří mimi podle UTZ? Já včera měla podle PM 20+2 a podle UTZ 20+6.
20. říj 2009 v 08:53  • Odpověz
autor
may my jsme taky asi o 3 dny větší na UZ než podle poslední MS :wink:
20. říj 2009 v 08:54  • Odpověz
autor
a to přitom vlastně přesně víme že nám prcky dávali ve stáří 3 dnů 15.6. takže vlastně jsem otěhu 12.6. :sweat_smile:
20. říj 2009 v 08:54  • Odpověz
May, aha, to jsem zazdila :confounded: Tak v tom případě je dula dobrá volba, nicméně já osobně bych asi dala přednost nějaké dobré kamarádce :sweat_smile: Sice by tam neplnila plnou roli duli, ale mě osobně by tam spíš o to mít tam někoho fakt blízkého a ne paní, kterou jsem viděla jen párkrát nebo si s ní dokonce jen volala... takových tam bude dost :grinning:

A co se týče staří dle UTZ tak osobně si myslím, že je přesnější než dle MS :wink:
20. říj 2009 v 08:55  • Odpověz
mě to zase vychází naopak - dle MS je mimouš starší cca o 4 dny než dle UTZ :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale mě to odpovídá, protože jsem měla cykly 32 dní a otěhotněla jsem 6.6. :sunglasses:
20. říj 2009 v 08:57  • Odpověz
ahoj holky, já sem nakukuji, abych věděla, co je s naší Musilkou. ona nás totiž zanedbává :grinning:

ale pro Maylu:
nejpřesnější termín porodu se určí ve 12tt kdy ti dělalil první screening. pak ještě ve 20tt, ale to už tak přesné není. dle MS se moc řídit nedá o stáří miminka. protože já třeba ještě první MS měla. a pak se zjistilo, že moje plodné dny jsou 3dny před MS,což ostatní mají tak 10dnů.. takže mimi bylo dle MS vždy menší, ale když jsme se pak řídili udaji UZ z 12tt tak jsme byli ukázkoví. atkže z toho zda je větší či měnší si nic nedělej. řeší se to, až kyž to je o víc jak týden.

opatrujte se a já zase tajně nakouknu, když se budu o Musil bát :wink:
20. říj 2009 v 08:58  • Odpověz
autor
luci psala jsem před chviličkou IP :slight_smile:
20. říj 2009 v 08:59  • Odpověz
Musi, a vis, ze kdyz se Ti zda o jednom pohlavi, tak vetsinou cekas to druhe:grinning: ja jsem stejne na nas zbytek zvedava:grinning:
20. říj 2009 v 09:00  • Odpověz
Musil :o)))) tak to tady holky bavíme :grinning:
20. říj 2009 v 09:02  • Odpověz
marti máš pravdu. počkej, musil má v sobě holčičku .o))) já si mooc přála leontýnku a leze mi tady Domino
20. říj 2009 v 09:03  • Odpověz
Luci a o cem se Ti zdalo?:slight_smile:
20. říj 2009 v 09:04  • Odpověz
autor
marti no můj brácha už ho chudáčka v břišku pokřtil na Jarmila :grinning: blbec :grinning: :grinning: :grinning:
luci no Honza by si taky asi víc přál holčičku tak uvidíme třeba mu to splním a když ne teď tak příště :grinning: a třeba rovnou dvojitě po dalším IVF :grinning: :grinning: :grinning:
20. říj 2009 v 09:04  • Odpověz
autor
Jdu s holkama kočárkovkama na hoďku ven jsem nabalená jak pumpa :grinning:¨venku je 0 stupňů a všude jinovatka fakt jak v zimě :grinning: manža prej ráno škraboškal auto :zipper_mouth: Pak si zatopím v krbíčku a přijdu papá :slight_smile:
20. říj 2009 v 09:17  • Odpověz
marti, mě se zdálo o holčičce. pořád. byla v růžovém.. a když jsme zjistili domina, tak jsem se u sochůrka rozbrečela.. ten mě sjel, že to nemsím :sweat_smile: pak se mi asi měsíc před porodem zdálo o porodu a porodila jsem holčičku a brečela jsem na sále, at mi vrátí domina že holku mít nemám atd.. prostě hormony jak blázen

no ale jinak jsem asi v 6m na dovolené potkala pár, kteří tam byli s 3m Dominikem. tak jim říkám, že krásné jméno a oni.. až do porodu mi tvrdili, že je to Barunka. rodila ve 33tt a narodil se kluk a ta chudák z porodu špatného, strachu o mimčo a ještě z toho, že to nneí Barunka se dostala do té poporodní psychozi..
20. říj 2009 v 09:39  • Odpověz
No to je docela drsné, to aby to radši doktoři přestali říkat :grinning:
20. říj 2009 v 09:50  • Odpověz
Luci me se prave taky porad zda o holce:grinning:

No o hormonech mi nemusis povidat!!!

V patekjsem dostala panickou hruzu, ze nas pejsek je v ohrozeni a ze na me kouka a je mu spatne a my nic nedelame:grinning: tak to jsem bulela jako kdyz mi nekdo umrel a v sobotu jsem rvala jako blazen kdyz jsem manzelovi srazila jeho oblibeny svetr:grinning:
20. říj 2009 v 09:51  • Odpověz
Marti tak to buď v klidu, já řvu i když zaperu manželovi bílý ponožky do růžova :grinning: ale pak si uvědomím, že si za to vlastně může sám a dostanu záchvat smíchu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. říj 2009 v 09:52  • Odpověz
Cher to je v cudu:grinning: Maja mi povida proc brecim, tak jsem rekla, ze nevim, ze proste brecim no:grinning: tak jsme se pak tomu taky smali :grinning:
20. říj 2009 v 09:57  • Odpověz
Moji známé během těhotenství řekli 3x že to bude holka a u porodu se vyklubal kluk... :slight_smile:
Já naštěstí nějak nebrečím, měla jsem z toho dost strach u svatby, ale nakonec se chtělo brečet chlapovi a mě se chtělo pořád strašně smát! A chlap měl skleněné oči i u UTZ včera...
20. říj 2009 v 10:02  • Odpověz
marti, tak ta tabulka na mě nepasuje, to bych musela mít dva kluky a přitom už jednu kočku doma máme, že jo a druhou prý čekáme :grinning:
20. říj 2009 v 10:03  • Odpověz
Kat sakra... ale na me a na segru to vyslo:grinning:
20. říj 2009 v 10:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.