• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky jaro 2010 ♥♥♥

(Zamčená)
20. října 2010 
dobré ránko všem přeji :slight_smile:
Téda, vy jste po ránu už aktivní..ani nestíhám číst :slight_smile:
Mayla gratuluji k holčičce :slight_smile:
20. říj 2009 v 10:05  • Odpověz
to je mi teda tabulka :grinning:
20. říj 2009 v 10:06  • Odpověz
páni,to je zase vynález ta tabulka...tak podle ní nás čeká kluk..podle toho počítání předtím (věk a měsíc početí)jak jste tu nechávali odkaz,tak to byl taky kluk...tak jsem teda fakt zvědavá,jestli to ten klučina bude ...
20. říj 2009 v 10:11  • Odpověz
Me vychazi kluk:grinning:
20. říj 2009 v 10:12  • Odpověz
Mě tam vyšel kluk... ale mám holku, ale to se možná ještě může změnit... bych řekla že se z holky snadněji stane kluk než opačně, když tam ten pindík je, tak tam je... a když není, tak se může objevit :slight_smile:
20. říj 2009 v 10:18  • Odpověz
Mě to vyšlo podle té čínské tabulky a podle ní mi i teď vychází holka.
20. říj 2009 v 10:19  • Odpověz
jdu uklidit byt, už se na to nejde dívat :(
20. říj 2009 v 10:19  • Odpověz
Kat me ta cinska vysla taky kluk:grinning:
20. říj 2009 v 10:20  • Odpověz
mayla, asi je to snadnější, ale jedné holce od nás z termínu říkali kluka a až někdy ve 30tt řekli, že to je kluk a to měla utz každou kontrolu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. říj 2009 v 10:24  • Odpověz
Marti, tak ta tabulka kecá :o))) a jinak to brečení.. bacha na to..mě to zůstlao ještě ted. mě vše dojme. jsem z toho na prášky. čučím na ordinaci a dokážu se rozbrečet.. včera mě pořad víkend a osvojení mě to taky dojalo.. pořád čekám, kdy se to změní a mou dříve realitickou povahu.. šestineděli je totiž jen výmluva .o) ted už se nemám na co vymlouvat.
20. říj 2009 v 10:26  • Odpověz
Luci tak me dojme taky spousta veci, ale tohle byl fakt ulet:grinning:... koukam, ze jsi taky z MB:wink:
20. říj 2009 v 10:28  • Odpověz
Ahoj holčiny, zdravím při úterku!
Podle tabulky mi vyšel kluk. A i podle stejné metody mi už minulý měsíc kolegině z práce vypočítala kluka. Tak jsem zvědavá. Zítra jdu na kontrolu a za 14 dní na genetiku, tak doufám,že už se to dozvím (nejraději bych už zítra :slight_smile:).
20. říj 2009 v 10:32  • Odpověz
luci, tak mě porod nebo těhotenství taky hrozně změnil a všechno mě dojímá. Teď třeba pravidelně brečím u reklamy na Whiskas a Pedigree, jak přispívají na ty útulky, či co :sweat_smile: Ale normálně po porodu brečím u všech porodů ve filmech, malých miminkách, malých mimčech v kojeňácích a tak. Dřív jsem nebrečela u ničeho v telce, kromě pár dojemných filmů o zvířátkách :grinning:
20. říj 2009 v 10:35  • Odpověz
Ahoj Ajjik, musíš doktora otravovat a prosit a on určo koukne :wink: Jestli to teda půjde vidět :slight_smile:
20. říj 2009 v 10:40  • Odpověz
já doktora otravovala už když mířil na hlavičku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: smál se jak trhlej, prej ať vydržím, že se k tomu dostaneme :grinning:
20. říj 2009 v 10:42  • Odpověz
Martinko, můžeš mě také přidat do tabulky? Prosim, prosim, smutně koukám :slight_smile:.
Pavlína, Sedlčany termín můžeš opsat od sebe, pohlavím zatím nevíme a je mi 25 let :slight_smile:.
20. říj 2009 v 10:52  • Odpověz
To si piště, že také budu otravovat :slight_smile:. Asi bych si víc přála chlapečka, ale také tak nějak tuším, že to bude spíš holčička.
20. říj 2009 v 10:53  • Odpověz
Katarino.. dík za tvůj příspevek, že v tom nejsem sama :o)))
20. říj 2009 v 11:01  • Odpověz
ahoj Martinko, mě tam taky můžeš připsat Brno a věk 25 :slight_smile:)schválně co vyjde za pohlaví, jestli to bude souhlasit :slight_smile:
20. říj 2009 v 11:04  • Odpověz
Pavli uz jsi tam:wink:
20. říj 2009 v 11:07  • Odpověz
Hele my jsme vsechny takove mladice:grinning:
20. říj 2009 v 11:13  • Odpověz
luci, my třeba byli na Líbáš jako bůh, naši se prý u toho děsně nasmáli, tak jsme šli taky, no ale já teda probrečela začátek, jak se rodilo, pak jak si ten malej nasadil na hlavu tu plechovku a tak. Takže jsem si přijela vyzvednout malou a máma, že co jako je, no a já, že brečela u toho filmu, a táta na mě čuměl jak puk a říká mi: Byli jste vůbec na tom stejným filmu??? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jo a taky brečím u Jak se krotí krokodýli, páč jak tomu malýmu furt nepříjde ten dopis od maminky, tak to vždycky ořvu :sweat_smile: I teď se mi chce brečet, jak si na něj, chudáčka smutého, vzpomenu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. říj 2009 v 11:13  • Odpověz
kači :o))) s tím krokodýlem ani nemluv. a jak je pak nemocnej.. co?? líbáš jako bůh jsem zatím neviděla.. tak to jsem zvědavá co pak udělám :grinning:
20. říj 2009 v 11:31  • Odpověz
luci, mě je teď trapně, páč jako puberťačka, jsem furt ryla do mámy, když brečela u nějakého filmu a přitom jsem teď milionkrát horší :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. říj 2009 v 11:39  • Odpověz
náš tatka (jako manžel) ten už se tomu ani nesměje. nejdřív ho to rozesmívalo, pak štvalo, pak se divil a ted mě ignoruje, když smrkám u čehokoliv :sweat_smile: ale fakt jsem zrala na psychologa nebo psychiatra??? :grinning:
20. říj 2009 v 11:44  • Odpověz
autor
luc na psychiatrii máš daleko věř mi já psychiatrii znám velmi dobře :grinning: Teda ne jako pacouš :grinning: :grinning: :grinning: Takže když bys přece jen potřebovala tak počkej tři roky až se tam vrátím ať máš protekci :grinning:
Mě zas rozeřvou takový ptákoviny strašný. Jinak jsem docela tvrďák člověk :grinning: až se na mě tuhle máma utrhla že jsem šílená a to mě rozhodilo jetě víc a šla jsem bulet do sprchy :grinning:
20. říj 2009 ve 12:38  • Odpověz
Holky, poraďte mi, jaké těhu kalhoty? Ty s tím vysokým pásem a nebo jen ty klasické co mají všitou tu pružnou část? Co je lepší?
20. říj 2009 ve 12:49  • Odpověz
May, při první těhu jsem měla ty s pružnou části, teď mám s vysokým pásem.... Spokojenější jsem s těma co mám teď, protože se můžu ohýbat jak chci a nikdy mi nesjedou a nevykouknou mi záda, natož tak zadek :wink:

ty co jsem měla u Nikolky nosím na doma a furt je popotahuju a zuřím :grinning:
20. říj 2009 ve 12:58  • Odpověz
autor
may mám ty s tím pásem a jsem spokojená :slight_smile: netáhne mi na záda jak píše cherub :grinning:
20. říj 2009 ve 13:03  • Odpověz
taky jsem si to myslela, že s tím pásem budou lepší a hlavně, ať už nikdy nemám zánět močáku ! Takhle mě snad neofoukne. Zkusím nějaké na mimibazaru objednat.
20. říj 2009 ve 13:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.