• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky jaro 2010 ♥♥♥

(Zamčená)
20. října 2010 
Hoja hoj:wink:
21. říj 2009 v 07:46  • Odpověz
autor
Dobré ránko :slight_smile:
21. říj 2009 v 07:49  • Odpověz
pěkné ránko přeju :slight_smile:
21. říj 2009 v 08:21  • Odpověz
Dobré ráno
nám v nemocnici rekonstruovali porodní sály a dneska je den otevřených dveří, tak tam jdem s kamarádkou kouknout. Rodit se tam bude od pátku, takže tam bude všechno fungl nové. Jsem zvědavá jak to bude vypadat.
21. říj 2009 v 08:33  • Odpověz
autor
May taky pojedu okouknout porodku ale až tak za měsíc tak nějak před vánocema až bude mít manža časík. Příští týden zavolám porodní asistentce co tu ve městě dělá předporodní kurzíky tam bysme začali chodit asi od prosince a pak dělá i ty různý kurzy masáží miminek a tak docela se těšim.
Včera se našemu svatebnímu svědkovi narodila holčička o 8 týdnů dřív. 1,5 kila. Furt na ně musim myslet snad jsou v pořádku. TeĎ jim nechci volat mají asi svých starostí dosti.... Ale do telefonu říkal že je zdravoučká tak snad.....
21. říj 2009 v 08:37  • Odpověz
Musil: Já do kurzu nastupuji 3.11. a teď jsem se dozvěděla, že ta paní chodí i k porodům, tak jsem ráda, že ji aspoň okouknu.

Tyjo no to pak je něco jak se mimi narodí dřív, to je pak strachu. Držím jim pěsti aby všechno bylo v pořádku!
21. říj 2009 v 08:42  • Odpověz
autor
May no já jí po neděli zavolám a dohodnu se s ní třeba taky začnu chodit dřív páč jsou tam ty vánoce tak abysme těch 8 hodin stihli :grinning:
21. říj 2009 v 08:44  • Odpověz
Hezké ráno :slight_smile: Tak nás definitivně zkolila rýma jak trám, doufám, že se to nepřehoupne i na bolest v krku a pořádnou nemoc :angry: Za chvíli půjdeme ven, vypadá to, že je tam moc hezky, tak se třeba ty naše nosy uvolní :sweat_smile: Noc byla příšerná, jsem KO, tak snad dostanu od toho ledovýho vzduchu pořádnou facku a proberu se :grinning:

May, skvělý, že se na těch sálech nebude rodit... Já měla exkurzi u svého vlastního porodu a teda nevím, kdo se cítil blběji, jestli já nebo ostatní tatínkové :grinning: ale výrazy měli hrozný :grinning:
21. říj 2009 v 08:44  • Odpověz
Cher jako fakt???? No to bych se v prdeli videla!! Je to vubec mozny, aby to takhle poradali, kdyz je tam rodicka?

Musil, tak to je mi lito, ale snad prcek bude v poradku... jedne holcine u nas na BRMS se narodila holcicka o 1,5m drive a tento tyden uz jde domu... krasne pribira a uz sama dycha:wink:

Ale je to des takhle:frowning2: ale hlavne, aby byli oukej:wink:
21. říj 2009 v 08:54  • Odpověz
Marti, tak oni se mě samozřejmě zeptali, jestli můžou a já zrovna telefonovala, tak jsem jim odkývala všechno :grinning: Měla jsem v sobě asi půl hodiny vyvolávací tabletku, takže kontra tak po 5ti minutách, ale ještě to nebyl extra hrůza, nicméně malinko jsem se kroutila... Byla jsem na koze, celá přikrytá od krku až dolů :wink: A tatínkové s otevřenou pusou koukali na mě místo na vybavení... no sranda :grinning:
21. říj 2009 v 09:00  • Odpověz
autor
marti no bude to bojovníček. Až bude z nejhoršího venku tak se na ní zajdu podívat :slight_smile:
21. říj 2009 v 09:01  • Odpověz
Musilko, 1,5kg už je krásná váha :dizzy_face: Sice to je určitě záhul na nervy, ale jak jsou obě v pořádku, tak je to určitě na dobré cestě a bude se čekat jen na to, aby maličká dosáhla správné váhy a půjdou brzy domů :dizzy_face:
21. říj 2009 v 09:08  • Odpověz
autor
cher taky si myslím že vše půjde dobře. tak ty čtyři pět týdnů a jdou domů. Koupím jim nějaký balíček oblečení v padesátkový velikosti bude malilinkatá až půjdou dom :dizzy_face:
21. říj 2009 v 09:11  • Odpověz
ahooooooooj holkyyyyyy, tak jsem zpatky z vyborne dovolene a jdu vas docitat, vy jste toho teda zase stihli probrat :grinning: . Doufam, ze se mate vsechny ( i miminka) dobre a uzivate si brisek :wink: . Ja porad zadne nemam :rolling_eyes: , i kdyz se kazdy den snazim nejake vykoukat :grinning: , uz se na nej tesim :wink:
21. říj 2009 v 09:12  • Odpověz
Dobré ráno,

musil, držím moc palce tomu prckovi, ale věřím, že bude ok :wink:
21. říj 2009 v 09:15  • Odpověz
skretik, ahoj, jsem ráda, že sis dovču užila a neboj, břicho budeš mít ještě takový, že na něj budeš nadávat, jak ti zavazí :wink: :sweat_smile:
21. říj 2009 v 09:16  • Odpověz
Katy, tak presne tohle jsem mela na jazyku... jeste bude nadavat:grinning: abude vzpominat:grinning:

Market a kde jsou v Pze?? A jakto, ze takhle porodila driv?

Cherub, no to verim, ze cumeli jako pera:grinning:
21. říj 2009 v 09:19  • Odpověz
Jo a musím se "pochlubit", že po měsíci vybírání a otravování všech kolem :sweat_smile: :pensive: , který těhu pás si mám koupit, se Michal nervnul, že prý ať už s tím dám všem pokoj :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: , jsem pod jeho dohledem MUSELA objednat oba dva :grinning: :grinning: :grinning: Že prý na to nemá nervy :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. říj 2009 v 09:22  • Odpověz
:grinning: a ktere jsi teda objednala?

ja si budu muset objednat jeste cerny... pac jak mam od Hippa ten olejicek, tak mi vinova podprda barvi veskera bila tricka:frowning2: takze mam uz dve znicene:frowning2: a i ten pas:frowning2:
21. říj 2009 v 09:26  • Odpověz
marti, bílý s černýma ťapkama a černý s těma kamínkovýma :grinning:
21. říj 2009 v 09:31  • Odpověz
dobré ránko přeji všem :slight_smile:
21. říj 2009 v 09:38  • Odpověz
skretik, tak sis dovču pěkně užila? to je super...,a neboj se bříško ti poroste a poroste :slight_smile:))
21. říj 2009 v 09:40  • Odpověz
A kde jsi ten pás objednávala? dej sem prosím odkaz.
21. říj 2009 v 09:42  • Odpověz
autor
marti jsou v MB byla hospitalizovaná s vysokým tlakem tak asi proto šla na svět tak brzo. Já toho nic moc nevím narodila se včera k večeru a od chlapa se toho tolik nedozvíš :sweat_smile:
21. říj 2009 v 09:43  • Odpověz
Holky, dala jsem do alba jednu fotku ze svatby :slight_smile:
21. říj 2009 v 09:49  • Odpověz
Market, tak takhle to mela ta holcina!!! Kvuli vysokemu tlaku.. zacala hodne krvacet a mala musela na svet:wink:
21. říj 2009 v 09:50  • Odpověz
May sluselo Vam to:wink:
21. říj 2009 v 09:50  • Odpověz
may tak se přidávám, slušelo vám to:slight_smile: a moc pěknej kožíšek na mimi,kde pak jste ho koupili?
21. říj 2009 v 09:56  • Odpověz
21. říj 2009 v 09:59  • Odpověz
skretik,ahojky,tak jak jste se měli? Počasí vyšlo?? Co máš z toho já taky zatím žádný bříško nemám,ale na jednu stranu jsem ráda, až to řeknu v práci,tak mi může růst jak chce.. :grinning: ale holky mají pravdu,až bude větší tak pak budem i nadávat,to věřím :slight_smile:
21. říj 2009 v 10:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.