• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky jaro 2010 ♥♥♥

(Zamčená)
20. října 2010 
Uf tak jsem vas docetla a ted nevim kde zacit :grinning: . Ja vim, ze na brisko budu jeste nadavat, ale uz se tesim az bude aspon malinkaty :grinning: . Gratuluju k holcickam a k rozpoznani pohlavi :wink: , je to tady teda sama holcicka, chtelo by to uz taky nejakeho toho chlapecka :wink: . Ja jsem to ted pocitala a ja se to uz asi dozvim az po novem roce, ale to nevadi, hlavne aby slo vse ok. Ted si dojdu nejak na krev na ten NT a 2.11 jdu na ten UTZ, tak kdyz to dobre dopadne, tak to pak oznamim v praci a kamaradum, ted se tomu jeste porad branim...

Katy ty pasy jsou moc hezky a je dobre, ze sis obednala hned 2 :wink: , urcite je vyuzijes.

Jinak na dovolene bylo fajn, jen to bylo dost narocny, vecery jsem byla dost vycerpana a ty nevolnosti :confounded: ... ale i tak jsme si to uzili, 2dny nam celkem svitilo slunicko, ale i tak bylo takove vlezle pocasi a nikde nebyla moc moznost se ohrat, ale dalo se to... byl to takovy prijemny relax, vubec se mi nechtelo do prace :confounded: , uz se tesim az si strihnu "delsi dovolenou" :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. říj 2009 v 11:15  • Odpověz
Tak to sis parádne užila skretik , a kde pak jste přesně byli v Itáli? a copak nákupy, pokoupili jste si tam aspoň něco? tam je ráj nakupování :slight_smile:
jak samé holčičky ....my budeme mít klučinu :slight_smile:)

A uvidíš, že ty testy nt ti dobře dopadnou a pak už to můžeš klíďo oznámit všem :slight_smile:))
21. říj 2009 v 11:19  • Odpověz
skretik,já jdu na ty testy chvíli po tobě - 6.11. Už je chci mít za sebou a samozřejmě aby dobře dopadly..tak pak musíš napsat jak jsi dopadla :wink:
Já mám taky čoveče chuť si vzít dovču aspoň třeba ze dva dny..no uvidíme,chtěla jsem příští týden,ale to má manža pohotovost,takže si dovolenou neveme a radši budu doma asi s ním než sama..páč by si pak zas vzal dovču a já chodila do práce a to by se mi nelíbilo :grinning: tak se musíme nějak domluvit
21. říj 2009 v 11:22  • Odpověz
No tak to gratuluju :slight_smile:, to jsem nejak asi preskocila vase pohlavi :sweat_smile: a ani v tabulce neni doplnene :wink: .

Byli jsme v Neapoli, nakupy jsme moc nedelali, byl to tam samy cernoch a arab, sice hodne levne veci, ale rekla bych, ze kvalita nic moc... spis jsme chodili po pamatkach. Vlezly jsme taky do detskeho obchodu, tam meli krasne oblecky a za vyborne ceny, ale jeste jsme nechteli nic nakupovat, jeste je brzy, jeste chvili pockame :sweat_smile:
21. říj 2009 v 11:23  • Odpověz
Jani, tak to už se ti blíží,uvidíš, že vše dobře dopadne :slight_smile:
To já se dneska válím, doma abych si odpočinula..protože jsem jaká si nachlazená..a kvůli těm zádům se taky nevyspím..tak aspoň nějaký den volna ..a příští týden snad prodloužený víkend se svátkem, to bude paráda :slight_smile: ale šetřit dovolenku musím na vánoce :slight_smile:
21. říj 2009 v 11:25  • Odpověz
Zatím jsou tu dvě jasné holčičky, jeden klučina a jedno tajemství, ne? :dizzy_face:
21. říj 2009 v 11:27  • Odpověz
Jinak skretik vítej zpátky z dovči :dizzy_face: V tvém týdnu jsem taky byla v Itošce, akorát mi už břicho hezky koukalo :grinning: a vycházka po Benátkách byla snad moje poslední hodinka, to jsem byla tak unavená a bylo mi tak blbě nejen z horka, že jsem mále umřela :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. říj 2009 v 11:28  • Odpověz
jojo taky jsem koukala, že v tabulce to ještě není doplněné :slight_smile:)) máme s klučiny radost..ale hlavně, že zatím testy dopadly dobře..nejdůležitější je opravdu zdraví a pohlaví to je už jedno :slight_smile:
Jéé, jste se ale měli..to musela být paráda...si takhle užít relaxík. Já mám talošku moc ráda, vždy jsem tam jezdila nakupovat, ale spíše nahoru...teď už ani nevím jestli se to moc vyplatí...a hlavně, aby to byla kvalitka :slight_smile:
Tak určitě je lepší počkat, člověk vnitřně nechce nic zakřiknout..apak budete mít času a času na vybírání zboží pro mimi :slight_smile:
21. říj 2009 v 11:28  • Odpověz
Uz to jdu napravit:stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. říj 2009 v 11:34  • Odpověz
autor
marti mě prosím napiš do tabule věk 24 a jako pohlaví tam napiš překvapení páč já to nechci psát veřejně na net :grinning: písnu vám to do IP ale víc na stránkách ani jinak to nechci rozebírat kvůli famílii :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. říj 2009 v 11:42  • Odpověz
autor
hele marti nechceš se mnou chodit na ten předporodní kurz ? Je to na výstavku každou středu od 18. hodin domluvila jsem se s tou porodní as. že začnu za 6 týdnů je to 7 hodin respektive 14 páč to jsou dvouhodinovky
21. říj 2009 v 11:43  • Odpověz
teda holky, tady jsme všechny nějaké mladice :slight_smile:)) tak to se ti nedivím, jestli ti sem chodí rodina koukat,to pak není překvapení...to my jsme to hned všem vykecali :slight_smile:))
21. říj 2009 v 11:44  • Odpověz
spravne Marti :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Cherub my jsme chodili porad nekde, rano brzo vstavali a porad chodili po nejakych pamatkach, odpoledne uz jsem nic nevnimala a vecer byla naprosto hotova a vycerpana. O nevolnostech ani nemluvim :confounded: , ani zuby jsem si nemohla poradne cistit. To je ted muj velky problem :confused:...
Cherub doufam, ze to vase tajemstvi vam dela radost :wink: .
Holky myslite, ze se da podle pohybu poznat pohlavi? Me se to zda jako blbost....
Market oukej.. a co obsahuje ten kurz???? :confused:
autor
misk tak to já našim to taky povim o ty mi nejde ale vím že mě tu šmíruje někdo kdo nechci aby moje dítě viděl ani až bude na světě natož aby věděl co to bude.... :unamused:
21. říj 2009 v 11:45  • Odpověz
Marti a me muzes dat vek 28 a misto Praha, nerikejte ze jsem tu nejtarsi :sweat_smile: ???
21. říj 2009 v 11:45  • Odpověz
autor
marti no zítra jdu na kafčo k lucce - luciejadr - tak jí vyzpovídám ona k ní chodila a byla moc moc spokojená i ostatní holky tak ti písnu já chcu chodit určitě
21. říj 2009 v 11:46  • Odpověz
misi,díky za podporu :slight_smile: já o tom taky nepochybuju že to dopadne dobře :grinning: nepřipouštím si totiž opak

Jinak koukám,že sem tady z vás snad nejstarší nebo co... :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. říj 2009 v 11:49  • Odpověz
Market, tak mi pak dej vedet juuuuu:wink:

Jeste nekdo chce neco doplnit:grinning:
21. říj 2009 v 11:50  • Odpověz
jééé tak nejsem nejstarší :grinning:
21. říj 2009 v 11:52  • Odpověz
autor
marti teď mi psala sms ta asistentka že 2.12. začníná nový kolo kurzů a první téma je závěr těhotenství, kdy do porodky + co ssebou. Tatínkové vítáni (a docela dost chodí :slight_smile: )
Takže to budou takový nějaký témata pak asi postupně všechny doby porodní a tak ač jsem teda zdravotník a tohle mám dost prostudovaný tak stejně půjdu myslím že i manža by se mnou šel :slight_smile:
21. říj 2009 v 11:54  • Odpověz
No Maja asi nepujde :sweat_smile:
21. říj 2009 v 11:55  • Odpověz
Ahoj, mohla bych se mezi vás přidat?
Na jaře čekáme našeho prvního mimíse. V pátek jsme se dozvěděli, že to bude kluk. Byl to pro mě teda dost šok, protože mi všichni tvrdili, že to bude holka, tak jsem s tím už tak nějak počítala :grinning:
Ale důležité je že jsme zdraví a těším se až bude venku a uvidím ho i jinak než jen jako rozmazaný flek na utz.
21. říj 2009 v 11:56  • Odpověz
autor
marti tak mu řekni že ten můj půjde i když bych ho tam měla vidlema došoupat :grinning: Vždyť se kluci znají :slight_smile:
21. říj 2009 v 11:57  • Odpověz
ahoj flapi :slight_smile: gratulace k chlapečkovi :wink:
21. říj 2009 v 11:58  • Odpověz
Mus no uvidim.. ale ja tam taky nechtela chodit, ale jsem na vaskach:grinning:
21. říj 2009 ve 12:00  • Odpověz
musilka jejda, tak to je nepříjemné s tím šmírákem...tak to tě chápu, to raději nic soukromého tady neříkej...

Jani,nene nejstarší nejsi :slight_smile:))to je moc dobře, že myslíš pozitivně a vše dobře dopadne :slight_smile:já jsem se toho docela bála...protože jsem v těhu brala antibiotika a tak..ale jsem ráda, že to dopadlo dobře :slight_smile: takže žádné zbytečné stresování.
Holky vy už se tak zapisujete na kurzy? Taky jsem přemýšlela, že se po něčem poohlídnu...teda vy se tady všichni tak znáte :slight_smile:
Ahojky Flapi :slight_smile:)
21. říj 2009 ve 12:04  • Odpověz
autor
marti tak si nemusíš platit celej kurz dá se to platit i po lekcích tak si zaplatíš první a uvidíš jestli se ti to bude páčit počkej zkusim sehnat lucku jestli tu je ať nám sem písne info
21. říj 2009 ve 12:05  • Odpověz
Market to by bylo nejlepsejsi:wink:
21. říj 2009 ve 12:06  • Odpověz
autor
už jsem jí písla tak ona sem přijde jestli má domíska v limbu :grinning:
21. říj 2009 ve 12:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.