• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky jaro 2010 ♥♥♥

(Zamčená)
20. října 2010 
Flapi vítej :wink:

já tentokrát na kurz chodit nebudu, absolvovala jsem ho s Nikoušem, byl semnou i muž, tak si myslím, že není potřeba... navíc stejně není kdy, protože bych musela dojíždět a kvůli malé bych to nestíhala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. říj 2009 ve 12:07  • Odpověz
Cherub tak nas vlastne muzes zaskolit ty:stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
21. říj 2009 ve 12:07  • Odpověz
haha :grinning:

jako šlo hlavně o to, jak dýchat a jaké polohy jsou při kontrakcích uvolňující a pak nám ukázali video porodu :stuck_out_tongue_closed_eyes: K ničemu mi to nebylo, protože na video jsem raději nekoukala, uvolňující polohy visely na stěně porodního boxu a dýchat jsem zapomínala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

pak jsme cvičily, což bylo fajn a diskutovaly o kojení, ale stejně je nejlepší praxe... ta vás naučí nejvíc a mnohdy je to úplně jinak než teorie :grinning:
21. říj 2009 ve 12:09  • Odpověz
autor
misk my se s marti vlastně neznáme :grinning: :grinning: :grinning: ale naši chlapy spolu hráli florec a boleslav je malý město každej tu zná každýho nebo má aspoň kupu společných známých :grinning: škodovka je prostě jedna velká parta :sweat_smile:
21. říj 2009 ve 12:10  • Odpověz
jsem tady :o)))

jen vzkaz pro Katku, včera jsem brečela u ordinace, když umřela ta holka a on šel prosit o to srdce.. a manžel zíral a říkal, to je trapné.. ježíš to je stupidní.. a já.... tralalalal

Marti, doporučuji ti jít na ten kurz. já jsem taky prvně nešla, ale pak mi zakázali těhu cvičení a já abych byla s těhulkama jsem šla. Vede to porodní asistentka z MB porodnice. Helenka. je super. je to taková maminka. fakt. doted se vídáme, když jsem měla problém, tak jsem ji volaal (je bývalá děstká). halvně to není o teorii. to ne, spíš se dozvíš, jak vše bude a pak nebudeš vyplašená. ..píšu dál jen at víte, že tu jsem. domino je fakt v limbu
21. říj 2009 ve 12:15  • Odpověz
Díky za přivítání.
Mám dotaz. Nevíte od kdy se chodí na ty předporodní kurzy?
21. říj 2009 ve 12:16  • Odpověz
autor
luci moc díky :grinning: takže jste plavčit nešli ?
21. říj 2009 ve 12:17  • Odpověz
autor
flapi no stačí tak od toho 28 tt podle toho kolik máš hodin toho kurzu abys to tak do toho 36 tt stihla
21. říj 2009 ve 12:17  • Odpověz
probrali jsme co do porodnice - by ses divila, jak pak moje spoluležící neměla ani plíny protože to netušila. vím, že si to někde můžeš prostudovat, ale tam to proberete tak, že ti vše přijde normální.
kdy jít do porodnice. holky tak to jsem studovala ve velkém, a stejně jsem nepoznala poslíčky .o)) ale i tak jsem za to byla ráda. tušila jsem co mě bude čekat.
co dělají jak se narodí mimi, kam ho vedou, co tě čeká.. to tam taky říkala. pak i to jak se o něho starají v porodnici.
šestinedělí - probírá tam kojení, co dkyž to najde, pomůcky na kojení - donese osobně, co jíst ty,a bys měla mlíko, co dělat, když ti přijde mimi hladové, jak často kojit.. atd.. já knížky nečetla. mě stačilo tohle. jinak nás i sourko provedla po MB porodnici, což ty ani musil nepotřebujete .o( tatínci tam opravdu chodí. ten můj pak chtěl po Helči ještě soukro hodinu, protože na jedné chyběl.
21. říj 2009 ve 12:20  • Odpověz
no a taky tam pak mají masáže kojenců. já je měla doma, vedla je tady helča http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2433868&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F

a co je nejlepší, budeš se vídat s těhulkama, předáte si svoje pocity. já nakonec s tou jednou byla i na pokoji, rodila o den dřív.. tak šla i dřív domů. a ted kluci chodí spolu cvičit i plavat. s dalšíma se taky vídáme. ty peníze za to fakt stojí.

jo a nejlepší bylo když jsme se učili přebalvat na medvídkovi. mému muži to šlo nejlíp :angry: a frajeřil. a pak se v porodnici bál :grinning: :grinning:
21. říj 2009 ve 12:24  • Odpověz
a valstně pak ti v Kulíšku budou držet místo, až budeš chtít chodit s uličníkem od 6m cvičit. jako ted chodím já.. je to božííí.
21. říj 2009 ve 12:25  • Odpověz
autor
luci no naprosto vyčerpávající info :grinning: Musila asi nedonutim jít na každou lekci ale aspoň ty co se týkají porodu chci aby se mnou absolvoval :slight_smile:
21. říj 2009 ve 12:27  • Odpověz
autor
luci takže ona i dělá v MB porodce?
21. říj 2009 ve 12:28  • Odpověz
jojo. a to bylo super, jsme se modlili aby nás rodila. jenže to šlo, jen pokud jsi rodila na její službu a to vyšlo jen jedné a pak Claudí :o))) ale i tak za tebou chodila na pokoj, mě tam masírovala DOmina, kydž ho bolelo bříško, pak zjištovala tajné info, když jsme netušili, co je dominovi... prostě se starala.

Tomáš taky chodil na ty o porodu. jen nestihl tu kdy jít do porodnice :rolling_eyes: ale když mi praskla voda, tak to fakt poznal :grinning: ale i tak mi nevadilo chodit sama. /tomáš měl trénink,když byl ten kurz/

A na plavčo jsme nešli, protože mu asi rostou zuby a vyletěla teplota., ale dotkor nic nenašel, prý vypadá až moc zdravě :o)))
21. říj 2009 ve 12:32  • Odpověz
jo a jestli jste u škodovácké pojištovny nebo vlastně u kterékoliv, tak přispívají penízky na cvičení nebo plavaní nebo ten kurz .. 211 přispěla 1000Kč, takže jsem to měla zadara skoro :o))
21. říj 2009 ve 12:33  • Odpověz
autor
jo škodovácká taky něco dává koukala jsem musim se tam pak zastavit.
luci no musil trenink nemá ale řekne mi že tam nebude sedět se samejma babama :grinning: :grinning: :grinning:
chudák domísek blbej podzim fakt nemám ho ráda je to rýmový období :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. říj 2009 ve 12:41  • Odpověz
Luci vycerpavajici info a snad jsi me i presvedcila.. holka v tobe neco je:wink: diky.. Musi tak to udelame tak, ze bych si platila kazdou hodinu zvlast, kdybych pak nemohla nebo tak, ju? A budu chodit, kdyz me teda s Musilem vezmete pod ochrana kridla:grinning: :sweat_smile:
21. říj 2009 ve 13:10  • Odpověz
autor
marti no musil o tom ještě neví :grinning: třeba budem chodit sami spolu páč mi řekne že to bude slepičinec úplně ho slyšim :grinning: :grinning: :grinning:
21. říj 2009 ve 13:11  • Odpověz
Na to plavani s prckem bych rada chodila:wink: to je kde ten Kulisek? Je to u Perlexu ta skolka? :confused:
21. říj 2009 ve 13:12  • Odpověz
Marti to je taky dobré řešení, kdyby jsi nhodou nemohla.. a jinak kdyby mě to nic nedalo, tak bych to nedoporučovala,a le já chodila tááák nadšená. a ušetřila jsem i díky nim. protože okolo mě maminy nakupovali různé kosmetiky pro mimi a tam mě naučili umývat pouze vodou do určitého období, mazat slunečnicovým olejem z lékarny a nic víc.. teda krémík na prdélku :o)))
21. říj 2009 ve 13:12  • Odpověz
Jo tak, ja myslela, ze uz to vi:stuck_out_tongue_closed_eyes:

Luci :wink:
21. říj 2009 ve 13:13  • Odpověz
Kulíšek je na výstavišti..

a u Perlexu je delfínek, kam chodím já s Domime a chidla tam těhu plavat. je to tam super, je tam i sauna. a já teda nechala k nám chodit instruktorku od 4m a učili jsme domina už vaničkovat - postupně se dostal k tomu, že uměl pod vodou proplavat vanu... a na to navázal od září kurz v bazenu. ale není tu nutné, vančikovat, ale nám se to mooc líbilo.
21. říj 2009 ve 13:14  • Odpověz
Musil mu řekni, že Jadran taky chodil :grinning: :grinning: jo a ještě byhc ti doporučila MB porodnici,porotže v ní pracuje Lenka Šimonová, maminka Vency, co za Peepu chytá když může :grinning:
21. říj 2009 ve 13:15  • Odpověz
autor
to e ten mlaďoch takovej ne ? Myslim že jak hrály s Kosmonosama tak za ně zrovna chytal :slight_smile: Nehrajou teď tygři někdy před nebo po peepě ?
21. říj 2009 ve 13:18  • Odpověz
Luci a od kdy jsi chodila na to plavani a jak to tam probiha:wink: chtela bych to zkusit:wink:
21. říj 2009 ve 13:19  • Odpověz
Marti já začala na plavčo hned ve 15tt. je tam teplá voda, oni ti řákají, co máš dělat, čím hýbat. chodí tam 6mamin. jen je to plné, tak si tam zavolej už te da třeba tě napíšou až od 25tt. to nevíš. je to ale suprové. a opět kecáš s těhulami :o))

Musil tento týden nene... a příští nehrajeme.. takže nene
21. říj 2009 ve 14:04  • Odpověz
Luci a nemas cislo nebo web stranky?
21. říj 2009 ve 14:09  • Odpověz
http://www.stromzivota.org/delfin_tehocvic.html a pozor, mají tam taky přeporodní kurz, ale ten nedoporučuji. dokud to tam vedla helča tak super, ale ted je to v prostorech bazénu, teda jako nahoře. ale musí se tam sedět na židlích. no nic moc. v kulíšku se budete válet po zemi s polštaři, na baloně, prostě kdo jak bude chtít a to je žůžo..
21. říj 2009 ve 14:13  • Odpověz
tím jsem chtěla říct, at se nenecháš překecat :grinning:
21. říj 2009 ve 14:13  • Odpověz
Luci jasne:wink: je kdyztak odpalkuji... kuji:wink:
21. říj 2009 ve 14:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.