• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky jaro 2010 ♥♥♥

(Zamčená)
20. října 2010 
a nejake cviceni v Praze nahodou nekdo neznate?
21. říj 2009 ve 14:46  • Odpověz
Hola hej:wink:
22. říj 2009 v 07:15  • Odpověz
čus babule, přeju dobrý ráno :wink: tak po chvíli se zase hlásím. :wink: dneska jdu na kontrolu, tak se budu snažit vymámit z pana doktora, jestli vidí pipinku nebo pindíka nebo od každýho jedno :grinning: :grinning: :grinning:
22. říj 2009 v 07:34  • Odpověz
marti, koukala jsem na tabulku, to abych ti moje iniciály radši ani neříkala... pošlu ti to do ipčka, abys mě zařadila do tabulky, ale až po kontrole, na kterou jdu až v 15:00. to se načekám :confounded:

ale výsledky krve u tripplu jsou gud :slight_smile: , jen věk hraniční, tak si o tom udělejte svojí představu :confounded:
22. říj 2009 v 07:36  • Odpověz
dobré ránko všem přeji :slight_smile:
22. říj 2009 v 07:42  • Odpověz
hezké ráno :slight_smile: jak se dnes máte?
22. říj 2009 v 07:45  • Odpověz
Zlati uz je to prepsane:wink:
22. říj 2009 v 07:46  • Odpověz
skretik, zkus se podívat na http://www.gra-fit.cz/, je to na Národní 11 proti Nové scéně.

chodila jsem k paní Stáhlíkové cvičit Mojžíšovou a uvažuju o tom, že se zapojím i do nějakého toho cvičení nebo plavání, ale bohužel na stránkách není napsáno, kde to je. jestli tam budeš volat, tak se se mnou poděl nebo obráceně se podělím já s tebou :grinning:
22. říj 2009 v 07:50  • Odpověz
marti, dík. vám kazím průměr :confounded: :confounded: ale zase přispěju dvěma kouskama do sbírky, takže tím si to omlouvám :grinning:
22. říj 2009 v 07:53  • Odpověz
Zlati na prumer prdime:wink: hlavne, at jsou prcci zdravi :dizzy_face: :wink:
22. říj 2009 v 07:54  • Odpověz
jasná páka :wink: ale to víš, že mě to nadzvedlo mandle, když mi sestra hlásila výsledky: věk hraniční... tak jsem se opáčila a ona, že to tak gentici píšou... sprosťárna, co? :unamused:

no nic, jdu se ponořit do kapaliny, mám už hezky napuštěnou vanu a pak porazím, mám nějaký zařizování.

zatím :wink:
22. říj 2009 v 07:59  • Odpověz
No jo nooo.. oni proste okolo tech 35 asi fakt maji hranicni vek:frowning2: ale tak snad Te to tolik nerozhazelo:wink:

Cusky
22. říj 2009 v 08:05  • Odpověz
Miska_v: ten overálek je z H&M. Stál asi 400 tuším.

Holky, dneska mě čeká docela nabitý den, jdu k doktorovi na kontrolu v 10. Pak na hoďku do bývalé práce, jim ještě něco ukázat jak se co dělá. A pak jedem nakupovat s mamkou, potřebuji nějaké věci na sebe, tak snad v H&M seženu nějaké dobré gatě.
22. říj 2009 v 08:12  • Odpověz
Dobré ráno, překonala jsem se a hodila pupek do alba :sunglasses: Ale je to focené teď ráno, večer je podstatně větší :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. říj 2009 v 08:25  • Odpověz
Kat ty hubenoure!!!!!!!!!! Mas mensi pupek nez ja:grinning:
22. říj 2009 v 08:26  • Odpověz
Krásné ráno :slight_smile:

Teda Katy :sweat_smile: Kde to dítko nosíš :grinning: Moooc roztomilej břoušek :sunglasses:

S tím, že ráno mám pupek menší a večer větší se taky potýkám :astonished: Ráno odejdu pryč v pohodě a v teple zimní bundy a když se večer vracím, tak už ji nezapnu :grinning:
22. říj 2009 v 08:29  • Odpověz
Ahoj Katy, teda to ani není možné...ty nemáš žádný pupek:slight_smile: jak to děláš:slight_smile:
22. říj 2009 v 08:32  • Odpověz
kati,téda ty nemáš vůbec žádný bříško na to v kolikátém jsi týdnu :slight_smile: jsi ten typ kterýmu vykoukne až pak najednou viď :grinning: máš ale pěkný bříško :wink:
22. říj 2009 v 08:32  • Odpověz
holky, normálně včera večer jsem zabrouzdala na jiné téma..a tam jsem si zrovna přečetla, že nějaká kočina porodila v 6 měsicí, prcek vážil jen 700 g, to je hrozné :frowning2:
22. říj 2009 v 08:38  • Odpověz
cher, no večer je mega, fakt, to se nemůžu ani ohnout :grinning:

Holky, tak koukněte na tu další fotku z těhu s Denčou, to bylo ještě horší, ale ono se poslední dny hodně zvětšuje :wink:
22. říj 2009 v 08:40  • Odpověz
fíha Misko, tak jsi to vlezla :frowning2: takových příběhů je tady na koníkovi bohužel až nezvykle moc :pensive: teď co jsem těhotná je raději nečtu, ale docela jo a běžel mi vždycky mráz po zádech... proč se tohle děje?
22. říj 2009 v 08:40  • Odpověz
Katy, tak my si počkáme na novou fotku tak do pondělka? a večerní prosím :grinning:
22. říj 2009 v 08:41  • Odpověz
Kat tak pak koukej vyfotit pupka i vecer:grinning: ale s tou velikosti jsem na tom obdobne:wink:
22. říj 2009 v 08:42  • Odpověz
miska, snad to s mimčem dopadne dobře. Ono je takových příběhů tady opravdu strašně moc, bohužel, teď to taky nečtu, ale v minulém těhu jsem četla a stresovala a stresovala...

cher, pokusím se :grinning: Ti povím, že jsem ráda, že jsem si vzpoměla, že ho musím vyfotit, tak jsem to nechtěla odkládat na večer, páč bych na 100% zapoměla.
22. říj 2009 v 08:43  • Odpověz
kat, my ti to rády připomenem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ale já bych řekla, že už mám pupek docela přiměřenej ke stádiu těhu :sweat_smile: on vyrostl hrozně na začátku a teď se spíš tak udržuje na stejné velikosti. Ve skutečnosti jsem vlastně už 23tt a tak se už můžu významně procházet po městě a nebát se, až se mě zeptá, v kolikátým jsem a já bych mu musela odpovědět, že teprve v 10tt :grinning: :grinning: :grinning:
22. říj 2009 v 08:46  • Odpověz
cher, no to těžko, když tu večer nikdy nikdo není :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. říj 2009 v 09:02  • Odpověz
no já tu jsem, ale jinak nikdo, tak nepíšu... co bych si povídala sama, že :grinning:
22. říj 2009 v 09:09  • Odpověz
holky, je to fakt hrozné, co se děje..je opravdu lepší si to nečíst a nestresovat se tím...ale každé donošené těhu + zdravé mimčo je asi zázrak :slight_smile:)
22. říj 2009 v 09:11  • Odpověz
:grinning: cher, no já tu jsem většinou taky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. říj 2009 v 09:19  • Odpověz
Ahojky,

teda Katy, také by mě zajímalo, kde to mimčo nosíš. Já mám podle tebe břichouna dvojnásobného a veče snad i troj:frowning2:.

Zlatovlásko, držím palce aby kontrola dopadla dobře a ty jsi se dozvěděla pohlaví svých drobečků!

Já byla na kontrole včera, ale ultrazvuk mi bohužel nedělala a tak jsem ani nemohla otravovat se zjištěním pohlaví. Za 14 dní jdu na screening a tak prý bylo včera zbytečné ho dělat. Navíc to prý i není moc dobré pro mimouška. Tak jsme si akorád včera odbyla cytologii a poslechla srdíčko. A také už jsem dostala dáreček :slight_smile:. Jo a výsledky tripplů jsou také gud:slight_smile:.
22. říj 2009 v 09:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.