• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky jaro 2010 ♥♥♥

(Zamčená)
20. října 2010 
Ahoj holky, take zdravim a preji vsem klidny a hezky den.
Zlati dekuji za odkaz hnedka na to mrknu :wink: . A drzim palce at uz jsou pohlavi videt, ale jeste je asi brzy,ne?!
Dneska jsem byla na krvi na tu genetiku (NT), tak mi aspon sestricka rekla vysledky te predesle krve na ty klasicke veci a vse je ok :wink: , same dobre zpravy. vysledky te genetiky budu mit 2.11, tak jsem nedockava, sestricka mi rikala, ze se nemam lekat i kdyby tam vyslo neco pozitivne, ze pak se stejne dela ten tripple test a az podle nej se pripadne odebira plodova voda. No doufam a verim, ze to bude negativni...
Kati mas hezky brisko :slight_smile:, asi to pak opravdu pujde raz na raz,vid :wink: .
22. říj 2009 v 10:08  • Odpověz
Skretik, tak paráda, že je vše OK, jen tak dál :wink:

Ajji, taky gratuluju k tripplům, to si člověk hned oddychne :sunglasses:
22. říj 2009 v 10:21  • Odpověz
Taky Ajji gratuluju, uz abych je taky mela za sebou. To je hrozny, jak se clovek porad "boji", aby vse bylo ok. Ale ja verim, ze bude a pak si zalozime nove tema. Jarni deticky 2010 :grinning:
22. říj 2009 v 10:40  • Odpověz
Skreti, taky se přidám ke gratulaci, že je zatím vše ok, a neboooj tak to bude i dokonce :slight_smile: a oni ti ty nt+ testy dělají na 2x? já jsem je měla v jeden den krev + ultz na genetiku a výsledek ten týž den..každá ordinace to asi dělá jinak....
Ajjik,taky gratulace k tripple testům :slight_smile:
22. říj 2009 v 10:48  • Odpověz
No oni to cele delaji v te me ordinaci, ten muj doktor, takze mi dnes vzali krev a nekam ji posilaji, rikala, ze vysledky budou cca do 10dnu a pak uz jen ten UTZ, pri nem mi pak reknou i tu krev. Vam brali krev jeden den a hned odpoledne vam rekli vysledky?
22. říj 2009 v 11:08  • Odpověz
Skterik, mě to dělali jako tobě :wink:

Jsou ale ordinace, kde se vše dělá v jeden den a maminy pak ještě čekají těch 10 dní na výsledky z krve... to mi přijde ale jako horzná blbost, protože ty krevní výsledky se musí porovnat s výsledky UTZ a pak teprve je na místě nějaký závěr o pozitivitě nebo negativitě screeningu :confused:
22. říj 2009 v 11:10  • Odpověz
holky,tak mě bylo řečeno,že mi vezmou v jeden den krev a udělají i nt+ a ještě ten den večer mi zavolají výsledky,tak jsem zvědavá...každý to píše jinak,takže očividně to všude dělají jinak.. :unamused:
22. říj 2009 v 11:19  • Odpověz
sretiku jojo mě to dělali vše v jeden den i výsledky byly v jeden den...oni to totiž vše dělají v té klinice..takže tam mají asi i na to přístroje, že to nikam neposílají :slight_smile: a tobě když to dělá tvůj doktor, tak je asi jasné, že to bude nějakou dobu trvat..to je pak asi odlišné.
Jani tady to v Brně funguje, tak jak si psala, v jeden den ti udělají vše a hned odpo ti řeknou výsledky, což je super, že se nemusíš stresovat dloouho....
22. říj 2009 v 11:35  • Odpověz
misi, je to bezva, mě to tak vyhovuje, že to bude zaráz a ještě ten den budu znát výsledky :slight_smile: už abych to ale měla za sebou,si ještě 2 týdny počkám..
22. říj 2009 v 11:43  • Odpověz
Jani, jojo na tom Veveří je to fajn...taková rychlost je super, aspoň se maminy nemusí nervovat dlouho :slight_smile: ty 2 týdny ti utečou jako voda :slight_smile: a copak těhu móda už ses byla někde mrknout?
22. říj 2009 v 11:46  • Odpověz
ano,snad to uteče,tenhle týden mi docela utekl..v pondělí jdu na kontrolu k dr. tak jsem zvědavá co bude :slight_smile: na to oblečení jsem se ještě dívat nebyla,pořád čekám,až mi aspoň malinko vykoukne břiško :grinning: aby to vůbec bylo na co zkoušet.. přijde mi divný přijít tam jak lunt a chtít třeba těhu džíny :sweat_smile:
22. říj 2009 ve 12:03  • Odpověz
Jani, to máš pravdu, na to máš ještě čásek...pak ti to zase líp sedne než teď :slight_smile:
22. říj 2009 ve 12:31  • Odpověz
janinka22: tak az pujdes obhlizet to obleceni,dej vedet, kde se da neco poridit. ja uz teda pupek mam,ale gatata zadny:(..zkousela jsem jen jedny na pohled uchazejici v CA na starobrnenske, skvely pocit, libilo se mi v nich, ale bohuzel rozkrok niz nez je zadouci a pri vytazeni nahoru kratke:( asi zkusim olympii,jak tam ted otevreli nove kridlo, zkusim omrknout hm a mark spencer...uz abych nejake obleceni sehnala, za tri tydny dovca,to uz musim byt vybavena...
22. říj 2009 ve 12:34  • Odpověz
bberta, tak se zkus vyložene podívat do těhu módy :slight_smile: jak jsem psala už jedno Janči, pěkné věci mají na Orlí :slight_smile:
22. říj 2009 ve 12:42  • Odpověz
bbberta,dám vědět,ale než se někam vypravím,tak ty už bude mít určitě dávno nakoupeno :grinning: určitě se pak vypravím na tu Orlí,jak doporučila miska a koukala jsem na netu,že další obchody s těhu modou jsou ještě ve Špalíčku a taky na Svoboďáku...tak uvidíme..ale jak píšu-radši to půjdu obkouknout,až se malinko zakulatím :slight_smile:
22. říj 2009 ve 13:07  • Odpověz
marti, je to tak, berou věk 35 jako hraniční, hlavně proto, že to je první... ale co, když se pozoruju, tak jsem prdlá dost a z reakce okolí na to taky nevypadám, cha! teď jsem si pofoukala svoje ego :wink:

mayla, držím palce, ať ti dopadne dobře kontrola a ať se ti nákup podaří, já jsem to prozatím vzdala a chodím s rozepnutýma kalhotama staženýma gumičkou...

kat, to je bříšánek :grinning: ale jak píšeš s Deniskou byl ještě menší, to jsi ho musela špulit :grinning:

mě břicho vyskočilo snad za poslední týden, jinak to byl doteď špek, tak jsem zvědavá, co se dozvím od doktora... a taky jsem z a poslední 2 týdny nahoře o 2 kila, takže celkem +5.

miska, kamarádka, co jsme byly stejně těhotný před 3 rokama, jenže u mě to museli ukončit, protože byl zpomalený vývoj, tak ta místo na valentýna porodila na mikuláše, prcek měl 740 g, teď mu budou 3, je hrozně roztomilej a spokojenej, je sice drobnější, ale ani rodiče nejsou čahouni, ale vypiplali ho.

a takový věci radši nečti, buď ráda, že nevíš, co se může potentovat, už takhle nevíš, tak radši nepátrej.
22. říj 2009 ve 13:19  • Odpověz
miska, janinka..no orli, svobodak i spalek je fajn, ale blbe se tam parkuje :( a ja jsem jednak lina, a jednak neschopna vydrzet na nohou vic jak pul hodky, ta starobrnenska byla vyjimka, a taky jsem si v kabince musela na chvilku drepnout...:( a taky kdovi, jak to tam je drahy, tyhle spesl obchody..mne staci jedny tehu rifle za tisicovku, 2-3tricka nebo haleny po 400-600kč...na tech par mesicu mi to bude stacit. ale diky za tipy, kdyz budu mit silnou chvilku,skocim i do centra.
22. říj 2009 ve 13:30  • Odpověz
ajik, super, že máš dobrý výsledky, já si to možná maluju, že bude utz a on možná nebude, to se budu divit já :confused: taky jsem to slyšela, že přemíra utz není optimální. a jaký dáreček jsi dostala? písneš a nepochlubíš se, co?! :pensive:

skretik :grinning: není zač. to je strašný, pořád nějaký kontroly, odběry, ale hlavně čekání...

taky budu radši, když nebudu muset jít na plodovku, možná to o fous stihnu, že mě nebudou posílat. uvidíme ještě ty výsledky, ale po 12. tt vše ok a teď z krve tripple taky. radši jsem při zemi, uvidí :wink:

holky, vy jste všechny takový mladice, u vás nepředpokládám nic, než že vše ok a přímně tomu věřím!!! :slight_smile:

cher, taky jsem to měla, jak píšeš a naprosto s tebou souhlasím, na ty výsledky se líp čeká, když jsou zakončený utz a velkou radostí než obráceně utz a pak čekat :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. říj 2009 ve 13:34  • Odpověz
zlatovláska -to máš pravdu, je lepší to nečíst...tý jo...je fatk takový prďolata dokáží tak vypiplat a nemají následky, to je super :slight_smile: jak ta medicína jde ku předu..ale asi to není každý případ, že....
Teda tak to jsi moc zlati nepřibrala...to máš ještě dobrý nahoře 5 kg :slight_smile: závidím :slight_smile:

Bberta- tak v těch přímo těhu obchůdkách je pravda draží, gaťata se pohybují kolem 1500 - 200 Kč.
Jakpak to, že nevydržíš dlouho na nohou...zádíčka tě trápí?
22. říj 2009 ve 13:36  • Odpověz
mě upřímně sekce s názvem těhotenská móda uráží, spoš těhotenská hrůza, kde jsem byla, tak tam jsem si nevybrala nic, aspoň jsem zakoupila elasťáky, abych byla za kočku aspoň doma :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. říj 2009 ve 13:36  • Odpověz
miska, čekám masakr, u dvojek se přírůstek váhy pohybuje prý okolo těch 18 kil, takže mě ještě nějaký čeká. zatím to jde, do kalhot se vejdu suprově, jen zapínám zip tak na 3 cm a zbytek nechávám a knoflík dotáhnu k dirce gumičkou :grinning: hezky přetáhnu svetrem a jsem za dámičku :grinning:
22. říj 2009 ve 13:38  • Odpověz
miska, když jsem se dozvěděla, jak je malinkatej, byli jsme všichni hotový... je to zázrak, takový malý andílek, má blonďatý kudrnatý vlásky a úžasný modrý oči :wink: prostě k sežrání :grinning: :slight_smile: :dizzy_face:
22. říj 2009 ve 13:40  • Odpověz
ale zatím moc nepřibíráš, to je super...no to já počítám, že si i tak na těch 18 vyšplhám a to nečekám dvojčata :grinning:
tak to musí být kouzelné dítko, je super, že to tak dobře dopadlo..někdy se zázraky dějí :slight_smile:))
22. říj 2009 ve 13:43  • Odpověz
to jo :slight_smile: :slight_smile: a vždycky, když začnu plašit, tak si na ní vzpomenu a snažím se ty bubáky zahnat pozitivním myšlením :slight_smile:
22. říj 2009 ve 13:56  • Odpověz
tak to děláš dobře :slight_smile:))
Já mám ale dneska kopr v práci..už aby byl pátek :slight_smile:
22. říj 2009 ve 13:57  • Odpověz
:wink: tak já se už pomalu chystám na tu kontrolu, takže až se dostanu na net, hodím info, jak to dopadlo, zatím páčko :wink:
22. říj 2009 ve 14:01  • Odpověz
tak ti to zlati dobře dopadne :slight_smile:
22. říj 2009 ve 14:04  • Odpověz
holky tady to dneska nějak ale vázne :slight_smile:
22. říj 2009 ve 14:13  • Odpověz
misi,mě se taky nic nechce,no ani žádnou práci teď naštěstí nemám...ale dneska tu musím trčet až do pěti,tak to bude něco :frowning2: ano už aby byl pátek..
22. říj 2009 ve 14:16  • Odpověz
Tak jsem byla v poradně. Řekal mi že se tlak srovnává, ale že ty prášky budu brát až do konce aby to zase nevylítlo. Ale ptala jsem se jestli s tím smím na těhu cvičení a prý jo, ale musím jim říct že se léčím s tlakem. Tak bych chtěla příští týden vyrazit abch se tu jen neválela
22. říj 2009 ve 14:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.