• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky jaro 2010 ♥♥♥

(Zamčená)
20. října 2010 
No jasnacka.. hele cebrnou jsem videla mozna na rohu u Hanky:wink: tady na namesti:wink:
11. zář 2009 v 09:20  • Odpověz
autor
tam se chci zrovna stavit mívaj tam pěkný věci a nedávno jsem tam viděla pěknej zavin svetr šel by jako těhu snad ho tam ještě mají :unamused: příští týden stejně musim donýst do blázince lístek na peníze tak si udělám nákupní den :sunglasses: a stavim e u mekáče mám na něco strašnou chuť asi n rolku :grinning:
11. zář 2009 v 09:25  • Odpověz
Hmmm.. ja mela ve stredu nuggetky :dizzy_face:
11. zář 2009 v 09:30  • Odpověz
autor
jé s barbecue omáčkou ty miluju :sweat_smile: a hlavně mám teď furt chuť na hranolky :sweat_smile: zítra jsou u mě v bříšku k obědu :grinning:
11. zář 2009 v 09:32  • Odpověz
Tak ja si je davam se sladkokyselou :dizzy_face:

Ja nemam nejake specialni chute az na to, ze se muzu utlouct po flaku masa:grinning:
11. zář 2009 v 09:47  • Odpověz
autor
ty jo tak to masování ti závidim to já už od 6 tt nemůžu maso pozřít fakt od toho 6tt jsem maso ještě neměla jen jednu rolku od meka :sweat_smile: nějak mi teď vadí ale teď už to všechno pomalu polevuje tak třeba za chvíli budu moct i steak manža škemrá ale já prostě na maso nemůžu ani šáhnout abych nějaký třeba aspoň udělala :sweat_smile:
Naši nás zítra pozvali na tatarák ten já sice nemusim ale manža si aspoň pošmákne a já si dám topinku se sejrem :grinning:
11. zář 2009 v 09:53  • Odpověz
autor
a v sobotu v jičíně na ohňostroji si dám teplou vafli :grinning:
11. zář 2009 v 09:53  • Odpověz
Hele tak ja tatarak taky nemusela, ale tchanovci me ho naucili jist... kdyz jedes na ceskou lipu, tak za doksama, je takova roubenka po prave strane, tak tam nikde jinde si ho nedam:wink:
11. zář 2009 v 09:58  • Odpověz
autor
marti my ho děláme doma máma koupí u dobrýho řezníka masíko a dělá ho sama prej ho umí já nevim já to nikdy neměla ani mě to neláká :sweat_smile: párkrát jsem měla tatarák z lososa ten byl moc dobrej.
Udělala jsem si takový chutě že jsem si šoupla hranolky do trouby :grinning:
11. zář 2009 v 10:00  • Odpověz
kurnik neprovokuj:grinning: nebo mi taky porci koukej dovest:grinning: hele a kde vubec bydlite?
11. zář 2009 v 10:15  • Odpověz
autor
marti v Bousově :wink: já tu žiju od malička a manža se sem ke mě při¨stěhoval opravili jsme a teď tu tři roky vegetíme spolu :slight_smile: no vlastně čtyři :sweat_smile: A přišla pošťačka a přinesla mi balík nextu z mimiaukce :grinning: nafotim až se nažeru :grinning:
11. zář 2009 v 10:19  • Odpověz
Nezer verejne, uz mi kruci v brise:grinning:

Tam zila moje spoluzacka Anicka Koldova :dizzy_face:
11. zář 2009 v 10:27  • Odpověz
autor
Koldovejch tu bydlí mraky :sweat_smile:
11. zář 2009 v 10:29  • Odpověz
:grinning: Aha:grinning: kdo by to byl byval rekl:grinning: mela brachu a rodice snad delali u drah:grinning: byla vysoka a hubena :sweat_smile:
11. zář 2009 v 10:31  • Odpověz
autor
já moc nevim no i když musíme být vlastně stejně starý :sweat_smile: tak to jí asi musim znát podle vidění stopro jen to jméno mi zapadá do koloritu všech Kolďáků tady :grinning:
11. zář 2009 v 10:32  • Odpověz
autor
jo a ještě já nebydlim dole v Bousově ale v Horním Bousově je to asi tři kiláky od sebe
11. zář 2009 v 10:34  • Odpověz
autor
vyfoceno kurník už to nemám kam dávat musíme nutně pořídit miminovi vlastní komodu zatim jsem mu půjčila půlku svojí a už ¨se mi tam nic nevejde :grinning:
11. zář 2009 v 10:35  • Odpověz
Jo taaaak ona je z Dolniho:wink:

No ja uz mam vyresen jeho pokojik.. bude mit bily nabytek a zbytek doladim barvami a doplnky:wink: koupime v Ikee bilou komodu a satni skrin ze stejne kolekce a bude po ptakach:grinning:
11. zář 2009 v 10:38  • Odpověz
:dizzy_face: Hadriky pekneee :wink:
11. zář 2009 v 10:40  • Odpověz
autor
marti my budem mít zatim prcka u sebe v ložnici páč máme dětský pokoje v podkroví a jsou tam dost prudký schody tak se bojim a nchtělo by se mi furt lítat do patra. Tak bude zatim u nás a pak až bude tak ok dva tak se zatim do děcáku nahoru nastěhujeme my a necháme mu ložnici dole aby neťapalo po těch schodech blbejch
11. zář 2009 v 10:40  • Odpověz
jj.. tak my to mame hned vedle... v tom kosiku bude taky s nami spat v loznici, ale uz to chci mit pripravene pro nej:wink:
11. zář 2009 v 10:43  • Odpověz
autor
marti ono je to možná lepší kdybych tu měla dole pokojíček tak tu mám mimíska taky a dám si k němu válendu a když by bekal tak bych byla u něj aby se manža mohl v klidu vyspat vstává ráno brzo. Takhle holt bude muset manža do obýváku :grinning:
11. zář 2009 v 10:48  • Odpověz
No jooo a on si taky casem zvykne a co vubec nase deti preci nebudou brecet:grinning:
11. zář 2009 v 10:54  • Odpověz
autor
marti :grinning: jasný že nebudou ježiš já už se tak těšim na ten první kopanec....
11. zář 2009 v 10:55  • Odpověz
autor
ještě je brzo já vim ale tak za ten tejden už by třeba mohlo čutnout :grinning:
11. zář 2009 v 10:56  • Odpověz
no jsem na to taky zvedava:grinning:
11. zář 2009 v 10:59  • Odpověz
autor
máma moje prej cejtila první někdy v na začátku pátýho měsíce takže tak v tom 17+něco
11. zář 2009 v 11:01  • Odpověz
autor
Tak byla jsem si venku utrhnou japko sežeru ho pustim si pohádku a budu odpočívat s tim že bych napsala že si dám dvacet tě nechci prudit :grinning:
11. zář 2009 v 11:11  • Odpověz
No to me teda neprud:grinning: pac jsem se prave vratila od maminky z obeda a na tech dvacet jsem zrala :rolling_eyes: :grinning:
11. zář 2009 v 11:35  • Odpověz
Ahoj holky, můžu se k Vám přidat?
11. zář 2009 ve 12:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.