• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky jaro 2010 ♥♥♥

(Zamčená)
20. října 2010 
tak to se ti ten den táhne ještě víc, co :frowning2: ale už jsou skoro 3 hodiny, tak to jde :slight_smile: Jsem koukala Jani, že si přeskočila do jiného oddělení :slight_smile:
22. říj 2009 ve 14:40  • Odpověz
misi,do jiného oddělení?? Myslím diskuzi-těhulinky na úplném začátku? Já chodím do těchto dvou diskuzí od začátku co jsem tu.. :slight_smile: a jsem zvědavá jak dlouho tam zůstanu,protože až přehoupnu I. trimestr tak si už nebudu připadat jako na začátku :grinning:
22. říj 2009 ve 14:59  • Odpověz
tak jsme se s Nikolkou trochu natáhly :sunglasses: dítě už od rána pořáda v břiše supr tanečky. Mám radost, že toho špunta nemusím pořád přemlouvat ať kopne :grinning: :dizzy_face:
22. říj 2009 v 15:03  • Odpověz
achaaa..tak to jo Jani, já bych asi nestíhala víc diskuz za ráz :slight_smile: tak si tu diskuzi přejmenujete na pokročilejší trimestr :slight_smile:))
Téda cherub máš to v bříšku pěkně živé dítko :slight_smile:))taky bych se natáhla..ale v práci to nejde :grinning: no jsem ráda, že s těmi zády sedím :slight_smile:
22. říj 2009 v 15:11  • Odpověz
misi,no jo to se uvidí.. :slight_smile: podle mě ta diskuze pojede pořád dál,protože tam chodí čím dál novější které jsou vždycky na začátku ..
jinak já zládám i ty dvě diskuze, to víš když není v práci co dělat.. :grinning:
cher,ty se máš,já chci už tady něco cítit :grinning: no na to mám ještě hodně čas...
22. říj 2009 v 15:14  • Odpověz
to se ale máš...aspoň máš v práci klídeček :slight_smile: já už jen půl hodinky a pádím, huráááá :slight_smile: to to dneska uteklo :slight_smile:
Jani, na pohyby máš ještě čásek..však si jich pak užiješ..neboooj
22. říj 2009 v 15:22  • Odpověz
Uf holky, tak jsem to rekla sefove v praci, mela jsem z toho trochu nerviky,ale jsem rada, ze to mam za sebou. Ona jde totiz pristi tyden uz na druhe IVF, tak jsem porad premyslela jestli ji to rict pred tim nebo po tom, ale vzhledem k tomu, ze bude pak 14dni doma bylo lepsi ji to rict ted nez kdyby se to pak treba dozvedela od nekoho jineho...znate to....Jen ted doufam, ze ji to taky konecne vyjde a taky bude tehu...
22. říj 2009 v 15:27  • Odpověz
jéé ty se máš že už půjdeš domů,já tu budu ještě hodinu a půl :angry: já vím,že je čas,já bych chtěla mít totiž všechno hned víš :grinning:
jak vysvětlit chlapovi že těhotenství znamená nejen nevolnosti ale taky změny nálad,přecitlivělost apod....??? Když to nestačí normálně říct..včera mi bylo líto,že ten můj začal rozebírat jak se chovám..místo aby byl tolerantní a chápavej.. :cry:
22. říj 2009 v 15:28  • Odpověz
a jakpak ti na to skretik reagovala,...vzala to v pohodě, ne? tak ani nic špatného ti říct nemůže...ty za to nemůžeš, že se jim to nedaří ...
Jani,obávám se, že chlapi tohle nechápou..teda aspoň většina....:frowning2: takže se s tím musíme smířit, že nás asi v těhu moc nepochopí...já jsem se večer dívala na téma ..jak si tam holčiny psali, že doma raději nic nedělají, nevysávají atd...nic nezvedají a tak...to já si nedokážu představit, kdo by doma vařil, uklízel atd.... :grinning:
22. říj 2009 v 15:35  • Odpověz
skretik-tak to je fajn,že už to máš za sebou :slight_smile: a jaká byla reakce teda??? Já už to chci mít taky za sebou..ale počkám radši až opravdu po těch NT+ testech...

misi,asi máš pravdu,nemá to smysl nějak řešit,protože to řešení asi nemá.. :unamused: jako sme na tom stejně,já doma taky dělám všechno jako předtím..nechápu že některé baby mají doma chlapi,co najednou začnou za ně všechno dělat a poskakují kolem nich,jak kdyby jim zrovna uřízly nohu nebo co :grinning: to teda u nás doma nehrozí
22. říj 2009 v 15:39  • Odpověz
No rekla jen "Supr, cekala jsem to"...nic vic... az po chvili se jeste zeptala na par malickosti, ani se me nezeptala v kolikatem jsem nebo tak neco, to jsem ji pak musela rict sama od sebe...Myslim, ze ji to rozhodilo.... ale to se neda nic delat, jsem rada, ze to mam za sebou. a budu jen doufat, ze se jim to taky podari... Ted je uz hrozne dlouho se segrou v kuchynce...

Jani to asi nevysvetlis, my jsme se na dovoleny pohadali (byla jsem protivna) a ta moje kamoska se mu to snazila vysvetlit,ze jsou to hormony a vis co on udelal? sel za mnou a kdyz jsem se porad tvarila nastvane tak se urazil a prestal se mnou mluvit....Nekdy mi prijde, ze to chape a je mi oporou, kdyz je mi zle, ale nekdy mi teda moc nepomaha...Mam doma nejake knizky,tak jsem mu to cetla a vypada, ze to trochu zabralo, ale uvidime na jak dlouho...
22. říj 2009 v 15:44  • Odpověz
skretik,vidíš,knížka by mě nenapadla...to by mohlo zabrat aspoň trošku...jinak koukám,že sme na tom podobně..taky to skončilo tak včera že sme byli oba uražení :sweat_smile:
tak to je dobře že to šéfová vzala dobře..snad se jí taky podaří otěhotnět..
22. říj 2009 v 15:57  • Odpověz
no vidis Jani, tak to zkus, treba to bude mit uspech :wink: . Uz se nam to konecne krati,vid?! Jsem tu taky do 5,uz aby to bylo....
22. říj 2009 v 16:30  • Odpověz
rychlé hlášení, nevím, jestli stihnu dočíst... asi půjdu do hajan, dneska byl náročný den...

takže kontrola ok, pumprdlíci se šili jako šídla, rostou přiměřeně a rovnoměrně :wink: ještě není určitě vidět, co to bude, ale je pravděpodobný, že to budou 2 kluci :dizzy_face: jestli se jim mezi nožičkama nebimbala pupeční šňůra, tak to byli pytlíci :wink: tak se ještě jednou zeptám na další kontrole, protože mi to doktor říkal s jistou neurčitosti, což chápu, takže ještě počkám, než začnu šílet s nakupováním.

tak to je zatím vše, moc zdravím ve spolek, papa
22. říj 2009 ve 20:49  • Odpověz
zlati, gratulka ke kontrole a k pravděpodobným pytlíkům :grinning: :dizzy_face:
22. říj 2009 ve 21:58  • Odpověz
Zlatovlaasko to je mooooc dobře, že jste v pořádku a moc gratuluju k "pravděpodobným raubířům" :slight_smile:. Rozumím tvé únavě. Já byla včera celý den v Praze a vrátila jsem se totálně KO a málent ani nezvládla zaplout do polechu.
22. říj 2009 ve 22:01  • Odpověz
Brý ráno...
23. říj 2009 v 07:33  • Odpověz
dobré ránko :slight_smile:
Zlati- gratulace, že je vše v pořádku a že to budou nejspíš kluci :slight_smile:)) že by se rozšířila řada kluků :slight_smile:))
23. říj 2009 v 07:38  • Odpověz
dobré ránko :slight_smile: páni, zlati, dva kluci, tak to by byla makačka :grinning: samozřejmě gratulace..ovšem uvidíme,zda ti to potvrdí na určito :wink:
23. říj 2009 v 07:58  • Odpověz
jani, myslím, že dvojčata budou makačka, ať bude pohlaví jakékoliv :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: Ale třeba budou hodní, já měla jen Denisku a ta vydala za trojčata, bohužel... Jsem zvědavá, jestli si druhé mimčo aspoň trochu užiju, snad jo, už jsem ready na všechno :pensive:
23. říj 2009 v 08:17  • Odpověz
kati,já vím,je mi to jasný,zlatuš to teda popravdě moc nezávidím :sweat_smile: já bych to asi nezvládala..ale to je o povaze a taky asi když člověk musí tak to zvládne...Deniska ti dávala tak zabrat jo? Jak to?
23. říj 2009 v 08:20  • Odpověz
jani, ona byla od malička strašně, ale strašně ubrečené dítě, ve dvou měsících řvala pěžně pět hodin v kuse, v noci se budila co hodinu a pak dvě tři hodiny jí trvalo než usnula-mezitím brečela=řvala jak tur, přes den spala třeba jen jednou 20minut, nikdo to nechápal, nesnášela kočár, takže od tří měsíců do skoro roku v něm nebyla vůbec, nikdo mi nevěřil, babičky, prababičky, tety atd. dávaly "zaručené" rady, ale když si to přišly vyzkoušet osobně, tak i těm zkušeným matkám sklaplo, páč ony žily v domění, že i když dítě v kočárku řve, tak se časem uřve a usne, jenže Denča ne, zničená prababi, která dělala v jeslích a školce-tudíž mi fakt nevěřila, přijela po dvou a půl hodině řevu vrátit kočár, že asi fakt neusne... Byla jsem s ní u doktorky, ta taky nevěděla, přibývala krásně, hladem to nebylo. No děs. Vypadala jsem jak smrtka, páč jsem vůbec nespala, měla jsem 42kg, do toho jsme rekonstruovali barák, no pecka... Pak jsem s ní před jejími prvními narozeninami začali jezdit ke kinezioložce a ta pomohla :dizzy_face: Za měsíc mi začala spát dvakrát přes den po hodině až dvou, pro mě dřív naprosto neuvěřitelná věc a jakž tak spala i v noci :slight_smile: A pak už se to jen a jen zlepšovalo :slight_smile:
23. říj 2009 v 08:35  • Odpověz
Nejhorší bylo, že ona jak řvala třeba těch pět hodin, tak byla vzteklá, píchala se prstama do očí, plácala nás, když jsme ji chovali, prostě se normálně vztekala, to mi taky nikdo nevěřil, že prý se tak malé dítě nemůže vztekat. Pak se letos v létě Ladě od nás z termínu narodilo druhé mimčo, holčička, a to samý, konečně mi dal někdo za pravdu :pensive: Pro ni to pro chudáka bylo asi ještě horší, páč první miminko bylo zlaté a teď přišlo druhé a taková rána... Já už jsem po Denisce fakt připravená na katastrofu, takže mě to může snad jen mile překvapit, když bude jen malilinko hodnější. Jo a známí se mi díví, se po takové zkušenosti s Deniskou, jsem si pořídila druhé :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
23. říj 2009 v 08:39  • Odpověz
Hezké ráno :slight_smile:

Zlati, moc gratulu :dizzy_face:

Katy, tak podobné dítko jak je tvoje Deniska taky znám a upřímně se těm kámošům divím, že šli do druhého :sweat_smile: Oni mi sice tvrdí, že když jsou doma sami, tak je zlatíčko a že se předvádí jen když už nich někdo je, ale i tak... to je takové torpédo, že já z tama většinou odcházím s bolehlavem :grinning: A teď čekají druhé miminko a to se v břichu mele asi 20hodin denně, takže tak :sweat_smile: :grinning:
23. říj 2009 v 08:45  • Odpověz
Akorát to tropédo známých nespočívá ve spánku, ale v celodenní aktivitě tedy :sweat_smile:
23. říj 2009 v 08:47  • Odpověz
kati,tak to je síla to ti povím,to jsi dobrá že si to zvládla,ale věřím že to pro tebe nebylo vůbec snadný a taky že jsi z toho hubla a tak..únava a stres..páni :confused: tak to tě už asi opravdu čeká jen ta lepší varianta :slight_smile: tebe už snad nic nepřekvapí..
23. říj 2009 v 08:49  • Odpověz
Katy a co ta kinezioložka s Deniskou dělala za věci, že ji takhle pomohla? My jsme s Nikou taky měli problémy se spaním, ale bohužel to bylo návykem na kojení a spát začala až když jsem kojení násilně ze dne na den usnula... bohužel jsem se toho odhodlala až ve 20ti měsících věku a do té doby se v noci budila každou 1,5 - 2 hodiny a přes den skoro nespala :confounded:
23. říj 2009 v 08:51  • Odpověz
autor
Dobré ránko včera jsem tu nebyla udělejte mi někdo výcuc dění ať nemusim dočítat nebo se tu u kompu počůrám :grinning:
23. říj 2009 v 08:56  • Odpověz
ty brďo Kati, tak to jsi dobrá, že jsi to tak zvládala....tak to malé muselo něco trápit, když pořád tak brečela, třeba prdíky, nebo něco takového..si myslím, že mimča jen tak z ničeho nic nebečí ....jen když je něco trápí...
Obdivuji i mamči s dvojčaty, to musí být pořádný záhul :slight_smile:
23. říj 2009 v 08:56  • Odpověz
cher, no kdybych tak mohla říct, že se jen předváděla a když někdo odešel tak byla zlatíčko :pensive: To bylo spíš naopak, že když tu někdo na hoďku přišel, tak byla "hodnější" a když odešli, tak mi to dala o to víc vyžrat :zipper_mouth: Byli jsme na mašli, všichni, fakt. Pak jsem v půl roce koupila Ergo, v naprosté zoufalosti, jako poslední výstřel do tmy a ono to zabralo :dizzy_face: Spala mi aspoň chvíli přes den na těch zádech... Možná, kdybych jí od začátku dávala do šátku, tak by to bylo ok, ona je typické dítě pro Kontaktní rodičovství, ale o tom jsem se bohužel dozvěděla až okolo roku. Takže pro druhý koupím šátek hned :sunglasses:
Ale na její obranu musím říct, že teď už je zlatá, teda aspoň tedy na její poměry :sweat_smile: , né fakt, od toho roku se to mooooc zlepšilo :dizzy_face: Už je jako ostatní "normální" děti :grinning:
23. říj 2009 v 08:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.