• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky jaro 2010 ♥♥♥

(Zamčená)
20. října 2010 
mě teď u druhýho docela láká šátek, ale když vidím, jak se do toho ty maminy složitě motají, tak mě to vždycky přejde :grinning: Mám kamarádku, která by mě to naučila, ale zase mám muže, který by šátek nenosil :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže od něj ustoupím a buď to pořešíme jen baby vakem nebo našetříme na Beco :dizzy_face:
23. říj 2009 v 09:02  • Odpověz
Dobre rano holky. Teda Katy tohle je pro me nocni mura :confounded: . Moje sestrenice zase mela prvni dite uzasny a klidny a az druhy bylo "rvouci", rikala, ze mit to druhe jako prvni, ze by asi do druheho nesla... A jak vam pomohla ta kineziolozka?

Holky ja zacinam mit rymu jako tram :frowning2: , mam ucpany noc, boli me hlava a nemuzu spat :frowning2: , poradite mi neco co muzu? V lekarne mi poradili jitrocelovy nebo lipovy caj a nejake kapicky do nosu Pinosol a vincentku. Asi mi tedy nezbyva nic jineho nez to vylezet,co?!

Zlati gratuluji k uspesne kontrole, jsem rada, ze je vse ok a "kluci" dobre rostou :grinning: .
Psala jsem email na to cviceni, ale vratil se mi jako nedorucitelny :frowning2: , tak nevim kde je chyba...
23. říj 2009 v 09:09  • Odpověz
cher, já taky kojila v noci co dvě hodiny ještě letos v březnu, pak jsem to ze dne na den utnula, tedy jen to noční kojení, ale tu nešlo o kojení, ona nespala protože se jí nechtělo. Nevím, jak to pořádně funguje, ta kineziologie, vrací do minulých životů a tak, nevěla jsem kudy kam, známé to pomohlo, tak jsem to taky zkusila a dobrý :slight_smile: Už tam chodí i můj absolutně nealternativní chlap :slight_smile:

miska, prdíky to bych pochopila, ale to trvá do tří měsíců... Ona to tak měla rok...

Holky, zvládly byste to všechny, když jsem to zvládala já... Já nikdy nebyla úplně takový ten "děťomil", chápete, že bych chodila vozit známým za mlada a tak, v těch nevětších krizích jsem si říkala, že asi chápu, když některé matky tomu miminku ublíží :pensive: :zipper_mouth: , je to hnusný, ale kdo nezažil nepochopí :pensive:

cher, níkdy jsem nebyla šátkový typ, spíš vysoké podpatky a mini :grinning: , ale život mě donutil :stuck_out_tongue_closed_eyes: To Ergo je bomba, ale pro novoška lepší šátek, takže koupím šátek, podle tohoto videa mi to nepříjde až tak těžké a asoň na doma to využívat budu, a taky na prochajdy s Deniskou, páč budu mít na Denču volné ruce, ale samo bude i kočár, to je jasný. A taky už se nebudu bránit vzít to mimčo k nám do postele, protože kdybych to tenkrát po dvou měsících neudělala, tak tady už asi nejsem. A to jsem měla jako těhule toooolik zásad :grinning: Člověk míní, mimčo mění :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jo a to video... http://www.youtube.com/watch?v=qYdI7HH9PW0&feature=related
23. říj 2009 v 09:10  • Odpověz
cher z baby vaku bolí záda jak svině, našetřete na Beco, pro mě to Ergo byla nejlepší investice, kterou jsem udělala. Když tak to pak v poho prodáš.
23. říj 2009 v 09:12  • Odpověz
Ahojky skretik, jestli na tebe něco leze..já si to teď taky vyžírám to nachlazení, ale je to už lepší..na rýmu buď Stérimar - je to mořeská voda a nebo prý vincentka není špatná :slight_smile: a na chlazení beru oscillococcinum - jsou to homeopatika..prý se v těhotenství můžou :slight_smile: a přijde mi, že to i pomáhá :slight_smile:

Holky nemáte nějaký dobrý tip na stránky, kde mají matrace do kolíbek nebo do takovej těch závěsných košů? :slight_smile:
23. říj 2009 v 09:12  • Odpověz
Skretik, mě na rýmu doporočili buď vincentku nebo mořskou vodu, rozhodně ne žádné kapky! Nevím, co je to pinosol, ale jestli je to neco jako natrivin nebo olynth tak tak nebrat!

Na bolest v krku mám jakési bonbony s medem a céčkem, taky mi vždy zabírali černé hallsky... pak horký čaj a teplo doma :wink:
23. říj 2009 v 09:13  • Odpověz
K té kinezioložce, někdo věří, někdo nevěří, já to nikomu nenutím, znám plno holek, co četly "tajně" naši diskuzi a pak mi psali IP o kontakt a o svých vlastních zkušenostech a tak, už mi to potvrdilo moc lidí, takže já tomu věřím.
23. říj 2009 v 09:13  • Odpověz
Kati a co je to to Beco...jsem nějak mimo :slight_smile:))
23. říj 2009 v 09:14  • Odpověz
23. říj 2009 v 09:16  • Odpověz
23. říj 2009 v 09:17  • Odpověz
Katy, tak braní dítka do postele chci právě změnit teď já :grinning: Niku jsme si naučili a už v půl roce úplně zrušili postýlku, protože se na ni jen prášilo. A co z toho? Neubudila se po hodině, ale max po těch dvou :stuck_out_tongue_closed_eyes: byla prostě závislák, kojit jsem přestala letos v únoru a všechno se naprosto změnilo. To dítě po dvou probrečených nocích po mlíčku začalo spát 12 hodin v kuse!!!! a ani nemusela ležet s námi v posteli :wink:

Takže te´d mám trochu jiné plány, hlavně si to druhé nebrat do pelechu :grinning: ovšem uvidíme, jak to bude, protože jak říkáš, člověk míní, život mění :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a ten baby vak mám možnost vyzkoušet, tak uvidíme, jak nám sedne. je fakt, že na záda trpím... ale některé maminy si ho vychvalují i tak :confused: No přinejhorším už vím, za co utratím kus porodného... buď za to beco nebo manducu :slight_smile:
23. říj 2009 v 09:18  • Odpověz
Hlavně nekupujte ty obyč klokanky, chicco a podobně, mimča v tom visí za rozkrok, hrůza, bohužel jsem ji ze začátku měla taky :pensive: Když si na to vzpomenu, jak mě z toho bolel krk, ramena a záda, tak je mi blbě ještě teď a to nemluvím o tom jak "přínosné" je to pro tělíčko mimča :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
23. říj 2009 v 09:19  • Odpověz
Katy a tak mi pověz nějak krátce, jaký je rozdíl mezi ergem, becem a manducou :sweat_smile: :grinning: jsem myslela, že ergo je z těchto tří nejdražší a jak vidím, tak je to úplně naopak :fearful:
23. říj 2009 v 09:20  • Odpověz
jéé, Kati děkuji za stránky...to vypadá pěkně...sice je to dražší..ale asi ok :slight_smile:))
23. říj 2009 v 09:22  • Odpověz
Kat, to video je hustý :sweat_smile: jen mi přijde, že ten chlap má to mimčo moc vysoko. Kam si ho mám dát já, když mám prsa jak vozy a ještě k tomu nalitý mlíkem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. říj 2009 v 09:23  • Odpověz
cher, Denča se budí ještě teď, spí na půl s náma, napůl sama, zatím to nehrotím, jsem ráda, že spí :sweat_smile: Já měla vždycky zásadu, nikdy mimčo do postele, jenže... Když po každém kojení hodiny lítáš po bytě, uspáváš, padáš na hubu, deset minut po milimetrech pokládáš do postýlky a sotva dosedneš opatrně do své postele, tak už zase řve, tak to nejde. Po dvou měsících jsem se v noci budila s halucinacema, že jsem ji hledala a tak, prostě krize, tak jsem si řekla, seru na zásady, zkusím si ji nechat u sebe, no a ona mi několikrát po kojení v noci i hned usnula :confused: :dizzy_face: Takže bylo rozhodnuto, buď přežít nebo se držet zásad...
23. říj 2009 v 09:24  • Odpověz
je jasný, že mít takové problémy, tak člověk ze zásad ustoupí... však já taky ustoupila ale moc to nepomohlo a byli jsme všichni tři rozlámaní :stuck_out_tongue_closed_eyes: Teď Niku učíme spát v jejím pokojíčku. jde to dobře, už tam spala i celou noc sama, jindy třeba ve 3 hodiny přijde za náma... chtěla jsem ji to naučit už te´d ať si zvykne, aby ji pak nepřišlo, že je k vůli miminku vyšouplá z ložnice :pensive:
23. říj 2009 v 09:27  • Odpověz
cher, ten rozdíl až tak moc není, všechny jsou ok, někomu vyhovuje to, jinému ono. Manduca pro mě není, páč by mi byla moc velká, je spíš pro normální lidi a né pro vychrtliny, takže hubenější musí brát Ergo, Manduca má v ceně novorozeneckou vložku, Ergo ne, ale mě to stejně příjde na novošky blbý, teda lepší než babyvak a tak, ale šátek je určitě lepší, Beco se některým holkám blbě obléká, páč tam to mimčo musíš nasoukat jakoby do klokanky, ergo a manduca je přímo na tvé tělo, žádná látka mezi tebou a miminkem, beco je taky pro novošky bez dokupování a je v mnoha designech, ale je to teď spíš taková módní záležitost v ergonomických nosítkách, takže i ta cena tomu odpovídá. Ale ani jedním z nich neuděláš chybu.
23. říj 2009 v 09:28  • Odpověz
beru manducu :grinning: ale opravdu nejdřív až z porodného :pensive: díky :wink:
23. říj 2009 v 09:30  • Odpověz
Jo a ten chlap na videu ho má vysoko, my s kozama to budeme mít horší, ale z tohodle videa jsem to konečně pochopila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. říj 2009 v 09:31  • Odpověz
musela bych to vidět ještě tak 8x a u toho se vázat a pak už by mi to šlo snad taky samo :grinning: ale není v tom v létě vedro??? člověk je rád, když může jít skoro nahatej a teď na sebe navleče ještě takovej šátek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. říj 2009 v 09:33  • Odpověz
Cher a tvému chlapovi, chápu, že nechce šátek, Michal by to asi taky nenosil, teda pokud nás to zase nějak nedonutí, ale Ergo nosil v poho v byl v tom zlatý :dizzy_face: Fakt mu to slušelo s mimčem na zádech :slight_smile:
23. říj 2009 v 09:34  • Odpověz
jojo, myslím že i s tou manducou by neměl problém...však je to vlastně batoh a z něj tršej ruce a nohy :grinning: šátek je hold babskej no :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. říj 2009 v 09:36  • Odpověz
cher nevím, beru si takový lehčí šátek, vzdušný, uvidíme, hele s Denčou bych nosila v létě i skafandr, hlavně, aby byl klid :zipper_mouth: :sweat_smile:
A batoh a z něj trčej ruce a nohy, to je dobrý :grinning: :grinning: :grinning:
23. říj 2009 v 09:40  • Odpověz
Katy vyborne video, asi si ten satek taky poridim, videla jsem to ted u kamosky a byla to jedina poloha, kdy se dite uklidnilo a usnulo, jinak normalne v naruci ji plakal...Podle toho videa se to da dobre naucit :wink: .
Hele a co si myslite o kojicim polstari?
23. říj 2009 v 09:41  • Odpověz
Skretik, já ho neměla a ani pořizovat nebudu :sweat_smile: Na spaní mi teď postačí klasické polštáře, abych si podestlala břicho, nebo cokoliv jiného. máme ji fakt dost :grinning: a na kojení vůbec nevím jak to využít. Mě nešlo kojit v sedě, malá byla neklidná, já nervozní, tak jsme prostě obě ležely a k tomu polštář není potřeba. A spokojenost byla na všech stranách :wink:
23. říj 2009 v 09:44  • Odpověz
Ahoj holky,

resim taky nachlazeni.....rymu mam jen malou, spis mam problem s tim, ze mi tece do krku, ten mam cely zarudly a pak me to nuti kaslat. V lekarne mi rekli, ze tehotna narymu muze nos proplachovat morskou vodou nebo vincentkou, rozhodne ne zadne kapky ci bezne nosni spreje. Na skrabani v krku jsem dostala tablety na cucani - septisan. Ty jsou vhodne i pro tehotne. A na noc si podlozit hlavu a zada vyssim polstarem.
Uz to den aplikuju a opravdu vidim male vysledky :slight_smile:
23. říj 2009 v 09:46  • Odpověz
skretik, mám ho doma, využila jsem ho sice né na kojení, ale v těhu na spaní, super :slight_smile:
23. říj 2009 v 09:53  • Odpověz
Já to s tím, že nejsem "děťomil" nedopsala, tím, že jsem nechodila nikdy nikomu vozit, z kámošek jsem byla první, kdo měl prcka v rodině taky, tak bych už i s hodným miminkem měla stres, páč jsem nevěděla, jak jí mám chytnout, abych jí neublížila, prostě mi chyběla ta běžná praxe, Deniska byla opravdu první miminko, které jsem v životě držela :pensive: No a tím jak řvala, nervy z toho, co dělám blbě, šestinedělí, nevyspání, bolesti po porodu atd, to je neskutečný stres, fakt jsem pak už měla z nevyspání a oslabení halucinace, budila jsem se s tím, že jsem si nevzpomínala, jestli jsem ji po posledním kojení dala do té postýlky, s panickou hrůzou jí hledala pod postelí, jestli nespadla, mezi peřinama, jestli se neudusila... No a v tomto stavu, když už si ani nepamatujete, co děláte, snažíte se jak to jde a furt nic nepomáhá, tak to se právě nedivím, když si žena něco udělá nebo tomu mimču :pensive: :pensive: :pensive: :frowning2: :cry: Abych to teda uvedla na pravou míru, páč z toho vrchního příspěvku, který jsem nedopsala, to vyzní, že jsem nějaký tyran nebo co a podporuju lidi, co ubližují dětem, to v žádném případě, jen to šestinedělí, to jsem myslela.
23. říj 2009 v 10:10  • Odpověz
ahojky Mangragora - bohužel na nachlazení toho opravdu moc nemůžeme...na tu rýmu opravdu tu vincentku nebo mořskou vodu , a jinak na ten krk a nachlazení mě doporučili homeopatika oscillococcinum - to se prý v těhu může...máme blbé, že fakt z léků skoro nic nemůžeme :frowning2:
23. říj 2009 v 10:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.