• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky jaro 2010 ♥♥♥

(Zamčená)
20. října 2010 
Kat, tak v šestinedělí jsou tyto stavy fakt běžný, zvlášť když je ta únava až tak značná... však jsem i slyšela, že těhulky a šestinedělky jsou "chráněny", kdyby něco provedly, většinou se jim ani nic nestane, protože se v 90% prokáže, že šlo o hormony :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: jako je to děs, ale bohužel se to děje, určitě si o tobě nikdo nemyslí, že jsi nějaká tyranka...

jinak ty stavy, že jsem nevěděla, kde Nikolka je, jsem měla taky... ale bylo to taky z té únavy, já prostě usnula jak dudek po kojení a pak jsem se s hrůzou probudila a hledala ji, vůbec jsem si nevzpomínala, kam jsem ji dala. no děs. Kojení jsem si pak musela i psát, protože jsem si ani nepamatovala, jestli proběhlo nebo ne. No mimoza :confounded:
23. říj 2009 v 10:24  • Odpověz
cher, taky jsem o hodně případech četla a je fakt, že jsou "chráněny", já teda naštěstí nikdy nic neudělala, ani o tom neuvažovala, ale vím, že jsem Michalovi tenkrát říkala, že být trochu labilnější, tak nevím, jestli bych neskočila z balkonu nebo něco :pensive: Na Denču jsem tenkrát jednou zařvala, ať už je potichu :cry: , doteď mi je to líto :frowning2:
23. říj 2009 v 10:30  • Odpověz
to já jsem taky jednou udělala, neboj, nejsi v tom sama :pensive: od té doby, když už mi fakt tekly nervy, tak jsem Niku prostě dala Tomovi a odešla jsem do jiného pokoje. Tam jsem se vybrečela a zase mohla dojít s nabranou sílou :sweat_smile: U nás takové histeráky naštěstí netrvaly dlouho, dělo se to vždy večer po koupání před usnutím... někdy to trvalo i hodinu nebo dvě a nezabíralo snad nic. Ale bylo to období snad jen měsíce, tak jsme to přežili...
Přes den pak bývala malá docela hodná, i když nespala... tak jsme to zvládli :dizzy_face:

Nejhorší je, že mi tenkrát nikdo opravdu nepomohl, nevzal si Nikouše na procházku přes den, takže se to ve mě všechno kupilo a jak ona ventilovala své zážitky večer tím řevem, tak já je musela ventilovat taky. ještě že manžel chodí domů pravidelně a mohl mě vystřídat... teď mi zase nikdo nepomůže, tak to bude bojovka :grinning:
23. říj 2009 v 10:36  • Odpověz
Ahoj holky,zdravím při pátku!
No to je něco číst vaše zkušenosti. Jak jste to s těma prckama mohli tahle vydržet :astonished: ????? To byl snad nadlický výkon! To je pro zatím moje noční můra, že byjsme měli mít takového nespavce.
23. říj 2009 v 10:44  • Odpověz
oscillio doma mam, myslite, ze ho muzu i takhle na zacatku, v prvnim trimestru? Ja to zkusim vylecit cajem a teplem a vincentkou. Ten Pinosol jsou etericke oleje a je u toho napsano, ze to muzou i tehotne.Ted jsem jeste teda v praci, ale urcite to tu zabalim driv, musim tu neco dodelat :frowning2: .

Katy ja sice zkusenosti mam, porad nekde nekoho hlidam, ale stejne je to urcite neco naprosto jineho, kdyz to mas cely den a noc... Chapu, ze nekdy z toho clovek ma nervy nadranc a nezachova se tak jak by mel, kort kdyz nema treba podporu partnera nebo prarodicu...
23. říj 2009 v 10:45  • Odpověz
No u nás bylo blbý i to, že Michal tenkrát dělal od rána do večera, takže jsem na to byla sama, na procházku jí nikdo nebral, páč to fakt celý prořvala :confounded: Takže ono mi ani nebylo moc jak pomoct. Máma mi vařila, to bych už fakt nezládla a často chodila i s Bakou ven, páč tenkrát jsme ještě bydleli na bytě... Pomohla mi hodně, jenže když malá furt řvala, na to nepomhlo nic a navíc nehorší to bylo vždycky večer, to tak pravidelně od sedmi do půlnoci ječela, nepomhlo vůbec nic, chovali jsme, vozili, houpali, zpívali a bůhví co ještě a nic, no. Všechno jí ještě víc rozzuřilo :confounded: Na chvíli se někdy uklidnila v klokance, až tak ale kolem tří měsíců, jenže to po půl hodině už mi pochodovaly záda, krk-z toho děsně pak bolela hlava, a ramena, navíc pro mimčo to je taky nezdravé, a stejně jí to po té půl hodině už nebavilo a zase řvala :frowning2:
23. říj 2009 v 10:47  • Odpověz
skretik, podporu bych měla, jenže všichni musí chodit do práce a navíc, když měla měsíc a půl, tak jsme odvezli den po Štědrém dni tátu do nemocnice, zůstal tam dva měsíce, dvě operace páteře, zápal plic a tak celkově to s ním bylo špatný, takže další nervy.
23. říj 2009 v 10:50  • Odpověz
jo, když se se.e, tak se se.e :pensive: Mě vůbec nikdo nepomáhal, neměla jsem šanci Nikouše někam píchnout. Naši bydlí 15km od nás stejně pracují. Kdyby mamka mohla dojet ve všední den, tak by tu byla nejdřív ve 3h a to už bylo zbytečné, když manžel se vrací po půl 4 :sweat_smile:

teď už tu znám alespoň pár lidiček, sice mají taky děti, ale pořád můžeme procházkovat spolu, nebo si i navštívit. Pořád to bude takové snažší, než celý den trávit jen sama s miminkem, sebelítostí a s depresí, jaká že jsem to hrozná matka :sweat_smile: :rolling_eyes:

teď tu sice bude vedle miminka i Nikouš, takže na jednu stranu bude veseleji a myšlenky nebudou stíhat jen depčit, ale taky se starat o staršího sourozence atd, ale zase na druhou stranu se může vyskytnout spoustu další problémů jako žárlivost a nespolupráce, období vzdoru a budu zralá na psychinu :grinning: :grinning: :grinning:
23. říj 2009 v 11:02  • Odpověz
Ja myslela spis psychickou podporu,vis. Jsou zenske, ktere jsou na to uplne samy nebo maji nefungujiciho a narocneho manzela a to potom taky dokazu pochopit, ze to neunesou a udelaji neco....spatneho
23. říj 2009 v 11:44  • Odpověz
jj, psychická podpora je moc důležitá. tu já právě měla v manželovi, který došel z práce a Nikolku si převzal. POpovídali jsme si a já mohla vegetit :slight_smile: Pak taky holky s termínu tady na MK byly úžasnou podporou a hlavně člověk viděl, že v tom opravdu není sám :pensive: Teď už tady mám i "osobní" kamarádky, tak čekají děti skoro ve stejným termínu jak teď já, takže se budeme podporovat navzájem. Věřím, že to bude méně náročnější :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. říj 2009 v 11:47  • Odpověz
Tak jsem zpět z kardiologie. V jednu chvíli mě ten doktor vyplašil, říkal cosi o tachykardii, ale na konci říkal že je všechno v pořádku. Jenom mě na 10 minut poslal se prosít aby se mimís rozhejbal a on mohl prozkoumat plicní tepnu. Jsem ho rozhejbala tak že se mu vrtěl skoro až moc :grinning:
23. říj 2009 ve 13:34  • Odpověz
holky, děkuji :wink: teoreticky jsem to čekala, ve všech předpovědích mi hádali 2 kluky :wink: takže ačkoli jsem v minulosti vždycky chtěla holčičku, tak mě to neporazilo :grinning: jen jsem si představila, jak budeme muset s manžou šetřit, pokud si budou doma hrát fotbal, sousedů okna a tak... :grinning: ale není to ještě na 100%, takže až půjdu nakupovat, jestli to teda nevydržím do další kontroly, tak zatím jen jednu modrou sadu, protože jeden kluk tam je určo :grinning: ale ne, píšu to, jako by to bylo důležitý, ale jsem hrozně ráda, že jsou stejně veliký a oba živí jako draci.

večer - poprvé jsem věděla, co to je rodeo :grinning: do té doby to bylo takové decentní, ty jejich pohyby, se mám na co těšit :grinning: tohle bylo asi minirodeo, co za takový měsíc-dva :grinning: se z toho pominu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

vzhledem k tomu, že pravděpodobně tímhle výkonem končím s reprodukcí, tak to nebudu moci porovnat, jestli by jedno byl větší nebo menší záhul, takhle to spláchnu najednou. bude sranda :grinning:

jani, celý život toužím po dětech, kdyby bylo po mým, měla jsem je už v 18 a plánovala jsem si 3, takže když jsem byla před 3 rokama těhu, bohužel jsme o ně přišla, nevyvíjeli se, ale bylo to v začátku,byli to taky dvojčata, takže proč ne teď? asi jsem na ně naprogramovaná :grinning: je to úžasný pohled na ten utz, jsem to obulela jako želva, když jsem je tam viděla... :dizzy_face:

katy, tak to je teda silný kafe, ta tvoje Deniska, ale máš pravdu, jsi připravená na dost, takže můžeš být jen mile překvapená.

cher :grinning: :grinning: takový známý jsou docela dobrá antikoncepce, co? :wink:

musilko, vy nemáte záchod? :grinning:
23. říj 2009 ve 13:39  • Odpověz
skretik, zkus zavolat na pevnou, když má paní zákaznici, tak tam je záznamník. Poprvé jsem to zkoušela dýl, protože byla na dovolený, ale je moc milá, tak třeba ti poradí, nechápu proč ten e-mail nejde... já se domlouvala vždycky telefonicky. takže to číslo: 222 075 714

včera jsem se ptala svého gyn, co a jak se cvičením, tak mi ho doporučuje případně až ve 3. trimestru a to se ještě s ním domluvím, takže já si ponechám svůj obvyklý pohyb se pesem. taky jsem se ptala na plavání, tak to je ok, takže uvidím, jestli zase začnem s manžou chodit, jen si budu muset pořídit hroší plavky... :confused:
23. říj 2009 ve 13:49  • Odpověz
tak jsem si dočetla drama prvních miminek, myslím, že až si založíme nové téma v kojencích, že bude o čem psát :grinning:

já teď skáču do peří, jsem unavená, tak to nebudu lámat přes koleno, papa zatím :wink:
23. říj 2009 ve 14:19  • Odpověz
zlati,tak to vypadá že jsou ti dvojčata opravdu souzený :slight_smile: je to náhodou krásný,jen myslím,že bych to nezvádala... moc ti to přeju,je to smutný když má někdo potíže a mimi se nedaří..je mi to vždycky moc líto
23. říj 2009 ve 14:33  • Odpověz
flapi, gratulka ke kontrole :wink:
23. říj 2009 ve 14:34  • Odpověz
tak šípková růženka se probrala...

jani, je to tak. :pensive: taky jsem teď prožívala to, co psala skretik se svojí šéfovou, když jí oznamovala těhu, muselo jí být ouvej, naši pumprdlíci jsou z 3. IVF... ačkoli jsem se snažila všem přát, že čekali mimi, ale doopravdy to nešlo. nejhorší to bylo, když čekala švagrová, to jsem se na ní skoro ani nemohla podívat, aby mi nebylo do breku. a vidíš, teď se na nás taky usmálo štěstí a ještě k tomu dvojnásob :wink: :wink:
23. říj 2009 v 18:58  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
26. říj 2009 v 07:11  • Odpověz
autor
Dobré ránko :slight_smile: Jaký jste měli vík?? My celkem fajn byly jsme v sobotu v kině a na rychlý véče. No a včera měl Jeník nehodu na zápase jeden dobrák mu vyrazil zub hnul s čelistí a prostě mu hokejkou vylepšil ksichtík takže radost fakt. Novej zub přijde aspoň na 5 litrů minimálně :angry: Ale co prachy budou a my nebudem to mě toliko netrápí spíš mě štve ten blb co mu to udělal. Nemyslně.
A zítra už bude UZ !!!! Konečně :grinning:
26. říj 2009 v 07:37  • Odpověz
Dobré ránko holky :slight_smile:
víkendík byl fajn, vyšlo i pěkné počasí :slight_smile:aspoň trošičku se nám oteplilo...pomalu už nedopnu žádnou bundu :frowning2:
26. říj 2009 v 07:55  • Odpověz
autor
misk no já mám takovej podzimní kabát ten ještě zapnu a pak sportovní Hitek bundu ale tak za 5-6- týdnů už nedám ani to... Tak zaskočim někam k šikmánkům a něco si pořídim nebo se holt nebudu zapínat no :grinning:
26. říj 2009 v 08:02  • Odpověz
musilka přes tu zimu je to snad nejhorší na oblíkání, nové kalhoty, svetříky a hlavně bundy.....jojo taky jsem se i říkala, že bych to nosila rozepnuté :grinning: ale to by mi asi brzy byla zima...tak jsem něco vyfasovala od ségry :slight_smile:)))tak doufám, že mi to vydrží do porodu..jinak budu asi chodit nahá :grinning:
26. říj 2009 v 08:06  • Odpověz
My mělí víkend docela napráskaný. V sobotu jsme tu měli naše na oběd, odpoledne jsme jeli navštívit babičku s dědou, odpoledne jsme byli v divadle, v neděli u tchýně na oběd, odpo pak ještě v parku s malou a na nákupu.
Teď jsem na dva dny slaměná vdova, Michal má školení v Lednici na dva dny, ale my si tady poradíme :sunglasses:

Bundy mám zatím úplně v pohodě, později dle zkušeností z minula se do nich taky nacpu, ale do péřovky asi ne, takže tu si když tak půjčím od mámy. Jinak takové ty zimní, ale né mega teplé bundy zapnu i pak, jen to hooodně pne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. říj 2009 v 08:14  • Odpověz
Hallo damy... neco noveho??? Nedocitam.. neni cas:wink:

Na vystave jsme skoncili treti:wink:
26. říj 2009 v 08:25  • Odpověz
marti, gratulka k výstavě :wink:
26. říj 2009 v 08:28  • Odpověz
Kati, teda tak to jste měli nabitý program o víkendíku :slight_smile: tééda tak to se máš, že se do bund vlezeš celé těhu...tak to já mám asi nějak moc velký pupek...když to nedopnu...
26. říj 2009 v 08:28  • Odpověz
miska, já mám zimní i takové jakoby teplákovky podšité kožichem, ony trochu pruží, tak asi proto. Péřovku asi nedopnu, tu jsem minule nenosila, protože nebyly žádné mega mrazy, tak uvidíme, když tak mám zamluvenou tu máminu.
26. říj 2009 v 08:32  • Odpověz
tak to já mám teda jedině péřovky a ty už nedopnu...jedině vestu, tu ještě joo :slight_smile: tak to musím využívat :slight_smile:
ale letňáci to mají jednodušší s oblečením :slight_smile:)
26. říj 2009 v 08:35  • Odpověz
Péřovku vestu taky dopnu, zatím v pohodě, ještě nějaký čas mi to vydrží. V sobotu jsem měla kožené sako a to jsem taky zapla v poho, ono to břicho mám fakt docela malé, no... Ale to příjde :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. říj 2009 v 08:37  • Odpověz
Krásné ráno :slight_smile:

My měli víkend spíš odpočinkovej, Nika měla strašlivou rýmu už i s kašlem a v sobotu se nám z těch hlenů poblinkala v lídlu, tak jsme raději zaše šupajdili domů do tepla... ležela u pohádky a byla spokojená. V neděli jsme jeli k našim a ještě k babičkám a po cestě jsme se stavili v tescu a já jsem nakoupila první fantastický oblečky a za naprosto fantastický ceny, tak jsem moooooooooooooooooooooc spokojená :grinning:
Nikolka už je docela dobrá, za to chlapa mám s rýmečkou :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Misko, taky jednu bundu už nezapnu a té druhé dávám tak měsíc, max. do Vánoc :confounded: :angry:
26. říj 2009 v 08:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.