• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky jaro 2010 ♥♥♥

(Zamčená)
20. října 2010 
Kati, a jak je možné, že někdo nemá bříško skoro žádné a někdo třeba jako jááá..má velký pupek :slight_smile:))
26. říj 2009 v 08:46  • Odpověz
Ahojky Cherub - taky aspoň jste si o víkendu pěkně odpočinuli :slight_smile: teď budou ty bacily všude řádit..doufám, že se nám to všem vyhne obloukem :slight_smile:
tak měsíc to ještě jde, to bych taky byla spokojená...já už teď nedopnu kromě jedné žádnou...
26. říj 2009 v 08:48  • Odpověz
miska, nevím, každý má jinak pevnou kůži a svaly a tak asi, že se mi to zatím "udrží" vevnitř, ale neboooj, mě se taky pupek vyvalí :grinning:
26. říj 2009 v 08:49  • Odpověz
tobě se Kati vyvalí až těsně před porodem, ne :slight_smile: doufám,ž e já do porodu budu moci chodit :grinning:
26. říj 2009 v 08:51  • Odpověz
miska, to né, před porodem už jsem měla mega břuch jak mám v albu. Ono se teď už pomalu zvětšuje a bude to zrychlovat :wink: Neboj, že takhle zůstanu až do porodu a pak ze mě vypadne tříkilové mimčo :grinning:
26. říj 2009 v 08:58  • Odpověz
Dobré ráno holky :dizzy_face: . Tak ja jsem vikend stravila v teple domova, v patek se mi rozjela ta ryma a tak mi bylo celkem ouvej, ale uz je to lepsi, uz mam jen trochu ucpany nos, jinak je to ok. Ale bylo mi lito zustavat doma,kdyz bylo zase tak krasne :rolling_eyes: ...

To je sradna, jak se resi ty pupiky :grinning:, kazdy by to chtel jinak :grinning:. Ja zatim porad nic, jen takovy spicicek :wink:.

Co planujete na volnou stredu?
26. říj 2009 v 09:08  • Odpověz
tak to se pak schválně musíš Kati zase vyfotit :slight_smile:))
26. říj 2009 v 09:10  • Odpověz
Janinka jde dnes k doktorovi, ne?!Jani tak moc moc drzim palecky at je vse v poradku a mimisek vam ukaze co uz vse umi :grinning:
26. říj 2009 v 09:11  • Odpověz
ahoj Skretik, tak sis aspoň odpočinula, hlavně že je už lépe :slight_smile:) jojo to máš pravdu, každý by to chtěl jinak...hihii..však neboj ty se taky dočkáš..a asi to tě i mine nedopínání zimních bund, co...o starost méně :slight_smile:
Já si beru holky čtvrtek, pátek volno v práci..tak si prodloužím víkendík ..hurá..tak snad konečně vymalujeme ložnici, uklidím si :slight_smile:
26. říj 2009 v 09:12  • Odpověz
No to doufam, ze me mine nedopinani zimnich bund :wink: , doufam, ze uz v breznu nebude takova zima. kdyztak mam nejake velke zalozni, nebo budu nosit pritelovi :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Misko to budes mit fajn volnicko :slight_smile: . Ja jsem si delala o vikendu poradek ve skrini a par veci jsem vyradila a par uz odlozila, ale jak jsem na to tak koukala, tak si asi budu muset taky nakoupit nejake nove obleceni :sweat_smile:
26. říj 2009 v 09:18  • Odpověz
My jdeme ve stredu vencit se smeckou.. bude nas asi 15 psu:grinning: tak jsem na to zvedava :dizzy_face:
26. říj 2009 v 09:18  • Odpověz
Jo Marti taky gratuluju k peknemu vysledku na vystave :grinning:
26. říj 2009 v 09:21  • Odpověz
to jsem si taky říkala skretik, že v úplné nouzovce bych nosila manželovi bundy :grinning: ale tebe to určo mine :slight_smile:)
Už se těším na volníko..jelikož v práci už mívám docela velkej kopr :grinning:

tý jo Martinka, tak to aby jste všechny ty písky okaučovali :slight_smile:
26. říj 2009 v 09:21  • Odpověz
Mis oni ze rozbehonou do lesu a porad si nas hlidaji, ale nikam neutecou:wink: a chodime na mista, kde nejsou lide, takze v pohode:wink: :wink:

jinak dekujeme:wink:
26. říj 2009 v 09:28  • Odpověz
já nosit manželovu bundu, tak mě zatknout za pohoršování veřejnýho pořádku :grinning: jsem asi o 25cm menší než manžel, tak bych vypadala... no ani to zkoušet nebudu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. říj 2009 v 09:29  • Odpověz
Marti - tak to jooo :slight_smile: to budete mít pěkné odreagováníčko se psíkama :slight_smile:)
joo cherub - to by vypadalo asi fakt komicky.... :grinning: no já doufám,že se tomu taky vyhnu :slight_smile:
26. říj 2009 v 09:31  • Odpověz
Holky reknete mi, jeste vam porad rostou prsa? me uz se od zacatku zvetsily snad min. o cislo a porad dost boli :confused: , vcera jsem vyrazovala podprsenky a jeste jich par oblecu, ale obavam se, ze jestli to tak pujde dal :fearful: ... zatim se mi nechce kupovat nove, protoze to asi jeste povyroste,ne?!
26. říj 2009 v 09:42  • Odpověz
Jé tak Michalovu bundu bych taky nemohla nosit, ne jen, že je taky o čtvrt metru vyšší, ale jednou tak těžký :grinning:
26. říj 2009 v 09:43  • Odpověz
skretik, mě prsa snad ještě neporostla, ale bolí teda děsně :confounded: U Nikolky se mi zvětšily taky docela brzy, takže jsem si pak kojící podprdy koupila asi 3 měsíce před termínem a byly mi i pak OK :wink:
26. říj 2009 v 09:45  • Odpověz
skretik, no před porodem a po porodu jak se nalijou mlíkem, tak budou větší. Mě se taky zvětšily, minule o dost, nějak jsem to zvládla se svýma podprdama, ale přetékalo to :sweat_smile: , pak jsem chvíli nosila kojící, ale ty jsem pak nahradila zase normálníma, nosím většinou zvedačky, takže jsem se do nich vlezla, jen vylezly víc dopředu a vypadala jsem málem jak Pamela :sweat_smile: :grinning:
26. říj 2009 v 09:46  • Odpověz
holky, to mě se sice zvětšily, ale svoje podprdy ještě obleču :slight_smile:))tak uvidíme, jak porostou nadále...
26. říj 2009 v 09:51  • Odpověz
Tak ja to jeste vydrzim s tema svyma, z nekterych mi to prave taky tak trochu preteka :sweat_smile: ... Dekuju
26. říj 2009 v 09:54  • Odpověz
Tak ja vam povim historku... v patek jsme se s kamaradkou vydaly do pradelka.. pani na me koukla a povida to bude 75E tak jsem na ni vyvalila oci a holky fakt nekecala.. a to jsem mela 75B a podprdu jsem si nakonec koupila 80E.. reknu Vam, ze je to des.. Jsem rikala, ze jestli by me prepadl nejaky uchylak, tak se me dobrovolne vzda, az uvidi tu prsenu:grinning: jako neni spatna, ale jsem fakt rada za svoje prsa... takze doufam, ze az odkojim, vratim se na sve puvodni cislo :sweat_smile: :wink:
26. říj 2009 v 09:57  • Odpověz
Mis ja svoje taky oblecu, ale je fakt, ze co mam ted tu vetsi, tak ji necitim a je hrozne pohodlna:wink:
26. říj 2009 v 09:57  • Odpověz
ty jo holky to vám fakt ta rostou...to mě taky narostly, to joo...ale poprdy mám stále v poho..ale je fakt, že mám doma zásobu trošku větších podprsenek :slight_smile:)))které jsem nenosila
26. říj 2009 v 10:15  • Odpověz
Uf Marti, tak to si me ted docela vystrasila, ja mela tak 75 B-C, tak se obavam, ze ted mam mozna uz taky tak D-E :frowning2: , no uvidime, jeste to chvili pretrpim a treba si k vanocim koupim novou :wink: .
Dalsi hruzu kterou mam, jsou strie a hlavne, mam na brise par jizvicek (z laparoskopie a odstaneni pih), tak mam hruzu, ze se mi to rozleze :confounded: . Koupila jsem si nejaky olej, tak vecer pravidelne masiruju, ale i tak se bojim...Mate nekdo zkusenost s tema jizvickama, rozlezly se???
26. říj 2009 v 10:35  • Odpověz
Skret ja jsem si koupila od Hipp a mazu kazde rano a zatim v pohode:wink:
26. říj 2009 v 10:46  • Odpověz
Ahoj Marti,

ja jsem na tom uplne stejne....normalne nosim 75 C, pripadne 80 B.....a uz ve 14. tydnu mi byly vsechny podprsenky male...sla jsem do obchodu s pradlem, pani se mrkla a hned rekla 75 E....navic mi nedoporucila kostice, takze kdyz jsem novou podprsenku prinesla domu, pritel malem padl....dela mi prsa snad jeste vetsi a sexy neni ani nahodou. Ale na druhou stranu je desne pohodlna, nikde netlaci, tak to hold budu muset vydrzet. Jen se modlim, aby mi ta velikost vydrzela aspon do Vanoc...nicmene mam pocit, ze do porodu jeste na nakup podprsenky vyrazim.
Zavidim vsem, co maji mala prsa :slight_smile:
26. říj 2009 v 11:55  • Odpověz
ahoj holky,dneska jsem se sem dostala až teďka...tolik práce dneska je...
skretik,k doktorce jdu na třetí hodinu,je to jen kontrola,tak jsem zvědavá co se teda bude dít :grinning:
26. říj 2009 ve 12:22  • Odpověz
Jeee Jani a ja na tebe myslim uz od rana :grinning: , tak na 3 drzim palecky at se prcecek ukaze :wink: , ja jdu v pondeli a budu mit vysledky te gentiky, ac si nepripoustim, ze by to nemuselo dopadnout dobre, tak jsem malicko nervozni a nemuzu se dockat...
26. říj 2009 ve 12:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.