• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky jaro 2010 ♥♥♥

(Zamčená)
20. října 2010 
skretik,děkuju,no uvidím jestli mě bude prohlížet a tak,vůbec nevím...snad jo. Já na tebe taky budu myslet,to víš,já na ty testy jdu příští týden ale až v pátek..
26. říj 2009 ve 12:55  • Odpověz
Ahoj holky, ja mam normalne 85D a ted uz mam Ecka. Pani v obchode mi rekla ze at pocitam s tim ze kojici podprdu si musim koupit Fkovou. No hruza. Doufam ze se mi to pak zase vrati aspon na to Dcko, i kdyz z toho taky pekne boli zada, ale zvykla sem si. No co nadelame?
26. říj 2009 ve 13:05  • Odpověz
tak jsem nakonec skočila a s Nikoušem k doktorce kvůli té rýmě, ať máme obě klidnější spaní... jsem pěkně přestřelila :confounded:
Sice je to fakt jen rýma, který teď určitě ustoupí díky pořádným lékům, ale paní doktorka našla Nice šelset na srdíčku :pensive: Sice mi tvrdila, ať se neznepokojuji, že to nic není, že jde jen o růstovou šelest, která sama ustoupí, nicméně mi to na klidu moc nepřidalo :frowning2:
26. říj 2009 ve 14:21  • Odpověz
cher, klid, Denča má taky růstový šelest, s tím se nic nedělá, samo to zmizí, já to taky měla jako malá :wink:
26. říj 2009 ve 14:51  • Odpověz
jé Katy, to už jste druzí co ji mají, co mi to teď pověděli... tedy ne že bych to někomu přála, ale asi to fakt znamená, že to má každé druhé dítko a nic to není :sweat_smile: tak děkuju, za info. Naše doktorka je dobrá, ale přeci jen u takových případů mám ráda to známé "důvěřuj, ale prověřuj" :sweat_smile:
26. říj 2009 ve 14:54  • Odpověz
cher, Denča to má od narození, pokaždé, když jsme u doktorky, tak jí to překontroluje, jestli se to nějak radikálně nezhoršuje a dobrý. Ptala jsem se, co kdyby se jí zdálo, že se to zhoršuje a ona, že pak by nás poslala na kardiologii, ať na to koukne odborník, ale i tak by se to jen hlídalo, že to má prý fakt hodně dětí :wink:
26. říj 2009 ve 14:57  • Odpověz
Nikušu právě naposledy poslouchala v poradně v 18ti měsících a vše bylo OK. Teď už se do poradny nechodí, tak jsme tam od té doby byly až teď při nemoci. Jinak bychom to pořád nevěděli... akorát mě teda zaráží, že by se to asi mělo sledovat, když jde o srdíčko, ale na žádné kontrolní poslechy pozvané nejsme... takže pokud neonemocnímě během zimy, tak další poslech by byl v poradně s miminkem a to je skoro až za 5 měsíců :angry:
26. říj 2009 v 15:02  • Odpověz
cher, to né, to se neobjednává na kontrolní poslechy, prostě až tam zas příště půjdeš, tak ji pořádně poslechne.
26. říj 2009 v 15:10  • Odpověz
Dobre ranko.... maminkyyyyyyy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. říj 2009 v 06:44  • Odpověz
Dobré ráno :rolling_eyes: Tu změnu času žeru fakt :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
27. říj 2009 v 06:52  • Odpověz
Kat me naramne vyhovuje :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. říj 2009 v 07:59  • Odpověz
dobré ránko,holky :slight_smile: tak mám za sebou včerejší úspěšnou kontrolu u paní doktorky,dala jsem další fotečku do albíčka.. sme v pořádku,srdíčko hezky bije :slight_smile:
27. říj 2009 v 08:03  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:)
Jani, super, že je vše v pořádku hned se mrknu na fotečku :slight_smile:))
27. říj 2009 v 08:05  • Odpověz
misi,ahojky :slight_smile: jo tak nakonec jsem si obejdnala z mimi bazaru jedny ty těhu džíny :sweat_smile: já myslím že podle rozměrů by mi měly být,tak uvidíme..i s poštovným mě to vyšlo na 400,- což si myslím že je super
27. říj 2009 v 08:06  • Odpověz
čus ve spolek :wink: tak už jsem zase použitelná. v sobotu jsem byla u našich, vše ok, jen trochu mě asi prohnal mastnější oběd - hned 2x :frowning2: a v neděli to samý a ještě k tomu jsem se probudila vpoledne s teplotou přes 38, tak jsem celý den ležela a snažila se to vypotit, celkem se to i dařilo, jen mě strašně bolelo břicho... a včera ráno jsem koukala, že se mi na břiše udělaly růžový fleky, tak jsem to šla ukázat svýmu gyndaři, který je za rohem, co jako s tím... tak prý je to spíš pro dermatologa a ne gynekologa, což má asi pravdu :grinning:, ale dermatologa žádnýho neznám... tak nemám plašit a jestli to nezačne mizet nebo se to rozleze, tak to mám řešit. dneska jsem už bez teplot, ale budu dál v klidovým režimu a ven radši taky ještě nepůjdu... a co tady? zkusím vás dočíst.
27. říj 2009 v 08:08  • Odpověz
marti, mě by taky vyhovoval, jenže Denču nějaká změna času nezajímá a vstává o skoro hodinu a půl dřív :rolling_eyes:
27. říj 2009 v 08:18  • Odpověz
Hezké ráno :slight_smile:

U nás změna času nebyl vítaná jen v neděli ráno, když jsme strašili od půl 7 nového, ale te´d už zase klasika, vstávačka mazei 8 a 9h :grinning:
27. říj 2009 v 08:26  • Odpověz
cher, hluboká závist s tím vstáváním :dizzy_face:
27. říj 2009 v 08:29  • Odpověz
Kat ale nemysli si, netrvá to dlouho :grinning: myslím že tak od srpna spíme opravdu takhle dlouho, ale jen když jsme sami doma... jakmile je víkend a je doma tatínek, tak se vstává v 7 :astonished: takže já se vlastně na pracovní týden docela těšívám :grinning:

ale uvidíš, že Deniska taky začne ráda spávat jak pochopí, že ji nic neuteče a druhé prtě bude pravý opak Denisky, takže z tebe nakonec ještě bude šípková růženka :sunglasses:
27. říj 2009 v 08:32  • Odpověz
tak musilka jde dneska na utz, tak držím palce :wink:

tak koukám, že jste řešily víkend, katy, pěkný záhul, to teda jo... :wink: to jsem se taky už pochlubila :confounded: a budny? tak do jedné se ještě v poho vejdu a v nejhorším budu nosit manžovu, kterou už jako vyřadil a ta je hodně velká, to by snad šlo :wink:

misko, nezoufej, letňačky zase vypadají jako plující velryby a my to budeme mít zamaskovaný těma bundama a v létě už zase budeme kočky :grinning:

cher, ty tesco oblečky jsou fakt neodolatený a za super peníze, taky se tam chystám, teda až zaženu bacily...
27. říj 2009 v 08:33  • Odpověz
kat, tak to asi je, že děti mají svoje hodiny a ty, mamko, se s tím srovnej :pensive:
27. říj 2009 v 08:34  • Odpověz
Zlati, doporučuju kašlat na bacili a jít hned, nevím jak dlouho ty slevy budou :confused: Navíc se vztahovali jen na velikost newborn a 0 - 3 měsíce... a ty samé ale větší už byly za plnou cenu :angry:

takže pro příklad - máme 3 overálky na spaní - ten pack byl slevněný z 270 na 75 :wink: :grinning: A pak bodýčka s krátkým rukávem - taky byly v packu 3 kusy a sleva byla ze 150 na 45,- :sunglasses: :sweat_smile:
27. říj 2009 v 08:43  • Odpověz
Ahoj holky, konečně jsem použitelná :slight_smile: V pátek večer se mi zhroutil systém noťase a musela jsem do pondělí čekat aby mi kluci z práce zálohovali data a včera večer jsem musela přeinstalovat celý windows... :confounded: Má to jen jednu výhodu, mám zase krásný čistý noťas :slight_smile: Až na to instalování všech doplňků.

V pátek jsem si na mimibazaru vyhlídla super set z Nextu pro mimi: ryfličky, triko a bundička no a jak na potvoru, při psaní té paní se mi to seklo a konec a včera už to tam nebylo :(

Včera jsem byla na 3D ultrazvuku, nainstaluju ještě photoshop a pak dám do albíčka fotku z 3D. Ptala jsem se ještě jednou doktora, a opravdu to bude holka :slight_smile: A na 3D moc pozovat nechtěla... strkala si nohy před obličej, tak máme foto jen z profilu a je moc hezká.. s emusím na to pořád koukat :slight_smile:
27. říj 2009 v 08:44  • Odpověz
Ahoj Jani, tak to jsi koupila za super cenu, to by tě pak ani nemuselo mrzet, kdyby si je moc nevynosila...za takovou cenu..normálně by si dala kolem 2 tis. v těhu módě :slight_smile:)

Jejda zlati, tak hlavně, že je ti už líp....a pěkně to vylež :slight_smile: však si zajdi na kterékolik kožní, tam by ti měli taky poradit, ne :slight_smile:)
No to máš pravdu, my budeme zamaskovaní v zimě bundičkama :slight_smile: to doufám,ž e to do léta shodím, to co nabírám jako blázen..aspoň něcoooo, aby jsme pak byly zase kočky :slight_smile:

Musilka, ať ti dobře dopadne ultz :slight_smile:
27. říj 2009 v 08:45  • Odpověz
cher, tak to mi ani neříkej... :confounded: to je teda kup!!! teď je otázka, jestli to byla místní nebo celorepubliková sleva... ale já radši zaplatím víc a půjdu do krámu zdravá, jsem potentovaná až za ušima kvůli prckům... takže jako cíťa radši ležím. ale děkuji, jestli mi bude zítra líp, beru tesco útokem :grinning:
27. říj 2009 v 08:46  • Odpověz
jo, jinak jsem lupla do alba nový pupek ze včerejška, když jsem načala ten 5. měsíc :wink:
27. říj 2009 v 08:47  • Odpověz
cher, ty s se mnou vidíš nějak moc optimisticky :grinning: Kéž by jsi ale měla pravdu :dizzy_face:

Já overálky na spaní kupovat nebudu, máme jich fůru po Denisce, bodyčka jsem koupila v Tescu, 7 ks za 80kč :sunglasses: a tak celkově na to oblečení nic nepotřebujeme, pak až něco "na pěkno" :slight_smile:
27. říj 2009 v 08:48  • Odpověz
mayla, tak super :wink: to jsou zázraky, se ti nedivím, že se nemůžeš vynadívat :slight_smile: já už chci taky na 3D :pensive:
27. říj 2009 v 08:49  • Odpověz
autor
Ahoj holky odpol písnu jak jsem dopadla. Moc sem teď nechodím máme doma nějaký komplikace s tím manžovým úrazem až tak že jsem dneska málem odvolávala UZ ale snad to zvládnu akorát zřejmě půjdu sama a manža se mnou půjde až příští týden na 3 D. Trochu mě to mrzí ale on je úplně vyřízenej vůbec nespí jak ho to bolí je opuchlej až nad oko takže kolem něj furt hopkám s obkladama a ledujeme.... Ozvu se papá :wink:
27. říj 2009 v 08:51  • Odpověz
misko, já zatím moc nenabírám, do toho mám po dvoudenní viróze a nejedení o 2 kila míň, takže jsem nějaký +3-4 kila. myslím, že na to, že to budou dvojky, tak to mám zatím málo nahoře, ale to je taky tím, že nemám chuť na jídlo, jím poprvé v životě jen proto, že mi kručí v břiše... :confounded:
27. říj 2009 v 08:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.