• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky jaro 2010 ♥♥♥

(Zamčená)
20. října 2010 
Zlati, jasný chápu tvoje obavy :pensive: Jestli to byla jen akce našeho tesca to nevím, ale snad ne :astonished: Musela jsem ale hodně hledat - tedy nebýt manžela, který si toho všimnul, tak bych odešla s prázdnýma rukama... Pokud některý ten pack měl slevu, tak na něm byla taková pidi nálepka... takže jsme projíždělli všechny věšáky a hledali a hledali a našli :grinning: Nakonec tam toho bylo docela dost, ale pořád ty malinké velikosti a to jsem zase toho tolik nechtěla, když kolem sebe slyším, jak mi rodina nakupuje "dárečky pro miminko" :sweat_smile: :dizzy_face:

Kat, musíš být optimistická a pak to půjde :grinning: a navíc, znáš to heslo "přej a bude ti přáno"? tak vidíš :grinning: :grinning: :grinning:

May na fotky se moc těším, mě ty 3D hrozně fascinují... to už pak můžeš skoro říct, na koho to dítko je :grinning:
27. říj 2009 v 08:52  • Odpověz
jéje, musilko, tak držím palce jak s utz, tak i s manžou... :pensive:
27. říj 2009 v 08:54  • Odpověz
Musilko, tak ať je manžovi brzy lépe... to musí být fakt bolest jako prase :astonished: Myslíme na vás :wink:
27. říj 2009 v 08:54  • Odpověz
autor
Díky moc :slight_smile: My to nějak zvládnem jen máme strach aby si ho nenechali ve špitále o ho radši budu obskakovat sama doma. Vaříme kašičky a polívčičky aby se aspoň trochu najedl. Takže mám trenink na batole :grinning:
27. říj 2009 v 08:56  • Odpověz
cher, to víš, že nebudu chtít utrácet majlant, ještě když to bude všechno 2x, ale děkuji za tip, taky každý tesco nemá oddělení pro miminka, teda tady u nás jsem už ve dvou narazila až na dětský. ale uvidím a už se těším na nálet :grinning:
27. říj 2009 v 08:57  • Odpověz
Musil, snad má manža alespoň pořádnou úrazovku, abyste si pak za to utrpení jeho i tvoje mohli pořídit něco pořádnýho jako bolestný :sunglasses:
27. říj 2009 v 08:57  • Odpověz
musilko :grinning: :grinning: :grinning: promiň, ale rozesmála jsi mě. ty chlapi jsou fakt horší někdy než děti... :pensive:
27. říj 2009 v 08:58  • Odpověz
autor
cher jojo pojistky má dvě ale moc z toho nekápne páč až se ty zlomeniny zhojej tak mu budou dělat ten nástřel zubu do čelisti a to vyjde tak na 15 000 minimálně takže veškerý finance z pojisek půjdou na to.
27. říj 2009 v 08:59  • Odpověz
autor
zlati no jsou on doma umírá už když má rymičku takže tohle i když teda bolet to musí fest to mu věřím no ale je to chlap no ženská vydrží víc :grinning:
27. říj 2009 v 09:00  • Odpověz
Zlati, my tady máme děsný Tesco, je hrozně malý a třeba když jsem sháněla body s dlouhý rukávem, tak jsem neměla šanci a mám je jen díky kamarádce z Plzně... Je tu jen jeden stojan s mimi oblečením, kde se vyskytuje většina velikostí a je to hrozně nepřehledný. Myslím, že jsme měli fakt štěstí...

když jsem byla v Tescu v Brně, tak jsem koukala, co všechno tam je... naše se tesco se prostě může jít zahrabat :rolling_eyes:
27. říj 2009 v 09:00  • Odpověz
Musil a co kdyby ten zub platil ten co mu to udělal???? :angry:
27. říj 2009 v 09:01  • Odpověz
musilko, je jasný, že jak se říká, že kdyby chlapi měli rodit, lidstvo vyhyne... to je jasný, že to není nic příjemnýho, je zvláštní, že kolikrát jsou z rýmičky posra*ý až za ušima a ty nevíš, kam skočit a s něčím horším jsou hrdinové... manža je po operaci kyčelního kloubu, má endoprotézu a druhý den, co ho pustili ze špitálu (to byla asi 10 dní po operaci) šel na hodinu na procházku... a za klukama na pivo... já jsem si tehdy brala dovolenou, že se budu starat a to mě poslal do práce, že to bude užitečnější... ale rýmička je trága... nerozumím tomu... :confused:
27. říj 2009 v 09:05  • Odpověz
cher, my tady těch tesc máme víc, tak je budu muset projet a to je práce tak na 2 dny :confounded:
27. říj 2009 v 09:07  • Odpověz
ale do jednoho jsem jela s jistotou a byla jsem pěkně zklamaná, že jsem tam miminkovský neviděla, tak zkusím další, co je teď po rekonstrukci, tak jsem zvědavá, tak by i akce mohly být. a jaký barvy nakupujete???
27. říj 2009 v 09:08  • Odpověz
autor
cherub no to asi nevyhádáme. Je to prostě sport no. Jediný co mě štve že ten pablb měl dostat aspoŇ 3 zápasy STOP kvůli faulu do obličeje a nedostane nic :angry:
On už Jedna těch úrazů z hokeje a hokejbalu měl spoustu zlomenej čumák třikrát klíční kosti a tak ale tohle je asi nejvíc bolestivý no.
27. říj 2009 v 09:08  • Odpověz
ty jo, musilko, takovýho máš doma sportovce, jo? ale ty úrazy, to musí být strašný...
27. říj 2009 v 09:10  • Odpověz
autor
zlati no jo my musíme vymetat všechny hokejkový sporty :angry: :sweat_smile: A ty úrazy to k tomu prostě patří no.
27. říj 2009 v 09:11  • Odpověz
Zlati,, barvu neřeknu :grinning: to by pak nebylo tajemství :grinning: ale neutrální to není :sunglasses:

Musil a právě pro to, že je takový sportovec by snad i nějakou tu pojistku mít měl, ne? :confused: Ale zase jestli je to jeho známý... určitě nechtěl... :rolling_eyes:
27. říj 2009 v 09:12  • Odpověz
mus, to jo... :confounded:

cher, já to trochu nepochopila, takže vy víte, co to bude, jen s tím děláte fóry???
27. říj 2009 v 09:13  • Odpověz
autor
cher má uzavřenou jednu ta je hodně dobrá ale ta vyřizuje pojistný až když je ten úraz jakoby vyřešenej takže od těch kápnou penízky až tak za 5 měsíců a pak má ještě pojistku tu mu platí hokej klub a tam by to mohlo být rychlejší no uvidíme...
27. říj 2009 v 09:13  • Odpověz
já jsem se původně taky chtěla nechat překvapit, ale jako úplně, jen u těch dvou by mi pak bylo líto, že není poznat, co to je, takže až vyrazím, letím po modrý :grinning:
27. říj 2009 v 09:14  • Odpověz
Zlati, no jo, my děláme fóry :grinning: ale ne pro vaše týrání a naše potěšení, ale k vůli šmírákům :rolling_eyes: Jsou prostě lidi, kteří si to nezaslouží vědět, ale kdybych to sem napsala, tak do 24hodin vědí vše...

Musil, tak snad to nějak dobře pořešíte a nakonec to nějaká ta pojistka fakt splácne a ještě si budete moci zajít alespoň na luxusní véču :dizzy_face:
27. říj 2009 v 09:16  • Odpověz
holky, taky vás bolí břicho, teda pobolívá? já tomu nerozumím... jestli to jsou jako prckové nebo co to je... pupek mám asi ještě malej, tak jestli se tam tísní a plánujou invazi... nevím...
27. říj 2009 v 09:16  • Odpověz
cher, to jako vážně tě tady někdo šmíruje co píšeš? snad ne?!?!
27. říj 2009 v 09:18  • Odpověz
Zlati a jaká je to bolest a v jakých prostorech? Mě občas bolívá podbřišek takovou bolesti, jako bych měla namožené svaly :confused: Obvyklé ale bývají i menstruační bolesti... Mě teď docela trápí bolest stydké kosti... z té křížové páteře už mi to vystřeluje až tam. Nejprve mě to bolelo jen při určitých pohybech, ale teď už i když se přetáčím v posteli... jsem zvědavá, co mi doktorka řekne příští týden v poradně :pensive:
27. říj 2009 v 09:20  • Odpověz
Zlati, ale jo... ale to už jsme tu probíraly a nejsem jediná, kdo má takový problém :sweat_smile:
27. říj 2009 v 09:21  • Odpověz
cher, aha, tak to jsem asi nečetla... já jsem změnila nick, jinak jsem na koníkovi už trochu dýl a teď jsem v klidu. do alba nedávám osobní fotky, v profilu je taková skoro neidentifikovatelná a pupajs mám bez xichtíku :stuck_out_tongue_closed_eyes:

včera jsem si pupíka fotila a jak to blesklo a já koukala na fotku, vidím, jak máme poprskaný zrcadlo... no hrůza, bych ho mohla leštit 5x denně, jaký je manža cákal... takže jsem přeleštila, cvakla znovu a dala do alba :wink:

mě bolí jako ze stran, to budou asi úpony.. nevím. ale jak jsem měla tu teplotu, tak jsem nemohla ležet na zádech, na dnešek to už zase bylo ok. ale teď si asi zase skočím pod deku, ať se mi to nevrátí.
27. říj 2009 v 09:28  • Odpověz
:confused: :confused: :confused: to se stalo Market muzovi?? Nejak jsem to nepostrehla? :confused: :confused:
27. říj 2009 v 09:28  • Odpověz
cher, menstruační bolesti mě už pominuly, naštěstí, to bylo tak do 12tt, pak tak jako nic a teď jako ty vaječníky. no snad to přejde. jsem optimisticky naložená :slight_smile:
27. říj 2009 v 09:30  • Odpověz
cher, jak jsi psala ještě o té barvě nákupu, tak mi právě připadá, že v neutrální barvě se mi nabídka tesca právě moc nelíbí... ulovila jsem pěkný bodíčka a overálky v mother care, takže už něco málo mám. ten první úlovek je buď bílej nebo žlutej. :wink:
27. říj 2009 v 09:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.