• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky jaro 2010 ♥♥♥

(Zamčená)
20. října 2010 
Zlati, na na bku mě občas bolívá taky, ale to při rychlé chůzi. prostě mě jakoby píchá v boku :sweat_smile: Určo to nic není :wink:

jj, neutrální barvy tesco moc nemá, jen pak Cherrokee, ale to jsou zase pálky jak prase :confounded:
27. říj 2009 v 09:34  • Odpověz
jani, gratulka ke kontrole, teď jsem koukala do tvého albíka :wink: miminko hezky roste a tu srdeční křivku jsem teda ještě neviděla takhle vyfocenou, co mudr, to jiná fotka...
27. říj 2009 v 09:38  • Odpověz
cher, je to tak s těma barvama. :rolling_eyes:

a to břicho, to je jako pnutí a ne píchání. tak to nechám být, kdyby něco, skočím se poradit s mudrem, to bude mít radost :grinning:
27. říj 2009 v 09:41  • Odpověz
Zlati me ted picha jakoby uprostred v podbrisku, je to normalni? Je to takove obcasne bolestive pichnuti, ktere vystreli, mely nebo mate to taky?
27. říj 2009 v 09:46  • Odpověz
No tak me minuly tyden taky obcas pobolivalo na bocich, jako kdyz bezis a nemuzes to udychat.. takove to pichani... vecer.. tak jsem si rekla, ze kdyz to do rana neustane, tak budu jednat a nez jsem usnula, tak to bylo fuc:wink:
27. říj 2009 v 10:04  • Odpověz
skretik, mě taky někdy bolí břicho, a sem tam mi v tom tak švihne, že se nemůžu ani postavit třeba, hustý :confounded:
27. říj 2009 v 10:07  • Odpověz
asi to bude opravdu normalni, jak se to tam vsechno pripravuje a zvetsuje a tak. Vim, ze je to hloupost, ale nekdy mi prijde, ze to zaboli, jak kdyby tam to miminko o neco zavadilo a cvrnklo me :sweat_smile: . Ale je mi jasny, ze to je jen sugesce, ale prijemna :grinning: ... Tesim se na pohyby, to je pak clovek asi taky trosicku klidnejsi, ne?! Jak casto vas mimi kope a stoucha?A uz to citili manzilky?
27. říj 2009 v 10:35  • Odpověz
Holky tak 3D je v albičku, ale kvalita nic moc... je to skenované :unamused:
27. říj 2009 v 10:38  • Odpověz
skretik, jj, je to lepší, člověk je fakt klidnější, když cítí, že se mimčo hýbe. Mě tam malá řádí právě teď. Jak často jsou pohyby? Nevím, jak kdy, někdy spí víc, někdy míň, pravidelně je mám večer, když jdu spát. Michal už to taky cítil, ale jinak není typ, co by mi furt omacával břuch :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. říj 2009 v 10:40  • Odpověz
Je Maylo to je nadhernyyy, uz uplne miminecko :grinning: a vypada tak strasne spokojene :grinning: ...
27. říj 2009 v 10:57  • Odpověz
zlati,děkuji,no jo vyblejskla to i s tou křivkou srdíčka :slight_smile:

skretik,mě to taky občas dělá,tak jak píšeš,snad je to normální,když to není často..

mayla,pěkné 3D :dizzy_face:
27. říj 2009 v 10:59  • Odpověz
May, ta fotka je moc hezká, tak povídej, komu je podobná? :dizzy_face: :grinning:

Manžel už taky cítí pohyby pouhou rukou... konečně se dočkal, ale držel mi ruku na břiše asi půl hodiny :grinning: když to zkoušel porpvé asi v pátek, tak vytuhnul a nedočkal se :sweat_smile: Ale jinak jsou pohyby zatím nepravidelný co se dne týče, ale jak píše Katy, tak i u nás jsou každý večer když lehnu a jdu spát... jako by se tam mimouš prostě uveleboval :sunglasses:
27. říj 2009 v 11:09  • Odpověz
Můj chlap měl ruku na přiše a mimi sebou docela dost mrsklo a on: Já ho slyšel... :grinning: Tak jsem mu pak říkala, že určitě chtěl říct že to cítil... :slight_smile:

Já právě vůbec nevím komu je malá podobná, to asi až se narodí... nevím... :grinning: Ale doufám že uši bude mít po mě :slight_smile:
27. říj 2009 v 11:18  • Odpověz
May, když se Nika narodila a já ji spatřila poprvé, tak jsem z hrůzou zařvala na celý porodní sál plný personálu - "ty vole, já porodila vlastního bráchu" :sweat_smile: normálně se mi chtělo brečet :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. říj 2009 v 11:20  • Odpověz
Tak jsem objednana na 3D 26.11. jdeme :dizzy_face:
27. říj 2009 ve 12:06  • Odpověz
Zlati tak jsem se ted byla podivat na cviceni na Praze 1- U Staromaku, vypada to tam v pohode, tak to asi zkusim. Pilates pro tehotne tam stoji 120,- , klasicke cviceni 130,- a cviceni na balonech cca 150,-. Muzes si koupit pernamentku a tim ziskas 1cviceni zdarma. Chteji potvrzeni od doktora, ze muzes cvicit. Tak si to v pondeli necham napsat a zkusim to. Uz ted me zacinaji bolet zada, jak jsem prestala sportovat, tak nevim co bych pak delala pozdeji az neunesu ani bricho :grinning: .. muzes se podivat na stranky http://www.klub-slunecnice.cz/
27. říj 2009 ve 12:16  • Odpověz
hodila jsem na chvíli chrupíka. :wink:

skretík, taky mi tam občas píchne a spíš jako táhne, ale já se při kontrole ptala mudra a říkal, že to je normální, jak se to tam zvětšuje a "natahuje" :slight_smile: předem jsem avizovala, že jsem plašan, to bude asi tím věkem :grinning:
27. říj 2009 ve 12:48  • Odpověz
mayla, je to neuvěřitelný, to miminko takhle vidět, co? :dizzy_face: krásný :dizzy_face:
27. říj 2009 ve 12:52  • Odpověz
maylo, tak ty uši ti přeju :grinning:
27. říj 2009 ve 12:53  • Odpověz
cher, tak to je hustý :grinning: :grinning: :grinning: moje máma měla pocit, když se narodil brácha, že porodila tchána...
27. říj 2009 ve 12:54  • Odpověz
já fakt pořád nevím, kdy se na ten 3d chodí? myslela jsem, že od 21 tt a marti, ty jdeš až ve 23-24?
27. říj 2009 ve 12:55  • Odpověz
Zlati, tak porodit tchána (což naštěstí nerhozí), tak se jdu hned odprásknout, to by byl boží trest :astonished: :confounded: :rolling_eyes:

Nikolka se naštěstí z té podoby na mého bráchu brzo vylízala a teď je prý celý tatínek :dizzy_face: a občas i celá já, záleží na výrazu ve tváři :confused: :grinning:
27. říj 2009 ve 12:56  • Odpověz
skretik, podle mě je dobře, když chtějí papír od gyndaře, já jsem se svým domluvená na cvičení až ve 3. trimestru. díky za typ, o slunečnici jsem taky už slyšela, ale nějak blíž jsem po tom nepátrala. mě naštěstí záda zatím nebolí, jen se občas večer nedovedu uvelebit. dřív jsem spala víc na zádech a teď se překuluju z jednoho boku na druhý. mrknu na stránky :wink: dík
27. říj 2009 ve 13:00  • Odpověz
cher, dobrý ne???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale on je podobou hodně do nich. na jedný fotce, kde je tátovi 10 a brácha taky pak v tom věku, tak je rozeznáš jen podle toho, že ta tátova fotka je černobílá a bráchova barevná :sunglasses:

to u mě to je podle toho, s kým jdu, když jsem s mámou, jsem celá máma, když jdu s tátou, jsem celý táta a takhle to mám vlastně od dětství :grinning: jsem zvědavá, jak si budou podobný ty naši pumprdlíci, když jsou dvojvaječný :slight_smile: a na koho :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. říj 2009 ve 13:02  • Odpověz
Zlati tak ja to tam odzkousim a pak ti dam vedet jaky to tam je :wink: . Chtela bych zacit chodit jeste pred Vanocema, treba od toho pristiho tydne, tak snad to klapne :wink:
Zavidim Ti toho sloficka, taky bych si dala :sweat_smile: , uz aby byly aspon 4 a ja mohla domu...
27. říj 2009 ve 13:22  • Odpověz
skreti, tak jo, poraď se s mudrem, nech si napsat papír a hoď zprávu, jak se ti to líbilo a na jaký cvíčo chceš chodit? :wink:
27. říj 2009 ve 13:45  • Odpověz
No to nevim, maji tam ten Pilates, to by mi asi vyhovovalo casove, ale nevim nevim. Libilo by se mi asi to cviceni s balonem, ale fakt nevim co je nejlepsi, pani rikala at si zkusim vsechno a uvidim co mi bude vyhovovat :sweat_smile:
27. říj 2009 ve 13:49  • Odpověz
to je přesně ono, koukáš na nabídku a chtěla bych všechno :grinning: uvidím i podle pupku, jak budu vypadat a jak budu pohyblivá. :confused:
27. říj 2009 ve 13:54  • Odpověz
autor
Tak holky jsem z5 mímo stávkovalo nechtělo se fotit ukázalo záda a konečná prostě se neotočilo :grinning: Určitý tip na pohlaví máme ale zatím si to radši necháme pro sebe až dopříštího týdne kdy jdu na 3D. Jinak je vše v pořádku má vše co má mít vážíme 400 g :slight_smile:
27. říj 2009 v 15:28  • Odpověz
Paraaada Musilko, gratuluju. No jo no uz ted vam miminko ukazuje, ze je osobnost :grinning:
27. říj 2009 v 15:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.