• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky jaro 2010 ♥♥♥

(Zamčená)
20. října 2010 
autor
skretik no fakt jak na něj najel ultrazvukem tak nahodil záda a konec ani se nehnul :grinning: Prostě po tatínkovi ten se taky na všech fotkách mračí páč se nerad fotí :grinning:
27. říj 2009 v 15:33  • Odpověz
Holky, další týden a já jsem zas nemocná... nevím co to se mnou je, asi mě tak rozhodily ty antibiotika. Pro změnu mě bolí v krku a smrkám o 106. No hrůza... :(

Chchi koupit autosedačku do auta i s bázi, nějakou starší. Myslíte, že je na to brzy a že mám ještě počkat?

Včera jsem se dozvěděla, že manžel odjíždí už v lednu a vrátí se v srpnu nebo v září. Zas tam zustává nejdéle. Takže doprovod k porodu je tím pádem víc než jasný.
27. říj 2009 v 16:25  • Odpověz
musilko, takovýho tajnůstkáře máš v bříšku? nebo že by stydlína? :stuck_out_tongue_closed_eyes: bezva, že kontrola dopadla ok a příští týden se uvidí :dizzy_face: mě taky doktor kladl na srdce, že to není ještě na 100%
27. říj 2009 v 18:06  • Odpověz
autor
zlati no není to žádná rozhoďnožka prostě :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak mi mudr řekl že na ten fuj hnus glukozovej test pokud si ho vyloženě nežádám tak mě nepošle takže nejdu :sweat_smile: že moč od začátku je v pohodě žádný výchylky váha mi furt klesá nestoupá miminko je oki v rodině cukračku nemáme tak že není důvod mi zas rozházet tim sladkym ceckem žaludek :slight_smile:
27. říj 2009 v 19:46  • Odpověz
mayla, tak to musíš vyležet a pořádně! k sedačkám ti neporadím, jsem znalec na propadnutí :confounded: tak bude manža ze začátku tatínek na dálku? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. říj 2009 ve 22:32  • Odpověz
musilko, no jasně :grinning: :grinning:

to je rozumnej, že tam nemusíš, jestli budu mít na vybranou, taky se do ničeho navíc neženu... musilko, tobě váha pořád klesá????? to není normální, ne? :rolling_eyes:
27. říj 2009 ve 22:34  • Odpověz
autor
zlati no už nejlesá ale ani se nezvedá. Teď to prostě tak těch 5 týdnů už nejde ani tam ani tam zůstávám na stejný váze. A přitom prcek roste žejo kozy jak vozy plodová voda a tak tak bych měla mít co se prcka týče tak ty 4 kila aspoň nahoře a to nemám takže mám vlastně ještě o nějaký to deko míň páč ta má váhá je i s prcíkem :unamused:
28. říj 2009 v 07:31  • Odpověz
čus musilko :wink: ty jsi ale taky ranní pták :stuck_out_tongue_closed_eyes: člověk se bojí, aby nebyl jak almara, kdo by to čekal, že na konci pátýho nebudeš řešit váhu, co? taky mám kozy jako vozy, kam to dospěje, no radši nepřemýšlím... už i z pupku jsem taková překvapená a to je teprve začátek :grinning: taky mám tak 4-5 kilo nahoře, což považuju za pohodu, na rozdíl od tebe jsem neblitila... :confused:
28. říj 2009 v 09:59  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:

Zlati: jo jo bude tatínkem na dálku, přijede k půlročnímu mimi :slight_smile: Hlavní je, že mu posunuli odjezd dřív a že to není naopak...

Holky já taky na začátku zhubla ale asi jen o dvě kila... a teď jsem na tom jak na začátku 58 kg. Ale snad to pomalu roste ta váha.

Vyhlídla jsem si na mimibazaru jednu sedačku Maxi Cosi za 4000 i s bází. jen ji někdo chtěl předemnou a teď se ještě rozmýšlí jestli ji chce nebo ne... A jestli ji nebude chtít, tak je moje... jupíí :slight_smile:
28. říj 2009 v 10:13  • Odpověz
Dobre ranko defcata:wink:

Musil, tak to je teda smudla, ze se neukazal a ja se tak tesila co to bude :dizzy_face:
29. říj 2009 v 06:55  • Odpověz
autor
Dobré ránko :slight_smile: Nějak dneska nemůžu spát :unamused: měla jsem sen jak jsem porodila a pak jsem vozila kočár po vesnici :grinning: Takovej ujetej sen :grinning:
29. říj 2009 v 07:06  • Odpověz
Market me se dnes taky zdal sen, ze jsem mela holcicku a jela jsem k babi a tam ji chtela prebalit, ale nemela jsem plinu.. .no proste misuge sen:grinning:
29. říj 2009 v 07:16  • Odpověz
autor
marti no to já měla plínu ale nějak jsem neměla nic jinýho :grinning: jen čepici a dupačky :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
29. říj 2009 v 07:17  • Odpověz
Market, tak to ja mela vsechno ostatni,, jsi si mohla ode me pujcit:wink:
29. říj 2009 v 07:29  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: A taky v tom snu byl můj bratránek a vozili jsme spolu a voni měli dvojčata holčičku a kluka Natálku a Pepíčka :grinning: to mu musim dneska zavolat :grinning: A měli dvojčecí casualplay to si pamatuju :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
29. říj 2009 v 07:32  • Odpověz
Ty fole to jsou sny:grinning:

Hele a uz mate kocar doma? :confused:
29. říj 2009 v 07:50  • Odpověz
Market a do toho Polska jedete kdy?
29. říj 2009 v 07:57  • Odpověz
Dobré ráno holky... přeji vám všem hezký den
29. říj 2009 v 08:03  • Odpověz
Tak mě napadá... jaké bývá počasí na začátku března?
29. říj 2009 v 08:14  • Odpověz
May rekla bych jako ted... chladno a nekdy i snih :wink:
29. říj 2009 v 08:14  • Odpověz
ahojda holky,to je dneska ale škaredě,že...se mi nechtělo ani z postele :unamused:
29. říj 2009 v 08:39  • Odpověz
autor
marti doma ne je u sousedů v bývalým dětským pokoji :grinning: akorát autosedačku mám doma páč mi kamarádka přiveze fusáček do sedačky tak chci vědět jestli to tam bude pasovat a pak půjde k sousedům i sedačka ať je to pohromadě :grinning: Jinak to polsko musim jet až po výplatě tj po desátým kvůli těm manžovým zubům jsme jaksi na suchu :sweat_smile:
29. říj 2009 v 08:44  • Odpověz
Market v pohode:wink: tak to by bylo oukej, to bychom uz mohli vedet co to bude a kdyztak bys mi to objednala??? :confused:
29. říj 2009 v 08:46  • Odpověz
autor
Marti jasný já si to tak naplánuju abych tam jela po tvým UZ ať vím jaký barvičky objednat :wink: To není problém :slight_smile:
29. říj 2009 v 08:50  • Odpověz
Market:grinning: ted to vypada, ze musis cekat na me:wink: ale dle me se nerid, az pojedes, tak pojedes:wink: Ale i tak Ti danke :slight_smile:
29. říj 2009 v 08:53  • Odpověz
autor
ježiš to ne vždyť nám je úplně fuk kdy tam pojedem stejně tam toho už asi moc nepokoupim mám většinu věcí vybraných na netu takže spíš jen maličkosti. Pro mě je to lepší v tu půli listopadu páč budou many :grinning:
29. říj 2009 v 08:56  • Odpověz
čauky ve spolek :wink:

maylo, o to víc si to pak manža užije, až už uvidí, jak vám to pěkně jde :wink:

holky, mě se normálně sny nezdají, ale ty ptákoviny, co se mi zdají teď v těhu, to se občas divím :grinning:
29. říj 2009 v 08:58  • Odpověz
zlati,ahoj a co se ti zdá?? :slight_smile:
29. říj 2009 v 09:03  • Odpověz
Market, ufff. oukej... to jsem rad:wink:
29. říj 2009 v 09:04  • Odpověz
Hezké ráno :slight_smile:

Nám by kočárek měl dojít nejpozději v úterý a doma asi nebude, protože moje mamka si to nepřeje a prý si doma pro něj místo ještě udělá :grinning: Ale autosedačku už doma máme, ale je zavřená v posteli, tak na ni nekoukáme... už jsme i na aukru koupili za super cenu lehátko (původně jsme ho nechtěli, ale za 400 i s poštou, no nekupte to :grinning: ) no a tož tak :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

A sny máte fakt ujetý :sunglasses:
29. říj 2009 v 09:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.