• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky jaro 2010 ♥♥♥

(Zamčená)
20. října 2010 
autor
ženy já toho mojeho chlapa prostě zabiju :angry: :angry: :angry: Hledáme teď na netu auto nakonec jsme si to rozmysleli a vzhledem k financím sháníme jetou fábii combi co má najeto max. 70 000 a celkově je v dobrým stavu prostě. No a já teď jednu našla fakt pěknou ale silnější motor -1,9- ale fakt v plný výbavě najeto 60 tisíc výborný stav a von mi do telefonu začne vypočítávat o kolik je to víc peněz na ručení než menší motory a tak. Já to chápu snad to jsou i moje prachy co budu platit za ručení ale taková výbava za tyhle peníze to se jen tak nevidí tak jsem ochotná i tu vyšší cenu za růčo platit a von se zas chová jak pablb. Je strašně nerozhodnej už měl podmínku že auto bude doma do konce října a kde je auto ? Nikde :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já teď jsem doma 20 km od civilizace celej den sama bez auta když by se cokoli stalo tak se nikam nedostanu když jedu k mudrovi tak kombinujeme dopravu jak se dá a on na to absolutně sere :angry: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
29. říj 2009 v 09:15  • Odpověz
autor
:frowning2: sorrypotřebovala jsem si postěžovat :sweat_smile:
29. říj 2009 v 09:16  • Odpověz
Dobre rano holky :grinning: . Tak to me se taky dneska zdal dost ujetej sen, asi jsem trosicku vystresla z toho NT+, protoze se mi zdalo, ze jsem prisla k doktorovi, tam mi rekli, ze podle krve zadny mimi necekam, ale na UTZ bylo videt krasne aktivni pohyblive miminko :confounded: , no vzbudila jsem se uplne zmatena :grinning: ... Uz aby bylo pondeli :sweat_smile:

Maylo ty se hlavne poradne kuryruj a brzy se uzdrav. Sup sup do postele s teplym cajickem a nech se obskakovat...
29. říj 2009 v 09:17  • Odpověz
skretik,tak to je dobrý teda :grinning: bych z takovýho snu byla taky zmatená.. asi na to vyšetření moc myslíš..já už ho teda chci mít taky za sebou,no ale já musím čekat až do příštího pátku.. tak snad ten týden už rychle uteče
29. říj 2009 v 09:20  • Odpověz
Musil, tak to u nás by bylo beztak naopak :grinning: ale chápu tvoje rozhořčení... můj muž by řádil jak černá ruka a stejně si udělal co by chtěl on :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. říj 2009 v 09:22  • Odpověz
Musil to je mi lito:frowning2: ale zase jestli je to 1,9 diesel.. tak usetrite na provozu:wink: bych do toho sla;) tak snad ho prekecas:wink:
29. říj 2009 v 09:22  • Odpověz
Jinak já se v autech teda nevyznám, když jsme kupovali, tak jsme si dali limit a manžel měl naprosto volnou ruku :sweat_smile: teď ale máme takovou stařenku, ale má automat a já už nikdy jiné auto než s automatem nechci :grinning: :grinning: :grinning:
29. říj 2009 v 09:23  • Odpověz
autor
cher no právě že mojeho manžu auta vůbec nezajímají a celkově se mi zdá že všechno co se teď točí kolem prcka je mu šumák. Chápu že se mnou nebude řešit jestli žlutý povlečení nebo zelený ale jako on neřeší prostě nic... a mě je to pak akorát líto. S tím autem je to totéž on nic neřeší pořád to odkládá a když se do toho já pustim něco najdu zavolám mu pošlu mu odkaz tak to totál zkritizuje a a korát mě dostane do depky :angry: :frowning2:

je to 1,9 TDI no právě že to žere minimálně a je to motor co už něco vydrží a má to odšťuch :wink: ale překecávat ho nebudu na to nemám energii. Je to jeho úkol jedinej co v souvislosti s prckem má :angry:
29. říj 2009 v 09:26  • Odpověz
Musil, jak je to nafťák, tak máš samo pravdu, spotřeba je opravdu pidi a co ušetříte na naftě, tak prostě dáte do trochu větší pojistky... takhle mu to pěkně vysvětli a dej mu nůž na krk :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. říj 2009 v 09:30  • Odpověz
A hlavne vam vydrzi dele nez benzinovy motor.. my uz mame na dieslu 250 tis a slape jako hodinky.. tuky, tuk:wink: na drivko:wink:
29. říj 2009 v 09:33  • Odpověz
autor
Dneska má přijet táta tak mu řeknu ať ho trochu pošťouchne on táta když pak řekne že nám hledá auto tak honza se nasere že se mu do toho montuje někdo jinej a začne něco dělat :grinning:
29. říj 2009 v 09:35  • Odpověz
Market, tak aspon na nej plati nejaky spoustec:wink:
29. říj 2009 v 09:44  • Odpověz
autor
marti no jedině můj taťka no :grinning: Páč ten zas nesnese abych se stresovala nebo jeho budoucí vnouče trpělo nějakým nedostatkem :grinning: Tak pak začne do Jendy rejt a von má pak pocit že se mu do toho míchá a že on to zvládne líp :grinning: to už tu bylo když jsme dělali byt :grinning:
29. říj 2009 v 09:55  • Odpověz
Ahoj holky,

koukám, že řešíte auta :slight_smile: Já se nebudu moc projevovat, páč by z toho byla zase slohovka dle našich dlouholetých zkušeností, takže ve zkratce, dieslu vůbec nevadí hodně najetých km, fakt vydrží hoodně, tedy hlavně kvalitní TDI motory od VW a to fabie je... 1,9tdi fakt málo žere, ale na počet najetých km bych se teda nedívala, páč každý druhý, kdo prodává auto, si to nechává stočit, ať už aby to sedělo se serviskou nebo jen tak, aby to vypadalo lépe...
29. říj 2009 v 10:06  • Odpověz
Kat presne tak... my mame taky stoceny... ale kdyz jsme kupovali, tak za ty prachy bychom ho nesehnali:wink: chlapek nam v servisu rikal, ze to vypada na 100 mene.. ale slouzi fakt, nedame na nej dopustit :wink:
29. říj 2009 v 10:08  • Odpověz
marti, stáčejí všichni, my máme s autama myslím, že dost zkušenosti. Přece jenom jsme měli za tu éru, co spolu s Michalem jsme 15 aut, pokud nepočítám služební, jinak asi přes dvacet :sweat_smile: No a Michal dělal 7 let ve velkém autobazaru :slight_smile: Takže máme přehled, navíc nás auta vždy bavily, takže jakž takž přehled by byl.
29. říj 2009 v 10:10  • Odpověz
autor
No já si myslim že tohle přetočený nebude jsou to auta ze škodovky bývalý referenční auťáky nebo předváděcí a tak :unamused:
29. říj 2009 v 10:12  • Odpověz
Katy, jsem si myslela, že jenom my jsme takoví "exoti" a měli jsme za 4 a půl roku co jsme spolu 4 auta a ono asi prd :grinning:
29. říj 2009 v 10:14  • Odpověz
musil, to máš fuk, strejda si koupil nový a furt se mu na tom něco sralo, brácha má taky málo najeto a taky furt něco mění, my měli na dvou Octávkách najeto kolem 300 tisíc a nedali jsme do nich na opravy ani korunu, fakt.
29. říj 2009 v 10:15  • Odpověz
autor
kat je to fakt asi o štěstí no. Původně jsme taky chtěli nový auto ale takový prachy za to teda nedám. Takhle nás to vyjde o 100 000 levněji a ještě si můžeme dovolit víc výbavy :slight_smile:
29. říj 2009 v 10:17  • Odpověz
cher, to jste amatéři :grinning: :grinning: :grinning: Ale nás to naštěstí už přešlo a hlavě už ty prachy na to nejsou. Doteď je mi líto, co jsme do těch aut vrazili, abychom je po chvíli prodali-samo že za míň a koupili jiný...
29. říj 2009 v 10:17  • Odpověz
Kat tak to mame presne my, ale ted budeme kupovat combajna dvojkovou:wink:

Chtela jsem teda puvodne S-Maxe, ale 100 litru rozdil je proste znat:frowning2:
29. říj 2009 v 10:19  • Odpověz
musil, jj, je to o štěstí, já měla jedno fungl nový auto v životě, jak jsem byla těhu s Denčou, za rok jsem s tím najela ani né 2000km, a dvakrát nám ho někdo na parkovišti naboural :cry: Žádné jiné auto nám nikdo nikdy ani neťuknul a tohle hned dvakrát a docela dost :frowning2: Takže jsme ho pak zase prodávali za dost míň, sice bylo jako nový, skoro nic najeto, ale 2x bouraný... Sice to bylo opravováno přímo v tom jejich autoservisu, ale i tak...
29. říj 2009 v 10:21  • Odpověz
Kat, taky mě mrzí že jsme tenkrát prodali auto, na které jsme si půjčili dokonce z banky... dokonce není ještě splacené a máme místo něj plechovku 20 let starou :angry: I manžel se tluče do hlavy, že jsme ho tenkrát dali pryč, byl to Citroen Xsara Combi, rok výroby myslím 2000, prostě boží auto... ale pak se muž vzhlídnul ve scéniku, kterej ale po roce a půl odešel na věčnost, protože mu totálně odešel motor... rozprodali jsme ho na náhradní díly a za těch usmrkanejch pár tisíc co jsme za to dosali, jsme koupili tohle popojíždědlo... je to Opel Vectra, má automat a zatím je fakt super, ale prostě není to Xsara, kterou ještě rok budeme splácet :cry: :cry: :cry:
29. říj 2009 v 10:21  • Odpověz
Holky, ulovila jsem krásnou kobinézu... je v albíčku :slight_smile:
29. říj 2009 v 10:23  • Odpověz
marti, tu bych taky brala :wink: Já jsem teď poprvé po těch letech bez auta, ale dobrovolně, zbytečně mi tu stála octávka a já s ní vyjela max. jednou za měsíc, škoda platit pojistky atd. Mám to teď do Tesca kousek, zahrada, takže s malou nikam nemusím, všichni jezdí sem, páč je tu víc místa... A toho S-maxe nelituj, přece jenom je to Ford :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
29. říj 2009 v 10:23  • Odpověz
Kat ja vim, ale toho prostoru :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

No nase to bude jedine vozitko a myslim, ze ho hojne vyuzijeme.. tak se uz tesim, ale zaroven se budu bat, abych neodrela:grinning: to vis novotka :sweat_smile:

Hele mi jako chcete rict, ze si taky mam poridit na konec brezna kombinezu? :confused:
29. říj 2009 v 10:25  • Odpověz
Já ji pořídila, a když nevyužiju tak pošlu dál.. já mám termín na začátek března.. tak nevím :confounded:
29. říj 2009 v 10:26  • Odpověz
May tak se pak hlasim dobrovolne a dedeni teto kombinezky :sweat_smile: :dizzy_face: :wink:
29. říj 2009 v 10:26  • Odpověz
autor
marti já mám taky kombočky jednu chlupatou novou tu do porodky a tak a pak fleesovou starou do kočárku na střídačku s beránkovým fusakem po mě :grinning:
29. říj 2009 v 10:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.