• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky jaro 2010 ♥♥♥

(Zamčená)
20. října 2010 
May, je krásná :dizzy_face:

Marti, já chci koupit jen teplejší overal a letní emitexovou zavinovačku do autosedačky :confused: Případně bych ještě přikrývala dekou atd :fearful: a to rodím na konci února :sweat_smile:
29. říj 2009 v 10:28  • Odpověz
autor
jo a tu letní emiex zavinku budu mít půjčenou od kamarádky :slight_smile:
29. říj 2009 v 10:29  • Odpověz
Sice je ve velikosti 62 ale byla tak krásná... a miminu to vadit nebude... :slight_smile: je to z Nextu a kupovaná na mimibazaru.
cher, my ty auta taky měli i na leasing, to je jasný a o to víc je jasný, že se to vždycky přeplatilo, že... :confounded: A popravdě řečeno u Citroenů ta kvalita nic moc, no... :confounded: Není nad německou kvalitku :pensive:
may, ta je krásná :wink: Já už mám dvě, takže mám vystaráno :slight_smile:
29. říj 2009 v 10:30  • Odpověz
Katy, asi taky záleží kus od kusu, ten náš Xsarouš byl bombovej... ale zase pravda, jezdili jsme s ním asi rok a čtvrt, než jsme ho prodali, tak kdo ví, jak dlouho jezdil ještě potom, že... ale za nás byla kvalita mega dobrá a byli jsme moc spokojení a proto strašně zuřím ještě te´d, když si vzpomenu, že jsme ji dali pryč :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
29. říj 2009 v 10:31  • Odpověz
cher, určitě záleží i kus od kusu a najdou se i mezi Francouzi světlé vyjímky :wink: :dizzy_face:

Holky, Denča je poslední dny tááák protivná. Venku hnusně, mě trefí :confounded:
29. říj 2009 v 10:34  • Odpověz
Tak Nikolka je naštěstí protivná až na večer, protože přes den nespí a pak je toho na ni moc... kdyby zlobila celé dny, tak mě trefí :grinning:

příští víkedn je po druhé v životě dáme na noc k babičce... budu celou sobotu a neděli bez ní :sweat_smile: máme v plánu super výlet, přijede k nám jedna kočka z koníka s chlapem a pak všichni společně pojedeme za druhou kočkou zkouknout měsíc a kousek staré miminko, tak se moooooooooooooooooooooc těším, ale stejně se mi bude pekelně stýskat :sweat_smile: :pensive:
29. říj 2009 v 10:38  • Odpověz
cher, Denča ještě nikdy nikde nespala. Jendou jsme to zkoušeli, protože v létě nechtěla jít od babičky domů, ale v deset jsme si pro ni jeli, páč brečela, nemohla usnout a tak...
29. říj 2009 v 10:43  • Odpověz
tak to my jsme taky tak haluzově zkoušeli, protože nechtěla jet domů a naštěstí to vyšlo. na telefenu jsem tedy byla, ale už o půl 9 mi mamka volala, že sice Nika plakala, ale usnula... nebrečela po mě, ale po svojí postýlce :grinning: ale doma v té době taky u usínání brečívala, jen prostě z jiných důvodů... no hééérečka :stuck_out_tongue_closed_eyes: Pak se prý v noci jednou probudila, ptala se po mě, pofňukla a hned zase padla za vlast :sunglasses: Bylo to chvíli před druhýma narozkama, tak teď to snad bude zase lepší :sweat_smile: Nebudu od ní 15km, ale 90, tak to musí být lepší :grinning: :grinning: :grinning:
29. říj 2009 v 10:45  • Odpověz
A teď nevím, co jí je, už pár dnů je taková divná, teď si sice cpala celou ruku do pusy, tak možná stoličky :confused: Nenechá mě tam kouknout, tak nevím.
29. říj 2009 v 10:46  • Odpověz
Kat, u nás jsme zase všichni hrozně blbě spali, i známí si mi teď stěžovali, že nemohli spát... napadlo mě, že je na slunci ta magnetická bouře, tak jestli to není tím :confused: a třeba to na Denču působí zase jinak... a nebo možná stoličky no :confounded:
29. říj 2009 v 10:47  • Odpověz
cher, možná to bude lepší, když je starší. Denisce byl tenkrát rok a půl, možná byla moc malá, nevím. Teď jsme o víkendu byli v divadle, tak máma hlídala, ale u nás doma a to nakonec usnula, sice kňourala, ale usnula.
29. říj 2009 v 10:48  • Odpověz
cher, no je fakt, že se i mě blbě spí :confused: Hmm, možná je to tím. Když byla malinká, tak na ní děsně působilo novoluní, vždy dva dny před a dva po byla hrozná.
29. říj 2009 v 10:49  • Odpověz
Ja chci taky tu letni od emitexu:wink: ale nelibi se mi tam zadna barva jako na tech zimnich :confounded:
29. říj 2009 v 10:51  • Odpověz
jojo, u nás byl tragédií úplněk a dalších 5 dní kolem něj :rolling_eyes: teď už je to naštěstí lepší, ani ta magnetická bouře na ni nejspíš nepůsobí... to jen já čumákovala asi hodinu a půl a manžel si stěžuje, že nemůže spát už asi 4 dny... a ti známí nespali dnes všichni... kdo ví, co to je :angry:
29. říj 2009 v 10:53  • Odpověz
Marti, tak kup zimní a nemusíš pak tak teple oblíkat :grinning:
29. říj 2009 v 10:53  • Odpověz
Cher:grinning: haha
29. říj 2009 v 11:03  • Odpověz
Přišly mi těhu pásy :sunglasses: A jsou super, nemusím zúžovat :slight_smile:
29. říj 2009 v 11:45  • Odpověz
Kat supeeeeeeeeeeer :dizzy_face: :wink:
29. říj 2009 ve 12:04  • Odpověz
Holky, chystám se toto objednávat z anglie

http://cgi.ebay.co.uk/NEW-DESIGNER-CREAM-BABY-MOSES-BASKET-CREAM-STAND-HAUCK_W0QQitemZ320430126820QQcmdZViewItemQQptZUK_Baby_Nursery_Cradles_GL?hash=item4a9b1fb6e4

na mimibazaru to prodávají za 2 400 Kč, tady by to mělo i s poštovným vyjít na max 1 800 Kč, přidáte se někdo?

Znám tam slovenskou firmu, co mi u nich vytvoří virtuální poštovní schránku, kde naposílám věci z anglie a oni mi to pak všechno dovezou najednou. Můžu tam poslat postupně třeba 10 věcí a až tam budou všechny, tak jim napíšu, že už je to všechno a můžou to poslat v jednom velkém balíku mě. Jde nakopuvot ve všech anglických obchodech a ebay a tak. Dopraví i třeba televizi, skříň postýlku, no prostě cokoliv... :slight_smile:

Kdyby jste některá cokoliv chtěla dejte vědět... Já to asi budu všechno zajišťovat příští měsíc... Zatím hledám co bych si kde koupila. Já žila v anglii rok a nesmírně mi anglie chybí a docela často jsem tam jezdila na prodloužené víkendy na nákup... :slight_smile:
29. říj 2009 ve 14:42  • Odpověz
Dobre ranko:wink:

Tak mam zase dalsi dve vyhrane aukce :dizzy_face: teda ja.. .Maja drazil jako o zivot :sweat_smile: :grinning: jsem uplne cumela jak se do toho vlozil :dizzy_face:
30. říj 2009 v 07:11  • Odpověz
autor
Bré ránko marti já mám zase sehnaný monitor dechu za poloviční cenu je jen chvíli používaný jako nový tak pro něj o víku zajedu :slight_smile:
30. říj 2009 v 07:19  • Odpověz
Market super... jsem koukala, ze ho pujcuji v Turnove:wink: minimalne na pul roku, je tam cena 600 ale nevim na jakou dobu to maji pocitane:wink:
30. říj 2009 v 07:22  • Odpověz
autor
marti no já když jsem dostala nabídku za tyhle penízky tak jsem ho koupila. Určo se užije i na další dítko. Hele mě se zas zdálo že rodim to je síla takhle prdlý sny. A hned po porodu jí píchali naušnice :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
30. říj 2009 v 07:29  • Odpověz
Market.. teda co budes delat pred porodem:grinning:
30. říj 2009 v 07:47  • Odpověz
čauves, taky přeju dobrý ráno :wink:

dneska jsem zase rozlítaná, bacil je zažehnanej (ťuky, ťuky na dřevo) snad :confused: takže se pustím do vyřizování restů.

jinak jsem včera navštívila kámošku, má 2 klučíky, už větší, tak se bude zbavovat postýlek a za dobrý kč, tak jsem si je u ní zamluvila :wink: tak jedna položka na seznamu odškrtnutá :grinning:

tak letím, když tak juknu, mějte se, pááá :slight_smile:
30. říj 2009 v 07:58  • Odpověz
Hezké ráno :slight_smile:

Musilka před porodem prostě jednou porodí v domění že sní a přitom pak otevře oči a miminko bude vedle v posteli :grinning:
30. říj 2009 v 09:12  • Odpověz
autor
cher a s naušnicema :grinning:
30. říj 2009 v 11:24  • Odpověz
Ahoj holky, po dlouhý době Vás zase všechny zdravím. Nějak pořád nestíhám :frowning2:. Včera jsem vyrazila po nákupech v domění, že si koupím něco na sebe, ale bohužel jsem na žádný krám s těhu módou nenatrefila tak jsem docela sklamaná a nevím v čem budu chodit až se nevejdu do současných riflí. Také už se mi konečně podařilo vyfotit můj mega bruch, který se zvětšuje každým dnem :frowning2:.
30. říj 2009 ve 14:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.