• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky jaro 2010 ♥♥♥

(Zamčená)
20. října 2010 
Ajjik hoooooj... jasna paka :dizzy_face: :wink:
11. zář 2009 ve 12:41  • Odpověz
Mas termin den prede mnou:grinning:
11. zář 2009 ve 12:41  • Odpověz
Podle těhu průkajdy máme stejný termín 24.3. :slight_smile:. Budu si ho muset upravit i na koníkovi.
11. zář 2009 ve 12:46  • Odpověz
Jestli jsem to správně pochopila tak ty Martinko chodíš do práce a Musilka si užívá těhulkování doma? Já jsem od září také doma a je to fajn:slight_smile:. Ikdyz v říjnu se do minulé práce asi na chvíli vrátím abych zaškolila novou holčinu.
11. zář 2009 ve 12:48  • Odpověz
JJ.. no tak to vidis:grinning:

Jj.. presne tak Musil si vali sukny doma a provokuje tady se slofikem a ja robotuji:grinning: ale rana jsou kruta to vstavani, ale jinak je mi oukej:wink:
11. zář 2009 ve 12:50  • Odpověz
Já už jsem poslední týdny v srpnu nemohla vydržet - ranní vstávání, dopolední nevolnosti,... ale teď už se cítím dobře a do práce se na ten měsíc i docela těším. Navíc i penízky navíc se hodějí :wink: .Jedinou nevíhodou je, že to mám do práce daleko a bojím se toho cestování.
11. zář 2009 ve 12:53  • Odpověz
Koukám, že máte vybraný krásný jména! Nám se líbí pro chlapečka Tobiáš, ale pro holčičku nemůžeme vybrat. U vás se mi líbí ta Rozárka.
11. zář 2009 ve 12:55  • Odpověz
Jj holka bude boj, ale mozna i toho kluka zmenime.. nevim zda se tak uplne hodi k nasemu prijmeni:wink: Ulik..

No ja si prave rikam, ze prasule se ted budou hodit, tak kdyz mi nic neni, tak neni treba zustavat doma.. hlavne ty vychazky, to by bylo jak za trest.. ale dnes jsem si chtela vzit dovcu:grinning: ale skoda placat, tak jsem se premohla:grinning:

A jak mas daleko praci a odkud jsi :confused:
11. zář 2009 ve 13:02  • Odpověz
No me se libi Dorotka, ale manzovi ne a Rozarku moc nechce, pac bratranek ma psa Rozarku :sweat_smile:
11. zář 2009 ve 13:03  • Odpověz
Já jsem ze Sedlčan což je okres Příbram a makala jsem v Praze. Což je nějakých 80 km - busem jsou to skoro 2 hodiny a autem hoďka a půl. Takže dojíždění na prd i pro netěhotného člověka. Navíc tam byla i hrozná jebárna a nepříjemný pracovní prostředí. Jsem ráda,že jsem odtud vypadla. Ikdyž ten měsíc zaučování by byl fajn :slight_smile:
11. zář 2009 ve 13:10  • Odpověz
Je fakt, že pejska Rozárku už jsem také někde viděla :unamused:
11. zář 2009 ve 13:11  • Odpověz
Ty brdoooo tak to je docela streka na dojizdeni do prace:frowning2: tak to nezavidim a bala bych se toho taky, ale snad to zvladnes:wink:

no jo, ale to bychom nemohli ve finale dat zadne jmeno:frowning2: :confounded:
11. zář 2009 ve 13:13  • Odpověz
autor
tak jsem se probrala k životu :grinning:
ahoj ajji :wink:
koukám jaká máte jména my taky bojujeme rohodnem se na tuty až asi v porodce :grinning:
11. zář 2009 ve 13:16  • Odpověz
No to je dost:grinning: kde se flakas osobo:grinning:

no my se rozhodneme malinko drivejs:grinning:
11. zář 2009 ve 13:21  • Odpověz
autor
marti no já jsem taky tak nějak rozhodnutá ale manža je proti :grinning: tak si řikám že až se narodí a manža bude v transu tak mu bude fuk jak se bude jmenovat a já uplatním to jméno co chci :grinning: :grinning: :grinning:
11. zář 2009 ve 13:22  • Odpověz
Právě, že mám také strach a tak jsem ráda, že teď jsem doma a pak vezmu max ten měsíc a budu trvat na tom, že chci služební auto. Stím už to dojíždění nějak přežiju a zbytek dne budu sedět na židli, dozorovat a borotit (už jsem to takhle provozovola v červenci a srpnu).

Ahoooj musilo, vítáme tě mezi živými :slight_smile:
11. zář 2009 ve 13:22  • Odpověz
autor
ajjik já jsem taky dva roky dojížděla daleko do robotky a chápu že to nedáváš bylo to úmorný i s tim služebákem :pensive:
11. zář 2009 ve 13:23  • Odpověz
A jaké jméno máš vybraný? Já bych se také chtěla rozhodnout trochu dřív než v porodnici:slight_smile:
11. zář 2009 ve 13:24  • Odpověz
autor
ajjik já chci Johanku nebo Stellu nebo ještě jako krajní možnost máme Zuzanku tu chce manža :slight_smile:
a klučíka máme jasnýho to bude šimon :slight_smile:
11. zář 2009 ve 13:26  • Odpověz
Všechny holčičí jména co se mi líbili mi během roku vybralo příbuzenstvo tak na nás zbývá už jen Terezka, Natálka,... Já jsem v rozhodování strašná!
Hlavně bych nechtěla děti potrestat jako moje švagrová - ty mají Timotee a Alfréda!
11. zář 2009 ve 13:29  • Odpověz
Johanku ma kamaradka a je to vyborne jmeno, ikdyz ji spousta lidi rikala, jestli se nezblaznila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. zář 2009 ve 13:30  • Odpověz
autor
Timotee je hezký když bych měla cizojazyčný příjmení tak by to šlo ale my máme typicky český tak jsou ty cizí jména takový blbý no :unamused:
:wink: No tak to byla pod vlivem, kdyz vymyslela tato jmena :sweat_smile:
autor
mi to nedalo a otáčim kalendářem :grinning: my bysme totiž chtěli i to aby dítě mělo svátek a naozky tak nějak od sebe aspoň těch 5 měsíců a ne hned tejden po sobě což mi zrovna se Stellou nevychází :sweat_smile: ale s Johi jo :grinning:
11. zář 2009 ve 13:32  • Odpověz
jj.. tak presne takhle bych to taky chtela:grinning:
11. zář 2009 ve 13:42  • Odpověz
Manželovi se líbí Alice, je to hezký jméno, ale bohužel nemá zdrobnělinu :frowning2:. Pro chlapečka Richard, ale to se nám zdá zase moc složitý na vyslovování. Také budeme muset použít kalandář aby mělo narozky a svátek rozhozený v roce.
Jj Johany ma 21.srpna:wink:
autor
marti jj má jenže Zuzana má taky v srpnu :sweat_smile: uvidíme ještě je čas ale jedno z těch dvou to určo bude a hošánek šimonek. Jsem zvědavá co čekáme jestli mi vyjde můj tip :wink:
11. zář 2009 ve 13:44  • Odpověz
Blby je, ze obe jmena se hodi pro Vase prijmeni:grinning: pac jsou hodne podobna :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

A co si myslis?? Ja mam takovy tuch, ze kluka :dizzy_face: :wink:
11. zář 2009 ve 13:45  • Odpověz
autor
marti já si taky myslím že kluka ale všichni kolem mi tvrdí že holku i pokaždý když se mi zdá že rodim nebo tak něco což je v poslední době dost často tak je to holka. Ale honza ten je ze samejch kluků a já mám taky staršího bráchu tak prostě tušim kluka i když všichni kolem mi to nevěří :grinning: pej protože jsem se strašně změnila v obličeji i kůži mám jinou vlasy a tak tak že to je holka :sweat_smile:
11. zář 2009 ve 13:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.