• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky jaro 2010 ♥♥♥

(Zamčená)
20. října 2010 
ahoj ajji! Pěkné bříško máš :wink:
30. říj 2009 v 15:06  • Odpověz
Dobre ranko:wink:
2. lis 2009 v 07:36  • Odpověz
autor
Dobré všem :slight_smile:
2. lis 2009 v 07:36  • Odpověz
Dobré ráno...
Musil, tak jsme začaly 6 měsíc... to to letí co?
2. lis 2009 v 08:00  • Odpověz
Hezké ráno :slight_smile: Tak co víkend? My jsme v pátek začali tím, že nám dovezli kočárek (je v albu) :dizzy_face: Byla to děsná sranda dopravit ho domů od pošty... v té mega krabici vážící se vším všudy 28kg se nám totiž nevešel do auta :grinning:
V sobotu jsme slavili narozeniny mojí mamky a včera jsem u našich trávila s Nikou taky celý den,protože manžel je ve službě a přijde teprve za chvíli... byli jsme na hřbitově a i když jsem byla maximálně nabalená, tak mám rýmu jako trám :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. lis 2009 v 08:17  • Odpověz
autor
may je to fofr strašnej :sweat_smile: Ale zas je to hezký jak se vylodění březňáčků blíží :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
cher já jsem taky pěkně nachcípaná a jak fut smrkám tak mi začala týct z frňáku červená :rolling_eyes: :zipper_mouth:
a s tou krabicí to znám :grinning: mě to sice přivezla PPL až domu ale byla to tak strašně velká krabice že neprošla futrama :sweat_smile: :grinning:
2. lis 2009 v 08:21  • Odpověz
Musil, mě krev přímo neteče, ale vždy něco vysmrkám... alergoložka mi řekla, ať se s tím smířím až do porodu :rolling_eyes:

No já si nedovedu představit, že bych pošťákovi otevřela, on by mi to do patra jistě nevynesl a co já bych si počala s takovou krabicí a ještě s dítkem dole před barákem (panelákem)? Ani PPL by mi to beztak nedoneslo až do bytu, to není jejich povinnost, že? leda by se jim mě zželelo :sweat_smile:
No ale půjčili jsme si jiné auto a pak to bylo doma raz dva, i když manžel je spocenej snad ještě teď :grinning: :grinning: :grinning:
2. lis 2009 v 08:24  • Odpověz
Dobré ránko všem přeji po dlouhé době :slight_smile:
Prodloužený víkend super, mohlo by to tak být pořád.
Jé cherub už máte kočárek...téééda...my už ho máme vyhlídnutej,ale objednáme ho až kolem vánoc :slight_smile:
Jinak jsem holky byla na té cukrovce....tak ten nápoj se dal přežít to bylo v pohodě, jsem to do sebe hrkla na ex, akorát horší bylo po třetí braní krve...jelikož ty pipiny mi to nedokázaly po třetí vzít..tak mě celou rozpíchali....a ta čekačka tam, je to na dlouho, jak člověk musí být hodinové pauzy...
2. lis 2009 v 08:45  • Odpověz
No tak my nachlazeni nejsme, ale Sonnikovi tecou bile nudle z nosaku:frowning2: je mi ho lito, chudatka naseho!!!! :pensive:

market rikala jsem Majovi o tom Polsku, tak by byl moc rad, kdybys nam to objednala... tak snad nebude mladej delat caviky a ukaze se :wink:
2. lis 2009 v 08:48  • Odpověz
No tak já teda taky smrkám už týden a nějak to nevypadá na brzký konec. Zítra mám začít kurz pro těhotné, ale mám strach že je tam všechny nakazím, tak přemýšlím, jestli tam vůbec jít.
Před chvíli jsem se objednala na tu cukrovku, já jdu 16. listopadu.

Jo a ještě jsem v sobotu začala špinit, ale už se to neobjevilo, jen prostě ze mě něco vyteklo a nic víc. Tak nevím co to bylo. Možná od toho jak pořád smrkám a kašlu...
2. lis 2009 v 08:52  • Odpověz
Market kdy budeme teda chodit na ten kurz? :confused:
2. lis 2009 v 09:22  • Odpověz
autor
Marti budu držet palce až půjdeš na UZ ať pořádně rozhodí hnátečky :grinning:
Ten kurzík začíná 2.12. bude to každá středa od 18:00 :slight_smile: Marti a ptala jsi se někde na to plavčo ?
2. lis 2009 v 09:30  • Odpověz
autor
cher já kdysi byla na tom vyleptání nosu kvůli tomu krvácení taky jsem měla díky alergii strašný trable a několikrát denně jsem cedila krevku. Docela mi to pak dalo pokoj až teď no. Ale v chytrý knížce o těhu říkaj že je to normální krevka z nosu :grinning:
2. lis 2009 v 09:34  • Odpověz
Market, tak na me nezapomenes a vezmes me sebou?

Neptala:frowning2: nejak neni cas, ale zajdu se tam zeptat jeden den po praci:wink:
2. lis 2009 v 09:39  • Odpověz
proboha vyleptání nosu je co :grinning: mě řekla doktorka, že mám oteklou sliznici, což je v těhotenství úplně běžný, že otíkají různý části těla, takže a´t to prostě vydržím :stuck_out_tongue_closed_eyes: po porodu to zmizí... ale mám k vůli tomu mnohem častěji rýmu, která je pak krvavá a taky strašně funím když spím a to špatně snáší muž :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. lis 2009 v 09:40  • Odpověz
autor
Doprčic jsem sem napsala tak dlouhej příspěvek a vono se mi to kouslo a spadnul mi ořík :angry: :angry: :angry:
marti to si piš že tě vezmu ssebou páč musil se z toho vykroutil a samotná se bojim :grinning: :grinning: :grinning:
Jo a našla jsem že to plavčo je taky středy v tom delfínkovi takže to já chodit nebudu to se kříží i časově s tím kurzem :wink: ještě je pak jedno plavčo na Dubcích v Lachtánkovi jenže to je spíš jako aquaaerobic a to já nesmím :pensive:
2. lis 2009 v 09:51  • Odpověz
Market ten delfinek je za perlexem? Tam jsem chtela chodit... tak to asi budu stridat nebo ja nevim no:frowning2:
2. lis 2009 v 09:59  • Odpověz
autor
jo to je myslím ono :wink: Je to naprd že se to kreje no ale to já radši ten kurzík než to plavčo. Ještě je prej něco v galatee tam je to jako na dejchání a masáže při porodu a tak. Tak bych třeba zkusila to nebo nevim
2. lis 2009 v 10:02  • Odpověz
holky, nevíte některá z vás, jaké jsou hodnoty v normě na cukrovku? :slight_smile:
2. lis 2009 v 10:03  • Odpověz
Mis to netuso...

market, tak uvidime;)
2. lis 2009 v 10:07  • Odpověz
autor
misk : " Normální hodnoty testu jsou do 5,5 mmol/l nalačno, do 8,8 mmol/l za 1 hodinu a do 7,6 mmol/l za 2 hodiny po vypití roztoku. Zvýšení kterékoliv z uvedených hodnot nad normu svědčí pro diagnózu těhotenské cukrovky, test se v průběhu těhotenství již neopakuje a žena musí být sledována a léčena v diabetologické poradně pro těhotné."

marti uvidíme no ale ten kurzík ti připomenu předem už to mám napsaný v kalendáři :slight_smile:
Jo a mám monitor dechu v sobotu jsem si pro něho byla :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. lis 2009 v 10:09  • Odpověz
Market ja si to tam taky napisi, ale radeji pripomen:wink:
2. lis 2009 v 10:14  • Odpověz
jéé, musilka moc děkuji za info :slight_smile:)) tak to mám proti tomu teda supr hodnoty :slight_smile:))
2. lis 2009 v 10:15  • Odpověz
autor
no já jsem ráda že na to nemusim asi bych jim poblila laboratoř :confounded:
2. lis 2009 v 10:24  • Odpověz
Me je dneska tak spatneee:frowning2: nejradeji bych sla domu
2. lis 2009 v 10:32  • Odpověz
autor
marti to věřim počásko je na hovínko takový spací. Mě bolí šiška asi z tý rýmy a ještě frajerka chodím bez fuseklí jdu se oblíct pořádně :unamused:
2. lis 2009 v 10:33  • Odpověz
Market a mazej pro ty fusekle!!!!

No me je na zvraceni:frowning2: tak snad bude dobre:wink:
2. lis 2009 v 10:58  • Odpověz
autor
marti bohužel v tomhle tu neporadím ani já nevim čím si pomoct když je mi blbě. čerstvej vzduch studený pití :unamused:
2. lis 2009 v 11:05  • Odpověz
no uvidim, jestli udrzim obed..

Jdeme na dobrutku... hrachovka a veprove madailonky s zampiony, slaninou a cibulkou s opecenymi brambory
2. lis 2009 v 11:18  • Odpověz
Ahoj holky, nez vas doctu, tak jen hlasim, ze jsme po kontrole, vsechno v poradku, dostala jsem fotecku a prukazku,tak uz se konecne citim jako tehulka :grinning:. dnes to taky oznamujeme tem, kteri by to meli vedet :wink: . Mam z toho vybornou naladu a hroznou radost. NT screening dopadl taky negativne, takze proste parada. Doufam, ze se mate taky vsichni paradne a hezky se vam tehulkuje.
2. lis 2009 ve 14:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.