• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky jaro 2010 ♥♥♥

(Zamčená)
20. října 2010 
skretik: moc gratuluju!!!! je to super pocit,ze? taky jsem si zacala pripadat poradne tehotna az po negat. NT..(i kdyz se sdelovanim radosti jeste vyckavam...ale cekam kazdym dnem, ze si nekdo vsimne:slight_smile:)drzim palecky,at jde i nadale vse tak dobre! krasne tehuleni!
2. lis 2009 v 15:35  • Odpověz
Dekuji Berto, ja jsem to musela oznamit, protoze hraju tymovy sport a doted jsem se tak nejak vymlouvala, ze jsem nemocna, ale ted uz jsem musela s pravdou ven, aby se mnou nepocittli nejaky casek :grinning: .
Pocit je to paradani :grinning:
2. lis 2009 v 15:37  • Odpověz
tak to jo, to bys byla moc napadna s nekolikamesicni "nemoci"..ja myslela spis rodinku a zname...
2. lis 2009 v 15:55  • Odpověz
Dobreeeeeeee
3. lis 2009 v 07:15  • Odpověz
Hezké ráno :slight_smile:

včera jsem byla v poradně a vše je OK. poslouchali jsme srdíčko :dizzy_face: Ty křížové bolesti ani bolesti stydké kosti nemají vliv na čípek, tak je všechno v naprostém pořádku. Jediná rada, která jsem dostala je netahat malou a odpočívat :sweat_smile: se ji to řekne :grinning: Doktorka mi nabídla i léky, ale zatím jsem je odmítla. Je na ně velký doplatek, ne vždy pomůžou a ještě se nechci dopovat lékama, dokud ta bolest není na denním pořádku :pensive:
3. lis 2009 v 07:35  • Odpověz
Dobré ránko,těhulky :slight_smile: tak u nás od rána sněží,takže jsem měla super cestu do práce...naštěstí jsem dojela v pořádku..manža je v Praze na školení,takže teď jezdím autem sama.. taky u vás sněží??
3. lis 2009 v 08:18  • Odpověz
Hoj,,... u nas nastesti nesnezi:wink: ale prsi, tak nevim co je lepsiho:wink:

Cherub, tak to je dobre, ze je vse oukej:wink:
3. lis 2009 v 08:22  • Odpověz
autor
Dobré ránko tak marti jsme od sebe jen 20 km a tady chumelí :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile:
Jinak dneska nebudu jedu odpol na ten UZ tak pak písnu asi až zítra :slight_smile:
3. lis 2009 v 08:28  • Odpověz
Market kecas.. mi chces rict, ze mam vstat z te zidle a podivat se:grinning:

A dneska Vam potvrdi to pohlavi???? Jak zitra, ja to chci vedet dnes:grinning:
3. lis 2009 v 08:30  • Odpověz
dobré ránko všem :slight_smile:
tak to je moc fajn cherub, že je vše v pořádku....víš co zkus na ty křížové bolesti, zajdi si na akupresuru :slight_smile: známej se tím zabývá a jak jsem se nemohla ani pohnout...tak on mě hrozně pomohl a už mě to nebolí :slight_smile:

Ahojky Jani, máme to v Brně pěkné naděleníčko, co....
3. lis 2009 v 08:55  • Odpověz
autor
Marti do doufám že se prďola dobře natočí abysme to všechno pěkně viděli :grinning: Dobře tak máš IP dneska ale až tak v půl pátý dřív doma nebudu :sweat_smile: Jinakl tady je fakt chumelenice sice to hned na zemi taje ale sníh padá :sweat_smile:
3. lis 2009 v 08:56  • Odpověz
Market a v kolik tam jdete??? Nechas si to DVD a nejakou fotku??

Tak joooooooo uz se tesiiiiiiiiim :dizzy_face:
3. lis 2009 v 09:08  • Odpověz
misi,ahoj,to jo,pěkně tu sněží a sněží,nechce přestat...už by mohlo,abych měla dobrou cestu po práci domů.. :sweat_smile: jo včera mi došel balíček s těhu džínama..akorát jsem ho nestihla vyzvednout,páč jsem dojela pozdějc domů..tak ho vyzvednu dneska,jsem zvědavá jestli mi budou aspoń trochu sedět...zítra napíšu..
3. lis 2009 v 09:46  • Odpověz
autor
marti jsem objednaná na třetí hodinu ale před tim musim ještě něco oběhat. Máme objednaný to DVd plus si vezmu tak jednu dvě fotečky ale uvidíme jak bude spolupracovat :slight_smile:
3. lis 2009 v 09:49  • Odpověz
Market jasny.. tak pak poreferuj at vim na co se tesit!!! Drzim palce, at se ukaze v cele sve krase :dizzy_face:
3. lis 2009 v 10:00  • Odpověz
autor
No doufejme. :slight_smile: Hned ti písnu co a jak hele a nevíš kolik budu platit ? Vím že něco kolem 1500 ale nevim přesně :unamused:
3. lis 2009 v 10:02  • Odpověz
Aha.. me rikala, ze 1000 za DVD a 150/1photo :confused:
3. lis 2009 v 10:10  • Odpověz
autor
marti no to asi já pletu já jsem jí moc neposlouchala :sweat_smile:
3. lis 2009 v 10:10  • Odpověz
ještě, že já to mám z práce domů pěšky 5 minut :grinning: jéééé, tak to písni jak vypadají a jak ti hlavně sedly :slight_smile:))
nemáš jít teď někdy na to nt+? :slight_smile:a´t ti to dobře dopadne
3. lis 2009 v 10:19  • Odpověz
misi,ano,jdu tam v pátek! Tak už se konečně dočkám :grinning: už aby to bylo úspěšně za náma.. jasně,pak napíšu,jak mi sedí,snad budou..uvidíme,hodím sem pak i foto
tak to se máš že to máš domů kousíček...to mě čeká 30 km za Brno..
3. lis 2009 v 10:22  • Odpověz
autor
Čauves tak jsem z5 z UZ bylo to úžasný pídě spolupracovalo chvílema až moc pořád mávalo rukama boxovalo do tý sondy bylo to super. máme krásnej záznam a nádherný dva obrázky
3. lis 2009 v 17:07  • Odpověz
Milé maminky, jsem tu nová a už maminka 18 měsíční Vendulky.Zbyla mi po ní výbavička a tak bych ji ráda nabídla dál další mamince.Jde o 38 kousků oblečků ve velikostech 56-68,74 v dívčích barvičkách.V setu najde nastávající maminka dupačky, bodyčka s dlouhým rukávem, kalhoty, svetříky, teplákovky...k tomu dávám i čepičky a ponožečky(ty nejsou v počtu zahrnuty).Pak ještě zdarma k oblečkům nabízím klokanku minimálně používanou a povlečení i s mantinely a nebesy do postýlky.Vše moc hezké, bez vad, sem tam žmoleček.Kupováno ejn v mimi obchůdcích.Cena dohodou:slight_smile: V případě zájmu pište na KamczaCz@centrum.cz
3. lis 2009 v 17:33  • Odpověz
Bre ranicko......

Market tak to uz se tesim na obrazkyyyyyy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. lis 2009 v 08:15  • Odpověz
Hezké ráno :slight_smile: Musilko, tak paráda, doufám, že nám fotečky ukážeš :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Já jsem si právě vybrala svou porodní asistetnku pro jednu těhotenskou a dvě poporodní návštěvy a už i i odepsala. Fíha, to je mazec, jak se to blíží :sweat_smile: :astonished:
4. lis 2009 v 08:16  • Odpověz
Dobre rano holky :grinning: . Musil to uz se taky tesim na fotecky :wink: . Pohlavi je i pro vas prekvapko nebo jen pro lidi okolo? My si vcera s pritelem rikali, ze by bylo taky hezky, kdyby jsme si pohlavi nechali pro sebe (ja nevydrzim to nevedet :sweat_smile: ) a pro vsechny by to bylo prekvapko, ale uvidime. Jak nas znam, tak se stejne praskneme :sweat_smile:
4. lis 2009 v 08:44  • Odpověz
Cherub strasne to leti. To sis ji vybrala nekde na netu nebo na doporuceni?
4. lis 2009 v 08:45  • Odpověz
Skretik, nepráskejte toooo, ona je to pak strašná psina, jak všichni hádají a tipují a přesvědčují tě, že oni to vědí nejlíp :grinning: dokonce se na to rodina snaží přijít i přes Nikolku, pořád vyzvídají, ale ta nic neví, tak pokaždé řekne něco jiného :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

PA jsem si vybrala podle předchozí zkušenosti. Chodila jsem k ní na kurzy a cvičení a byla hrozně hodná a milá paní, takže jsem neváhala se jí ozvat. Jen jsem se bála, že by mě nemusela přijmout, když k ní tentokrát na žádné kurzy chodit nebudu, ale naštěstí ji to vůbec nevadí, takže si mě napsala a je to jasný :sunglasses:
4. lis 2009 v 08:54  • Odpověz
Hoj holky.... myslite, ze uz si muzu vzit prasek na bolest????? Ibalgin? Mam nehorazny bolesti zubu a k zubakovi jdu az v utery:frowning2: uz dve noci nespim:frowning2:
5. lis 2009 v 06:53  • Odpověz
autor
marti ibáč ne spíš panadol nebo paralen :unamused: a co si dojít na pohotovost do klaudiánky ?
5. lis 2009 v 07:26  • Odpověz
Hezké ráno :slight_smile:

Martinko, někde na rodině.cz jsem četla, že ibalgin se může ve druhém trimestru... ale asi bych to moc neriskovala, pokud je bolest šílená, tak bych šla k zubaři hned a jestli to není z nějakého důvodu možný, tak zavolej na gyndu a tam se tím ibalginem ujisti :wink:
5. lis 2009 v 08:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.