• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky jaro 2010 ♥♥♥

(Zamčená)
20. října 2010 
Market ja se tady ty pohotovosti bojim:frowning2:

jinak dekuji.. prasku se bojim, tak dnes zkusim hermankovy homeopatika:wink: a uvidim...
5. lis 2009 ve 12:39  • Odpověz
Jinak dnes vse oukej.. veskere testy negativni:wink: a slysela jsem srdicko :dizzy_face: :dizzy_face:
5. lis 2009 ve 12:39  • Odpověz
Ahojky,
v úterý jsme byli s manžílkem na NT screeningu u pana Břeštáka. Miminko je v pořádku a všechno se zdá být tak jak má. Mám obrovskou radost!!!! Dokonce už i začínám pociťovat první pohyby :dizzy_face:
5. lis 2009 ve 12:49  • Odpověz
Martinko gratuluju k negativním testům! TA bolest zubů mě moc mrzí a doufám, že ti ty homeopatika zaberou a na pohotovost nebudeš muset. Já sama zubaře nesnáším!
5. lis 2009 ve 12:56  • Odpověz
autor
marti no já se taky bála ale pak jak se to stalo manžovi tak to byla jediná možnost kam s těma vyraženejma zubama jít a byly strašně příjemní a žádný rasové :wink:
Gratulka ke krásným výsledkům :wink:
Já jsem dneska zařídila paní na mytí oken páč nějak nemám na to lízt v patře po parapetech a mejt je. Tak mi za dva týdny přifrčí na dopoledne a umeje. Asi budu za lemru ale já se tý vejšky bojim i normálně natož v těhu :sweat_smile:
5. lis 2009 ve 13:30  • Odpověz
Dobre ranko holky....

Tak dnes jdu na tu pohotovost-.... Market, kde to primo je?

Ta bolest je vetsi nez strach ze zubare:frowning2: bohuzel,... a vikend bych az do uterka neprezila:frowning2:

Jinak jestli chcete muzete se juknout, delala jsem kalendar http://mattyamaja.rajce.idnes.cz/Kalendar_2010/
6. lis 2009 v 07:19  • Odpověz
autor
marti je to když jdeš vchodem od Máje tak za tou recepcí doprava a pak z kopečka dolu a furt až dozadu rovně jako na urologii a je to až úplně vzadu za těma urologickejma ambulancema za rohem schovaný :wink: A fakt bych se nebála jsou tam dobrý zubaři jestli tam bude Stefanov tak máš vyhráno určitě toho znám a je moc fajn :wink:
6. lis 2009 v 07:53  • Odpověz
Dobré ránko holky :slight_smile:
Martinko ten kalendář je fakt moc krásnej, super :slight_smile: to jste si nechali dělat a nebo samo výroba? :slight_smile:)
6. lis 2009 v 08:08  • Odpověz
autor
jo a kalendář je strašně krásnej :dizzy_face:
6. lis 2009 v 08:10  • Odpověz
Market, tak joooo.. dekuji:wink: pojedu tam s maminou a nevis od kolika tam muzu?? Bojim se toho, aby nebyli nasrani, ze tam otravuji:frowning2:

Mis to vyrabim sama samotinka
6. lis 2009 v 08:16  • Odpověz
Dekuji Vam holkyy :dizzy_face: :wink:
6. lis 2009 v 08:17  • Odpověz
autor
marti to já nevim ty časy zkus zavolat do klaudiánky na informace :wink: 326 742 111
6. lis 2009 v 08:37  • Odpověz
Krásné ráno :slight_smile:

Marti, ten kalendář je naprosto úžasnej, fakt sis dala záležet, je to krása :dizzy_face:
A u zubaře ať tě to moc nebolí a pomůže ti. Myslím, že jak se tam zjevíš s bříškem a neš´tastným výrazem z bolesti, tak si nedovolí jediného křivého slova :wink: Držím pěsti :sunglasses:
6. lis 2009 v 08:38  • Odpověz
autor
marti a naštvaní nebudou vždyť od toho přece pohotovost funguje tak neměj strach :wink:
6. lis 2009 v 08:38  • Odpověz
Cherub jojo rikala jsem, ze poradne vystrcim pupka:grinning:

Vcera me to tak nadchlo ten kalendar, ze se jeste vrhnu na stolni dvoutydenni :dizzy_face:

Market no prave... mi to jednou stacilo na ocnim.. neprijemna baba.. nasrana, ze jsem si dovolila prijit 15 minut po zacatku zahajeni pohotovosti:frowning2: tak proto se bojim:frowning2: vseobecne se bojim bilych kabatu a jeste k tomu tyhle zkusenosti:frowning2:
6. lis 2009 v 08:43  • Odpověz
autor
marti uvidíš no ale nebuj se fakt :wink: já jdu k zubaři příští čtvrtek a taky se nebůjim :wink: :grinning:
6. lis 2009 v 08:44  • Odpověz
Market dobre!!!! Ja se ke svemu taky nebojim:grinning:

Musim tam zavolat na netu pisi, ze maji jenom svatky a vikendy od 9 rano...
6. lis 2009 v 08:47  • Odpověz
autor
a tvůj tě nevezme ani s bolestí ? Moje zubařka má ráno vždycky od 7:30 do 8:00 vyhrazeno pro ty co se jim stane to co tobě že je z ničeho nic něco začne bolet tak aby se netejrali zbytečně dlouho
6. lis 2009 v 08:49  • Odpověz
Market oni patky neordinuji:frowning2: a je to az v Pze:wink:
6. lis 2009 v 08:59  • Odpověz
autor
aha tak to je naprd :frowning2:
6. lis 2009 v 09:00  • Odpověz
Market, ale tentokrat je ta bolest vetsi nez strach a hlavne tou bolesti ublizuji i prckovi:frowning2:
6. lis 2009 v 09:06  • Odpověz
autor
Uvidíš jak pořídíš my s tou pohotovostí fakt byly spokojení manžovi pomohli výborná péče i přístup :wink:
6. lis 2009 v 09:11  • Odpověz
Market, tak to jsem moc rada, ze jsi mi to napsala a mohla jsi s nim dovnitr nebo jsi musela cekat venku :confused:
6. lis 2009 v 09:12  • Odpověz
autor
marti já s nim byla vevnitř páč tam dělá občas sestřičku moje spolužačka ze školy a zrovna ten den tam byla :sweat_smile:
6. lis 2009 v 09:13  • Odpověz
Jo aha.. potvorko:grinning:
6. lis 2009 v 09:15  • Odpověz
autor
:grinning: ale myslím že to nebude problém aby tam šel někdo s tebou hlavně dopředu křič do dveří že jsi těhula :wink:
6. lis 2009 v 09:17  • Odpověz
Market to se neboj!!!!! Vystrcim pupka a jeste jim to zduraznim!!!!! No trhat by mi to nemeli ne?? Pac mi nemuzou pichnout nic na utlumeni? :confused: asi jenom vyvrtat tu plombu? a vylozit vlozkou? :confused:
6. lis 2009 v 09:23  • Odpověz
autor
no můžou použít takovej ten umrtvovací sprejík to na chvíli znecitlivý na to vyvrtání :wink:
6. lis 2009 v 09:27  • Odpověz
No na vyvrtani mi to je jedno, to snad preziji, ale trhat si teda nic nenecham:frowning2:
6. lis 2009 v 09:32  • Odpověz
Tak tam maji do sedmi... nejdele se tam mam dostavit do sesti...
6. lis 2009 v 10:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.