• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky jaro 2010 ♥♥♥

(Zamčená)
20. října 2010 
autor
tak vidiš pak dej vědět jak jsi dopadla jestli budeš mít časík. Budu moc držet palce ať to bolí co nejmíň. Taková malá věc jako zub a toliko bolesti sakriš :unamused:
6. lis 2009 v 10:27  • Odpověz
no to mi povidej... smejd jeden zubatej:grinning:

Pak kdyztak pisnu:wink:
6. lis 2009 v 10:38  • Odpověz
Martinko, také držím pěsti aby tě to moc nebolelo a měla jsi to co nejdřív za sebou!
6. lis 2009 v 11:10  • Odpověz
Hola jsem zpet... mam zanet mezi zubama tak mi to vycistil a napsal nejaka ATB, pry je muzou tehule, lekarnice rekla, ze taky, ale praktik rekl, ze v zadnem pripade tak se jeste chci dovolat do porodnice, co mi na to reknou to je fakt v prdeli tohle to
6. lis 2009 v 15:53  • Odpověz
Marti tak to je tedy mazec ti povím :angry: ještě si je zkus najít na netu a pak bych se asi přiklonila k názoru většiny... je taky otázka, jakou má praktičku... já jsem měla děsnou krávu, nic neuměla, nic nepoznala, poslouchala mě od dveří a i když jsem tam přišla jen s žádostí o nějaký papír, tak už automaticky vypisovala neschopenku :sweat_smile: od ní bych si nenechala napsat ani čaj proti kašli....
6. lis 2009 v 16:23  • Odpověz
autor
marti pokud je to něco z penicilinový řady tak toho bych se nebála to je ATB co těhule smí :wink:
6. lis 2009 v 17:03  • Odpověz
Cherub no je to mamky pritel a proto me to proste hloda vis:frowning2:

Market jojo je tam penicilin, no asi to vezmu, pac me to zacina bolet a je to des a musi tim trpet i prcek:frowning2:

Na porodnici v Turnove rekli ze jo a tady taky.. tak to asi vezmu :wink:
6. lis 2009 v 17:18  • Odpověz
No tak jsem ho vzala a zacala jsem brecet, je mi to lito kvuli tomu miminku, ze jsem si to musela vzit:frowning2: :cry:
6. lis 2009 ve 20:32  • Odpověz
autor
marti penicilin miminku nic neudělá věř mi a vůbec se tím netrap je to nejšernější ATB na trhu a stopro nejsi první těhule co ho bere už to brali tisíce před tebou takže je to ozkoušený když by to dělalo nějakou neplechu tak ti to v porodce neschválej :wink: V klídku kurýruj zuba a po neděli už bude líp :slight_smile:
7. lis 2009 v 10:07  • Odpověz
MArket diiiiiky.. fakt.. uz je to lepsi, ale nez to zabralo, tak to bylo krusny :rolling_eyes:

A jak se mate s prckem? Me prisli dalsi hadriky... tak z nich mam obrovskou radost :dizzy_face:
7. lis 2009 v 10:41  • Odpověz
autor
marti no mě přišel balík včera tkoušela jsem to kojenecke-zbozi a vala jsem si troje dupačky krásnou deku a zavinku nebylo to drahý a je to krásná bavlna ten matroš. Jinak příští týden čekám tři balíčky z aukcí a ještě dvě zavinky a výplně do peřinek :slight_smile:
Ono s těma Atb podle mě je mnohem menší zlo ty léky než bolest a třeba teplota. Já měla ve 4-5tt tři dny horečku 39 co nešla sundat rozjížděla se mi slušná angína když by se rozjela tak bych taky ty ATB musela brát tak jsem si zjišťovala co a jak a penicilinovou řadu můžou těhule bez problémů brát i v prvním trimu když není jiný zbytí :wink:
Prcek mi dává herdy do močáku tak lítám co pět minut jinak jsme si udělali mňamozní snídani a teď jde Jeník štípat dříví tak já se budu flákat a vymejšlet oběd dej mi nějakej tip :sweat_smile:
7. lis 2009 v 10:46  • Odpověz
autor
a vyfotit hadřiky pleas :grinning:
7. lis 2009 v 10:46  • Odpověz
Market tip zadny nemam:frowning2: jak nemuzu jist, tak nemam ani napad:frowning2: takze sorry... ale dala bych si treba nejake veprove maso na cibulce s bramborem:grinning:

Jinak hadriky hodim z aukce.. nechce se mi pro fotak:grinning: :sweat_smile:
7. lis 2009 v 11:49  • Odpověz
autor
krásný věcičky hele nějak tíhneš ke klučičím barvám :grinning: :grinning: :grinning: To já na začátku taky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :grinning:

Jinak jsem vytáhla lososa a k tomu kaši tak to jdu dopatlat. A můj mladej místo aby dělal dříví tak si stříli na zahradě vzduchovkou no nezabila bys ho ?? Budu přikládat asi diabolkama nebo nevim :angry: :sweat_smile:
7. lis 2009 ve 12:05  • Odpověz
Market nejak jo no :sweat_smile: nemuzu si pomoci:grinning:

No tak to mate dobrutku!!!! Kasi bych si taky dala, asi si udelam.. co taky jinyho:stuck_out_tongue_closed_eyes:

No proste chlap.. .nejdriv zabava a potom prace:grinning:
7. lis 2009 ve 12:29  • Odpověz
autor
no my kašičkujeme kvůli zubu už vlastně dva týdny :grinning: ale zatim jsem se toho nepřežrala tak dobrý :sweat_smile:
Já teď koupila pár kousků v barvě pro prtě a jsem z nich vyplesklá dupačky maličký ňuňací :dizzy_face:
No a teď sežral Musil lososa a leží na gauči jak lívanec připadám si jak v manželství po třiceti letech :grinning:
7. lis 2009 ve 13:05  • Odpověz
Market a jak si budes pripadat za tech 28 let:grinning: :sweat_smile:
7. lis 2009 v 15:11  • Odpověz
autor
marti to si dost dobře nedovedu představit :grinning: Do tý doby ho asi zabiju a budu sedět na Borech :sweat_smile: :grinning:
Ale to dřevo dodělal a někam zmizel :grinning:
Já koukám na Rabína a krásnou bloncku a přemejšlim co bych sežrala :grinning:
Krásnej komplítek vyfocenej :wink: :slight_smile:
7. lis 2009 v 15:51  • Odpověz
autor
Tak zavináč s jahodovým jogurtem viděl jste někdy někdo větší prase ? :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak chtěla bych jet večer na toho Jacksona máme zabukovaný i lístky jenže jsem líná jak veš a nějak se mi nece :sweat_smile: :grinning: ale zas ten čerstvej jablíčkovej jusík před kinem hmmmm to je dilema prostě :sweat_smile:
7. lis 2009 v 16:02  • Odpověz
Ahoj holky, prosím vás, jsmenová na mimi bazaru a chtěla bych tam něco prodat... nevíte někdo jak se to dělá? Napište mi kdyžtak do IP. díky moc
8. lis 2009 ve 22:05  • Odpověz
Ahoj děvčata, zdravím při pondělku :slight_smile:.
9. lis 2009 v 11:35  • Odpověz
ahoj ajjik, taky zdravim :grinning:
9. lis 2009 ve 13:21  • Odpověz
Holky, kde jste? Dneska je to tu nějaké mrtvé:frowning2:.
9. lis 2009 v 15:13  • Odpověz
autor
ajj já smrkám nebo lítám dolu ke kotli takže dneska nic moc :sweat_smile:
9. lis 2009 v 15:33  • Odpověz
hojky holky, dneska byl den blbec, jsem úplně mrtvá... byla jsem na cukr testu a vypadá to špatně, ve středu běžím neplánovaně na gyndu a obávám se, že dostanu žádanku do dia poradny :pensive:

pak jsme si užili "srandu" s autem... selhal palubní počítatač ukazující stav benzínu a my v domění že máme rezervu na 100km jsme vyjeli s úplně prázdnou nádrží a chcíplo nám to asi kilometr za městem uprostřed velmi rušné křižovatky :astonished: byla jsem na nervy, strašně jsem se bála těch kamionu co kolem nás bezohledně projížděli stovkou... pak jsem musela pomoci manželovi to auto odtlačit na kraj... bylo to dokopce a sám by to nezvládl. Břicho mě bolí ještě teď :frowning2: no ale naštěstí jsme v pořádku a auto vlastně taky, to my spadl obr šutr ze srdce :fearful:

pak už se den vezl docela v klidný kolejích, nicméně už se těším až lehnu a probudím se až zítra. mám všeho dost :rolling_eyes:
9. lis 2009 v 16:47  • Odpověz
Dobré ránko všem přeji :slight_smile:))
Teda cherub ty jsi ale měla včera den.....tak hlavně, že vše dobře dopadlo...a teď pěkně odpočívej.
A jak ti vyšly ty cukry? tobě to už řekly v té ordinaci..já čekám na svou svoji doktorku, co mi na to řekne při kontrole :slight_smile:)
10. lis 2009 v 07:56  • Odpověz
Hezké ráno :slight_smile:

Misko, řekli mi v té laborce, že mám vysledky vyšší hodnoty a protože to mojí doktorce mám donést já a poradnu mám až za 3 týdny, tak mi doporučili tam jít co nejdřív :confounded: Pak jsem si ty výsledky ještě porovnala s kamarádkou, která byla týden přede mnou a též byla poslána do dia poradny a já mám ten cukr ještě vyšší než ona :fearful: Takže si myslím, že je to fakt blbé :frowning2:
10. lis 2009 v 09:55  • Odpověz
A jaký hodnoty ti vyšly? mě totiž v laborce nic neřekli..jen jsem si vyzvedla výsledek a až půjdu na kontrolu ke s své doktorce..tak uvidím, co ta mi řekne :slight_smile:
10. lis 2009 v 10:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.