• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky jaro 2010 ♥♥♥

(Zamčená)
20. října 2010 
Ahojky!
Cherub, koukám,že jste si včera opravdu užili!!!!Hlavně, že jse auto odtáhli a hlavně, že TY jsi v pořádku!
Neboj, snad ty výsledky nebudou tak hrozný!
10. lis 2009 v 10:54  • Odpověz
Holky, tady to poslední dobou nějak vázne :slight_smile:)))
10. lis 2009 v 11:09  • Odpověz
Hoja.. byla jsem u zubare, tak mi to otevrel a ve stredu pristi tam jedu znova:frowning2: pry me nemine korunka po porodu:frowning2:

Cherubinko.. to je mi moc lito:frowning2: a co to pro Tebe krom diety znamena ta dia poradna? :confused:
10. lis 2009 v 11:13  • Odpověz
autor
Nazdar ženy já jsem celý dopolko makala jak šroubek uklízela vytírala převlíkla pelech a teď peru prádlo i nádobí a jsem kaput :grinning:

marti a už se ti trochu ulevilo od bolesti ?

cher tak to byl opravdu den Blbec :confounded:
10. lis 2009 v 11:23  • Odpověz
autor
Nějak začínám vnímat že jsem míň výkonná než dříve :grinning:
10. lis 2009 v 11:24  • Odpověz
Market pomohly ty ATB...

To vnimam uz dobry tyden tu vykonnost:frowning2: a neni nic moc:stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. lis 2009 v 11:28  • Odpověz
Funim jako lokomotiva :angry:
10. lis 2009 v 11:28  • Odpověz
autor
To je dobře že už to toliko nebolí. Zuby jsou trápení no. Já jdu k zubaři ve čtvrtek :stuck_out_tongue_closed_eyes:

No já jako funim taky ale spíš se mi začíná vracet ta únava kterou jsem měla v prvním trimu. Hrozně rychle to teď utíká co. Za tři týdny je první advent neděle :sweat_smile:
10. lis 2009 v 11:30  • Odpověz
Market ani mi nerikej:frowning2: za chvili je spis novy rok:frowning2:

Jinak vsechny zuby v poho.. jenom tenhle zmetek jeden:frowning2:
10. lis 2009 v 11:35  • Odpověz
autor
no však ty se raduj brzy budeš na mateřský pěkně v klídku doma :dizzy_face: Já se chci mezi svátkama pustit do praní a žehlení věcí pro prtě dám dokupy co mi ještě schází a to v lednu pořídíme. Ať už v únoru nemusim nic řešit :slight_smile:
10. lis 2009 v 11:37  • Odpověz
Martinka, tak hlavně, že s tím zoubkem je to už lepší..no jo bohužel nás někdy něco takového přpadne..já zase pořád bujuji s nějakým nachlazením...to je teď furt..a člověk si pořádně nemůže nic vzít...když už jsem u toho, holky jaké máte zkušenosti s homeopatiky v těhu?

Musilka, mě taky přijde, že ta únava začíná se vracet jak v prním trimu....ale možná je to i tou zimou....
10. lis 2009 v 11:47  • Odpověz
autor
miska já se ve čtvrtek chystám do lékárny pro preventan můžou ho i těhule tak holt budem oba s manžou jíst vitamínky aby sme nic nechytli a on to na mě nemohl prsknout. Rýmu mám taky ale bohudík ťuk ťuk nic víc. Zatím jím aspoň celaskon no ale myslím že ten preventan bude jistější :wink:
10. lis 2009 v 11:50  • Odpověz
autor
jinak k tý únavě je fakt že u mě to je hodně i změnou času jsem na tohle strašně nepřizpůsobivá. A taky ta tma urt je šero svítím doma i přes den :confounded:
10. lis 2009 v 11:51  • Odpověz
Já jsem si právě říkala, že preventivně se mi do sebe pořád něco ládovat nechce...a to to mám doma přípravků hafo..hlavně od nás z práce...ale nevyužity :grinning: to spíš zkouším jiné přípravky..hihi..já jsem si právě koupila oscillococinum..no tak uvidím...
Holky za chvilku tady máme vánoce :slight_smile:))
10. lis 2009 v 11:58  • Odpověz
Mis ja si koupila homeopatika na ten zub a nic, proste to nezabralo :rolling_eyes:

Market me tahle zmena spis prospela... :grinning:
10. lis 2009 ve 12:03  • Odpověz
podle všeho mám špatnou moč - hodnoty před vypitím roztoku jsou 0,0, hodinu po vypití 2,0 a dvě hodiny po vypití 7,1 :confounded: u těch dvou čísel mám značku + což znamená, že je to nad rámec možností...

co se týče cukru v moči, tak přesně nevím, jaké ty hodnoty jsou hraniční, ale já mám 4,3 před roztokem, 8,1 hodinu po vypití a 5,9 dvě hodiny po vypití... U těchto hodnot ale žádné + nemám, tak to bude nejspíš OK...

Kamarádka byla ve stejné laborce jako já, ty hodnoty v moči má ještě nižší a i přesto tam má + a byla už i v dia poradně... dali ji dietu a poslali na další vyšetření jako echokardiogram, štítná žláza a po měsíci další test na cukr :rolling_eyes:

Máme ale jinou doktorku, tak třeba ta moje zvolí jiný postu, to netuším a dozvím se to až zítra... pořád doufám, že cukr v té moči není až tak hrozná věc :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ta moje hodnota cukru v krvi je snad tabulková :confused:
10. lis 2009 ve 12:06  • Odpověz
cherub tak to teď nechápu...tobě dělali cukrovku z moči? mě brali krev přímo ze žíly....a moč teda nebrali...tu by dokotrka brala před nedávnem.....
10. lis 2009 ve 12:13  • Odpověz
misko, nesla jsem tam ranní moč a pak ještě dvakrát čůrala do zkumavky :stuck_out_tongue_closed_eyes: všimla jsem si ale, že kadžá laborka to dělá jinak, což tedy nechápu... proč u někoho se zjišťuje cukr jen v krvi a u druhého i z moče? je to postavený na hlavu :rolling_eyes:
10. lis 2009 ve 12:19  • Odpověz
ahaaaa...tý jo to slyším cherub poprvél....co vím tady případy tak se dělá cukrovka jen z krve, z moči vůbec..to je fakt zvlášstní...to nechápu....
10. lis 2009 ve 12:41  • Odpověz
Tak na UZ s pohlavim jedeme az za tyden:frowning2:
10. lis 2009 ve 14:08  • Odpověz
Hezké ráno, kdepak všechny jste?

A dlouho jsem tu neviděla Katynku, snad je v pohodě i s mimčem a Deniskou :confused: :pensive:

Marti, to vás přeobjednali? neboj, ono to uteče a už budete moci kupovat správné barvičky :sunglasses:
11. lis 2009 v 08:03  • Odpověz
Dobre ranko, ja uz jsem here:wink:
Trosku mi neslo vyhrabat se z pelechu:grinning:

No volala mi sestrenka, ze tam dnes nebude mudr, tak nema cenu zbytecne jezdit:wink: tak jsem na druhou stranu rada, ze nam dala vedet:wink:

Jj.. utece to,.. ale byli jsme nateseni:grinning: hlavne Maja :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. lis 2009 v 08:11  • Odpověz
to věřím že jste byli natěšení, kdo by taky nebyl, že :grinning: ale o to větší napětí a překvápko to pak bude :wink:

taky je u vás tak hnusně? tady je tma jak v pytli a zase prší, už mě to nebaví... odpoledne jdu na tu gyndu, tak už depkařím... a říkám si, že moje hlava je nějaká nevyrovnaná, protože když jsem slaké jíst mohla, tak jsem neměla chuť, ale te´d projdu kolem čokolády a klidně bych ji snědla i s obalem... ta psychika je děsná :rolling_eyes: :grinning:
11. lis 2009 v 08:13  • Odpověz
Tady je bez deste, ale sero taky:frowning2:

Neboj, hlavne se s tim nestresuj:wink: ale mam to uplne stejne, dokud mi to nekdo nezakaze, tak si toho ani nevsimnu a potom tohle:frowning2:
11. lis 2009 v 08:20  • Odpověz
Dobre ranko......
12. lis 2009 v 07:22  • Odpověz
autor
Dobré ránko. Tak na mě už asi definitivo sedla chřipka. Celou noc hekám bolej mě klouby záda všechno prostě koukám jak bubák. Tak jedu jen na rychlovku k zubaři pro razítko a pro citrony do čaje a dom do pelechu :pensive:
12. lis 2009 v 07:52  • Odpověz
dobré ránko všem :slight_smile:)
jejda musilko tak se brzy vylež :slight_smile:)
12. lis 2009 v 08:20  • Odpověz
Hezké ráno :slight_smile:

Musilko, tak se uzdrav co nejrychleji, snad vitamínky zaberou :wink:

Jdu dneska odpoledne do diabetické poradny... jsem zvědavá :confused:
12. lis 2009 v 08:35  • Odpověz
ahoj holky,jak se máte? Moc to tu nežije,vždycky sem nakouknu.. já mám za sebou ty NT+ testy a jsou v pořádku,tak jsem ráda :slight_smile: moje doktorka mi ale prý nakonec bude dělat i ty triple testy,tak doufám,že nevyjdou špatně,aby mě to zbytečně nestreslo..utz už mi dělala a na krev jdu 23.11.,tak jsem zvědavá..a taky na ostatní výsledky-třeba jakou mám krevní skupinu,to ani nevím :grinning: jsem teď každej týden u doktora,to je děs..už jsem objednaná i k zubaři,tam jdu začátkem prosince,no a praktickou dr. taky nějak zmáknu..
12. lis 2009 v 08:56  • Odpověz
Ahoojky Jani, tak to gratuluji, že NT testy ti dopadly dobře, super zprávička.....uvidíš, že vše bude ok :slight_smile: a i kdyby ty triple testy dopadly na hranici tak si z toho nic dělat nemusíš....ty tak vycházejí často...
Však potom už tolik po doktorech lítat nebudeš :slight_smile: tak to po mě teda doktorka nechtěla, abych šla k zubaři :slight_smile:ani ke své praktické mě nehnala....
A co jinak, zdraví, slouží? :slight_smile:)
Jojo taky koukám, že tady to nějak vázne....
12. lis 2009 ve 12:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.