• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky jaro 2010 ♥♥♥

(Zamčená)
20. října 2010 
skretí, děkuji za nápadek se spojenkyní, máme ještě 2 pumprdlíky v mrazáku, ale zatím nemám odvahu, ale nikdy neříkej nikdy :wink: :wink:

a pohyby jsem cítila tak okolo toho 17tt, ale nebyla jsem si jistá, teď je to jasnější, ale zase nevím, který to je :grinning: ale podle utz jsou v pohybu oba :grinning: :grinning:

jani, dík :wink:

marti, tak ty taky budeš mít tajnůstkáře? jako to už psala musilka, myslím... :grinning:
12. lis 2009 ve 20:49  • Odpověz
koukám, že jsem tu sama, tak se loučím a mažu do hajanova :wink: papa :wink:
12. lis 2009 ve 20:50  • Odpověz
Dobre ranko:wink:

Zlati ja doufam, ze ne.. a ze se ukaze v plne kraseeee... :wink:
13. lis 2009 v 07:53  • Odpověz
autor
Bré ránko :slight_smile: já se dneska chystám pokračovat v čajíčkách a zbavit se toho hnusu co mě napadl :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak tady svítí sluníčko a já vůbec nevidim na monitor :grinning:
13. lis 2009 v 08:37  • Odpověz
Market.. tak doufam, ze je brzy vykopes...

Ve stredu budeme mit hotovy bytecek :dizzy_face:
13. lis 2009 v 08:51  • Odpověz
autor
marti super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: já mám byteček už teda hotovej asi tak měsíc ale v tuhle chvíli je tak zabordelovanej že tu radši chodit se zavřenejma vočima abych to neviděla :grinning: :grinning: :grinning:
13. lis 2009 v 08:53  • Odpověz
Hlavne nezakopni:grinning:
13. lis 2009 v 08:55  • Odpověz
autor
marti no to už se mi stalo v noci když jsem byla na wc narazïla jsem do sušáku na prádlo :grinning:
13. lis 2009 v 08:57  • Odpověz
Ajajaj:grinning: hmmmm tak ja na hajzlik nemuzu, tak radeji ani nevstavam a radeji to zaspim :sweat_smile: a pockam si do prace... ale zakopnout by se tam dalo o milion veci:grinning:
13. lis 2009 v 09:04  • Odpověz
autor
marti dneska byla vůbec taková jiskřivá noc :grinning: :grinning: :grinning: Musil mě divoký sny asi páč mě furt vyšťouchával z postele pak mi dal lepáka ze spaní :sweat_smile: a ve tři ráno mi pes začal vyblizovat ucho :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. lis 2009 v 09:08  • Odpověz
Market juuuuu... teda mate veselo v noci... jsem si uplne predstavila tu facku:grinning:

Nas psik uz s nami nespinka:frowning2: a me je to nejak lito:grinning:
13. lis 2009 v 09:37  • Odpověz
Hezké ráno :slight_smile: Tady konečně svítí sluníčko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Ráno jsem byla na odběrech krve :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Marti, čoveče, jsem musela na FB pátrat kdo jsi, že sis mě přidala do přátel :grinning: ale vyptrála jsem :sunglasses: :wink:
13. lis 2009 v 10:52  • Odpověz
Hojda Cher... no ja jsem si rikala, jestli poznas nebo ne:grinning: sikovna holka:grinning: ja Te taky poznala jen diky profilove fotce:grinning:
13. lis 2009 ve 12:10  • Odpověz
no jo, když ji mám stejnou jak na koňovi :grinning: ale ty neeee, tak to bylo horší :astonished: ale jsem machr, se musím fakt pochválit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. lis 2009 ve 13:19  • Odpověz
kde jste všechny :astonished: :frowning2:
18. lis 2009 ve 12:19  • Odpověz
Ahoj Cherub, nejak to tu uvada,vid :frowning2: . Jak se mate?
18. lis 2009 ve 12:23  • Odpověz
autor
ahojda :slight_smile: já nějak postrádám čas poslední dobou :sweat_smile: ale už snad to bude vše o.k. tak tu budu :slight_smile: jak je ?
18. lis 2009 ve 12:24  • Odpověz
ahojky :slight_smile: jojo každej čeká, že napíše někdo jinej a tak raději nepíše nikdo :grinning:

my se máme fajn, dneska jsem změnila gynekologa, tak mám radost, že už nebudu muset dojíždět...

co vy? kdy tě čekají ty tripply? já teď čekám na výsledky štítné žlázy :zipper_mouth:
18. lis 2009 ve 12:24  • Odpověz
Musilko hojas :sunglasses: já se nestačím divit, jak nám naskakují ty týdny, to je vážně síla, jaký je fofr :astonished:
18. lis 2009 ve 12:25  • Odpověz
autor
cher to dojíždění chápu je to děs. Já jezdím teda jen 20 km ale zato celej život :grinning: doškoly do práce k doktorům všechno mám ve městě tady je prdlajs :sweat_smile:
18. lis 2009 ve 12:26  • Odpověz
autor
cher strašná rychlovka :unamused: a teď to poletí strašně do těch vánoc a budem už mít přes 30 tt za sebou ..... Hele my o vlku a vlk mě kope do pupka :sweat_smile:
18. lis 2009 ve 12:27  • Odpověz
jj, já jsem celý život nedojížděla, měla jsem všechno v rodném městě, ale teď co žiju už skoro 5 let tady, tak mě nic jiného nezbývalo... postupně jsem ale všechny doktory změnila, fakt to bylo na palici, jet s angínou 20km autobusem (to jsem neměla tehdy ani řidičák) :rolling_eyes: Takže už mi zbyla jen gynda a zubař... a gynda mě omrzela právě teď, protože je to fakt na dlouho, to čekání tam taky není to pravý a teď se nám tu objevil nový doktor - prý naprostá kapacita, tak jsem přešla a hotovo :slight_smile:

no jo, vánoce a pak porod... já nechciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :grinning:
18. lis 2009 ve 12:32  • Odpověz
autor
cher to já zas se furt ještě těším :grinning: :grinning: :grinning:

a to dojíždění mě už ani nevadí řidičák mám hned od 18.ti a jsem prostě zvyklá. I prcek bude chodit d mudře do MB tady je sice dole v obci středisko ale dost šílený. Takovej Bezdíkov z básníků :grinning: :grinning: :grinning:
18. lis 2009 ve 12:37  • Odpověz
Cherub cekaji me 30.11. uz se nemuzu dockat :grinning: , spis teda asi na UTZ :grinning: .
Co ty a dieta,jak to zvladas?

Musil ja uz se taky tak tesim na pohyby :wink:, to uz musi byt parada, kdyz o sobe mimi dava vedet :sunglasses:. Me uz teda zacina rust brisko a porad mam ty nevolnosti, to je des, kdy uz to konecne skonci :confounded: ...
18. lis 2009 ve 12:42  • Odpověz
já se těším na miminko, ale netěším se na poslední měsíc, kdy budu naprosto nepohyblivá a pak na porod samozřejmě :grinning:

teď by mi to dojíždění ani nevadilo, když mám auto a nemusím se orientovat na čas, ale zase mám už jedno dítko a je to takový nepraktický... nemám ji prostě kam píchnout. Takhle by byla každá prohlídka i z cestou min na 2 - 3 hodiny, ale když jsem tady, tak můžu být do půl hoďky zpět a to je hned o něčem jiném :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale do střediska alá bezdíkov bych tedy asi taky nešla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. lis 2009 ve 12:42  • Odpověz
autor
skretik no těš se těš se :grinning: včera kick box do půl dvanáctý a já už byla tak strašně ospalá a to je denně :sweat_smile: mimčo navíc nerado sedí takže jak sedim dýl jak deset minut tak začne protestovat :grinning:

cher no proto chci mít všechno do začátku února už zajištěný nakoupený abych pak už mohla jen odpočívat a plácat se na gauči a nic nemusela :grinning:
18. lis 2009 ve 12:45  • Odpověz
Skretik tož dieta :grinning: nejím sladkosti, vyhýbám se buchtám a koláčům, omezila jsem bílé pečivo.... snažím se jíst pravidelně dle rozpisu... nedokážu se ale vzdát slazených minerálek (mattonek) nebo naředěných 100% džusů :pensive:
ale jak mi prostě nic není, tak nevím, jestli jsem v pohodě nebo ne :grinning:
18. lis 2009 ve 12:46  • Odpověz
Musil ty mas teda vesely a rozmazleny mimco :grinning: :grinning: :grinning: , ale i na to se tesim :grinning: !!! Ja bych uz nejradsi mela prichystany vse ted a valela se uz v perinach :sunglasses: , ba ne, ale uz me proste hrozne nebavi chodit do prace, ale zase si rikam, ze ty 4mesice to jeste nejak vydrzim, penizky se pak budou hodit a domova si pak jeste uziju :sweat_smile: .

Cherub tak ty si rikala, ze to neni tak strasny,ne?! Ze nemas ten cukr tolik zvyseny? Jen se trenuj at zvladnes vanoce, budu na tebe moc myslet...Budes pect cukrovi?
18. lis 2009 ve 12:51  • Odpověz
Musil, já vlastně nemám nachystanýho ještě skoro nic, tak bych asi měla začít, co :grinning: ale počkám, co přinesou vánoce a pak budu dokupovat zbytky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Skretik, není to zlý, cukr jsem měla v krvi hraniční a v moči teda trochu víc, ale žádná tragédie. Pokud mi vyjdou dobře krevní testy, tak bych už do dia poradny jít nemusela. Ale dietka je na místě pořád, přeci jen mi moč kontrolují každou poradnu :sweat_smile: takže do porodu mám utrum... vánoce budou boj, ale ne ani tak kvůli sladkému, ale k vůli masu, smaženému, salátům atd...

jinak nepeču, takže pohoda... celé vánoce budeme u rodičů, takže bych si přidělávala zbytečnou práci. A tam bude cukroví jak domácího tak kupováného až dost :astonished:
18. lis 2009 ve 12:56  • Odpověz
autor
skretik no já teď objednala povlečení do postýlky a pro letošek už asi s výbavou končím. Už toho zas tolik nechybí spíš ty větší věci matrace chůvičky atd. Tak na to se vrhnu hned po vánocích abych to během ledna shromáždila. Teď už ale musim šetřit many nebo budem žrát suchý kůrky :grinning:
18. lis 2009 ve 12:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.