• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky jaro 2010 ♥♥♥

(Zamčená)
20. října 2010 
já chci hlavně s nakupováním věcí ještě počkat do dalšího UTZ, protože potřebuju potvrdit pohlaví :sweat_smile: sice mi doktor řekl, že je to na 99%, ale hodně se setkávám s tipy na jiný výsledek a tak mi to vrtá hlavou :grinning:

a suchýma kůrkama jsme na tom podobně jak Musilka :grinning:
18. lis 2009 ve 13:03  • Odpověz
autor
cher taky mi to vrtalo po UZ hlavou páč jsem sama furt řikala že čekáme to opačný než čekáme :grinning: ale pak jak mi to potvrdil 3 D tak to bylo jasný :sweat_smile: a už se nakupovala barvička :grinning:
cher hele když my tu nemáme dneska ani ty kůrky a do krámu daleko :grinning: :grinning: :grinning:
18. lis 2009 ve 13:12  • Odpověz
uvidíme, co mi poví tenhle nový doktor :grinning:

tak my už dneska v obchodě naštěstí byly, protože je venku fakt krásně, takže tu na mě kouká chleba :grinning: a suchej snad nebude, nějaké zásoby ještě doma jsou :confused:
18. lis 2009 ve 13:14  • Odpověz
holky vidim ze s vybavou zatim nijak nestresujete, to je fajn, ja uz skoro zacala citit menecenne:slight_smile:
ale jiste uz mate nastudovano..myslite, ze dubnove mimi opravdu potrebuje perinku (mela jsem v planu porizovat az pozdeji) nebo spaci pytel'/fusak? ja si (asi naivne) myslela, ze prcka staci oblict a hodit do zavinovacky nebo prikryt dekou... to same do kocaru - nestaci obleceni a zavinka/deka,resp. dve?:slight_smile: jsem minimalista a nechci doma plno zbytecnosti a neuzitecnych kravinek, tak vas prosim o radu...
18. lis 2009 ve 14:49  • Odpověz
Hezké ráno :slight_smile:

Berto, ty máš termín v půlce dubna, takže bych na zavinovačku do autosedačky či dokonce fusak prděla... zbytečně bys podle mě vyhodila penízky. V dubnu už bude teplo, pevně tomu věřím a kdyby se nááááhodou ochladilo, tak to určitě nebude tak prudce, aby nestačilo teplé oblečení do kočárku + deka a nánožník :wink:

Takže být tebou, tak koupím jeden opravdu teplý overálek jen tak pro sichr a ten použiju v případě akutní zimy... ale podle mě bude v půlce dubna minimálně 15° a níž to beztak neskočí. spíš bych si tipla, že počasí bude stejné jako poslední roky a to byl duben vždy nádherný a teplý :slight_smile:
19. lis 2009 v 08:50  • Odpověz
Berto, ještě to ber tak, že když porodíš na termín, tak budeš 4 - 5 dní v porodce a pak byste měli být třeba ještě 3 dny doma... takže se dostanete ven pomalu na začátku května a to už bude opravdo teploučko. Slibujuuuuu :grinning: a kdybys měla rodit nedejbože nějak dřív, tak tu zavinovačku můžeš koupit prakticky hned...
19. lis 2009 v 08:51  • Odpověz
Se semnou sice nabavíte :grinning: ale i tak vám sděluji, že jsem přidala do albíčka svůj pupoň :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
19. lis 2009 v 09:44  • Odpověz
ahoj holky.
cher,páni to je pěkný pupendo :slight_smile: já se bavím :grinning: dnes jsem byla v první poradně :slight_smile:
19. lis 2009 v 10:52  • Odpověz
cherub: tobe to brisko uz neroste,co? teda, v 19tt jsi ho mela celkem velky,ale od te doby jen ubytek, nebo se mi to zda??
diky za radu a uklidneni, ja si to myslela:slight_smile: ted jen zjistit, co je to nanoznik :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ..
myslis, ze zavinku vubec netreba??? a v cem ten prcek bude spat? (perinu mit nebude:slight_smile:)myslim, ze u nas to bude vesele:slight_smile:
ja vsechny doporucene seznamy vybavy zkompletovala..a nasledne seskrtala..a zbyla mi jedna A4, a neprijde mi to jako tolik veci, tak jsem potesena.. jen asi jsem moc velky flegmatik, o porodu napr.nebudu vedet nic, nez si ho proziju a zadna priprava nebude :(
19. lis 2009 ve 12:14  • Odpověz
janinko a kam jsi chodila doteď, když první poradna byla dnes? :sweat_smile:

berto, jj, taky mám ten pocit, že ho mám furt stejně velký... no alespoň že tak, nedovedu si představit, že by rostlo přímo úměrně k tomu 19tt :grinning: to bych byla jak balon :grinning:

nánožník je součástí každého kočáru - hluboké korby... je to z materiálu jako ten kočár, připíná se to na korbičku, dítko má vlastně zakryté nohy, neprofoukne to, nemělo by to ani promoknout :wink:

jinak klasickou zavinovačku na spinkání v postýlce určitě kup, když nechceš peřiny. Mě se osvědčila rozhodně lépe než spací pytel. a občas jsem ji použíla i do kočárku místo deky :slight_smile:
19. lis 2009 ve 12:50  • Odpověz
cherub: diky, utvrdila jsi me v nazoru, ze nemusim mit kazdou kravinu:slight_smile:
s tim brichem je to divny - pred tydnem mi ti, kteri se mnou travili par dnu tvrdili, ze nejak rychle roste a ze na 19. tyden to urcite nevypada..spis na 7.mesic:( a predevcirem jsem tehu oznamila rodicum...sami by si vubec nevsimli!!!! zatim si uzivam, ze to nikdo nevi (krome 4lidi, kterym jsem to rekla:slight_smile:).kazdopadne se musim zacit trochu mirnit v jidle, vorvane planuju az po vanocich!!
19. lis 2009 ve 13:00  • Odpověz
jak jsi to proboha dokázala takhle dlouho tajit? to smekám :sweat_smile: já bych to nejradší vytroubila všem a to ještě ani testík nebyl zaschlej :grinning: :grinning: :grinning: ale nakonec jsem to vydržela asi týden tajit, no :confused: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

samozřejmě že každej si musí přijít na to, co pro něj kravina je a co není... my třeba teď nebudeme pořizovat lehátko do vaničky a nejspíš ani přebalovací podložku... ale jinak jsem měla poprvé taky skoro všechno a až postupem času jsem zjišťovala, co byly vyhozené peníze a co ne :wink:
19. lis 2009 ve 13:26  • Odpověz
cher,nevím odkdy jste chodily do poradny vy,ale já měla první až dnes.. předtím to byly ultrazvuky jenom.
19. lis 2009 ve 14:05  • Odpověz
tak u nás se tomu poradna říkalo od samého začátku :slight_smile: na první prohlídce potvrdí těhotenství a pak už chodím pravidelně, s močí, váží mě, měří tlak :wink:

ale tak ono jde jen o slovíčkaření asi :grinning:
19. lis 2009 ve 14:09  • Odpověz
tyden..to nejsi moc vytrvala :slight_smile: ja bych to nerikala dosud, ale myslela jsem, ze uz to je 100% videt,a chtela jsem,aby se to rodice dozvedeli primo,tak jsou to vyrkla.. nijak me nelaka se o tu radost delit, jako bych to nechtela zakriknout..preci jen, dokud klucinu nedrzim zdraveho v naruci, neni duvod se radovat.. ale je to nas prvni a posledni pokus, tak to doufam vyjde!!:slight_smile:
ja si nedovedu predstavit, mit cely byt zaplacany vecma pro mimco...a co pak s tema kramama, az z toho vyroste nebo zjistim, ze jsou nanic???:( tak to aspon trochu omezuju uz ted..samozrejme nejaky obleceni a postylku vyfasuje, ale spacaky, lehatka, prebalovaci pulty atd. jsme zavrhli - a to ne kvuli penezum, ale proste proto, ze mi to prijde zbytecne..mam v byte rada vzdusnost, prostor a jednoduchost.
19. lis 2009 ve 14:10  • Odpověz
berto, no jo, jsem poděs :grinning:

hadříky by se ti určitě podařilo prodat, i třeba jen za symbolickou cenu :wink: a cokoliv doma mít nebudeš a začneš to postrádat, tak ze dne na den prostě dokoupíš :sunglasses:
19. lis 2009 ve 14:20  • Odpověz
Berto muzu se zeptat, co myslis tim, prvni a posledni pokus?
19. lis 2009 ve 14:20  • Odpověz
cher,asi je to slovíčkaření,ale mě až dnes poprvé čekalo to co píšeš-moč,vážení,tlak..tak každý doktor to má očividně jinak.. :sweat_smile:
19. lis 2009 ve 14:23  • Odpověz
ahaaaa jani, tak to je zajímavý :confused: ještě jsem slyšela o tom že poradny začínají u některých doktorů po přidělení průkazky, ale to je nejpozději ve 12tt... Ale i tak o nic nejde, však váhu sis beztak hlídala sama a kdyby ti bylo zle, že bys omdlívala, tak by ti beztak ten tlak přemeřovali i dřív, kdyby ses zmínila... důležitý je, že dělal UTZ a pořád jsi věděla, na čem jsi :wink:
19. lis 2009 ve 14:35  • Odpověz
cher,jasně,všechno bylo zatím bez problémů,takže si z toho taky nic nedělám :slight_smile:
19. lis 2009 ve 14:52  • Odpověz
Ahojky! Včera jsem absolvovala další kontrolu a paní doktorka mě ubezpečila, že je všechno v pořádku a mám přijít zase za měsíc.Tak jsem moooc ráda a doufám,že mi to vydrží přes celé těhutenství.
Cherub: Vůbec mě nestraš s dietou. Čekuládě a bonbónům také moc neholduju, ale zato ujíždím na pečenom - bábovky, perníky... to je moje. Zrovna dneska jsem upekla perník a čtvrtku plechu už jsem zbodla :frowning2:,
19. lis 2009 v 15:04  • Odpověz
ajji, já nikoho nestraším :grinning: ale perník bych si tedy taky dala :astonished: nebo štrůdl :sweat_smile: ještě že já na pečení nejsem zručná a můj manžel sám od sebe nic neupeče, když ho nepoprosím :grinning: takže jsem docela v pohodě, k buchtám a koláčům se dostanu jen o víkendu u babičky a to prostě neodolávám a ke kafču si vezmu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. lis 2009 v 15:09  • Odpověz
Ahoj holky,
dlouho jsem tu nebyla, měli jsme toho moc, Denča slavila druhé narozky, tak pořád návštěvy, táta měl padesátku, teď je zas malá nemocná, nebyl moc čas, no...

V pondělí jsem byla na gyndě, mimčo ok, zase potvrdil holčičku, jen mám kvasinky :confounded: Jsem to měla jen asi dvakrát v životě, doktor říkal, že to je množstvím estrogenu v těhu, tak mám nějaký krém na zavádění...
Příští týden jdu na cukrovku, bude mi to dělat máma :slight_smile: a říkala, že už se to nedělá jako dřív, že mi vezmou krev ráno a pak už jen jednou, né jak kdysi, třikrát nebo čtyřikrát :unamused:

Jinak jsem včera objednala kdyblík na koupání a sepisuju si objednávku na další várku lákovek :slight_smile: A šátek, se těším. Objednala jsem i první vánoční dárek pro mimčo, světlušku Fredie od Lamaze, byla jsem s těma hračkama moc spokojená :slight_smile:
19. lis 2009 v 15:14  • Odpověz
Jo a mám další břuch v albu :sweat_smile:
19. lis 2009 v 15:16  • Odpověz
no ahoj Katy, já už tě postradála :astonished: Denisce přejeme dodatečně všechno nejlepší :dizzy_face:

Kvasinky jsou humus, párkrát jsem je taky měla a vždy z termálních bazénů :angry: :angry: :angry: ale zase pořád lepší tohle, než mnohem horší infekce. za pár dní už o nich nebudeš ani vědět :wink: :sunglasses:
19. lis 2009 v 15:20  • Odpověz
Katy, furt ho máš jakejsi pidi, ti teda povím :grinning: ale mooooc hezký :dizzy_face:
19. lis 2009 v 15:22  • Odpověz
Ahoj holky,
můžu se přidat? :wink:
19. lis 2009 v 15:42  • Odpověz
Deniska děkuje :dizzy_face:

teretyna, vítej :wink:
19. lis 2009 v 16:36  • Odpověz
teretyno, vítej :slight_smile: je třeba to tu oživit, tak doufám, že i přes dvě ratolesti doma máš stále fůru času :grinning:
19. lis 2009 v 16:45  • Odpověz
Ahoj holky,
moc děkuji za přivítání.
Jj,ač mi to nikdo nevěří stíhám všechno :grinning: Dokonce i školu.
Nevím co vám o sobě napsat..Bydlíme u Kolína v takový malý vesničce,mám dvě dítka,Kristýnku a Tomáška.Toma jsme práv brali strojkem,byl to boj.Ze začátku v pohodě a najednou se sekl a nechtěl.
Já se menuju Tereza a je mi 22 let.
19. lis 2009 v 17:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.