• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky jaro 2010 ♥♥♥

(Zamčená)
20. října 2010 
tak tomu říkám dokonalé představení :grinning: Obdivuju tě, že jsi šla do třetího dítka a ještě u toho děláš školu :sweat_smile: ale třeba taky někdy změním názor :grinning: ne teda na školu, tam už se nikdy vrátit nechci :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
19. lis 2009 v 17:11  • Odpověz
Terka: téda to smekám - mít dítě v 17 a záhy se pustit do dalších - je to pěkný a v dnešní společnosti chvályhodný :wink:
19. lis 2009 v 17:37  • Odpověz
skretik: to znamena, ze jsem jeste nikdy tehotna nebyla, ani jsem se nesnazila..a at uz toto vyjde, nebo ne, uz se taky snazit nebudeme... tak proto doufam, ze to klapne..
19. lis 2009 v 18:10  • Odpověz
autor
teretyna ahoj vítám tě :slight_smile:

a kde máme martinku už tu dlouho nebyla doufám že furt nešaší s tim zubem :unamused:

mě tu dneska nep§ůjde proud vyměňujou tu trafostanici tak bude výpadek to bude nudááá :sweat_smile:
20. lis 2009 v 07:27  • Odpověz
musilko :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: jen tě chci pozdravit :slight_smile: a koukám jak ti přibývají týdny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: mám z tebe velkou radost :wink: :slight_smile: :dizzy_face:
20. lis 2009 v 07:51  • Odpověz
Krásné ráno :slight_smile:

Martinka do středy rekunstuovala byteček a včera byla na PINK :grinning: takže zoubek ji snad nebolí a brzy na nás kukne :confused:

Musilko, tak bez proudu bych se šla asi brzo picnout :grinning: :grinning: :grinning:
20. lis 2009 v 07:52  • Odpověz
autor
na PINK jéééé to bych taky frčela mám jí docela ráda :slight_smile:
a picnout se asi půjdu no ale aspoň si přečtu konečně novou maminku :grinning: a přeberu prádlo mám to naházený v koši bez ladu a skladu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: a vyndám myčku a zas narovnám no prostě mám na ty čtyři hodiny co to nepůjde co dělat :grinning:
20. lis 2009 v 07:55  • Odpověz
no jak to tak píšeš, tak bych možná taky takový výpadek uvítala, ale to by si Nikolku musela vzít mamka a já bych mohla v klidu protřídit další věci, který leží ve skříni jen tak ladem... a vůbec je tady poměrně dost co dělat a el. k tomu není potřeba :sweat_smile: no ještě že mi není tak přáno jako tobě :grinning:
20. lis 2009 v 08:00  • Odpověz
autor
cher :grinning: no už mám bejt dvě minuty vypnutá a zatím nic :confused: :sweat_smile:
20. lis 2009 v 08:01  • Odpověz
možná někde zrmzli :grinning: alespoň u nás tedy mrzne, myslím, že manžel ráno hoooodně nadával, když musel škrábat auto :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. lis 2009 v 08:03  • Odpověz
autor
cher tady taky škraboškali a máme jinovatku po celý zahradě ráno jsem se lekla že napadnul sníh jak bylo bílo a ona to jen jinovatka :sweat_smile:
20. lis 2009 v 08:05  • Odpověz
Dobre ranko devcatka, po dlouhe dobe se zase hlasim!!!!

Vcera jsem byla na PINK a bylo to vyborne!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: A taky mame nove autiko :dizzy_face: :dizzy_face:
20. lis 2009 v 08:08  • Odpověz
A co je tady noveho?
20. lis 2009 v 08:08  • Odpověz
tak jinovatku jsem nestihla, protože tu jinak krásně svítí sluníčko, tak už určitě roztála :sweat_smile: ale parkoviště je ve stínu, takže je to jasnééééé :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a to má můj chlap ještě štěstí, že první letošní škrábání vyšlo na mě, ale protože jsme nebyli vybavení, tak jsem to musela dělat klasickou stěrkou na okno :grinning: no a jak jsem byla vzteklá, tak jsem koupila první škrábadlo co mě potkalo...
20. lis 2009 v 08:09  • Odpověz
Čau marti, taky jaký to bylo včera? co mimouš, neprotestoval k vůli té hlasité hudbě???
20. lis 2009 v 08:12  • Odpověz
Cher no bylo to zvlastni, cely to prozival se mnou, kopal jak o zivot:grinning: ale asi se mu to libilo:wink: byl to uzasny zazitek!!! Vic takovych:wink: Klidne bych na ni jela znova, ale mrzelo me, ze nemuzu byt zase pod podiem :sweat_smile: :grinning:
20. lis 2009 v 08:34  • Odpověz
Tož pod podiem by tě asi ti fanoušci alá maniaci udupali :confounded: ale neboj, určitě tu nebyla na posledy, tak příště už bez bříška si stoupneš pod podium už dva dny před začátkem koncertu :grinning:
20. lis 2009 v 08:37  • Odpověz
No jasnyyyy.. bylo to maso, dokonce si s nima podavala ruce:wink: hazela jim ty klacky od bicich:grinning: no doufam, ze to bude na youtubku, bych to zkoukla znova:wink:
20. lis 2009 v 08:41  • Odpověz
Market jak dlouho trval ten 3D UZ u Cepelika?

Ja mam od 16 cvicak a UZ od 14, tak nevim jestli cvicak nemam posunout?
20. lis 2009 v 08:47  • Odpověz
Ahojky,
tak jsme se vrátili ze školky,dneska bylo focení,chtěla jsem mít na vánočních fotkách letos oba dva a ne jen Týnku.No byl to boj,Tom se nechtěl nechat vyfotit,nakonec jsme ho ukecali na traktor :grinning:
My jsme se o Týnu snažili ještě půl roku,kdyby se povedla hned,měla bych jí v 16-ti :wink:

martinka.t:neznáš Čepeláka?Tu pink závidím,já už mám takovej pupek,že nemůžu jít ani na kulečník :frowning2:

jinak jsem chtěla napsat e mi kolikrát nedocvakne klávesnice a nenapíše se mi písmenko,tak abyste si nemyslely,že neumim česky,koukala jsem toti na ten příspěvek ze včerejška :grinning:
20. lis 2009 v 09:49  • Odpověz
Teretyna neznam:wink:

Fakt vyborny koncert:wink:
20. lis 2009 v 09:55  • Odpověz
martinka.t:a budeš rodit v MB?Já jedu opět směr Nymburk :grinning:
20. lis 2009 v 10:00  • Odpověz
Teret tady bych si nenechala zasit ani prst:grinning:

Chodim do Turnova, tak mu taky zustanu verna:grinning:
20. lis 2009 v 10:05  • Odpověz
Holky berete nejake vitaminy? Ja ted resim jestli si mam nejake kupovat a jsem z toho zmatena. Nejsem si jista, ze do sebe dostavam dost. Snazim se jist vitaminy, ale treba rryby do sebe vubec nedostanu a ze bych jedla hodne vyvazenou stravu mi taky nepripada, tak nevim. Moje sestricka rikala, ze je jist nemam, ze az pak pri kojeni, ze ted je to zbytecny, ale ja nevim
20. lis 2009 v 11:06  • Odpověz
tak už jsme doma a už se dneska ani nehnu :confounded:

skretik, moje doktorka mi říkala, že vitamíny jen v prvním trimestru - listovku atd... jenže teď jsem přešla k doktorovi a ten mi povídal a docela hodně se divil, že nic neberu, že bych měla :rolling_eyes: a teď si vyber? Prý je široká škála vitamínů pro druhý a třetí trimestr, měly by obsahovat železo, listovku a doporučil mi něco si koupit. Prý to bude přínosné nejen pro mě - pleť, vlasy, nehty, ale i pro mimčo...

já sama taky nevím, váhám... prý se po vitamínech rodí velké děti... nevíc když mám tu cukrovku, tak to je taky předpoklad pro velké dítě. to pak budu rodit 5ti kilového macka, ne? :astonished: Fakt jsem na vážkách a neumím se rozhodnout. navíc ty ceny vitamínů tak nejsou nic moc :pensive:
20. lis 2009 v 11:15  • Odpověz
Cher kde jsi litala?

Ja beru Calibrum, ale mudra v poradne rekla, ze tak ob den;)

S tou velikosti mimina po praskach je to pry jenom kec:frowning2:

To Calibrum stoji asi 250 :wink: coz mi neprijde hrozne :confused: :wink:
20. lis 2009 v 11:20  • Odpověz
Cherub ja se prave taky nemuzu rozhodnout. Do ted jsem brala kyselinu listovou a calibrum babyplan (obden) a ted nevim :confused: . Je toho tolik, tak si asi neco vyberu a budu to zobat jak si vzpomenu, treba taky obden nebo fakt nevim :unamused:
20. lis 2009 v 11:21  • Odpověz
Marti, na nákupech na víkend, kde jinde :sweat_smile: ale už to nedávám s dítětem, kočárem a břuchem :confounded:

No brát obden to Calibrum ještě jde, ale kdyby bral člověk doporučené dávkování - 2x denně, tak to má sotva na měsíc :rolling_eyes:

no jestli děti po vitamínech víc přibírají nebo asi nikdy nezjistíme, protože názory jsou tak 50:50... jenže to je tak u všeho a fakt nevím :unamused:
20. lis 2009 v 11:28  • Odpověz
Cher Calibrum pisi jednou denne:wink:

Musis to sama citit no.. ja vim, ze me to nezabije je brat a co Te nezabije to Te posili:grinning:
20. lis 2009 v 11:33  • Odpověz
Jdu do lekarny :grinning:
20. lis 2009 v 11:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.