• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky jaro 2010 ♥♥♥

(Zamčená)
20. října 2010 
tož mě lékárník říkal 2x, když jsem se ho ptala... že on chtěl vydělat jouda jeden :astonished:

tak jak já to cítím? vypadám hrozně a věřím, že mi žádnej vitamín fakt nepomůže :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ale tím, že to budu brát ob den nic nezkazím že :confused: :sunglasses:
20. lis 2009 v 11:39  • Odpověz
Tak jsem zpatky z lekarny a problem vyresen :grinning: . Tech vitaminu tam teda bylo :confused: .
Nakonec mam Calibrum Mami (pred tim jsem brala babyplan, tak pry mam zustat u stejne znacky) a lekarnice rikala, ze je tam sice doporucena davka 2xdenne, ale at to tak urcite neberu, ze staci 1denne a jestli mam apson trochu vyvazenou stravu, ze staci obden, takze to budu brat asi zhruba obden, jak si proste vzpomenu :wink:
20. lis 2009 ve 12:03  • Odpověz
Cher ja myslim, ze nic nezkazis.. tak si ber jenom 4x tydne:wink:

Jinak Nikolce prejeme vsechno neeeeej k svatku :dizzy_face: :wink:

Sker acha ja mela za to, ze je tam jednou denne:wink:
20. lis 2009 ve 12:26  • Odpověz
jéééé Nikolka moc děkuje :slight_smile:
20. lis 2009 ve 12:37  • Odpověz
:wink: bude dortik nebo co dostane za darecek? Ja si udelala radost a koupila si takovy kabatek snehove bily s ouskama na kapuce a rukavickama na cestu z porodnice :dizzy_face:
20. lis 2009 ve 12:53  • Odpověz
autor
tak ufff už konečně zas anhodili elektriku tak si jdu uvařit aspoň poblifku z pytlika. Marti ten UZ trval tak těch 35 minut cca ale když by prcek nespolupracoval tak tě pošlou projít. ALe myslim že i tak to dýl než hoďku nebude :wink:
20. lis 2009 ve 12:55  • Odpověz
marti, dostala doktorskou sadu, protože nám tady poslouchala srdce na zádech pomocí pecek do mp3 přehrávače :grinning: pak koupíme punčošky a nějaký kokino co si vybere v obchodě :wink:
20. lis 2009 ve 13:00  • Odpověz
Musil uz mas vyrobeny kolac s tema plinama :grinning: ?
Cherub taky preji Nikol vse nej :grinning: .

Tak jsem si hned novy vitaminek zobla a nevim jeslti to zpusobil primo ten vitamin, ale po chvilce jsem bezela pozdravit zachodovou misu :confounded: . Ach jo, kdy uz ty nevolnosti prejdou? doufam, ze nebudu patrit k tomu malemu procentu co je mu zle cele tehu :rolling_eyes:
20. lis 2009 ve 13:04  • Odpověz
Market diky.. musim tam stejne zavolat.. pac v telefonu mam 14 a v kalendari mam 14:30 :confused: a ted babo rad:wink:

Jeee to je roztomily:grinning:
20. lis 2009 ve 13:04  • Odpověz
autor
skretik ještě jsem to nějak nestačila zpracovat :grinning:

já tam byla ve tři a vzali mě asi před půl čtvrtou měli tam dost lidí :wink: takže radši taky počítej se skluzem :wink:
20. lis 2009 ve 13:17  • Odpověz
jo acha:frowning2: no takze to radeji presunu ten cvicak:wink:

Dekuji:wink:
20. lis 2009 ve 13:19  • Odpověz
A uz citime pohyby pres pupek, to je sranda :dizzy_face:
20. lis 2009 ve 13:20  • Odpověz
autor
marti třeba ne třeba to u nás byla náhoda ale radši to přesuň ať nejsi ve stresu z nestíhačky :wink: Co plánujete na vík holky ??
Já asi nic moc válečku doma :slight_smile: dneska jde tatík do akce páč se dneska ráno kamarádovi narodila holčička tak jí jdou zapít aby byla zdravoučká holka jedna takže v sobotu bude nepoužitelnej a v neděli má hokej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. lis 2009 ve 13:21  • Odpověz
Skretik děkujeme :wink:

Musil, my nebudeme o víku dělat skoro nic... není mi jaksi dobře už od včerejšího večera a vůbec nevím, co to má znamenat... takže zítra jedeme akorát k našim, kde si stejně lehnu a v neděli budeme odpočívat, popřípadě půjdeme na prochajdu, nebo tak :slight_smile:
20. lis 2009 ve 13:26  • Odpověz
autor
cher takže taky relax program :slight_smile: a Nikouškovi vše nej !!!
20. lis 2009 ve 13:27  • Odpověz
Tak my mame plany jasny!!! Uklid, uklid, uklid...
20. lis 2009 ve 13:35  • Odpověz
autor
Dobré ránko :slight_smile: Tak jak po víku ? u nás tak všelijak v noci mi tvrdlo břicho vyspala jsem se naprd tak budu dneska celej den jak osina v zadku :sweat_smile: ale jinak fajn dneska se budu válet a nic nerobit :wink:
23. lis 2009 v 08:07  • Odpověz
Ahojte holky,
vítám Vás po dlouhé době :slight_smile:)
koukám, že řešíte vitamínky....mě tedy doktorka řekla, že bych měla brát vitamíny celé těhu..takže teď beru femibione 400, beru to tak obden, abych to do sebe neládovala každý den, když ještě beru prášky na štítnou žlázu...a te´d občas do sebe nacpu preventivně vitamíny na imunitu, co máme v práci....jenom doufám, že ta chřipajzna se nám vyhne....
Jinak vítám nové holčiny :slight_smile:
23. lis 2009 v 08:13  • Odpověz
autor
já na chřipku jím prevenar můžou ho těhule a prej fakt pomáhá. Tak každý ránko jeden vycumlám a doufám že se mi ty viry i bacily vyhnou :sweat_smile:
23. lis 2009 v 08:14  • Odpověz
Hola hej....

Jak bylo o viku?
23. lis 2009 v 08:23  • Odpověz
Ahoj Musilka....o prevenaru jsem taky slyšela...asi je lepší něco bráti :slight_smile: Prosím tě bereš něco na to tvrdnutí břicha...to mě se taky stává....tak přemýšlím co na to koupit..prý magnesium je na to dobré, je to pravda?
23. lis 2009 v 08:23  • Odpověz
autor
misk magnezko buď šumivý ale to mi nechutná pít tak mám tablety magne B6, nebo magnesii lactici docela to zabere no :wink:

ahoj marti !!! Marti musím zrušit to polsko je mi to strašně líto ale manža mi zřejmě padne s virozou a táta leží v němcích s angínou takže nemám jak .... A pak už tam nepojedu páč tam bude před vá¨noci strašněj mumraj. Moc mě to mrzí jsem slibotechna a pak prd promiň :frowning2:
23. lis 2009 v 08:27  • Odpověz
Market to nevadi!!!! To je v pohode!!! Vubec si s tim nedelej hlavu, at jsou vsichni v poradku!!!!!

My si mozna udelame vylet a nebo si to nechame dovest z toho Dina:grinning:

Mame nove autiko, tak ho musime projet:grinning:
23. lis 2009 v 08:40  • Odpověz
autor
marti co máte ??? My se teĎ příští týden začnem taky konečně poohlížet. HOnza ještě vykoumal že by měl mít vpráci nárok na bezúročnou půjčku tak asi jí vezmem a koupíme to fárko. :wink:
23. lis 2009 v 08:41  • Odpověz
Market Octavii II combi :dizzy_face:

Tak to je skvele, koukam, ze ty pujcky maji skoro vsude :wink:
23. lis 2009 v 08:46  • Odpověz
autor
jakou bavičku ??? A příští středu začínají ty porod kurzy :wink:
23. lis 2009 v 08:50  • Odpověz
Stribrnou:wink: vsechno v elektrice nadherna!!! :dizzy_face:

Oukej.. pocitam s tim, mam to zapsane v kalendari a kde se slezeme a v kolik?
23. lis 2009 v 08:52  • Odpověz
autor
ty jo to je pěkný doufám že taky kápnem na nějaký dobrý autíko....
No je to od šesti tak za deset šest na výstavku tam naproti zastáce před vlezem do toho dvora jak je Slunce ?
23. lis 2009 v 08:55  • Odpověz
Oukej:wink:

Market urcite jo a kdybyste chteli, tak Vam muzeme dat kontakt na toho pana co od nej mame my!!!! Nasel nam ji on, jenom jsme mu rekli pozadavky a druhy den nam volal, ze ji privezl a ceka na nas :dizzy_face:
23. lis 2009 v 08:58  • Odpověz
autor
marti a kolik jste mu dali za to že to našel ? klidně do IP :wink:
23. lis 2009 v 09:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.