• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky jaro 2010 ♥♥♥

(Zamčená)
20. října 2010 
autor
já tebe tipuju na holku :wink:
11. zář 2009 ve 13:50  • Odpověz
No me to taky kazdy takhle rika!!! Ale prave tem babskym tipum moc neverim!!! No uvidime:stuck_out_tongue_closed_eyes: ja ani nevim co by mi k tobe slo :sweat_smile: :wink: mozna spis ten kluk no:stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. zář 2009 ve 13:53  • Odpověz
autor
uvidíme prostě se ty naše pak vemou a budem příbuzný :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak koukej ať ta vaše holčička má pořádný věno :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. zář 2009 ve 13:54  • Odpověz
Tssss.. hele my budeme kluk jako buk a nevestu uz mame, teda si 4, takze si bude muset hodit kostkou:grinning:
11. zář 2009 ve 13:58  • Odpověz
Necháte si říct pohlaví a nebo se necháte překvapit? Já bych si ho chtěla nechat říct, ale mám strach aby to nakonec vyšlo a třeba místo plánované holčičky na nas nevykoukl chlapeček. Ale to by snad v dnešní době už měli 100% poznat.?
11. zář 2009 ve 14:00  • Odpověz
autor
třeba paroubek za chvíli zařadí do programu polygamii tak je bude moct mít ten váš kluk jako buk všechny :grinning: a vůbec my čekáme taky kluka a von zůstane u maminky :grinning:
11. zář 2009 ve 14:00  • Odpověz
autor
ajjik no na normálním uz se stává že se to splete ale na 3 D UZ se to nesplete takže se omylu nebojím určo to chceme vědět :wink:
11. zář 2009 ve 14:01  • Odpověz
A na jakých jste zatím byli vyšetřeních? Já chodím jen ke gynekoložce a ta mi dělá vnitřní utz. Ale minule mi brala krev a 21.9. jdeme na screening, kde se dozvíme i výsledky té krve.
11. zář 2009 ve 14:04  • Odpověz
autor
ajj jsem po krvi aj screeningu a teĎ 22.9. jdu na další odběry jsou to další genet. testy krevní skupina pohl. breberky a krevní obraz. jinak UZ mi do 12 tt dělal udr taky vaginální a ve 14 tt na screeningu už přes břuch :wink:
11. zář 2009 ve 14:06  • Odpověz
No me uz ted delal i brisakovej, ale i vnitrni:wink: trikrat jsem byla na UZ a z toho jednou mi delali UZ screening, jinak nic...

a 8.10. jdu na odbery :wink:
11. zář 2009 ve 14:10  • Odpověz
autor
jo a pak jdu 1.10. do poradny a pak za týden na UZ nebo tak nějak nemám tu u sebe diář a na datumy nemám hlavu :grinning: každopádně na příštím uz už budem snad vědět jestli pindík nebo pipina :grinning:
11. zář 2009 ve 14:36  • Odpověz
V kterym mesici uz to muze byt videt? :confused:
11. zář 2009 ve 14:40  • Odpověz
autor
kámoška teď byla na UZ byla 18+5 už jí to řekl mudr. Já půjdu na UZ až vlastně ve 20 tt tak už to bude určo taky viditelný
11. zář 2009 ve 14:42  • Odpověz
jee tak to jsem zvedavka:grinning: :dizzy_face:

Ja se pomalu pakuju a tahnu smer Bondy a pak domky... tak hezky vikendos vsem:wink:
11. zář 2009 ve 14:45  • Odpověz
autor
oki měj se krásně užijte si krásný vík holky :slight_smile: a opatrute pupky :slight_smile:
11. zář 2009 ve 14:47  • Odpověz
Čau ženy, je tu ještě někdo, nebo jste šlly odpočívat?

Koukám, že se bavíte o pohlaví, záleží, jak je doktor u UZ šiovnej, ale prej je to vidět už cca od 15tt :wink:
11. zář 2009 v 15:23  • Odpověz
jé, ahoj a pěknou sobotu, tady se ale včera kecalo :wink: já byla nějaká rozlítaná a pak jsem z toho vytuhla, že jsem ani neviděla na televizi a ani na monitor... tak jdu dočíst :wink:
12. zář 2009 v 09:59  • Odpověz
musilko, mě se líbí, jak jsou ty naši mazlíčkové nenápadní a jak vyžadují pozornost, taky mu už říkám, že od března bude mít po hehe...
12. zář 2009 v 11:31  • Odpověz
jinak zlehka dočítám, už jsem uvařila oběd a zdlábli jsme ho při colombovi.

jinak já na sobě zatím pupajs moc nepociťuju, spíš vypadám jako se špekem, co nejde zatáhnout, ale to přijde, co? :grinning:
12. zář 2009 v 11:32  • Odpověz
musilko, ty jsi ale nakupovací šílenec :grinning: super :wink:
12. zář 2009 v 11:39  • Odpověz
autor
Nazdárek pěknou sobotu všem ráno jsem byla v CAčku tak jsem si koupila nový těhu gatě moc pěkný jen ty černý tam neměli :pensive: tak mám rifle ale docela pěkný. Zaslintala jsem si nad casuálem a šla se nacpat do mekáče a teď je mi zle :sweat_smile:
12. zář 2009 v 15:02  • Odpověz
tak sobota skoro končí a já stihla jen uvařit a schrupnout si... zítra bych chtěla projít oblečení, co ještě budu moct nosit a teprve pak bych vyrazila po krámech :grinning: ve čtvrtek jsem sháněla 3/4 těhu legíny, ale nesehnala jsem je. největší velikost normálních mě tlačí... tak ještě zkusím háemko, třeba uspěju tam...

musilko, asi mám mezery, co to je casuál???

tak já se dneska nadlábla špaget :grinning:
12. zář 2009 v 19:50  • Odpověz
Kuwa, holky, to jste mi nemohly napsat IP, že jste tu??? Jsem vás málem nenašla :sweat_smile:
12. zář 2009 ve 21:08  • Odpověz
ahoj Katy :wink: :grinning:
12. zář 2009 ve 21:10  • Odpověz
Jinak zdravím všechny, dneska jsme měli náročný den, nebyli jsme vůbec doma, ale za to na vzduchu a bez Nikolky... na jednu stanu prima odpočinek a na druhou docela záhul, protože jsem nachodila kilometry a jsem úplně tuhá :sweat_smile:

co děláte takhle v sobotu večer :slight_smile:
12. zář 2009 ve 21:12  • Odpověz
cherub, čau, jste se zdejchly, jsem našla akorát nějaký další březen, ale ten zamkly, už jsem chtěla psát Musilce, jestli někam chodí :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Malá konečně usnula, dneska to moc nešlo, protože jsme byli u tchýně na obědě a než jsme se vrátili... No šla spát až o půl třetí a spala do půl páté :confused:

Já studuju na netu jména, páč nemáme moc představu. A co se líbí mě, se nelíbí Michalovi a naopak :confounded:
12. zář 2009 ve 21:20  • Odpověz
tak u nás už se naštěstí spí od 8h, tak máme veget. Nikouš už mi přes den prakticky nespí, takže večer usíná celkem klidně a brzy, tak jsem za to ráda :sweat_smile:

já jsem psala musilce IP hned jak se vytratila, tak jsem byla informovaná co a jak :grinning:

se jménama máme taky problém. Hlavně tedy pro kluka. Ještě bude boj :sweat_smile:
12. zář 2009 ve 21:26  • Odpověz
Jsem teď ani na koni moc nebyla, nebyl čas, předevčírem jsme byli pryč, včera jsme se večer hádali s chlapem :angry: :sweat_smile: , dneska jsem nebyla doma... Ale dneska jsem zapátrala a našla :sunglasses:

Denča mi nespala nic moc skoro do roku, takže teď si to odpolední spaní užívám, doufám, že jí to dlooouho vydrží :slight_smile:

cherub a co máte pro holku?
12. zář 2009 ve 21:38  • Odpověz
pro holku máme, ale je to tajný :grinning: je tady dost šmíráků a nechci aby to věděli, pak se to dostane fofrem dál a zase mi to budou všichni rozmlouvat jako poprvé :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. zář 2009 ve 21:41  • Odpověz
autor
Ahojda :grinning:
kat omlouvám se že jsem nepíšla včera už mě to napadlo když jsem tě tu na oři viděla :sweat_smile:
Jinak s jménama taky bojujeme manža má šílený představy :confounded: :confounded: :confounded: ani jedno jméno co vybral se mi nepáčí :sweat_smile: Ale řikám si že si to mimčo přece vytlačim já tak ať si trhne bude se jmenovat podle mě :grinning:
Jinak včera jsme jeli na hovňostroj do jičína na město pohádek a oni to pošoupli měl bejt v půl devátý a byl až bůhví kdy a já se tam složila :confounded: :sweat_smile: tak mě manža po půl devátý naložil do auta a odvezl do pelechu. Docela jsem se z toho vyspala podle mě jsem málo pila včera :unamused:
13. zář 2009 v 08:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.