• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky jaro 2010 ♥♥♥

(Zamčená)
20. října 2010 
tak to je super!!!! :dizzy_face:
24. lis 2009 v 10:15  • Odpověz
Hele holky jak jste tady jednou rikaly, ze Vas picha na boku, jako kdyz bezite a spatne dychate, takova bolest. Kvuli cemu to je? :confused:
24. lis 2009 v 10:25  • Odpověz
to jsou všelijaké úpony, které si roztahují a proto píchají... a jestli tě něco píchá třeba těsně pod žebry nebo tak, tak můžeš mít skříplej nervík :confused:
24. lis 2009 v 10:27  • Odpověz
je to vetsinou kdyz se hnu:frowning2: no tak snad to prestane :wink:
24. lis 2009 v 10:34  • Odpověz
přestane to po porodu :grinning: řekla bych že čím vyšší stádium těhu, tím je to horší... mě to bolí při rychlejší chůzi a nebo třeba když kašlu... hrozně to tam píchá... musíme vydržet :sunglasses:
24. lis 2009 v 10:51  • Odpověz
No pekne vyhlidky!!! Sakrbleeeee... ja chci byt chlaaaaaaap :grinning:
24. lis 2009 v 10:55  • Odpověz
ahoj kočky, já vás flákám, co? ale myslím na vás stále, občas juknu, jen nějak nejsem schopná psát.

to je šílený, jak koukám na tt, jak to letí. Já už intenzivně vyšiluju kvůli kočáru, bohužel v krámu na dvojky jich je zoufale málo nebo takový šílený tanky, že bych neprojela dveřma. nechápu, který pako napadá dělat kočár 95 cm široký, to aby všude byly vrata :confounded: no nic, rozčiluju se kvůli němu docela často. pak taky zírám, kolik prázdný váží. Je to děs. některý je odlehčený, to pak váží 12-15 kilo a některý tanky 22-25. Bohužel bydlím "na kopečku", tak se mi nechce kupovat těžký a tlačit se s ním jako mezek :confounded: takže tak :pensive: chystám se do specializované prodejny v Kolíně, kde mají kočárky i v prodejně ne jenom na prospektu. to bych ty prodavačky utloukla, když mi řeknou, tak si ukažte, my vám tady podáme prospekt a můžeme vám ho objednat. Jo, vy ho chcete ohoupat a ošahat??? tak to nejde. nashledanou.....

musilko, vím, že jsi mi posílala odkaz na dorjan, ale ten je zrovna ten, co váží 22 kg, tak až ho uvidím na živo, třeba budu chtít tlačit jako mezek, je cenově dost ok. ty odlehčený jsou i o desítku dražší :confounded: hlavně ceny jsou většinou jen za sporťák a korbičky prodávají u některý značky i za 4 litry za jednu, takže maso... ale už jsem se smířila s tím, že místo ojetýho auta bude kočárek pro miláčky :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

jinak si myslím, že jsem nakupovací šílenství celkem ustála. výbavičku tak nějak mám, teď zbývají kromě toho kočáru autosedačky a nějaké drobnosti jako teploměr, flaštičky a dudlíky :grinning:

co vy??? už to máte za sebou nebo jste ve vyšilujícím procesu????? :grinning: :grinning: :grinning:
25. lis 2009 v 06:41  • Odpověz
autor
zlati já osobně u dvojek bych šla do teutonie nebo easy jak píšeš prostě bysme se uskromnili na autě ale kočár bych na něj chtěla lehkej :wink: páč tady jsou taky krpály a děsivej terén :wink:

Výbavičku no včera jsem ještě na netu objednávala nějaký serepetě asi za 1500 :sweat_smile: ale už mi toho taky moc neschází chůvičky matrace a kosmetika no. Ale nálet na lékárnu udělám až po vánocích. A chůvičky dstanem nejspíš k vánocům od táty takže jen ty dvě matrace. Jednu sem do postýlky a jednu k mamce :wink: a nějaký hračky z toho ještě nemám nic.Někde mám napsanej chytrej seznam budu ho muset vytasit :grinning:
25. lis 2009 v 08:56  • Odpověz
Hezké ráno :slight_smile:

kašlete na hračky, víte kolik věcí potom dostanete od přátel a známých???? a většinou to budou právě hračky a chrastítka :grinning:

jinak my stále nic neřešíme, krom kočáru, autosedačky a lehátka nemáme vlastně nic :sweat_smile: :grinning: ale budu to řešit až po vánocich, protože dostaneme penízky :sunglasses:
25. lis 2009 v 09:12  • Odpověz
autor
cher no já to nebudu přehánět ale chtěla bych něco od lamazze tak po vánocích skočím do hračkárny pro blešku Anežku :grinning: A taky chci koupit lehátko od fisher p. Ale pesně jak píšeš až po vánocích až budou korunky :confused: :sweat_smile:
25. lis 2009 v 09:14  • Odpověz
na jednu stranu jsem za Vánoce strašně ráda, ale na tu druhou mě šíleně točí :sweat_smile: jsem asi rozpolcená, nebo co :grinning:
25. lis 2009 v 09:27  • Odpověz
autor
cher to já je mám strašně ráda :grinning: dokonce už jsem včera v kuchyni udělala už vánoční výzdobu na stole a parapetu :grinning: :grinning: :grinning: jsem úchyl ale to v neděli už je první adventní tak mám nárok :grinning:
25. lis 2009 v 09:41  • Odpověz
Hojte kocenky!!!! My nemame lautr nic krom jedne krabice oblecku! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. lis 2009 v 09:41  • Odpověz
autor
marti tak po vánocích vyrazíme do víru velkomětsa nakupovat :grinning:
25. lis 2009 v 10:11  • Odpověz
market oukej... chci do toho tesca

Mam doma nejaky seznam vybavicky,a le prijde mi to jeste brzy:grinning: a stejne jako Cherub, po Vanocich budou penizky, tak se to bude nakupovat nejlepe :grinning:
25. lis 2009 v 10:14  • Odpověz
autor
marti těšim se na povánoční výprodeje právě do tesca :grinning: ale i tak celkově všude si myslim to bude po svátcích za výhodnější ceny :slight_smile: :wink:
25. lis 2009 v 10:40  • Odpověz
tak jsem zpět od doktorky, též mě skolila chřipka :confounded: ale má to výhodu, že manžel dostal OČR, tak bude s námi týden doma :slight_smile:

a chtěli mě naočkovat na prasečí chřipku :astonished: ale ne kvůli těhotenství, prý jsem jim přišla v seznamu rizikových pacientů z ministerstva zdravontictví :astonished: :rolling_eyes:
25. lis 2009 v 11:03  • Odpověz
autor
cher taky mi volali taky jsem díky astmatu na seznamu ale píchnout bych si ten sajrajt nedala. U nás ve špitálu 99 % personálu odmítlo i zkušení staří doktoři. Mám na to svůj názor udělali akorát mediální bublinu a někdo si dosti namazal kapsu když stát za miliardu koupil očkovací látku. Ráda bych věděla který příbuzný jakého ministra v té výrobní společnosti pracuje. :slight_smile:
25. lis 2009 v 11:09  • Odpověz
Market, tak pak muzeme vyrazit spolu...
Jinak ta streda tedy plati, ju?:wink: co si mam vzit a kolik penizku sebou?

Cher jak to, ze jsi rizikovy? Ja bych si to take nenechala pichnout! Naserou do tebe akorat nejaky svinstvo!!!! Jeje.. tak se aspon vsichni vylecite.. :wink:
25. lis 2009 v 11:13  • Odpověz
autor
marti ještě budu tý porodní as. volat zaplatim si rovnou celej kurz jinak myslím že to bude tak kolem stovky zkusím to vyčmuchat na netu. Beru si ssebou blok páč si hoveno pamatuju tak budu psát asi nějaký přezuvky předpokládám a to by mělo být vše ještě ti dám vědět budu jí volat v pondělí jsem s ní tak domluvená.
25. lis 2009 v 11:16  • Odpověz
Market, tak ja bych si to asi platila po kurzu, nevim bojim se aby mi do toho treba neco neskocilo:wink: hele a musil bude chodit taky? maja rekl, ze ne, tak abych tam pak jako jedina trubka nebyla bez muze :confused:
25. lis 2009 v 11:18  • Odpověz
autor
marti nebude. Asi bych ho ukecala ale čuměl by tam jak sůva a já nemám náladu se na tu jeho otrávenou držtičku koukat to mic stačí doma :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. lis 2009 v 11:24  • Odpověz
Oukej, tak se budeme stridat a zastaneme si ty otce samy dve:grinning:
25. lis 2009 v 11:26  • Odpověz
autor
O.k. já klidně budu dělat tatínka sednu si na gauč a ty budeš vařit a přebalovat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

už jsem to našla takže je to 7 lekcí

1)Závěr těhotenství
2) I.doba prodní
3) II.,III.,IV. doba porodní
4) šestinedělí
5)kojení
6) péče o miminko
7) aromaterapie a masáž miminek

Jednotlivé lekce 200 Kč
celý kurz 1200
Kdy? Středa od 18:00 do 20:00
25. lis 2009 v 11:31  • Odpověz
Marti, asi astma :confused:

Musilko a ty jako astmatička, nebavila ses s alergoložkou o případné sekci? my tohle teprve budeme řeišt, ale po první porodu a zkušenostech mi naznačovala, že by se ani nebránila tomu, mi CŘ doporučit :fearful:
25. lis 2009 v 11:45  • Odpověz
autor
cher já jsem sice dispenzarizovaná ale už jsem na alergo skoro 2 roky nebyla :sweat_smile: nějak nebyl čas a stejně do mě furt prala akorát pulmicort a takový ty kortikoidový srajdy a tomu jsem se během IVF chtěla vyhnout takže jsem před dvěma lety prostě přestala k ní docházet. Zyrtek mi píše obvoďák a inhalátor jsem si ukradla v práci. Ale teď stejně už asi tak ten rok trable nemám krom pylový rýmy a prachu. Takže to řešit nebudu :wink:
25. lis 2009 v 11:50  • Odpověz
no já mám chronické astma, takže mám vesměs klid celý rok, ale jakmile jsem nemocná, tak je to v řiti, protože se mi rozjede a pak třeba měsíc trvá, než se zase "uspí"... a pak při velké fyzické zátěži se mi objevují problémy s dýcháním, takže první porod jsem prostě udýchat nemohla... když mi začali dávat kyslík, tak jsem měla štěstí, že na sekci už bylo příliš pozdě. Kdybych nebyla tak otevřená, tak bych měla pravděpodobně akutní císař :confounded: Jinak beru Miflonid a Ventolin, ale občas to flákám, to se přiznám :sweat_smile: :zipper_mouth:
25. lis 2009 ve 12:03  • Odpověz
čauky, tak zase číhám :wink:

musil, teutonia má plastový kolečka, jinak se mi líbí a to bych se tady po... samé kočičí hlavy a kostky... bydlím v centru... to by se mi zasekávaly do těch spár a já bych prcky tak leda vyklopila...

my chůvičku kupovat nebudeme, v našem 2+kk by to bylo zbytečný :grinning: a jakou budeš kupovat kosmetiku? já myslela, že čím míň, tím líp... no ještě si nechám poradit, možná zajdu za pediatričkou, jestli třeba nemají nějaký rady :grinning: hračky zatím neplánuju kupovat, to si myslím, že i něco dostaneme, u toho jsem v klidu.

jen jsem chytla depku, protože jsem vyprala oblečky a vešlo se mi to do jedné pračky a to jsem ještě přidala 2 prostěradýlka, tak jestli toho není málo... uvidím, dokoupit se to dá vždycky... až uschne sušák, pustím se do žehlení a pak lupnu do pračky povlečení a osušky a pleny, co mám u našich. tak hezky piánko, ať pak nejsem zaskočená... :wink:
25. lis 2009 ve 12:19  • Odpověz
Zlati, já kosmetiku neměla pro Nikouše skoro žádnou. Na zadeček a prcku jsem používala Bepanthen, kterej je dobrej i na popraskaný bradavky :wink: A sama doktorka mi předepisovala snad až do roka olejíček do vany. Bohužel si už nevzpomenu, jak se jmenoval, ale překrásné voněl a doplatek nebyl téměř žádný. A na hlavičku jsme používali čistou vodu :wink:
25. lis 2009 ve 12:24  • Odpověz
Musil ty beres Zyrtec i v tehu? Ja jsem taky alergik a beru xyzal a chodim na vakciny, ale od te doby co jsem zjistila, ze jsem tehotna jsem si Xyzal radsi nebrala a kdyz to na me prijde, tak to pretrpim (nastesti to jeste nebylo nic hrozneho). Na alergologii rikali,ze ty první 3.mesice at to neberu,ale ze ted uz muzu,ale ja se stejne porad bojim. Pry to na tehotnych nebylo zkouseno,tak se neda rict, jestli to nejak ovlivnuje nebo ne :confused:
25. lis 2009 ve 12:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.