• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky jaro 2010 ♥♥♥

(Zamčená)
20. října 2010 
Jinak ja nemam z vybavy naprosto nic, ale ja mam porad jeste spoustu casu :wink:
25. lis 2009 ve 12:26  • Odpověz
autor
skretik já jsem ho v těhu neměla ani jednou neni potřeba na vakcíny do ramene jsem chodila taky ale nepomohli. Já jsem těm lékům na alergii prostě přestala věřit nikdy mi nepomohli akorát mi odrovnali imunitu takže už ani za nic.....

zlati přesně tak jak píše cher čim míň kosmetiky tím líp Bepanthen Rybilku a slunečnicový olej z lékárny jinak minimálně do toho roka fakt nic.... sama jsem jako dítě dost trpěla atopickým ekzemem tak jen doufám že to mimčo nezdědilo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. lis 2009 ve 12:33  • Odpověz
autor
ještě z tý lékárny teda hylakový kapky rourku na prdy teploměr genciánku kvůli moučnivce líh na pupík čtverce z gazy odsavačku na vysavač a pak ty serepetě pro mě vložky do podprdy vložky do porodky jednorázový gatě a nevim co mě ještě napadne :sweat_smile:
25. lis 2009 ve 12:37  • Odpověz
Musil tak to si me nepotesila,jak dlouho si chodila? ja chodim ted rok a zatim nevim... prave chodim i v tehu a minule jsem mela oteklou celou ruku z te injekce,ale stejne jsem si ten prasek radsi nevzala.Mam pocit,ze se mi ta alergie kupodivu zlepsila-tuk tuk tuk.Uvidime jak to bude ted pres zimu,mam silnou alergii na roztoce,takze zacina sezona :confounded:
25. lis 2009 ve 12:38  • Odpověz
autor
skretik chodila jsem tehdy celou zdravotku takže ty cca 4 roky a bylo to absolutně k ničemu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. lis 2009 ve 12:39  • Odpověz
cher, o bepanthenu jsem slyšela a taky jsem si říkala, že olejíček a po prdeli... :grinning:
25. lis 2009 ve 12:42  • Odpověz
musil diky :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Muj gyndar taky rika,ze je to k nicemu,ale tak za zkousku nic nedam.Pry by mi to mohlo prejit v astma,tak snad aspon tomu to pomuze...no uvidime,problemy mi to nedela,tak snad to ani neskodi...
A ted to pretrpujes nebo je to proste porad stejny?
25. lis 2009 ve 12:43  • Odpověz
skreti, já začala vyšilovat někdy před 4 týdnama, to byl první nálet, pak minulý týden druhý a protože mi u 3 věcí neodendali takovou tu pecku, tak jsem to prala až dneska, protože jsem se tam nedostala. taky mám kámošku, co mi bude prodávat postýlky, tak už jsem si od ní odnesla povlečení a nějaký prostěradla a osušky, takže tohle vyperu. jsem trošku pošuk, ale jedna holka z ivfkový diskuse byla snad od 4. měsíce v nemocnici a prej to u dvojčat není neobvyklý, že třeba měsíc před porodem tam ženský jsou, takže plaším teď, protože manža by nevypral ani svoje fusky, natož výbavičku... :grinning:
25. lis 2009 ve 12:45  • Odpověz
musil, tak to chápu, já mám bráchu, co měl snad všechno, alergie, ekzém, astma... takže se to může u nás objevit, ale snad ne...

jinak malý úlovek, se kterým se pochlubím, ujela jsem na manikúře solingen, sice jsou nůžky za 3 kila, ale luxusní, máme na nehty a na kužičku, kupovala jsem je před 5 lety a jsou jako nový, tak prckové už mají taky nůžtičky Solingen :grinning: hezky s kulatou špičkou :grinning:

holky, kolik plánujete koupit lahví???? kámoška je ve 33tt, tak jsem chytla její tempo v nakupování :grinning:

jo a musilko, jak ti vyšel ten průzkum na plíny????
25. lis 2009 ve 12:49  • Odpověz
Jasan Zlati to chapu, lepsi byt na vse pripravena,vid :grinning: , clovek nikdy nevi. Ja nastesti bydlim kousilinek od mamci,takze ta by to pripadne pripravila. Je taky pravda, ze to strasne moc leti :astonished: .
Ja mam postylku a nejake veci prislibene od sestrenice,takze pro to nejak pristi tyden pojedu, uz se toho chce zbavit a v sobotu jedu ke kamosce co ma pro me taky nejake veci pripravene,tak jeste pockam co kde dostaneme a pak zacnu asi teprv nejak nakupovat :grinning: . Uz se na to tesim :wink:
25. lis 2009 ve 12:51  • Odpověz
A az zjistime pohlavi, to teprv zacne nakupovaci manie :grinning:
25. lis 2009 ve 12:51  • Odpověz
skreti, mamina bydlí asi 15 km, takže taky žádná trága, ale znáš to, si to chceš udělat sama :wink: už jsem koupila takovej ten vysávací pytel, takže až vyperu, vyžehlím, tak to dám do pytle, ať se na to nepráší a šup s tím pod postel. jsem zvědavá, jestli budeme malovat a kdy. taky už je to nějaký ten pátek, co se malovalo...

já jsem si od kámošky s postýlkama taky odkoupila oblečení, ale ona už měla jen od roku výš. ale stejně, když mrkneš do tesca, tak ty ceny jsou hodně ok a já chci mít ty nejmenší miminka v novým až třeba později něco podědím nebo koupím z druhý ruky, ale ty malinky vyklubaný si zabalím do načančanýho :grinning: jsem prdlá, já vím :wink:
25. lis 2009 ve 12:55  • Odpověz
Zlati, já mám doma jednu falšku a zatím tedy neplánuju, že bych jich potřebovala víc :grinning: U Nikolky jsem byla vyloženě kojná, dokonce mi mlíko znovu teče už teď... Takže za tohle zatím fakt utrácet nebudu.
Když pak bude náhodou akutní nouze, tak se to vyřeší z hodiny na hodinu... však obchoďáky a někde i i lékárny jsou otevřený i o víkendech :wink:
25. lis 2009 ve 12:56  • Odpověz
no to už já vím, že to budou dva kluci, taky jsem do té doby byla v klidu :grinning: ale 2 mudři viděli pindíky, tak tam asi jsou :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. lis 2009 ve 12:56  • Odpověz
No jinak s dvojčátkama by asi nějaká ta zásoby lahví být mohla, co :confounded: to bych se ale asi zašla zeptat na zkušenosti maminek do tématu vyloženě pro dvojčátka :wink:
25. lis 2009 ve 12:57  • Odpověz
cher, uvažovala jsem o startovací sadě od Aventu, jsou tam 2 malé a 2 větší a nazdar, jestli bude potřeba víc, obchod to jistí :grinning: kámoška mě plašila, dělala au pairku, že denně myla v myčce jednu várku lahviček, tak to nechápu... to mi připadá jako zhovadilost... a hlavně bydlím v praze, takže tady je otevřeno pořád něco, v nejhorším nonstop lékárna :grinning: já občas číhnu do čekáme dvojčata, ale tam se teď rodí... předtím se kupoval kočárek, tak třeba budou kupovat lahvičky příští týden :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. lis 2009 ve 13:04  • Odpověz
jako s frekvencí čištění lahviček ti fakt nepomůžu, Nikolka ji odmítala stejně jako dudlík, takže jsme ji vlastně nikdy nepoužili. Když jsem byla 10 týdnů po porodu na půl dne nuceně pryč a nemohla jsem kojit, tak ta příšerka raději řvala hlady dokud jsem nepřišla, než aby si dala jednu várku mlíčka z flašky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. lis 2009 ve 13:06  • Odpověz
cher, taky proto peču na nadmíru kupování hadříků, jedno tesco je 4 stanice tramvají a druhý asi 5. takže tak. ale stejně chci mít doma takový ten základ, blbiny můžu dokupovat po novém roce.

příští týden jdu na echo, radši se chtějí ještě podívat na srdíčka, že u dvojek to je hůř vidět, tak snad to bylo jen hůř vidět... a ten další týden půjdeme na 3D, to jsem tak zvědavá... :dizzy_face:
25. lis 2009 ve 13:08  • Odpověz
zítra budu fotit, fotím se na začátku dalšího měsíce, tak když budu vstupovat do toho šestého, ale je to maso, mám přes břicho už 105 cm a to jsem v červenci měla tak 75-80...
25. lis 2009 ve 13:08  • Odpověz
cher, to je vykuk, ta tvoje Nikolka :- :slight_smile: :dizzy_face: no frekvenci čištění - hned, ne??? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. lis 2009 ve 13:10  • Odpověz
však čekáš dvojčátka, tak se není čemu divit, že je pupík větší :grinning: však on se zase srovná, neboj :wink:
Jeeee a Cherubince prejeme vsechno neeeeeeeeej k dnesnimu svatku!!!!!!!! Prcek posila kopanec :dizzy_face:
jeeeeeeeeeeeeeeeee, děkuji Martinko a prcku :dizzy_face: :grinning:
25. lis 2009 ve 13:11  • Odpověz
aha, tak já se připojuju ke gratulce i s duem :grinning: :grinning: :grinning:
25. lis 2009 ve 13:12  • Odpověz
Do Tesca se taky chystam po Vanocich, tam budou urcite velke slevy, tak se to bude paradne nakupovat :grinning: . Uz se tesim.

Cherub vsechno nej... (diky Marti :grinning: )...

Zlati kam jdete na 3D a kolik budete platit? A kde vlastne budes rodit?
25. lis 2009 ve 13:13  • Odpověz
skreti, rodit budu u Apolináře, teda jestli tam bude místo, registrovaná tam jsem od 15tt. já mám prcky od tamtud z ivf, tak když mi pomohli s nima tam, tak ať mi pomůžou i ven :grinning: a na 3D jdu ke svýmu gyndaři, připlatila jsem si nadstandard 2500 a mám fotky z utz a 3d v ceně.
25. lis 2009 ve 13:16  • Odpověz
holky moc díky... a taky chlapům díky :grinning:
25. lis 2009 ve 13:16  • Odpověz
skreti, tam mají takových věciček. Letňany a Eden, tam toho je dost, jen si pohlídej, aby ti sundali pecky - kódy ze všeho, mě to sundali u 2 soupraviček jen z bundiček a tak jsem tam musela znova, aby odmontovali pecky i z kaťátek...
25. lis 2009 ve 13:17  • Odpověz
Skret :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

My jdeme na 3D zitra, tak jsem si objednala DVD, muz rekl, ze je to zbytecene, ale ja ho chci:grinning: a jednu fotku asi nebo si pak udelam fotky sama z DVD :wink:
25. lis 2009 ve 13:17  • Odpověz
Tak muj pritel chce jit hrozne na 3D a chce i DVD :wink: , takze nekdy koncem ledna asi zaskocime :grinning: . Kamoska rikala, ze ted byla na velkem UTZ a ze tam bylo vse tak krasne videt, ze ji prijde do 3D zbytecny,ale ja kdyz jsem to videla (svagrova byla),tak je to neco uzasnyho a uz se nemuzu dockat :grinning:

Diky Zlati, skocim pak do Edenu :wink:. Ja budu ve Vinohradsky porodnici, tak to budu mit po ceste, takze uz se vidim v tom 8-9.mesici jak bude pokazde zastavka v Edenu :grinning: .
25. lis 2009 ve 13:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.