• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky jaro 2010 ♥♥♥

(Zamčená)
20. října 2010 
marti, tak to pak dáš vědět, jaký to bylo, co slyším, tak většinou velký nadšení :wink:
25. lis 2009 ve 13:28  • Odpověz
skreti :grinning: :grinning: :grinning: to budeš brát eden útokem :grinning: :grinning: :grinning:

my byli taky na velkým utz u apolináře, manža byl se mnou, bylo to pěkný a tam nám taky ukazovala paní doktorka ty naše dva pindíky :grinning: a na ten 3d jsem teda objednaná ve 25tt, tak jsem zvědavá, jak to vypadá u dvojčat, sestřička se ptala, jestli může taky juknout :grinning:
25. lis 2009 ve 13:31  • Odpověz
skreti, ale myslím, že v 8 a 9 budeš mít všechno nachystaný a budeš pak kupovat už jen nepostradatelný ptákoviny :grinning: já tam koukala na takovou krásnou kombinézu, na věk 3-6 měsíců, no copak jsem jí mohla koupit, když to bude v létě :grinning: :grinning: :grinning: takže já nakoupila vše velikost 0-0 a 0-3 a vše další podle toho, jak porostou a jaký bude počasí resp. roční období :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. lis 2009 ve 13:33  • Odpověz
Jee u dvojcat to bude urcite vyborny zazitek, i kdyz u jednoho taky :grinning: . Ja se na to musim zeptat meho doktora, je hodne vybaveny, tak to treba bude mit taky v ordinaci,uvidime, jdu tam v pondeli. Velky UTZ dela taky sam.
Zlati to budes moct byt v klidu az budu brat Eden utokem :grinning: , to ty uz budes doma a budes mit jine starosti :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
25. lis 2009 ve 13:34  • Odpověz
No znas to, bude stres a porad mi urcite bude pripadat, ze toho vseho mam malo :grinning: . Jsem docela posuk :grinning:
25. lis 2009 ve 13:35  • Odpověz
:wink: chápu, já dneska taky koukala, když toho byla necelá pračka, jestli bych neměla něco přikoupit...

koukala jsem na: http://www.miminko.estranky.cz/clanky/Vybavicka/Vybavicka-pro-miminko

tak "vše" kupuju 2x, na něco samo prdím nebo to koupím podle potřeby. jak jsem psala chůvička ve 2kk není potřeba :wink: ortopiedický kalhotky, odsávačku, monitor dechu a já nevím co ještě dalšího budu kupovat podle akutní potřeby. :wink:

abys měla co zkoumat, víš :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
25. lis 2009 ve 13:51  • Odpověz
Jojo na to uz jsem koukala :grinning:. Ty mas nakoupeno podle tohoto seznamu, vse potrebne 2x?
25. lis 2009 ve 14:03  • Odpověz
jo, co se týče oblečení, povlečení, osušky, tak ano a to mám už všechno. kompletní seznam ještě nemám, ale takovou větší polovinu už jo. chybí lahvičky, teploměr, kosmetika, ale to bude skoro žádná, pleny mám jen jedny, šťourátka do ucha ještě taky nemám a ty, co mám doma, ty nejsou anatomický. takže jsem celkem v klidu, i když postýlky jsou sice zaplacené, ale u dosavadní majitelky :grinning: a kočár s autosedačkama je v řešení, aby to bylo kompatibilní. ufff.

pak se divím, že zanedbávám koníka :grinning:
25. lis 2009 v 15:21  • Odpověz
tak jsem tady zase na chvíli po ránu, přeju dobré ráno a pěkný den a za chvíli zmizím :wink: přidala jsem si pupek do alba, když teda už startuju ten šestý měsíc :wink:
26. lis 2009 v 07:48  • Odpověz
Dobre ranko...
26. lis 2009 v 07:57  • Odpověz
Hezké ráno :slight_smile:

Zlati, hezkej pupík :wink: Zatím vůbec nevypadá, že by v něm sídlili dva prdísci :sunglasses:
26. lis 2009 v 08:09  • Odpověz
autor
Dobré ránko :frowning2: I kyž pro mě moc ne je mi dosti šíleně. Celou noc mě strašně brali záda ale úplně děsivě až jsem se k ránu dost bála že mám ledvonovou koliku páč mě to bolí v pravo přesně v bederní krajině kde je ledvina. No asi to ledvos nejsou moč mám podle papírku o.k. ale je to něco šílenýho. Ráno jsem se normálně bolestí poblila :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Lezu po zdi fakt. To jsem nikdy neměla takovýhle bolesti fuj :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nemáte s tim nějaký zkušenosti co vám pomohlo nechci jít k mudrovi ale asi mi nic jinýho nezbyde :fearful: :pensive:
26. lis 2009 v 08:12  • Odpověz
Market to je mi lito:frowning2: Snad to bude dobre!!!!

Cherub hojik:wink: jak je marudkove?
26. lis 2009 v 08:13  • Odpověz
autor
marti snad jo obalim si záda dekou a budu hledat nějakou úlevovou polohu :unamused:
26. lis 2009 v 08:18  • Odpověz
Market, urcite, hlavne at te to moc neboli a kdyztak honem k doktorovi, aby to prcka taky moc nebolelo:wink:
26. lis 2009 v 08:30  • Odpověz
ahojky, byla jsem už venku se šlemou :wink: teď se tady musím převlíknout a v devět zase už být ve městě...

cher, dík :wink: já mám pocit, že mi každou chvíli praskne... obvod mám už 105 cm :confused:

musilko, radši si skoč, ať víš, že to není vážný...
26. lis 2009 v 08:33  • Odpověz
Musilko, tak to mě mrzí, že máš takový bolesti, ale možná jako zdr. sestra by jsi měla nejlíp vědět, jestli není opravdu vhodný navštívit doktora, zvlášť když jsi těhulka :astonished: Hlavně a´t to brzy přejde :pensive:

Marti, my jsme tu jak banda tuberáků, na manžela se hrnou bacily ze všech stran... čekám kdy lehne taky :confounded: Léky mi zatím nepomáhají a zdá se mi, že Nice taky ne... jedinej úspěch je, že nemá horečku :unamused:

Zlati, nic praskat nebude, neboj :grinning:
26. lis 2009 v 08:49  • Odpověz
Cherub, tak snad se pres vikend aspon malinko vykuryrujete:wink: a ty leky zaberou:wink:

Je to na hovinko, kdyz jsou vsici takhle nemocni:frowning2: pak to bude asi jeste horsi, kdyz jedno ditko bude zdrave a druhe nemocne:frowning2:
26. lis 2009 v 08:58  • Odpověz
no tak pak si nefandím a je mi jasné, že budou obě děti marodit stejně a já většinou s něma.... Jen doufám, že druhý prcek bude mít takovou imunitu jako Nikouš, protože ona je nemocní fakt minimálně :confused:

alespoň zase nebudu muset řešit, kam dám třeba Nikolku, když budu muset s druhým k doktorce... no bude to ještě veselý :sweat_smile:
26. lis 2009 v 09:05  • Odpověz
Dobre rano holky,
Musil to je mi lito,ale to prejde, zabal se a pockej do odpoledne, a kdyz to nepolevi,tak utikej k doktorovi at mas klid.
Cherub tak snad to brzy vylezite, je to hruza kolik toho okolo je, tak snad jste si to uz vybrali na celou zimu...

Zlati tys mi dala :stuck_out_tongue_closed_eyes: , v noci jsem mela sen, ze se nam miminko narodilo mnohem driv a my doma nemeli vubec nic :fearful: , ani postylku, ani oblecky, proste vuuuubec nic, jeste se mi po prvnim kojeni strasne poblinkalo..... no proste desivy sen, jsem se vzbudila uplne spocena :grinning: . Uf jeste,ze to byl jen sen :sweat_smile:
26. lis 2009 v 09:21  • Odpověz
Dobre ranko... tak jsme si s manzilkem vyrobili jednoho maleho ULICNIKA :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. lis 2009 v 06:45  • Odpověz
ahoj, dobré ráno. :wink:

cher, bacilům zdar, vidím to u kámošek, co mají 2 děti, to nemám šanci, abychom se viděly, protože buď marodí jeden, druhej nebo oba, takže pořád nejsou ve školce a do bacilova na návštěvku nepůjdu...

skreti, promiň, takhle jsem tě nechtěla vyplašit... :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: já jsem plašan, ty buď v klidu... :sunglasses:

marti, takže chlapeček do sbírky??? :slight_smile: to už pindíci vedou nad holčičkama, co? :confused:
27. lis 2009 v 07:53  • Odpověz
Zlati, jojo zatim je o jednoho kluka buka ( Tvyho ) vic nez holcicek :dizzy_face: :grinning:
27. lis 2009 v 08:21  • Odpověz
Krásné ráno :slight_smile:

Marti, moc gratuluju k chlapečkovi :dizzy_face: Jsem zvědavá, jaké nakonec zvolíte jméno? jedno tipický české, druhé spíše "exotičtější" :wink: :slight_smile:

Zlati no jo, asi budeme v době epidemíí odkázaní jen sami na sebe, protože děti opravdu chytnou všechno a to nemusí ani mezi jiné děti chodit :frowning2: Nikolka má dva fakt dobré kamarády, se kterýma se navštěvujeme často a i ona jsou teď nemocní... Jeden lehl ve středu, druhý včera. Naštěstí za to ale Nika nemůže, jednoho z nich viděla naposledy před týdnem a to byla naprosto zdravá :astonished:
27. lis 2009 v 08:27  • Odpověz
Cher to my taky a treba bude uplne jine:grinning:

Maja mi vcera pri odchodu z ordosky rika a priste chci uz holcicku:grinning: tak jsem mu rekla, ze na to mame jeste casu dost:grinning:
27. lis 2009 v 08:49  • Odpověz
no hlavně si tu holčičku musí udělat sám, že :grinning:

to já Tomovi vždycky řeknu, ať si případné reklamace vyřizuje sám u sebe :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses:
27. lis 2009 v 09:04  • Odpověz
Cher pry ne, pry on umichal kluka, tak ted je rada na me:grinning: ale taky bych chtela parecek:grinning: co si budeme povidat:wink:
27. lis 2009 v 09:07  • Odpověz
ty máš sourozence, že jste do páru?

já z páru jsem a moc mi to tedy nevyhovovalo :confounded: jenže i sourozenci se stejným pohlavím mi tvrdí, že není o co stát, tak nevím :grinning:
27. lis 2009 v 09:12  • Odpověz
Cher mam mladsi sestricku, ale me to prijde hezky:wink: ale jak to osud ma naplanovany, tak to stejne bude:wink:

Asi vsechno ma sva pro a proti :wink:
27. lis 2009 v 09:20  • Odpověz
Manžel má 3 ségry a taky si nestěžuje :grinning: u nás v rodině jsou zase samé páry, takže fakt netuším, jaké to je.

Uvidíme, uvidíme :grinning:
27. lis 2009 v 09:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.