• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky jaro 2010 ♥♥♥

(Zamčená)
20. října 2010 
:grinning: jsem zvedava na Vas:grinning: co nosite v brisanku :dizzy_face:
27. lis 2009 v 09:39  • Odpověz
jojo, to jsou všichni z rodiny zvědaví :sweat_smile: a tipují a tipují a já se strašně bavím :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

mysleli si, že něco dostanou z Nikolky, ale ta to vyřešila po svém... Miminko je prostě miminko, pracovní název je "ruka" a Nikolka je "noha" :grinning:
27. lis 2009 v 09:43  • Odpověz
Juuuu Nikolka je zlata!!!!!! Jooo me to taky bavilo, ale ja bych to nevydrzela nerict:grinning:
27. lis 2009 v 10:07  • Odpověz
Marti gratuluju k chlapeckovi :grinning: , ja uz se nemuzu dockat az budeme vedet co to je, i kdyz je mi to vlastne v podstate jedno :grinning: .

Zlati v pohode, uz jsem to doma domluvila, ze by to pripadne nakoupili :grinning: , ale to bych musela rodit hooooodne driv, abych nemela vubec nic :wink:.

Ja jsem doma z parecku a jsem mooooc spokojena, s brachou si moc rozumime :sunglasses:
27. lis 2009 v 10:23  • Odpověz
marti, možná to tak nakonec nebude, protože ty naše tajnůstkářky můžou nějakou tu holčičku tajit :grinning:

cher, s tím nic naděláš, bacily lítají vzduchem...

marti, ten tvůj maja je vtipálek, copak můžeš za to, že jeho spermijka s klukem byla rychlejší než ta holčičková? :sweat_smile:

mě manža taky překvapil, nejdřív vykřikoval jak křivochcálky nedělá a když na utz viděl, že to budou 2 kluci, tak nakonec přiznal, že kdyby mu byl umožněný ten luxus si moct vybrat, tak by holčičku bral... no, co dodat...

cher, s těma reklamacema jsi to napsala pěkně :wink:

já mám o 2 roky mladšího bráchu a měli jsme vlastně pořád pěkný vztahy, po..alo se to, až co se on oženil... a nikdo to z našeho okolí nemůže pochopit...
27. lis 2009 v 10:44  • Odpověz
cher, tak to máš asi hodně tolerantního manžela, když má průpravu od 3 séger :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

to já to řeknu, když se někdo zeptá, hlavně stejně to ti, co se ptají nezmění :wink: jen se každej hned ptá a už máte jména??? poslední měsíc fakt úplně každej, připadají mi jako navedení :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: ne, zatím nemáme. pracovní název je Joffrey a Hurvínek :grinning:
27. lis 2009 v 10:46  • Odpověz
tak si každej zaťuká na čelo a dá pokoj :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. lis 2009 v 10:47  • Odpověz
marti, já bych to taky nevydržela :grinning: možná u jednoho bych i sama se chtěla nechat překvapit, ale manža říkal, proč to nevědět, když to jde, tak aspoň páchám nálety na modrou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. lis 2009 v 10:48  • Odpověz
skreti, tak to ti moc přeju, že máte s bráchou dobrý vztahy, taky bych si to přála vrátit...

ale s tím tvým nakupováním to bude ok, uvidíš, až se ti bude blížit 20tt, tak třeba taky chytíš nakupovací mánii :grinning:
27. lis 2009 v 10:49  • Odpověz
Zlati to uz se pta kazdy i me, nejdriv prijde otazka: a uz vite co to bude? a pak a uz mate vymysleny jmena :rolling_eyes: . Na me jeste poradne nic neni videt, vypadam jak prejedena a spekata :grinning: a uz po me chteji takovyhle informace :grinning: . Za trest jim to asi taky nereknu :sunglasses: .... i kdyz se obavam, ze to asi nevydrzim :sweat_smile:
27. lis 2009 v 10:52  • Odpověz
Ahojte všem :slight_smile:) koukám, že se tu diskuze ale rozjela...hlavně o výbavičce...teda holky, vy už toho máte pokupeno :slight_smile:))to mě chybí taky aspoň půlka věcí...dudlíčky, lahvičky, kosmetika a tatk...ještě,že mám ségru...která má dvě děti a to druhé je dvouměsíční :slight_smile:tak vždy brouzdáme na netu a nakupujeme :slight_smile:
Jinak včera jsme byli na 3D fotce...a řeknu vám...že protivnější doktorku jsem nikdy sna nezažila..:frowning2: bylo to fakt hrozné...prcek se nám ani moc neukázal..měl nožičku přes obličej...ale tu fotku nám nechalala udělat a vzali si za to 200 Kč, a to minule řekla, že si nic nevezmou, když to nebude pěkné...
27. lis 2009 v 10:56  • Odpověz
v 16tt jsem taky prý vypadala jen přejedeně, zato teď to nezapřu. chodím jako pako v oranžový svítivý lyžařský bundě, takže mě nikdo nepřehlídne :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:

:sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: já to vždycky řeknu tak, no 2 kluky, ne? co jinýho????? :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: jen jedna kámoška mě trochu štve, pořád mele svou, to mi je líto, škoda, že tam nemáš jednu holčičku, holky jsou lepší... bych jí bacila, vždycky když začne, tak jí pošlu ... (jo, tam!!!)
27. lis 2009 v 11:00  • Odpověz
misko, to mě mrzí, takový zážitek.. a jinak je prcek ok, ne? jen se nechtěl ukazovat... :confused:
27. lis 2009 v 11:02  • Odpověz
Spravne delas Zlati, ja myslim, ze kazde pohlavi ma sve kouzlo....
27. lis 2009 v 11:04  • Odpověz
Zlati, to my si takhle delame srandu.. jeste pred tim, ze jsme si z legrace michali deti, kazdy si nadiktoval co bych chtel aby mel po rodicich a tak jsme si vyumelkovali nejdokonalejsiho prcka z nas dvou... a z toho 3D je videt, ze bradu ma po me:grinning:
27. lis 2009 v 11:05  • Odpověz
Zlati, to me vcera taky mrzelo od kamaradky, kdyz jsem ji napsala, ze je to chlapecek, tak mi vzapeti volala.. neeee to neni pravda, si delas srandu, ja chtela holcicku, ch jo.. tak jsem ji na to rekla jenom tak si ji udelej.. a nic, ze gratuluje.. jenom, ze si bude muset promluvit s Majou.. tak jsem ji rekla, ze tam taky neuspeje, ze jsme oba touzili po klukovi:stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ale co hodila jsem to za hlavu.. a vsichni mi muzou trhnout pedalem, hlavne, ze je oukej a bude zdrave;)
27. lis 2009 v 11:08  • Odpověz
No a jedna kolegyne, co mi neustale tvrdi, ze budeme mit holcicku, tak i po vcerejsku, mi na to odpovedela, se mohli splest a ta holka tam je... tak takovyhle lidi jsou asi padly na hlavu... toho pindoura jsem videla na vlastni bulvy :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. lis 2009 v 11:14  • Odpověz
marti, se tady směju... to je hrozný, jak jsou ty lidi pitomý...

a už se těším, až si tady budeme ukazovat opravdový fotky s komentářem, co po kom maji :wink: už mi z toho hrabe. prckové dneska řádí, kopou jako o život :wink:
27. lis 2009 v 11:23  • Odpověz
ahoj zlati, no na nic jiného se ta kráva nedívala.....vůbec nic jiného nám neřekla..jsem si řekla, že k nim už tedy nikdy nepůjdu....se raději domluvím s moji doktorkou..jestli ta mi udělá 3D fotku
27. lis 2009 v 11:27  • Odpověz
Zlati.. ja jsem ted dostala taky pekny kopanec :rolling_eyes: :grinning: no musim doma nejak najit nabijecku na noutas a hodit semka par fotek z 3D:wink: je to uzasny zazitek:wink:

Nektere lidi nechapes.. o co jim jde:frowning2: misto toho aby s tebou sdileli tu nadhernou chvilku, tak akorat nevedomky prudi:stuck_out_tongue_closed_eyes: ale ja se tomu taky smeju:stuck_out_tongue_closed_eyes:

Mis to je docela priserny pristup!!! Bych ji tu fotku tam asi nechala:frowning2: Vcera ten doktor povidal, ze tam mel lidi az z Brna:grinning:
27. lis 2009 v 11:32  • Odpověz
Ahoj Martinka...jééé a vy máte tolik fotek z 3D? a kde pak sis je nechala dělat?
NO včera to bylo fakt hrozný....příšerná zkušenost..to tě akorát vydeptá, nasere fakt...a člověk se na to tak těší :cry:
27. lis 2009 v 11:40  • Odpověz
autor
Hojda :slight_smile:
Marti takže 3 D dobrý ? TO jsem ráda že se vám to vydařilo a jste stejně nadšení jako my :slight_smile: :dizzy_face:
27. lis 2009 v 11:55  • Odpověz
Mis ja si ty fotky udelam sama z toho DVD:wink: na pocitaci:wink: jinak nam dal 2 zadarmo:wink:
Jooo to verim:frowning2: clovek se na to tesi a nejaka husa Ti to takhle zprotivi :rolling_eyes:

Market, hodne mile nas hlavne prekvapil doktor!!! Velice prijemny ochotny!! Vsechno na 1* my jsme stejne spokojeni jako vy dva a tvuj tip vysel :dizzy_face: hele vcera v te kabince jsme cuceli a meli tam nabidku toho kurzu a rikam mu, ze jsme se spolu domluvili a ze si budeme navzajem delat otce a maja normalne zacal premyslet, ze by snad sel... :confused: :grinning:
27. lis 2009 ve 12:30  • Odpověz
autor
marti no když půjde tak půjde musil taky :grinning: zkus ho přesvědčit :grinning: řekni mu že musil půjde já řeknu musilovi že mája půjde a bude :grinning:
27. lis 2009 ve 12:35  • Odpověz
takovej komplot na ty svý muže chystáte :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. lis 2009 ve 12:36  • Odpověz
autor
cher no měli by to být uvědomělý otcové a o účast stát sami a nemuseli bysme tu vymýšlet takovýhle harakiri :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
27. lis 2009 ve 12:45  • Odpověz
27. lis 2009 ve 12:53  • Odpověz
Musil moooooc hezký :slight_smile:

Já měla to štěstí, že porpvé žel muž zcela bez diskuze, sám a dobrovolně. Šlo jen o jedno dvouhodinové sezení... ale teď už by prej nešel... prý mu to nic nedalo, všechno věděl, všechno znal :grinning: na porod se může podívat na youtube :grinning:
27. lis 2009 ve 12:55  • Odpověz
autor
cher tohle na co jsdeme my to je sedm dvouhodinovek :wink: holky co tam byly si to moc chválí tak uvidíme. Musil by asi šel když bych mu dala rozkaz ale nechci ho nutit :wink:
27. lis 2009 ve 12:56  • Odpověz
však mu řekni, že je to jen na něm. ale až pak na něj u porodu půjdou mrákoty, tak ať se nediví, že se mu všichni smějí :grinning: ona je ta průprava dobrá v tom, že ti chlapi toho hodně vidí a dozví se věci, který by je jinak mohly vyděsit, oni by začala panikařit a to jsou pak na to sále k prdu, že :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. lis 2009 ve 13:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.