• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky jaro 2010 ♥♥♥

(Zamčená)
20. října 2010 
Market.. oukej:grinning:

Jinak to je dobry s tim youtubkem:grinning:
27. lis 2009 ve 13:37  • Odpověz
misko, to mě mrzí, člověka to stoji čas a kč a pak tě ještě otráví.. tak snad to jinde bude lepší. :fearful:
27. lis 2009 v 15:34  • Odpověz
marti, tak hoď fotečku, teď jsem koukala do albíka a ještě tam nic nemáš...

holky, vy jste ale intrikánky :grinning: to jsem zvědavá, jestli tam manžílky dostanete :grinning:

cher, tak génia máš doma??? :grinning:

můj manža nepůjde ani na kurs a ani k porodu, to už je jasný. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. lis 2009 v 15:56  • Odpověz
musilko, sis vyhrála, co? :wink: :wink: :wink: pěkný, mě to čeká o víkendu, ale já na to tak moc nejsem, takže spíš budu na nervy, aby to vypadalo pěkně... :pensive:

cher, kámoška si manžu u porodu přála, on věděl prdlajs, tak tam vlez a protože nesnáší krev a vůbec není ten typ..., tak ona poprvý zařvala, tak sebou seknul a personál měl s ním víc práce než s ní... k druhýmu dobrovolně nešel :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tohle musí být na dobré vůli...
27. lis 2009 v 16:00  • Odpověz
autor
Zdravíčko :slight_smile: Jaký jste měli vík ?? U nás vcelku dobrý procházky úklid a gaučing :grinning:
30. lis 2009 v 08:18  • Odpověz
Hezké ráno :slight_smile:

U nás byl opět ve znamení léčení, pak pálení slivovice a jezení moc jídla (jak kdo) :grinning:
30. lis 2009 v 08:33  • Odpověz
Hezké poledne holky!
My jsme měli pracovní sobotu - dělali jsme sádrokartonový strop v ložnici v patře. Večer jsem sedla k TV naprosto vyřízená :frowning2:. Naštěstí včera jsme měli návštěvní den u švagrové a stihli jsme i pár obchodů s kočárkama. Tak nakonec se asi opravdu vzdám svých vysněných favoritů a koupíme kočárek Espiro GTX.
30. lis 2009 ve 12:25  • Odpověz
Dobre ranko damy, jsem zpet z hnus blivajz test... ale dalo se to prezit:wink:
30. lis 2009 ve 12:34  • Odpověz
autor
cher já jsem se taky o víku cpala jak husa :grinning: jsem jak büblina nažraná to budu tak do čtvrtka trávit :grinning:

ajj a to má být těhotenský režim ?? Takhle makat ??? :stuck_out_tongue_closed_eyes:

marti jsem ráda že jsem na to nemusela :sweat_smile: fuj tajxl. A hodnoty dobrý nebo ti je neřekli ?
30. lis 2009 ve 12:39  • Odpověz
Ty fole, jakto, ze nekdo na to nemusi a nekdo ac ma vse v poradku na to musi....

Hodnoty mi reknou odpoledne:wink: jestli spatenka, tak v patek nastupuji do nemocnice:frowning2: na vikend..
30. lis 2009 ve 12:41  • Odpověz
autor
proč do špitálu ??? :astonished: Já nevim proč tam Sochůrek neposílá prostě když není nic v moči-cukr- což mi kontrolujou v každý poradně tak řekl že to není nutný a já byla ráda....
30. lis 2009 ve 12:42  • Odpověz
Nefim na nejake pozorovani cico :confounded:

Hmmm.. no jo prezila jsem, prezila:wink:
30. lis 2009 ve 12:44  • Odpověz
Martinko, tak to držím palce aby byly hodnoty v pořádku a ty jsi do špitálu nemusela!!!!

Musilko, také z toho nejsem zdrovna dvakrát odvázaná, ale nějak to patro musíme dát do března dohromady, aby mělo bejbátko kde psát.
30. lis 2009 ve 12:56  • Odpověz
autor
ajj chápu taky jsem makala když jsme dělali tu chodbu a minulý týden jsem šašila s těma oknama a doteď se z toho dávám dokupy.... :confounded: Nějak prostě nemám fyzičku :grinning: člověk je unavenější hned ho všechno bolí :stuck_out_tongue_closed_eyes:

marti já myslim že si nemusíš dělat starosti určo bude všechno o.k. :slight_smile: a co ta středa ?? Hele já Musila přesvědčila už tak na půl aby se mnou šel na ty dvě lekce o porodu to je 8.12. a 15.12. ba tuhle hodinu o těhotenství ho brát nebudu :slight_smile:
30. lis 2009 ve 13:59  • Odpověz
musilko, to mi povídej. Zatím celé těhu bylo v pohodě, ale posledních 14 dní zjišťuju, že už nevydržím to co dřv. Jsem víc unavená, pobolívají mě záda, připadám si tlustá a neohebná, .... Navíc mám blbou náladu z toho, že ty dodělávky jdou pomalu a navíc je ztoho šílený bordel :frowning2:.
30. lis 2009 ve 14:08  • Odpověz
Tuhle hodinu ho taky brat nebudu a pak se s nim domluvim:wink:
Pocitam s tim, jenom mi to jeste prosim pripomen ve stredu, ju:wink: znas me:stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. lis 2009 ve 14:12  • Odpověz
autor
ajj to znám :grinning: asi o toho 20 tt pociťuju totéž. A teď to začalo být ještě o stupeň horší kvůli zádům :confounded: člověk furt uklízí jak trotl a doma je furt bordel. Vyšiluju i kvůli smetíčku na prostěradle :sweat_smile:
30. lis 2009 ve 14:13  • Odpověz
Market, tak v teto dobe bys byla silena imrvere :sweat_smile: :grinning:
30. lis 2009 ve 14:16  • Odpověz
autor
připomenu nebuj :slight_smile: a písneš mi prosím tehle týden číslo na toho pána skrze to auto ?? Jdem ve čtvrtek do banky pro many tak už můžu shánět :slight_smile:
30. lis 2009 ve 14:18  • Odpověz
* v teto dobe u nas :wink:

Market jezisi sorry.. ja na to ouplne zapomela... pockej napisi Majovi:wink:
30. lis 2009 ve 14:24  • Odpověz
autor
ne v pohodě stejně mu budu volat až asi po neděli až fakt budou na účtě many. Takže to nespěchá. :slight_smile:
30. lis 2009 ve 14:26  • Odpověz
ale ja bych na to zase zapomela:grinning:
30. lis 2009 ve 14:53  • Odpověz
autor
jo tak tak to ho radši pošli hned :grinning: ale z toho si nic nedělej já jsem taky skleroza sklerozovatá. Teď kurnik zkoušim co budu nosit na sobě. Podzimní kabátek už je jaksi naprd a do zimního se nevejdu :pensive:
30. lis 2009 ve 14:58  • Odpověz
Market proto jsem poridila iu veitnamky kabatek kteremu se muze presit knoflajz:grinning:
30. lis 2009 v 15:03  • Odpověz
Testy mi vysli OK:wink:
30. lis 2009 v 15:33  • Odpověz
Marti, tak paráda, že máš testy OK :dizzy_face: ale nechápu, proč by tě jako hnali do špitálu, kdyby jsi to měla třeba zvýšené :astonished:

Mě pupek neroste, takže pořád zapnu sportovní zimní bundu, které jsem před měsícem dávala tak 14 dní, takže do kabátu se vlezu ještě s přehledem. Doufám, že už se moc nezvětším :grinning:
30. lis 2009 v 15:46  • Odpověz
autor
marti no tak to mě čeká asi nákup ve čtvrtek. Potřebuju vyrazit do olympie na lov dárků tak pak kouknu i k číňanům. Jsem ráda že máš ten cukor o.k. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Jinak ženy já si teď ukrojila asi půlku prstu fuj krve jak z prasete :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: bude to opravdu krvavý gulášek k večeři :grinning:
30. lis 2009 v 15:56  • Odpověz
Cher, nevim nooo.. v boleslavi to takhle nepraktikuji, ale v Turnove pry jo... nevim no.. kazdopadne to resit nemusim a jsem rada.. doma je prace jako na kostele:wink:

Tak to je parada, ja se taky jeste do vsech bund a vest vejdu, tak jsem rada:wink:

Ja asi letos darky neresim, kazdemu koupim po jednom a timto konci:wink:

Market ty tele.. musis opatrne!!!!!
30. lis 2009 v 16:00  • Odpověz
autor
marti no jsem si koupila super ostrej keramickej nůž a pak to takhle vypadá :grinning: :grinning:
Už jsem tomu pánovi volala byl moc příjemnej mám mu cinknout zítra dopolko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tak třeba už po neděli bude autíčko doma :dizzy_face: dáme si na něj mašli a máme dárek :grinning:
30. lis 2009 v 16:01  • Odpověz
juuu tak to jsem moc rada!!!!! A vzpomel si na Maju?
30. lis 2009 v 16:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.