• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky jaro 2010 ♥♥♥

(Zamčená)
20. října 2010 
autor
no on jel někde v autě tak mi jen rychle řekl jestli mi nevadí že by se mi ozval zítra dopol že teď stejně není u počítače tak by mi nemohl nic určitýho říct. :slight_smile:
30. lis 2009 v 16:14  • Odpověz
jj:wink: tak snad neco najde:wink:
30. lis 2009 v 16:26  • Odpověz
Hezký den :slight_smile: No kde vězíte všechny?

my jsme dneska zase nedobrovolně navštívili dětskou dr. protože Nikolce vystřelila opět teplota nahoru. Má zánět průdušek a dostala antibiotika :rolling_eyes:

Já jdu na kontrolu zítra, tak jsem zvědavá, co mi zjistí. Kašlu pořád, ale dle mého je to už "jen" astmatickej kašel. Tak uvidíme co ukáže poslech :confused:
A taky mě zítra odpoledne čeká i poradna u nového doktora a bude UTZ. Už se mooooooooooooooc těším :dizzy_face:
1. pro 2009 v 11:58  • Odpověz
autor
cher to je mi líto že jste marůdci :frowning2: :frowning2: :frowning2:
dneska tě čeká doktorování tak držim pěsti ať je všechno oki :wink: :slight_smile:
Já jsem dneska nějak nafouklá jak pouťovej balonek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. pro 2009 v 08:28  • Odpověz
autor
Kurňa tady bylo včera lidí že ani nestíhám číst :grinning: :grinning: :grinning:
Nemůžu spát mrně mi okopává břuch a dostala jsem chuť na pribiňáčka :grinning: tak tu žeru zdraví z posázaví a piju kakajíčko :grinning:
A taky jsem teĎ strašně chytrá páč jsme byly včera na kurzu a už vim že mám na sál Musiloj usmažit řízek :grinning:
Je to fajn že jsme tm jen 4 ale to představování bylo jak anonymní setkání alkoholiků :sweat_smile: :grinning:
3. pro 2009 v 05:22  • Odpověz
Hezké ráno :slight_smile:

Musil, bůh ví, jestli jste si nespletli včera patro :grinning: je fajn, že se vám to líbilo a sváču beru příště taky sebou, protože Tom byl fakt hladovej jako vlk :grinning: Jedl asi v 10 ráno anglickej rohlík a pak až kolem 23h u našich :grinning: Akorát si tu sváču půjde sníst jinam, ať mi nedělá chutě :grinning:

Já jsem včera měla lítací den, co se doktorů týče. Ráno obvoďák, kde zjistila, že se můj stav vlastně nezměnil :stuck_out_tongue_closed_eyes: Na průduškách to nemám, ale pokud mi vyletí teploty, musím si přijít pro antibiotika :rolling_eyes:

A odpoledne nový gyndař :slight_smile: Tak nadšená jsem hrozně dlouho nebyla :dizzy_face: Pan doktor je fakt úžasnej. Neuvěřitelně lidskej, říká OK a v POHO :grinning: Dělal mi asi 20ti minutový UTZ, zkontroloval naprosto všechno. Miminko je zdravé jak řepa, leží na příč a je to taková žížalka, protože je prý dlouhán, ale jinak droboučké :sweat_smile: Pohlaví máme potvrzené, takže můžu začít konečně konat potřebné kroky :sunglasses:
UTZ mi už bude dělat každou poradnu, budu chodit každé 4 týdny. KTG mi bude natáčet sám až do porodu a jestli vydržím do termínu, tak mě do porodnice oficiálně předá až pak. Což je naprosto super, protože to každotýdenní dojíždění a tříhodinové čekání v porodce mi fakt moc nevyhovuje, zvlášť když mám teď Nikolku.

Fakt skvělý! :sunglasses:
3. pro 2009 v 08:28  • Odpověz
čus děvuchy, já jsem se zase nějak zabavila, že nestíhám vůbec nic, do toho pletu manžovi svetr k vánocům, teda začala jsem v pondělí, tak mám fofr, abych to stihla...

jinak včera jsem byla na echu, kluci mají srdíčka v pořádku, hezky rostou, jeden má podle jejich výpočtu 569 g a druhý 612, takže to jsou pořádný chlapáci :grinning:

nevím, jestli stihnu dočíst, zatím zdravím a pokračuju v mírném poklusu v činnosti :grinning: papa
3. pro 2009 v 08:35  • Odpověz
Hoja Market.. rada jsem Te videla live wiev :grinning:

No taky jsem si tam pripadala jak v nejakem kurzu hrisniku :sweat_smile: :grinning: Ale byla prijemna, pripominala mi v obliceji nejakeho herce:grinning:

Jinak Maja se mnou pry pujde pristi stredu:wink: tak jsem na nej zvedava:wink:
3. pro 2009 ve 12:57  • Odpověz
No ja si delala srandu, ze snad jeste budu muset smazit steak a hranolky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
3. pro 2009 ve 12:57  • Odpověz
Cherub to je fajn, ze jsi takhle spokojena!!!! To je nejdulezitejsi :dizzy_face:
3. pro 2009 ve 12:59  • Odpověz
autor
Hojda tak jsem tpátky z velkoměsta. Na Helenu jsem měla ty nejlepší reference jinak bych na žádnej kurz nešla když by to měla vést nějaká nevrlá komunistka :grinning: Jo a koupila jsem si taky kozochlívky dneska tak už budu moct zas mezi lidi :grinning:
ALe jinak jsem max. vytočená. Byly jsme žádat o půjčku na auto a normálně nám jí nedají. Prý je krize bla bla bla a že teď ty spotřebitelský úvěry prostě v komerčce nedávaj. Připadala jsem si tam jak největší asociál fakt. DLužíme jen nepatrnou částku na stavebku jinak nikde nic a oni z nás udělali úplný trubky. :angry: :angry: :angry: Až sem snad z tý ženský dostala kvasinkovou infekci nebo co :sweat_smile: :angry:
3. pro 2009 ve 14:01  • Odpověz
Market.. tak to je v prdeli.. to uz jsi dnes druha co mi to rika:frowning2: to je mi teda lito:frowning2: a jak to udelate?
3. pro 2009 ve 14:09  • Odpověz
autor
marti no bohudíkmám rodiče který mi ty peníze poskytnou táta má účet u spořky a jelikož je tam už hodně dlouho a točej se mu tam větší sumičky tak mu tu půjčku daj okamžitě bez čekání stačí jen občanka a je hotovo takže tam s nim v pondělí dojedu a dohodneme to. Půjčka bude napsaná na něj y my jí budem splácet. Má i výhodnější úrok takže pro nás to bude lepší než v komerčce jen jsme do toho nechtěli tahat třetí osobu no. ALe sám nám to nab¨ídnul tak jsem ráda že to nemusim zařizovaz jinde....
3. pro 2009 ve 14:31  • Odpověz
autor
ALe ani mi nejde o to že nám nepůjčili budiž prostě se bojej že tyhle půjčky bez ručitele lidi teď nebudou moct splácet chápu ale jde mi o to že nás tam hodinu prověřujou po všech čertech jak když bysme byly nějaký zadlužený debilové to mě naštvalo přitom u nich má Honza účet už 12 let tak přece viděj jak na tom na účtu jsme že jsme nebyly nikdy v mínusu viděj kolik nám tam chodí a že máme u nich ještě navíc oba spoření no prostě se mi otvírala kudla v kapse :angry:
3. pro 2009 ve 14:34  • Odpověz
tak apson, ze tatka pomuze!!!
3. pro 2009 ve 14:43  • Odpověz
autor
no jako ani nevim jak mu poděkuju protože nám fakt timhle moc pomůže :unamused: Ale jsem tam naštvaná že hned po vánocích klušem do komerčky a zrušíme tam účet za rok nám tam skončej i ty stavebka a už as nima nechci mít nic společnýho. Půjdem jinam :unamused:
3. pro 2009 ve 14:47  • Odpověz
jj.. ja mam u Mbank:wink:
3. pro 2009 v 15:00  • Odpověz
Ja mam taky u Mbanky a jsem moc spokojena :grinning:
Musil hlavne,ze mate nejakou dalsi moznost, jak to vyresit... Kolikrat v tech bankach zbytecne buzeruji lidi, kteri si to vubec nezaslouzi a nejakymu zkrachovalci pujci bez vahani,taky to nechapu.... :rolling_eyes:
3. pro 2009 v 15:24  • Odpověz
autor
No tak asi půjdem taky k Mbank prostě někam kde si trochu vážej člověka kterej jim 12 let svěřuje svý prachy platí jim nehorázný poplatky za cokoli. Někdy mě ta neochota lidí ještě dost překvapí asi jsem málo voražená možná bejt člověk trochu drzej tak dosáhne svýho no. ALe my jsme takový trubky dvě :sweat_smile:
3. pro 2009 v 18:30  • Odpověz
Dobreeeeee rano
4. pro 2009 v 08:25  • Odpověz
autor
Bré ránko :slight_smile: Konečně pátek co :grinning:
4. pro 2009 v 08:47  • Odpověz
Mi povidej:wink: Dnes budeme malovat!!
4. pro 2009 v 08:57  • Odpověz
autor
Jakou barvičkou ??? Já budu dneska prát a tak poňufávat ten bordýlek jinak na to prdim nic se mi nechce :sweat_smile:
4. pro 2009 v 08:58  • Odpověz
No nejdrive na bilo a pak musism vymyslet jakou barvu k wenge kuchyni a do chodby chci jednu stenu cokoladovou jinak crema:wink:
4. pro 2009 v 09:02  • Odpověz
autor
No k tý wenge by to taky chtělo nějaký přírodní barvičky co... Já mám obývák v kávovejch odstínech a ta béžová je moc fajn jsem s ní spokojená :slight_smile:
4. pro 2009 v 09:03  • Odpověz
No uvidim.. musim to nejak promyslet.. uz jsem psala Kristi jestli by mi neporadila:wink:
4. pro 2009 v 09:04  • Odpověz
autor
Uvidíš co poradí :slight_smile: Hele včera jsem vyhrabala kabát černej co už moc nenosim a budu přešívat knofliky :grinning: a včera jsem byla u rejžáků tam za forem jak jsou místo oukej elektra a maj tam docela dobrý podprdy se zapínáním vepředu tak o nich uvažuju jako o těch kojovacích :unamused:
4. pro 2009 v 09:10  • Odpověz
Jeee. ze jsi se nestavila na kafozo:wink:

ja presivala uz vcera u toho fialoveho:grinning:
4. pro 2009 v 09:16  • Odpověz
autor
Já byla v MB dopol to jsi asi byla v robotě :slight_smile: Jela jsem na desátou do hyperky tam jsem pokoupila dárky pak jsem se byla rozčílit v bance a pak jsem fičela do jysku maj tam dost slevy tak jsem něco pokoupila a skákla jsem tam k těm rejžákům. Maj tam moc hezký flees lacláčky pro prtě tak jsem jedny koupila oranžový vypadaj roztomile no a sobě jsem tam koupila pyjamo a ty kozochlívky.
4. pro 2009 v 09:19  • Odpověz
autor
Nemám černou niť do háje :grinning: :grinning: tak nic přešívat se bude až přijede máma a přiveze níťu :grinning:
4. pro 2009 v 09:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.