• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky jaro 2010 ♥♥♥

(Zamčená)
20. října 2010 
Jeeee no vidis a ja byla rano v poradne a od deviti do poledne jsem byla doma:grinning: tak priste no:grinning:

Jj.. ja tam byla nedavno, a koupila jsem tam taky par veci:wink:
4. pro 2009 v 09:21  • Odpověz
autor
A v poradně o.k. ???
Dáme pak někdy po vánocích nákupní odpolko co řikáš :wink: :slight_smile:
A Mája teda ve středu jde ? Musil mi řek že teda jako pude no :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ALe že tam nebude mluvit ani se smát páč mu chybí ten zub a vypadá jak ukrajinec :grinning: :grinning: :grinning:
4. pro 2009 v 09:25  • Odpověz
Hezké ráno :slight_smile:

Musilko, nechci jako radit, jo :grinning: ale myslím, že podprdy rozepínající ve předu nejsou moc vhodné na kojo :confounded: Tím že ji rozepneš vlastně povolíš obě prsa :astonished: A představ si, že pak někde v obchoďáku budeš mít v jedné ruce nakojené miminko, co si potřebuje odříhnout a druhou rukou budeš hledat zatoulaný zapínání někde na zádech :grinning:

Já jsem měla ty klasické kojo šprndy a i když jsem ji vždy mohla zapnout až jsem měla obě ruce volné, tak i přesto jsem si ten cecoň překryla tou šprndou a zároveň i kojo vložkou, protože ze začátku mlíko stříká fakt vždy a všude :grinning: Teď ale budu používat klasické... prostě to prso vytáhnu z košíčku a zase ho tam lehce nandám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. pro 2009 v 09:35  • Odpověz
autor
cher to vidiš to mě nedapadlo :sweat_smile: tak asi koupim jednu tu kojo klasickou a když mi bude vyhovovat tak si koupim další :slight_smile: spíš se bojim tý velikosti fakt jí půjdu koupit co nejpozdějc až ty kozence dorostou :sweat_smile:
4. pro 2009 v 09:39  • Odpověz
Potrebuji hilfe...

http://www.dino.sklep.pl/nowy/linki/foteliki_samochodowe/0-13kg/prima_easy_play/prima.htm

Nemaji tu moji oblibenou bilou, tak musim vybrat jinou, ale nevim.. Maja by vzal cernou, ale ja bych asi vzala bud modrou a nebo oranzovou
4. pro 2009 v 09:40  • Odpověz
Musilko a ty jsi nějak extra prsatá, nebo právě vůbec?

Marti, já bych brala černou nebo modrou :grinning:
4. pro 2009 v 09:42  • Odpověz
Market.. jojo v poradne oukej.. akorat se potvora schoval na leve strane hlavou dolu a doktorka nemohla najit hned srdecko tim smrdlatkem:grinning: tak me malinko znejistila, ale pak jsme ho slyseli.. tak se mi ulevilo!!!

No jasne.. dame.. budu rada:wink:
4. pro 2009 v 09:42  • Odpověz
Oukej.. tak to jsi mi moc neporadila:grinning:

1:1 :grinning: ale diky no:grinning:
4. pro 2009 v 09:43  • Odpověz
autor
marti mě se páčí ta modrá i ta oranž :sweat_smile: ale víc ta modrá asi :grinning:

cher no extra velký ne aľe teď jsou nafouklý strašně a teče z nich žblepta :sweat_smile: a u rejžožroutů už na mě nemaj chlívky :grinning:
4. pro 2009 v 09:47  • Odpověz
autor
já jdu teď za týden už na ty ozvy k Sochůrkovi to je to jak podle mýho manži čepelík zatloukal hřebik na obrázek :grinning: :grinning: :grinning:
4. pro 2009 v 09:50  • Odpověz
Hahaha:grinning: hrebik..

No tak jsem objednala cernou neutralni :sweat_smile: budeme mit barevnou korbu a sportak, tak tohle bude cerny no:wink:
4. pro 2009 v 09:51  • Odpověz
autor
já bych bývala taky brala tu černou když bysme kupovali casuála. Přijde mi taková praktická. :slight_smile:
4. pro 2009 v 09:52  • Odpověz
tak to já mám prsa řekla bych velký a tak už mi ani moc nerostou :sweat_smile: Mlíko mi z nich teče už asi 14 dní :rolling_eyes: ale fakt regulerní bílý mlíko... asi nestihlo vyschnout po koju Nikolky nebo co :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak poprvé jsem kupovala podprsenky asi v dubnu a rodila jsem v červnu :slight_smile: a rozhodně se mi za ty dva měsíce a ani po porodu už nezvětšily a podprda byla OK :sunglasses:
4. pro 2009 v 09:52  • Odpověz
Taky bych brala černou, když máme grafitovej kočár :grinning:
4. pro 2009 v 09:53  • Odpověz
autor
No ale prečo teče mě :grinning: já Nikolku nekojovala :grinning: :grinning: :grinning: Tak já půjdu teda pro kozenky někdy po vánocích budu doufat že už se nepřifouknu :grinning:
4. pro 2009 v 09:54  • Odpověz
no tobě teče asi to kolostrum - je to průsvitné??? to je úúúúúúúúúúplně normální, tak se neděs :wink: bude hůř :grinning:
4. pro 2009 v 09:55  • Odpověz
Me jeste niiic:wink: a jsem rada:wink:

Ale kozy se mi taky pekne zvetsuji.. je to hrozny uz si rikam, ze by to stacilo, ale co tyden to vic.. ale koupila jsem u sikmoocek, tak to mi na chvili vydrzi :wink:
4. pro 2009 v 10:00  • Odpověz
Marti, jednou se ten růst zastavit musí :grinning: Můj muž se modlí, aby se pak třeba nezmenšily :grinning:
4. pro 2009 v 10:03  • Odpověz
autor
cher no takový průsvitný cosi tuhle jsem měla ráno koláče na tričkuna obou kozenách tak jsem čučela jak puk :sweat_smile:

ženy dneska mám štědrej den máme k obědu klobásu :grinning:
4. pro 2009 v 10:11  • Odpověz
Cher.. to taky doufam, ale nevadilo by mi kdyby zustaly tak jak narostly:grinning:
4. pro 2009 v 10:21  • Odpověz
Tak to ti teče fakt hodně, no :grinning: já teda zatím fleky nemám :grinning: Vetšinou mi to trošku vytíká ve vaně, když se nahřeju teplou vodou :wink:

Tak my Vánoce tedy nemáme :grinning: Na štědrej den obědváme chleba s máslem a tuňákem :grinning: a to dneska fakt nehrozí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. pro 2009 v 10:21  • Odpověz
autor
já včera vytasila z mrazáku ty vinný klobásky měla jsem na ně chuť ale dneska bych si zas dala něco jinýho :grinning: jenže přece je nevyhodim :grinning:
4. pro 2009 v 10:23  • Odpověz
tak tomu se říká pech, no :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. pro 2009 v 10:24  • Odpověz
To mam taky posledni dobou.. neco si koupim na dalsi den a pak na to nemam vubec chut:frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. pro 2009 v 10:29  • Odpověz
autor
viď já i něco prostě vidim v krámě mám na to chuť tak si to koupim doma do toho ďoubnu a už to prostě nechci :sweat_smile: :grinning: ale teď jdu loupat brambory na kaši to se mi prostě chtít musí :grinning:
4. pro 2009 v 10:45  • Odpověz
Hmmm.. kasi bych si teda dala taky:grinning:
4. pro 2009 v 10:48  • Odpověz
4. pro 2009 v 10:52  • Odpověz
Marti, čekáš chlapečka, ne? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Je to ale sladký :dizzy_face: Já si pamatuju, jak jsem se taky rozplývala nad takovýma věcma, když jsem nakupovala pro Nikolku :dizzy_face:
4. pro 2009 v 11:01  • Odpověz
Cherubi jojo.... ale hodila jsem to pro holcicky:grinning:

Je roztomila :dizzy_face: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. pro 2009 v 11:05  • Odpověz
holčičky se mají, je pro ně spousta krásných věcí :dizzy_face: za to nakupovat pro kluky, to je kolikrát o nervy :rolling_eyes:
4. pro 2009 v 11:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.