• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky jaro 2010 ♥♥♥

(Zamčená)
20. října 2010 
4. pro 2009 v 11:11  • Odpověz
Ahojky holky,
omlouvám se že jsem tu dlouho nebyla.Takových věcí co se stalo a tak strašné.Ve středu jsme ochovali tchýni,můj děda je na tom zle,je po operaci mozku a stále mu uiká mozkomíšní mok či co :cry: teta je také po operaci a e na tom zle.Manželovi asi vezmou papíry,projel dvě červený když jsme byli v Gennetu :frowning2: No co vám budu povídat.Už se těším až porodím,aby sse malej v bříšku nemusel tolik ervovat :frowning2:
4. pro 2009 v 17:27  • Odpověz
Hezké ráno :slight_smile:

Teretyno, tak je mi líto, co si musíš prožívat... nejen v těhu stavu, ale ještě před Vánocemi :pensive: Tak se drž a třeba se budou dít zázraky a děda s tetou budou nakonec v pohodě :pensive: No a papíry manžela? Proč tak uháněl, že projel dvě červené :sweat_smile: možná máte štěstí, že to odnesly "jen" papíry, i když je jasný, že to v rodině pochybí... ty řidičák nemáš? :confused:

Jinak my jsme měli víkend slavící, manžel bude mít narozeniny a nedávno slavila Nikolka i já svátek, tak jsme to tak hezky spojili do jedné akce a bylo to celkem fajn :slight_smile: jen mě tedy po té sobotě naprosto všechno bolelo, měla jsem dojem, že ani nedolezu do postele :astonished:

Co vyyy????
7. pro 2009 v 09:14  • Odpověz
autor
Ter drž se ... tohle tak většinou bývá když se začne s*át jedna věc tak už to jede geometrickou řadou.

Cher já včera drbala koupelnu no a jak já kráva lezla furt po čtyřech tak se dneska nemůžu hnout :sweat_smile:
7. pro 2009 v 09:47  • Odpověz
To máte Musilko tak velkou koupelnu, že tam můžeš lozit po čtyřech :grinning:
7. pro 2009 v 10:28  • Odpověz
autor
cher no poměrně jo :grinning: já jsem drbala spáry na podlaze :grinning: :grinning: :grinning: Ale koupelku má máme 12 m2 což je celkem dost :grinning:
7. pro 2009 v 10:31  • Odpověz
no to tedy dost je, cca 12m2 máme my ložnici :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

jinak já takhle lozím po čtyřech v pokojíčku, když s Nikou uklízíme hračky. Nechceme si mi pořád zohýbat, tak prostě lozím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
7. pro 2009 v 10:34  • Odpověz
autor
No každopádně ještě vyperu přehozy těsně před štědrým dnem vyperu cejchy a mám na vánoce veget :grinning: ty uklízíš hračky s Nikčou a já furt lezu psovi pod gauč pro hopíka :grinning: :grinning: :grinning: je na něj úchyl a jak se mu tam zakutálí tak je schopnej ležet s halvou pod gaučem a vytrvale štěkat. I třeba ve tři ráno :sweat_smile: Blbec :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. pro 2009 v 10:41  • Odpověz
Dobre ranko:wink:

Ter to je mi lito!! ale snad se to brzy k lepsimu obrati!!! :wink:
autor
dobré marti :slight_smile:
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: pod gaučem jsem taky velmi často, ale k vůli Nikči, i když teda neštěká :grinning: a kočka mňouká velmi potichu, tak ta má smůlu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

taky se chystám akorát převlíct peřiny a vyměnit povlak na gauči a končím... přes okna sice není vidět, ale mě to netankuje, stejně se z nich nedívám a navíc nebudeme doma :grinning:
7. pro 2009 v 10:42  • Odpověz
Ahoj Marti, tak co zubař :grinning:
7. pro 2009 v 10:43  • Odpověz
Cherub ani mi nemluv.. tamten zub nebzub mi nechal otevreny a povida kdyz uz jste tady, tak si Vam jeste opravim nejaky zub :rolling_eyes: v pondeli tam musim znova :angry:
7. pro 2009 v 10:45  • Odpověz
autor
cher no já je mila a stejně už jsou zas zaflákaný :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: zatáhnu žaluze a není to vidět :grinning: :grinning: :grinning:
7. pro 2009 v 10:45  • Odpověz
Marti no to máš tedy veselý... fuj zubaaaaaaaaaaaaaaař, raději 8x na gyndu, než 1x k zubaři :astonished:

Musil, tak tak :grinning:
7. pro 2009 v 10:46  • Odpověz
Cher asi tak nejak.. jako neboli to u nej, ale sere me ten pristup... tam tahnout 50km a zase zpet a pak Ti rekne tohle.. jsem to mohla mit uz 2x zavreny a v praci uz me to taky sere, ze porad nekde litam:frowning2: neni tyden, abych nemela klid
7. pro 2009 v 10:47  • Odpověz
no to by mě taky točilo, to si piš... ale vydrž, za pár týdnů nastupuješ na mateřskou a bude ti hej :wink:
7. pro 2009 v 10:48  • Odpověz
autor
marti a co nějaký zubák v MB ? Mám kámošky v Top dentu vzali by tě :wink:
7. pro 2009 v 10:49  • Odpověz
autor
cher v jakým tt jsi nastupovala na mateřskou s Niky ? Já jdu zítra v mudrovi tak nevim jestli to tam už budu řešit nebo ne
7. pro 2009 v 10:49  • Odpověz
já jsem šla přesně 6 týdnů před termínem :wink: Myslím, že řešit to ještě nebudete, pokud nastoupíš ve 34tt jako většina těhulek. Do tý doby tě ještě jedna kontrola čeká :slight_smile:
7. pro 2009 v 10:59  • Odpověz
autor
takže až za těch cca 5 týdnů takže to asi budem řešit až po novým roce... :slight_smile:
7. pro 2009 v 11:02  • Odpověz
Ja myslim, ze Market nastupuje 8tydnu pred TP:wink: pac je na rizikaci:wink:

Market jezdime tam s mamkou tak bych se jedine musela domluvit s ni:wink: pak uz mi to bude jedno, kdyz budu doma, to se treba cournu po praze, ale takhle se musim vracet do prace:frowning2:
7. pro 2009 v 11:06  • Odpověz
autor
hm takže marti myslíš že v tom 32 tt nastupim mateřinu ? to my vychází někdy na 8.1. takže to je o.k. páč to půjdu tak nějak k mudrovi chodím po těch cca 4 týdnech.
Jdete ve středu teda oba dva ? Musil se ještě nevyžvejk ale čuměla jsem mu do diáře a má tam na středu napsanou nějakou schůzu v praze tak doufám že to stihne.
S tim zubařem jak budeš chtít třeba by to šlo že by jsi sem jen šla na to nutný a pak zas do tý prahy mám jednu kámošku v blázinci v ordninaci u Stefanova nebo jak se jmenuje a druhou normoš v Klaudiánce u nějaký doktorky a třetí v Kosmonosech u toho přičmoudlýho nevim jak se jmenuje ale byl u něj teď honza s tim úrazem a prej docela dobrý :wink:
7. pro 2009 v 11:15  • Odpověz
tak to nevím, podle čeho se určuje, zda 6 nebo 8 týdnů, ale vždy jsem měla za to, že si ta mamina může vybrat sama :confused: :grinning: ale tak Musilko prostě se zítra zeptej a domluv :wink:
7. pro 2009 v 11:15  • Odpověz
autor
cher zeptám no ale myslím že vzhledem k tý neschopence půjdu na mateřskou co nejdřív :unamused:
7. pro 2009 v 11:17  • Odpověz
Cherub maminky si muzou vybrat samy, ale rizikovy nastupuji automaticky 8t:wink:

Market jo na toho pricmoudlyho jsem slysela dobre reference!!! Tak ja to nejak pomyslim a dam vedet, dekuji za nabidku!!
Jinak streda plati!!! To by videl, kdyby nesel:grinning: a kdyz to musil nestaci, tak Ti ho na chvili pujcim:grinning:
7. pro 2009 v 11:19  • Odpověz
autor
marti no janý Mája to odrodí s oběma :grinning: :grinning: :grinning: chudák :sweat_smile: myslím že se smíchy zcvokne až Helena začne tlačit plyšáka :grinning:
7. pro 2009 v 11:21  • Odpověz
Market.. ze bychom ho ubytovali od unora do brezna v porodce:grinning: a nebo mu pak Musil muze volat jak to bylo na te prvni hodine:grinning:

No jsem na to zvedava :grinning:
7. pro 2009 v 11:23  • Odpověz
marti tak to jo, ono to zní i logicky k vůli té neschpence, že :slight_smile:

takže Musilka bude naše první mamča na mateřské :grinning:
7. pro 2009 v 11:23  • Odpověz
autor
marti no jasný budem rodit s Májou na telefonu :grinning: Prdlajs prostě půjde i kdybych ho tam měla dotlačit heverem. Včera řešil že se ani nebude moct na fotkách s prckem smát aby nebyla viidět ta díra v hubě :grinning:
7. pro 2009 v 11:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.